Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

kızlar merhaba :))

nasılsınız...ben hala adet olmadım malesef rahim filmi bana yaramadı anlaşılan.Bu ay adet olunca aşılama denemeyi düşünüyoruz..tabi adet olmam lazım ilk önce...doktorumu aradım farlutal kullanayımmı diye değerin 1.47 çıkmış cmrtesi olmazsan gel tekrar bakalım sonra kullan dedi:KK43: eşimde cmrtesi tekrarlıcak sperm testini inşallah oda güzel çıkar:)))

agzındna bal damlıyoo de sennnn:)))) belkı bı faydası olurrr
canım cokk tesekkur edeırmm ..ınsallahh..

Bu arada sunu soylıyımkıı ben sendne cok umıtlıyımmm..bu bel agrımalarııı ne ıs yaa adet olucan zaman agrır ve olursun yanı.yada ertesı gun olurusn sende 2-3 gundur var bu afrılar hadı ınsallhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

:))) soylımm kıı belkı ıs bal dadır :))
benım belım adet zamanında da boyle ağrımaz çok sancılansa bacağıma vuru genelde belıme pek değil yanı bende sastım gece uzerım acık mı kalıyor olabılır usutursem agrırdı. daha çookk var 20 sıneee.

gününüz aydın olsun bakalım kızlar, dün gittim dktra maşallah 3 tane 22mm yımırtlamışım:KK1::KK1: dün 12. günümdü iğnemide oldum dktr 10 gün sık ilişki dedi "sık derken?" diyemedim utandım. acaba hergün mü yapcaz gün aşırımı kaç aydır bunu çözebilmiş değilim,doktor dio 3üz olabilir aminnnnnnnn dedim ağzından bal damlıo,inşallah tutar valla cok heyecanlıyım rabbime dua etmekten başka bişe gelmior elimizden.bide kayınvalidemler geldi banyo işi falan nasıl olcak gerildim durduk yerde,banyo odada da sacımı nasıl kurutcam saç uzun:KK43:((bendede havadisler böle işteee:KK1: bu ay inşallah bi patlama olur herkes hamiş olur:))

oooh super duruselcım muhteşem 3 uz beklıyoruz hadı senden çalışmaları ılk zamanlar sık sonra 2 gunde 1 e dusurebılırsın. ben bu ay iğne gunuyle beraber 5 gun üstüste yaptım sonra gun aşırıya donecektım kı boş bıraktığım ılk gece lekelenmem oldu bende ilişkiyi kestim gebelık varsa dusuge falan sebep olabılır mı acaba dıye bıoraktım yanı ayaklarını dık yataktan kalkmadan uyu bence çok faydası olur ben bu ay hamıle kalırsam bu sekılden kalcam :KK70: sabah wc ye gıdınce cıkıyor spermler dıkkatlı uyursan yanı çok tepinmezsen :KK70: kı ben cok tepinirdim ben bile tepişnmeden durdum :) boşver gelenlerı sen ısıne bak kapıyı kapatınca kımse bısıy dıyemez ya :)

merhabalar kızlar
bende bir sene önce takip yaptırmıştım klomen kullanarak herşey gayet güzeldi ama olmamıştı
bu ay tekrar takibe başladık bakalım bugün klomenin son günü yarın kontrolüm var
2 ay takip yaptırıp olmazsa ki inşlh olur aşılamaya geçmeyi düşünüyorum

rabbim hepimize evlat sevgisini tattırsın inşlh :KK16:

hoşgeldin aysen aramıza. inşallah bu sefer tutarda bebişin aşılamaya geçmeye gerek olmaaz... aminnnnn hepimize versin rabbim inşallah hayırlısıylaa..

Canım lınayı aradım ama semada sukranda bu hafta full doluymus :KK43:((

nedır bendekı bu talıh yahu dedım....

Guzın başcıya verdı yarın 5.10 gece ye bılmıyorum ne yap sammm randevu aldım ama ıptalde ettırebılırımmm

cansucum cebi tuncss da vardı ıstersen ondan ısteyeyım ara durumu anlat randevu vermedıler adetım gelmek ıstıyorum dıye cok dr gezdım sızı arkadasım tavseıye ettı falan dıye belkı ayarlar.

cnm 3 yumurtanda aynı yerdemı benım doktorumda ıkız olması ıcın yumrtaların sag ve solda olması lazım demısdı tek yerde 3 4 yumurtanda olsa ıkızın olmaz demısdı bende bu tıkıbe baslayacam bırde kızlar her ay farklı yerdemı oluyo yumurtalarınız ? yanı bır ay sagda bır ay soldamı oluyo?

evet cnm üçüde sağda solda da varda küçükmüş onlar.öle dedi doktor senin gibi oluştu hastam suan 3üz hamile dedi,sanırım tek yumurta ikizi oluo hepsi bi tarafta olunca ayrı tarafta olunca çift yumurta oluo,bilmiyorum vallaha olsunda tek olsun:):KK1::KK1::KK15::KK15:

kızlarr günaydınn size bir sorum olacak.şimdi ben 11.gün gittiğimde doktor ovitrelle verdi gündüz saat 12de vuruldum.
12.gece 12de çatlar dedi.şimdi benim ne zaman adet olmam lazım.:KK14:

yeni okudum hamile haberini tebrik ederim canım allah kucağına aldığın günleride göstersin ve sonra eşinle birlikte hayırlısıyla büyüt bebeeğini :KK54:
çok saol canım darısı başına inş. :KK66:Amiiinn canım inş.
selam kızlar
karasal, rojdaaa, nhal83, mmmuge
nabersınız kızlarr. belım fena agrıyıor ya anlamadım ne ıs?

pregnly aynı işi gören iğne tanesi 10 tl bende hiç almadım ama çok zor bulunan bi iğne o nedenle kolayından ovitrelle alıyoruz. pregnly kalçadan yapılıyor 2 paket alınıyormuş birinin sıvısı yanı suyu atılıyormuş tek seferde vuruyorlarmış canım. hiç devlete ödetmedik zaten hep kendımız aldık yuk olmayalım dıye :KK70:

canım pazartesi iğne yaptırdım cumartesi test valla 4.93 çıktı bekleyeyım dedim test ıcın dr um ızınde baska dr larada ısınamadım daha o nedenle dollenmısmı faln dıye gıdemıyorum. dr un dollendıgını anlamak ıcın sadece test mı yapıyor nedır ?

maduruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzzzz amiinnnn. sende ne var ne yok ? -sormadınız benı demıssınız ya sordum aha hahahaha :))-

valla kalmıyor dersede veremıyorum kendımı napcam bılemedım bende kan testı ıcın hala erken iğneden sonrakı 9. gun daha napim beklicem adeti:KK43: vardır umarım bebeğim.
valla bende nerdeyse heriften çok dr a acıyorum dıyorum :KK70: o nedenle erkek dr a gıdemıyorum hamıleler erkek dr a gıdıyorda bız gıdemıyoruz kıııı ühüüü:KK43:

folık asıt bende cookk var sağlık ocağındakı dr yazmıstı kullan dıye baktık kı tedavı uzun surcek bıraktım bende b12 eksıklıgıde var folık asıt kullanırken mecburen b12 de kullanmak zorunda kalıyorum o nedenle coookk ılac olmasın dıye 2 sınıde ıcmıyorum. progestan bende mı alsam napsam ama yok almıcam dr u mu arasam yok aramıcam üüühüüü :KK43: ben napcam cemrem yaaaa delürücem beennn .
hadi bakalım ınsallah dollenen yumurtan yerlesır anasının kucağına raahatcaaaa:KK66:

üzülme canım adet olmazsakda yenı aya baslayamıyoruz malum bence umudu kesmek ıın erken yenı cekıldın daha fılmı olabılır herrrannn.
linaya ben gitmedim ama baska bi topicde bi arkadasım var tuncss nıcklı orda sema yıldırım a gıdıyor çokk memnun ılgılı sevecen bır kadınmıs banada tavsıye ettı dusunuyorum ama ters tarafta kalıyor bılmıyorum yanı bırde rahım fılmı venıvıdı de daha uygun o nedenle bu ayda gıdeyım dıyorum zaten sonrada subat gıbı dr um geır dıye gıdemıcem heralde ama sen gıdebılırsın dene bı ama memnun kalabılırsın, dr arayısınıda anlat daha ılgılı davranabılır bırde bı hastanızın tavsıyesıyle geldım dersen faydası olur:KK66:

günaydınn anne adayıııııı:) yorma kendını hadi bakalım:)
:))) yormuyorum canım saolasın..İnşallah benimde size böyle hitap edeceğim günler gelecek :KK34:
gününüz aydın olsun bakalım kızlar, dün gittim dktra maşallah 3 tane 22mm yımırtlamışım:KK1::KK1: dün 12. günümdü iğnemide oldum dktr 10 gün sık ilişki dedi "sık derken?" diyemedim utandım. acaba hergün mü yapcaz gün aşırımı kaç aydır bunu çözebilmiş değilim,doktor dio 3üz olabilir aminnnnnnnn dedim ağzından bal damlıo,inşallah tutar valla cok heyecanlıyım rabbime dua etmekten başka bişe gelmior elimizden.bide kayınvalidemler geldi banyo işi falan nasıl olcak gerildim durduk yerde,banyo odada da sacımı nasıl kurutcam saç uzun:KK43:((bendede havadisler böle işteee:KK1: bu ay inşallah bi patlama olur herkes hamiş olur:))
ooohhh ooohhh maşallaaaahhh inş. tutar canım bu aydan umutluyuz hep beraber sizler inş. canımm sevinçli müjdeli haberler verirsiniz:KK34:

[QUOTE=yelkenlikiz;22151919

oooh super duruselcım muhteşem 3 uz beklıyoruz hadı senden çalışmaları ılk zamanlar sık sonra 2 gunde 1 e dusurebılırsın. ben bu ay iğne gunuyle beraber 5 gun üstüste yaptım sonra gun aşırıya donecektım kı boş bıraktığım ılk gece lekelenmem oldu bende ilişkiyi kestim gebelık varsa dusuge falan sebep olabılır mı acaba dıye bıoraktım yanı ayaklarını dık yataktan kalkmadan uyu bence çok faydası olur ben bu ay hamıle kalırsam bu sekılden kalcam :KK70: sabah wc ye gıdınce cıkıyor spermler dıkkatlı uyursan yanı çok tepinmezsen :KK70: kı ben cok tepinirdim ben bile tepişnmeden durdum :) boşver gelenlerı sen ısıne bak kapıyı kapatınca kımse bısıy dıyemez ya :)

cnmmmm inşallahhh rabbim hepimize versin. bende artık öle yapcam bugün yapcam o şekilde yatcam banyomuda sabah yapcam.:KK1:amuda mı kalksam acaba diom gecenlerde eşime nası gülüo:KK1::KK1::KK1:
artık şekilden sekile girioruz valla bu ayy çok bereketli muharrem ayıydı ya bide aşure gibi bereketli olsun inşallah herkes çifter üçer hamiş olsunnn inşaaaaaaaaaaallaaaaaaaahhh:KK8::KK16::KK36::KK31::KK31:

ay nasıl kalabalık olduk :)) ama ben artık derse gıtmalıyım:KK43:

cnm 3 yumurtanda aynı yerdemı benım doktorumda ıkız olması ıcın yumrtaların sag ve solda olması lazım demısdı tek yerde 3 4 yumurtanda olsa ıkızın olmaz demısdı bende bu tıkıbe baslayacam bırde kızlar her ay farklı yerdemı oluyo yumurtalarınız ? yanı bır ay sagda bır ay soldamı oluyo?

bende genelde sağdakı buyuyor 2. kez daha ama :)) ama iki tarafdada çok sayıda yumurta var demişti dr um.

nasılsınız...ben hala adet olmadım malesef rahim filmi bana yaramadı anlaşılan.Bu ay adet olunca aşılama denemeyi düşünüyoruz..tabi adet olmam lazım ilk önce...doktorumu aradım farlutal kullanayımmı diye değerin 1.47 çıkmış cmrtesi olmazsan gel tekrar bakalım sonra kullan dedi:KK43: eşimde cmrtesi tekrarlıcak sperm testini inşallah oda güzel çıkar:)))

hoşgeldın merhaba,
hadı bakalım geç dollenme falan oldu belkıdeee ınsallah guzell haberle gelırsın canım.

evet cnm üçüde sağda solda da varda küçükmüş onlar.öle dedi doktor senin gibi oluştu hastam suan 3üz hamile dedi,sanırım tek yumurta ikizi oluo hepsi bi tarafta olunca ayrı tarafta olunca çift yumurta oluo,bilmiyorum vallaha olsunda tek olsun:):KK1::KK1::KK15::KK15:

anım yumurtalar aynı taraftda olsada baska yumurta :)) tek yumurta ıkızerı tek yumurtanın dollenmesınden olur çift yumurtanın aynı anda dollenmesındende baska turlu ıkız olur sanıyorum :) aynı tarafta olması ısı değiştirmez gıbı geldı bana

kızlarr günaydınn size bir sorum olacak.şimdi ben 11.gün gittiğimde doktor ovitrelle verdi gündüz saat 12de vuruldum.

iğne gününün üstüne 15 gun sayıyorsun canım 15 gun ıcınde gelmezse adetın gebelıkten suphe edılebıır demişti bana dr um. ama 15. gun adet olmustum gecen ay.

çok saol canım darısı başına inş. :KK66:Amiiinn canım inş.

:))) yormuyorum canım saolasın..İnşallah benimde size böyle hitap edeceğim günler gelecek :KK34:

ooohhh ooohhh maşallaaaahhh inş. tutar canım bu aydan umutluyuz hep beraber sizler inş. canımm sevinçli müjdeli haberler verirsiniz:KK34:

amiinnn cnm inşallah ayağını sürüseydinde arkandan gelseydik keşke:KK1::KK1::KK1:o sevinci rabbim hepimize yaşatsın seninde bebişini rabbim korusun inşallah.geçenlerde öğretmen arkadaslar dioki velinin biri var tüp bebekmiş çocukları cok pimpirikliymiş aman çocugumun ilacı yemeği anasınıfında,onu sölüyolar içimden dedim yaşamayan bilemez gülüolar kadına bizimde olsa olacagı o kolay mı buluoruz,çabamızı rabbim bilio:KK5:

nasılsınız bugün bakimm ben çoookkkk yoruldum bugün yaa :KK5: uyucamm şurda valla. Herkes borcunu ödesede beni yormasalar böyle yazzık yine bisürü insanın canı yanacakk..

anım yumurtalar aynı taraftda olsada baska yumurta :)) tek yumurta ıkızerı tek yumurtanın dollenmesınden olur çift yumurtanın aynı anda dollenmesındende baska turlu ıkız olur sanıyorum :) aynı tarafta olması ısı değiştirmez gıbı geldı bana

ayy ne bilim cnm öle bi mantık yürrüttüm banada saçma geldi:KK1::KK1::KK36::KK36: aman diorum ya olsunda hayırlı sağlıklı olsunda teki çifti farketmio:emir_bebek::emir_bebek::KK1:

seddacım hoşgeldin :) bebişinle beraber :KK66:

duruselcım vallaa ne dırım bende yok canım ne ayak dıkmesı falan dıyodum bu ay yaptım ama sasırdım spermler sabah cıkınca ne dıyeyım daha ilişkiden hemen sonra ben olacaj bu ay o zaman demeye basladım ıcerde bos durmamıstırlar heralde dedım :KK70: bereketını bızde gorelım ınsallah bu mubarek ayın.

kızlar ben kacarr ders çalışcam birde aksama arkadaşlara okeye gıtcez :)) bı kek mek bısıy yapım bos gıtmeyelım dımı :):KK54:

:))) soylımm kıı belkı ıs bal dadır :))
benım belım adet zamanında da boyle ağrımaz çok sancılansa bacağıma vuru genelde belıme pek değil yanı bende sastım gece uzerım acık mı kalıyor olabılır usutursem agrırdı. daha çookk var 20 sıneee.

hoşgeldin aysen aramıza. inşallah bu sefer tutarda bebişin aşılamaya geçmeye gerek olmaaz... aminnnnn hepimize versin rabbim inşallah hayırlısıylaa..

cansucum cebi tuncss da vardı ıstersen ondan ısteyeyım ara durumu anlat randevu vermedıler adetım gelmek ıstıyorum dıye cok dr gezdım sızı arkadasım tavseıye ettı falan dıye belkı ayarlar.

olur yelkenlımm ver bakalım bı arayımm....

ınsallah musaıt olur yoksa yıne yenı vıdeye gıdıcemm....

nihalcımm uzulmee bak ebnde bu ay flm cekıldım ama yıne adet oldummm...

dur bakalım daha hıcbısıeyde bellı dgll once guzelce bı doktoruna gıt ne dıycek bakalım..

bak ben daha koskoca ankarada bı doktor bulamadım veyarın kesın gıtmem lazım doktoraaa

sende bu ayı atlat tüp dene canım kafan hiç karışmasın biliyosun eşinde sıkıntıda yoksa inşallah şansın çok yüksek enkısa zamanda kalırsında burda burda güzel haberini haykırırsın canım :KK34:

cemrecan drdan gelıyorum baktı yumurtlar 15mm olmus yıne tupcuyu aradı sordu oda bıde ben bakım dedı oraya gıttık tupcu nası oluduysa sagdakı yumurtamı 17 18 mm olctu bu yumurtayla tup bebek olmaz kucuk tup ıcın dedı ama asılama deneyelım dedı cuma gunu asılama yapılacak gerısı allaha kalmıs ama tüpcu yumurtanın bozulmus olma ıhtımalı yuksek dedı anlamadım kı ıkı dr nıe bole farklı farklı olctu tup bebek merkezıne gıdene kadar 15 dkda yumurta buyudumu ne :)valla sorma esımı cok sıkıntıda koyuyorum cok cekılmezım bu gunlerde

takipçilerimiz artıyor bu aralar topic çokk şenşakrak geçiyor bos kalmıyor gıbı:)
ben ankaradayım dr daha cok ıst da secenekde cok burda cookk az olanlarda hep özel muayenehane acmıs pislikler :)

günaydın muge aşşş canım bunları sıkınca canını kıme faydası oluyor hadı toparlan iğnenı ol mısler gıbı keyfle ısını gör :KK66: bebeğini bekle gelsin inşallah. inşallah bel ağrısıda habercdr ama valla otururken bıle cok rahatsız edıyor.

İğnemi oldum geldim yarın gece deprem olursa şaşırmayın doktor çok önemli perşembe gecesi çok çalışın dedi :KK9:

Bunları bende merak ediyorum gerçekten benim bat 30 aralık ama :S

nasılsınız bugün bakimm ben çoookkkk yoruldum bugün yaa :KK5: uyucamm şurda valla. Herkes borcunu ödesede beni yormasalar böyle yazzık yine bisürü insanın canı yanacakk..

demoooş hoşgeldin iğnemi oldum ben 12 çeyrek gibi :S bebiş nasıııl :KK16: yormasınlar seni evet yaaa:KK20:

canım rahim filminden sonra lekelenme tarzında kanama oluyo mesela onu vücut adet olmuş gibi zannediyo o yüzden rahim filmi çekildiğin ay adetin 1 hafta kadar gecikebilir meraklanma..

nihalcımm uzulmee bak ebnde bu ay flm cekıldım ama yıne adet oldummm...

dur bakalım daha hıcbısıeyde bellı dgll once guzelce bı doktoruna gıt ne dıycek bakalım..

bak ben daha koskoca ankarada bı doktor bulamadım veyarın kesın gıtmem lazım doktoraaa

ay cnm haklısında eğer hamile değilsende biran önce adet olmak çok çok daha iyi..böyle olunca anlamsızca vakit kaybediyorum gibi geliyor:KK43:

sorma cnm ya bende zar zor buldum doğru dürüst bir doktor..inşallah en kısa zamanda sende bulursun iyi bir doktor:))

sen ayın kaçınta çektirdin cnm filmi?

canım rahim filminden sonra lekelenme tarzında kanama oluyo mesela onu vücut adet olmuş gibi zannediyo o yüzden rahim filmi çekildiğin ay adetin 1 hafta kadar gecikebilir meraklanma..

evet cnm öle oluyormuş benimde 5.aralıkta olmam lazımdı beklicem bakalım cmrtesiye kadar ondan sonra inşallah adet olup aşılamaya geçeriz :)şimdiden heyecanlanıyorum :)))

iğne gününün üstüne 15 gun sayıyorsun canım 15 gun ıcınde gelmezse adetın gebelıkten suphe edılebıır demişti bana dr um. ama 15. gun adet olmustum gecen ay.
teşekkür ederim canım ben bu ay ilk defa kullandım öyleyse cuma olmam lazım.peki bu iğnenin etkisi ne zaman geçer yani ben yarın falan test yapsam iğnenin etkisiyle pozitifmi çıkar beklemelimiyim.
Bunları bende merak ediyorum gerçekten benim bat 30 aralık ama :S
:

sende mi ilk defa kullanıyorsun canım.

teşekkür ederim canım ben bu ay ilk defa kullandım öyleyse cuma olmam lazım.peki bu iğnenin etkisi ne zaman geçer yani ben yarın falan test yapsam iğnenin etkisiyle pozitifmi çıkar beklemelimiyim.

sende mi ilk defa kullanıyorsun canım.

Evet canım bu ay ilk defa klomen + ovitrele kullandım hatta ovitrele yi bugün 12:15 gibi vurundum hayırlısı ile gelsin bebeklerimiz inşallaaaah

X