Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

selam canım guzel haber temızlenmıssın tertemız olmussun. ilk ez femara kullanan bırını buldum :) ben 2 aydır kullanıyorum hatta sonrakı ayın ılacınıda peşin peşin almıştım :) duruyor evde nasıl kullanacaksın femarayı klomen gıbı çok verılmıyor o ekstra iğnede vermiş dr un

femara 10 adet içicem 5 gün sabah 1 akşam 1 aynı klomen gibi. iğneyi de hergün 75 lik 1 doz şimdilik 10 tane verdi bakalım.haftaya pazartesi kontrolüm.klomen gibi kilo aldırmadı bana hatta zayıfladım diyebilirim ilaçlarımdan memnunum.zaten femara NOVARTIS in.firması sağlam yani:)senin de inşallah bebişin seninledir canım progestan kullanıyormusun çatlatma iğnesi olduysan onun etkisi de olabilir ama inşallah öyle değildir..

ercelfcımmm ınsallah canım en yakın zamanda bebıs ın gelır tedavınn sonuclanırrr...

burda bebişş ıcın uzun zamandır bekleyenlerdensın..rabbım yardımcın olsunn canım arkadasımm

teşekkürler cansu.rabbim hayırlısını nasip eder inşallah..

çok saol canım darısı başına inşallah :KK34::nazar:

Ben 2 ay klomen 1 kez ovitrelle kullandım ama tutmamıştı canım.3.ayımda ilaçsızdım yumoş gelişmiş kendi çatlar demişti dr. ama kontrole gittiğimizde çatlamadı demişti hayır gelmez dedi adeti bekliyordum 4.aya girdim tedavide işte adet değil bebiş varmış meğersem..İlaçsız ilk ayımda hamile kaldım.2. ay diyordum ama bebiş 1 aydır içeride olduğu için ilaçsız ilk ayda hamile kalmış oldum canım..
Çok sevindim senin adınada bak gitmiş bitmiş kistin yumurtaların iyi gelişir inş. aşılamanda tutar canım ümitli olmana sevindim çok yıprandın sende çünkü rabbim inş. sanada nasip etsin canım :KK34:

sana yazdığımı hatırlıyorum yumurtan 24 mü 26 mm idi neydi aslında bu boyutlarda da çatlayabilir işe yaramaz demesi çok saçmaymış doktorunun bende kiste dönüştürebilir diye yazmıştım sana çatlamazsa. ama bak çatlamış ve meleğin gelmiş.işte rabbim verecek olduktan sonra kaç ay tedavi görürsen gör bıraktığın ay kalırsın.herşey gönlünce olsun.kendine çok dikkat et..

benim reglimin5. günü haftaya pazartesi gel dedi çokmu geç? cuma ilaç biticek regl12. günü oluyo cuma dr izinliymiş pazartesi gel dedi ve
uterus retrovert normal boyutlarda normal görünümlü
endometrium 4mm
sag overde 7mm tek folikül mevcut
sol overde 5 kadar en büyüygü 14mm çapında folikülller mevcut muş :)
klomen verdi günde iki tane aynı anda iç hergün aynı saatte dedi 5gün sonra bitticek uma yani cuma yokum pazartesi gel dedi bi yorum yapn ne olur
kıslar dün klomene başladım ama muaynede yukarda yazdıklarımı söyledi dr pazartesi gel dedi çokmu geç? hormonlarıma falan bakmadan muayne sonrası başladı klomene regl 5. günü en büyügü 14mm olan folikül iyimi? normalde bir kandın kaçtane yumurtluyo benim 6 -7 tane oluyo azmı çokmu?

canlarrrrrrrrr akıntım durdu dıyebılırım artık normal akıntı halınde yanı ne iş :S

kızlar slm size bişi soracağım.dün çatlatma iğnemi oldum doktor 36 saat sonra ilişki dedi gerçekten saat hesabı yapıp ona göre mi ilişkiye girecem :KK1: biraz komik ama dün akşam 6 da oldum iğneyi 36 saat yarın sabah 6 ya denk gelio ne yapacağım bilemedim :KK52::KK52:

evet 36 saat onemlı derler ama canceğizim sen gece yatmadan ılıskıde bulun ve wc yefalan gıtmeden mumkunse ayaklarını dık yarım saat ıle 1 saat arasında bekle sonrada eşin ustunu gıymene yardım etsın yataktan kalkmadan don gerı kapa bacaklarını dızlerını hafıf kendıne cek yat sabah yaparsın banyonu ben bu ay 5 gun üstüste çalışma yaptım 5 i de bu sekildeydı ınanırmısın sabah wc ye gıttığımde çıkıyordu spermler. yanı faydası olabılır ben bu ay beklemedeyım su anda ama hamıle kalırsam bu ay bu yonteme bağlıcam :KK66:

femara 10 adet içicem 5 gün sabah 1 akşam 1 aynı klomen gibi. iğneyi de hergün 75 lik 1 doz şimdilik 10 tane verdi bakalım.haftaya pazartesi kontrolüm.klomen gibi kilo aldırmadı bana hatta zayıfladım diyebilirim ilaçlarımdan memnunum.zaten femara NOVARTIS in.firması sağlam yani:)senin de inşallah bebişin seninledir canım progestan kullanıyormusun çatlatma iğnesi olduysan onun etkisi de olabilir ama inşallah öyle değildir..

teşekkürler cansu.rabbim hayırlısını nasip eder inşallah..

sana yazdığımı hatırlıyorum yumurtan 24 mü 26 mm idi neydi aslında bu boyutlarda da çatlayabilir işe yaramaz demesi çok saçmaymış doktorunun bende kiste dönüştürebilir diye yazmıştım sana çatlamazsa. ama bak çatlamış ve meleğin gelmiş.işte rabbim verecek olduktan sonra kaç ay tedavi görürsen gör bıraktığın ay kalırsın.herşey gönlünce olsun.kendine çok dikkat et..

evet canım novartisin ve pahalı bir ilaç kanser ılacı olmasından kaynaklanıyor benım 2. ayım bu ıaçta ama sana direkt olarak klomen gıbı vermısler bana enteresan geldı çunku benım dr ılk 3 gun yarım sonrakı 2 gun tam verdı yumurtam gelıstı klomene hıc tepkı vermemıstı benımkıler bu ay adet olursam kullanıp kullanmıcam bellı değil ama (rahım fılmı durumu var) kulanırsamda gunde 1 e çıkar en fazla sanırım. hadı bakalım sendekı etkılerını gorelım bırde merakla beklıyorum.

benim reglimin5. günü haftaya pazartesi gel dedi çokmu geç? cuma ilaç biticek regl12. günü oluyo cuma dr izinliymiş pazartesi gel dedi ve
uterus retrovert normal boyutlarda normal görünümlü
endometrium 4mm
sag overde 7mm tek folikül mevcut
sol overde 5 kadar en büyüygü 14mm çapında folikülller mevcut muş :)
klomen verdi günde iki tane aynı anda iç hergün aynı saatte dedi 5gün sonra bitticek uma yani cuma yokum pazartesi gel dedi bi yorum yapn ne olur
kıslar dün klomene başladım ama muaynede yukarda yazdıklarımı söyledi dr pazartesi gel dedi çokmu geç? hormonlarıma falan bakmadan muayne sonrası başladı klomene regl 5. günü en büyügü 14mm olan folikül iyimi? normalde bir kandın kaçtane yumurtluyo benim 6 -7 tane oluyo azmı çokmu?

yaklaşık olarak normal gunler vermış dr genelde bu sekılde oluyor tedavı surecı ama kan tahlılı ıstememeıs olması enteresan
adetının 5. gunu 14 mm yumurtanın olması onemlı erken gelısıyorlar demkkı hatta gelısme sorunu bıle olmuyor olabılır benım adetın 10-12. gunlerı arasında neredeyse ancak 14mm civarında oluyor.
yumurta sayısı kişiye göre değişir kimisi tek kimisi 3-5 bende çok dahaaa fazla oluyor ama gelısmelerınde problem oluyor benım doktor nerden baksan sağdan soldan toplam 50 kadar yumurta var demişti bir baktığında ama gelişmeyince çokluğu onemlı olmuyor. bence ıyı gıdıyosun gun aşırı ılıskıde bulunmanı tavsıye ederım yumurtan erken gelısebılır bıle.

kızlar demin rahim filminden geldim. normal çıktı tüplerde sıkıntı yok. 3 ay üstüste klomen kullandım bu ay hsg sonrası doktorbişi demedi. bundan sonraki 2. adetinde geldedi. aşılama düşünüyosuk ama çok uzak tarihte geldedi şaşırdım kaldı sizce ne yapmalıyım? klomenlerin etkisi bu ay da sürermi?

kızlar demin rahim filminden geldim. normal çıktı tüplerde sıkıntı yok. 3 ay üstüste klomen kullandım bu ay hsg sonrası doktorbişi demedi. bundan sonraki 2. adetinde geldedi. aşılama düşünüyosuk ama çok uzak tarihte geldedi şaşırdım kaldı sizce ne yapmalıyım? klomenlerin etkisi bu ay da sürermi?

canım rahim filminden sonra gebe kalma ihtimalı % 80 kadar artıyormuş o nedenle 2 ay dene demişti en son gıttığım dr rahım fılmı cekmek lazım demıstı zaten çekildikten sonra gebe kalanlar yuzde 80 dedi dr dedi yani bunu.
klomen vb ilaçların etkisi 2-3 ay kadar mutlaka vucuttta devam edermiş meraklanma stressız ılacsız keyflı gecir aylarını rabbım kavusturcak ınsallah bak seda da ilaçsız ayında hamıle kaldı misal yani.

cansucum ağzından bal damlıyor ınsallah :)

bende yazayım belkı sans getırır :) dedım evet canım ya erken bılıyorum ama yok sabredebılırım sanırım edemezsem gıder bı daha test yaptırırm bakalım. ama acele etmemeye calışıyorum derse vercem kendımı:)
ilkk kez bu kadar belırtı olunca dayanamadık teste gıttık ıste bakalım hepberaber gorcez.
az kalmış insallah olmazsın canım rahım fılmınden sonra hamıle kalanların arasına katılırsın

bu arada soru sorcam sana bu ay adet olursam tedavıyı yapmıcam sanırım çunku rahım fılmı cekınmem lazım sen kader hanımda çekilmiştin odasında mkı çekiyor yoksa başka bır yerde mı gıdıyorsun soyluyorsun adet gunlerınde kontrole sonra sana gun mu verıyor fılm cektırcem dıyınce bırsey dedı mı ebruya gıtmeyı ıstemıyorum fılmıde olmazsa kader ceksın zaten dr umda şubatda donmesı gerekıyor. ne kadar surdu ılacın verılmesı fılmın cekılmesı falan az daha detaylı bılgı verırsen muhteşemmm olur.

canım soyle detaylıca anlatayımmm sanaaaki ben bı kac kucuk pruz yasadım aslında anlatayımkı sende benım gıbı sorun yasama...

kadere gıttım gosterdım sonucları sonuclar ı ama senın bıraz yumurta rezervın genc yasta olmana gore dusuk dedı....

tedavıye baslayalım olmazsa bu ay dedı...

bende tedavıden once fılm cekılmek sıtıyroum dedım tupler tıkalıysa yapılan bı tedavının de anlamı olmuycanı ınternette arastırdım dedım haksızmıyım dedım haklısın dedıı..o zman buay cekelım dedıı..bende okyy dedımm...

adetın bıterken temız olman lazım dedı adetın 6. gunu falan dedım o zamn oda oky dedııı o gun gel ama onceden sana bı gun verelım dedı kan sonucun cıksın o zamn gorusuruz dedı ben eskı tahlılerı gostermıstım ona...

adetımın 5.gunu sonucla beraber gıttım hem sonuc gosterdım hem gunumu aldım.anestezılı ıse 350 dedı bende tamam dedım ve anestezıcıyı aradı altkatta rayomar var orayı aradı bole bole hasta var su tarıhte makıne hazırmı dedı onalrda tamam dedıler ..o gun gttım 10.00 da ordaydımm doktorun yanına gırdım doktor yoktu kız vardı kıza dedım bole bole flm cekılcek dıye oda benı alt kata ının sızı hazırlasınlar dedı.fılm cekılen radyomar dıye bı boleum var oraya gıt dedı ..gıttım orası ana baba gunu gıbı kımseyı bulamadım muhattap sonra sarı montlu bı anestezıcı kız geldı dedıkı anestezılı hastam nerde dıye ısmımı cagırdı sonraa benım dedım canım sen hazırlanmadınmı dedı bend ehazırlanmam ıcın buraya gonderıldım dedım...

oda gectı telefonla ardı bı eyrlere kzıdı benı cıkartınız hasta sıvıl halde hazırlamasınız dıye halbukı benım en ust katta kadın dogum dıye yazılan hasta odalrının bulundu yere gondermelerı gerekıyomuss gıttım hemsıreler benı odaya goturdular gıydırdıle damar yolu actılar tabı psıkolojık olarak cok kotu oluyosun yanına bırını mutlaka alll....

sandelye ıle benı asagı kata bı gorevlı ındırdı asansorle esım yanımda gıttıkk.benı asagıda aldılar ıcerı anestezıcı egdlı...sımdı uyuycaksın canım dedı bana don dedı ben hala ama bak uyumadım o alet gırmeden benı uyutun dıye konusurken uyumusmm...uyandımda hersey bıtmıstıı ohh bee dedımm.yuakrı odaya goturduler bıraz dınlendım sonra kalkıp gıyınıp gıttım..ha bıde benım flmım cekıldıkten sonraa raparu vermedılerr hemen esın basında dursun ıstesın..ertesı gunu gelın alın falan dedı ordakı kız bende sızın burda usagınızmı var benım ısım gucum yokta dakka bası burayamı gelcem dıye basgırıp cagırınca verdılerr....

canım rahim filminden sonra gebe kalma ihtimalı % 80 kadar artıyormuş o nedenle 2 ay dene demişti en son gıttığım dr rahım fılmı cekmek lazım demıstı zaten çekildikten sonra gebe kalanlar yuzde 80 dedi dr dedi yani bunu.
klomen vb ilaçların etkisi 2-3 ay kadar mutlaka vucuttta devam edermiş meraklanma stressız ılacsız keyflı gecir aylarını rabbım kavusturcak ınsallah bak seda da ilaçsız ayında hamıle kaldı misal yani.

inşallah cnm ya inşallah :)

canım baya uzun ayzmısmmm detaylı ıstedın al sana detayy:)))

ınsallhh fılm cekılmeden alırsın bebısı kucagınaaa

canım doktor 2 ay muddet vermıs kendılınden olur bellkı dıye...

ama bence sen bı doktora daha gıtt...

zaten bekledın daha fazla bekleme doktor banada ole dedııı gl baslayalım tedavıne daha fazla bekleme dedı...

dgerıde ıstersen 2 ay bekle dedııı....

bende adt baslayınca doktor yoluna gıdıcmmm

Canım gözün aydın çok şükür sonuç iyi benim dr um klomen'in etkisi 6 ay sürer demişti benim rahim filminden önce 3 ay yumurtam oluşmuştu ama gebelik olmadı rahim filminden 1 ay sonra hamile kaldım inşallah senin bebişinde en kısa zamanda gelir. Korunun dedimi belki o yüzden 2. adetinde gel demiştir benimki 1 ay korunun demişti..

selam arkadaşlar bugün adetimin 3. günüydü doktora gittim folikül kistim diane 35 sayesinde erimiş gitmiş tertemiz olmuş. tedaviye başladık.femara + menogon iğne ile. haftaya pazartesi kontrole çağırdı 9. günüm oluyor. eğer herşey yolunda gider ve sağlıklı bir yumurtam oluşursa aşılama düşünüyoruz benim için dua edin.2012 bizim yılımız olsun bebeklerimiz bizimle olsun. bu aydan çok ümidim var.geçen ay doğum kontrol hapıyla yumurtlama baskılandığı için bu ay daha çok yumurtam olabilir.herşeyin hayırlısı..

Canım gözün aydın kist erimiş inşallah güzel güzel yumoşların olur bebişine kavuşursun güzel haberlerini bekliyorum canımm..

canım doktor 2 ay muddet vermıs kendılınden olur bellkı dıye...

ama bence sen bı doktora daha gıtt...

zaten bekledın daha fazla bekleme doktor banada ole dedııı gl baslayalım tedavıne daha fazla bekleme dedı...

dgerıde ıstersen 2 ay bekle dedııı....

bende adt baslayınca doktor yoluna gıdıcmmm

bu ayı bir geçireyim de adet olunca gdicem ben geldim dicem. kapıdan kovacak diil ya :) bu ay korunuruz belki çünkü rahim filmi çekilen ay korunun diyor çoğu doktor gerçi ben radyoloji uzmanına da sordum yumurtalara zarar vermez film dedi. zaten bugün benim 4. günüm yumurta bile oluşmamıştır daha. diğer ay aşılama için gidicem. fal baktırmıştım 14 şubatta eşin ve sen sevinçten havalara uçuyosunuz bi kız bi erkek ikiz geliyo demişti falcı. o falı mutlaka çıkarmam lazım:)

Canım gözün aydın çok şükür sonuç iyi benim dr um klomen'in etkisi 6 ay sürer demişti benim rahim filminden önce 3 ay yumurtam oluşmuştu ama gebelik olmadı rahim filminden 1 ay sonra hamile kaldım inşallah senin bebişinde en kısa zamanda gelir. Korunun dedimi belki o yüzden 2. adetinde gel demiştir benimki 1 ay korunun demişti..

ayyyyynı şeyleri yaşamışız tatlım ya. ben de 3 ay klomen tedavisi gördüm ve her ay 3-4 yumurtam oldu ama döllenme olmadı. bu ay krunalım diyorum erçi doktor bişi demedi ama riski göze almıyım diyorum adet olunca dayanıcam doktorun kapısına... ayağını denk al, sen yapmazsan başkasına yaptırıcam aşılamayı dicem :))))

Ohhh çok şükür Rabbime cnm maşallah:nazar: Boşver cola fln içme ztn böcekli içecek o hem gazda yapıyo biliyosun..
Eeeee cnm bu işaretler seni nekdr mutlu ediyodur şimdi daha önce bu tarz ağrılar fln hiç bukdr tatlı gelmemişti dimi..:))
İnş cnm inş bizlerde sana Allah'ın izniyle güzel haberleri vericez cnm..
:nazar::nazar: Sorma canım yaa ağlayayımmı güleyimmi bilemedim dr. sorunca çok şükür rabbime..Bir gün olacak sizlerde vereceksiniz o haberleri inanın buna inş. bu ay patlama olsunda hepimiz hamiş olarak girelim 2012 yılına inşşşşş.. :KK61: Ağrılar evet tatlı geliyor ama karnımda şişkinlik hissi var yani yemişim yemişim sanki içimde kalmışş çok kötü rahatsız ediyor beni ama olsun bebeğim benimle yaa yarın öbür gün dahada şişecek olsun katlanıcaz artık..
evet canım bende çok korkmuştum kist olur die ama olmamış bebiş olmuş çk şükür inş. bir gün sende vericeksin bu haberi yaklaştın sanki içime öyle doğuyor rabbim hayırlısı ne ise onu nasip etsin :KK34:

canım çok sevindim filmin temiz çıkmasına inş. bundan sonrası daha güzel olur senin için inş. en kısa zamanda kavuşursun bebeğine :KK34:

günaydın herkese,

doktordan geliyorum 19 mm olmuş yumurtalar yarın öğlen ovitrele verdi. perşembe günü çok önemliymiş. Moralim çok bozuk dünden beri içimdeki skıntıyı atabilmiş değilim. Oluruna bırakmak istiyorum olmuyor. Bu yumurtalarla hamile kalınır mı ki. Rahim kalınlığını ve yumurtaları ölçtükten sonra solda iki yumurta çok güzel büyümüş dedi. Rahim kalınlığıda idealmiş. Ama ben hala kendime gelmiş değilim... Bugünede çok şükür yinede...

Canım yumurtan gayet güzell dr da iyi demişş daha neden moralini bozuyorsun pozitif olkii bebişin çabuk gelinn..

klomen başladım bugün günde iki tane aynı anda iç dedi ne olur yan etkileri neler söylermisiniz kullanıp hamile kalan varmı? hamile kalma olasılıgım ne?

Canım tedavin hayırlı olsun ama neden ikisi aynı anda anlamadım hamile kalma olasılığı nı bilemem canım kimi ilk ayda kimi 1 yıl sonra kalıyor kısmet ben 3 ay kullandım yumurtam oluştu ama gebelik oluşmadı rahim filminden sonra hamiş oldum ama klomenin etkisi çok bence çünkü benim 1 yıl 1 tane bile yumoşum olmamıştı içini ferah tut..
:KK1: kız bebiş olduğu içindir cnm o popo büyümeler..:))
Evet herkes öyle diyor canımm
:KK9::KK9:alemsin canım yaaa süpersin vallahi senin kıza arkadş gelir belki erkek falan olursa kerteriz dicektim ama KÜÇÜK OLUYO BENİMKİ :))
Kız olsun birkaç aydan bişe olmaz biliyosun koca zor bulunuyor :KK1: :KK1: :KK1:

kaybetme canım inş. olumlu sonuçlarla gelirsin buraya rabbim seninde kucağını boş bırakmasın inş.

Genel olarak 36 saat sonra çatlıyo diyolar cnm..Ama senin akşam 6 dan bu akşam 6 ya 24 saat yapıyor ztn yani senin bugece 2 den sonra işin başlıyor cnm:)) Okdr dakikliğe gerek yok bencede ..Sen bu gece ilişkide bulun diğer günleride dr.un dediği şekilde yaparsınız cnm..

saol canm.eşim pinpirikli biraz 36 saat lafını duydu ya tam dakik olarak girmek isteyebilir:KK1: artık bebiş için fedakarlık yapacaz ne yapalım 2 den sonra da eşimuyanmaz yahu :KK52: ne yapcam ben hehehee

canlarrrrrrrrr akıntım durdu dıyebılırım artık normal akıntı halınde yanı ne iş :S

evet 36 saat onemlı derler ama canceğizim sen gece yatmadan ılıskıde bulun ve wc yefalan gıtmeden mumkunse ayaklarını dık yarım saat ıle 1 saat arasında bekle sonrada eşin ustunu gıymene yardım etsın yataktan kalkmadan don gerı kapa bacaklarını dızlerını hafıf kendıne cek yat sabah yaparsın banyonu ben bu ay 5 gun üstüste çalışma yaptım 5 i de bu sekildeydı ınanırmısın sabah wc ye gıttığımde çıkıyordu spermler. yanı faydası olabılır ben bu ay beklemedeyım su anda ama hamıle kalırsam bu ay bu yonteme bağlıcam :KK66:

evet canım novartisin ve pahalı bir ilaç kanser ılacı olmasından kaynaklanıyor benım 2. ayım bu ıaçta ama sana direkt olarak klomen gıbı vermısler bana enteresan geldı çunku benım dr ılk 3 gun yarım sonrakı 2 gun tam verdı yumurtam gelıstı klomene hıc tepkı vermemıstı benımkıler bu ay adet olursam kullanıp kullanmıcam bellı değil ama (rahım fılmı durumu var) kulanırsamda gunde 1 e çıkar en fazla sanırım. hadı bakalım sendekı etkılerını gorelım bırde merakla beklıyorum.

yaklaşık olarak normal gunler vermış dr genelde bu sekılde oluyor tedavı surecı ama kan tahlılı ıstememeıs olması enteresan
adetının 5. gunu 14 mm yumurtanın olması onemlı erken gelısıyorlar demkkı hatta gelısme sorunu bıle olmuyor olabılır benım adetın 10-12. gunlerı arasında neredeyse ancak 14mm civarında oluyor.
yumurta sayısı kişiye göre değişir kimisi tek kimisi 3-5 bende çok dahaaa fazla oluyor ama gelısmelerınde problem oluyor benım doktor nerden baksan sağdan soldan toplam 50 kadar yumurta var demişti bir baktığında ama gelişmeyince çokluğu onemlı olmuyor. bence ıyı gıdıyosun gun aşırı ılıskıde bulunmanı tavsıye ederım yumurtan erken gelısebılır bıle.

teşekkürler canm benm doktorda öle dedi hazneyi yıkama ilişki sonrası bide yat kalkma dedi.bakalım zaten her ay öle yapıom bu ay farklı olarak iğne yedik :KK1: sennde inş tutar canm bu ay hayırlısı ile bebişin gelir.benm çevremdeki herkes bebek beklio bnmde muhtemelen moralim bozuluyo geceleri durduk yere ağlamaya başlıom uyannca psikolojim bozuldu galiba :KK43:

canım soyle detaylıca anlatayımmm sanaaaki ben bı kac kucuk pruz yasadım aslında anlatayımkı sende benım gıbı sorun yasama...

kadere gıttım gosterdım sonucları sonuclar ı ama senın bıraz yumurta rezervın genc yasta olmana gore dusuk dedı....

tedavıye baslayalım olmazsa bu ay dedı...

bende tedavıden once fılm cekılmek sıtıyroum dedım tupler tıkalıysa yapılan bı tedavının de anlamı olmuycanı ınternette arastırdım dedım haksızmıyım dedım haklısın dedıı..o zman buay cekelım dedıı..bende okyy dedımm...

adetın bıterken temız olman lazım dedı adetın 6. gunu falan dedım o zamn oda oky dedııı o gun gel ama onceden sana bı gun verelım dedı kan sonucun cıksın o zamn gorusuruz dedı ben eskı tahlılerı gostermıstım ona...

adetımın 5.gunu sonucla beraber gıttım hem sonuc gosterdım hem gunumu aldım.anestezılı ıse 350 dedı bende tamam dedım ve anestezıcıyı aradı altkatta rayomar var orayı aradı bole bole hasta var su tarıhte makıne hazırmı dedı onalrda tamam dedıler ..o gun gttım 10.00 da ordaydımm doktorun yanına gırdım doktor yoktu kız vardı kıza dedım bole bole flm cekılcek dıye oda benı alt kata ının sızı hazırlasınlar dedı.fılm cekılen radyomar dıye bı boleum var oraya gıt dedı ..gıttım orası ana baba gunu gıbı kımseyı bulamadım muhattap sonra sarı montlu bı anestezıcı kız geldı dedıkı anestezılı hastam nerde dıye ısmımı cagırdı sonraa benım dedım canım sen hazırlanmadınmı dedı bend ehazırlanmam ıcın buraya gonderıldım dedım...

oda gectı telefonla ardı bı eyrlere kzıdı benı cıkartınız hasta sıvıl halde hazırlamasınız dıye halbukı benım en ust katta kadın dogum dıye yazılan hasta odalrının bulundu yere gondermelerı gerekıyomuss gıttım hemsıreler benı odaya goturdular gıydırdıle damar yolu actılar tabı psıkolojık olarak cok kotu oluyosun yanına bırını mutlaka alll....

sandelye ıle benı asagı kata bı gorevlı ındırdı asansorle esım yanımda gıttıkk.benı asagıda aldılar ıcerı anestezıcı egdlı...sımdı uyuycaksın canım dedı bana don dedı ben hala ama bak uyumadım o alet gırmeden benı uyutun dıye konusurken uyumusmm...uyandımda hersey bıtmıstıı ohh bee dedımm.yuakrı odaya goturduler bıraz dınlendım sonra kalkıp gıyınıp gıttım..ha bıde benım flmım cekıldıkten sonraa raparu vermedılerr hemen esın basında dursun ıstesın..ertesı gunu gelın alın falan dedı ordakı kız bende sızın burda usagınızmı var benım ısım gucum yokta dakka bası burayamı gelcem dıye basgırıp cagırınca verdılerr....

canım baya uzun ayzmısmmm detaylı ıstedın al sana detayy:)))

ınsallhh fılm cekılmeden alırsın bebısı kucagınaaa

sağol cansucum detaylı anlatımın ıcın :KK66: ben anestezisiz çektirmeyi düşünüyorum nolcak ki hem gebelik dusunuyoruz kızz nasıl cıkarcaz o 3 kg lık bebeği :) az acısın falan benim canım pektir kolay acımaz acırsada bakcaz artık acısın napalım :) eşim gelmeye çalışır ama çalışıyor zor olabılır bakalım o zaman gelsınde. sende iyi kızmışsın adamlara verın dıye haklısın tabı versınler. inşallah hamıleyımdırde gerek kalmaz dımı yaaa:) amin .

teşekkürler canm benm doktorda öle dedi hazneyi yıkama ilişki sonrası bide yat kalkma dedi.bakalım zaten her ay öle yapıom bu ay farklı olarak iğne yedik :KK1: sennde inş tutar canm bu ay hayırlısı ile bebişin gelir.benm çevremdeki herkes bebek beklio bnmde muhtemelen moralim bozuluyo geceleri durduk yere ağlamaya başlıom uyannca psikolojim bozuldu galiba :KK43:

valla dediğim gibi bu ay boyle yaptık olursada bundan kalkma valla ne işin var idrara gitme isteği uyanıyor biraz ama akşamları az içiyordum sıvıyı o yuzden sorun olmuyordu. moralını bozma valla bozacak bırsey yok pozitif olmazsan hayatını cehenneme çevircen eşinide üzcen falan filan +++++++++ olll tamam mı :KK66::KK16:

Canım yumurtan gayet güzell dr da iyi demişş daha neden moralini bozuyorsun pozitif olkii bebişin çabuk gelinn..

Canım tedavin hayırlı olsun ama neden ikisi aynı anda anlamadım hamile kalma olasılığı nı bilemem canım kimi ilk ayda kimi 1 yıl sonra kalıyor kısmet ben 3 ay kullandım yumurtam oluştu ama gebelik oluşmadı rahim filminden sonra hamiş oldum ama klomenin etkisi çok bence çünkü benim 1 yıl 1 tane bile yumoşum olmamıştı içini ferah tut..

Evet herkes öyle diyor canımm

Daha iyiyim demos ama baş ağrım ve kasık ağrım var hafif. Bu akşam biraz okursam bişeyim kalmaz inşallah. Meryem suresi de okunması cok iyiymiş onu okuycam bu akşam. Bebişe de kendine de iyi bak canımmm...

Ekledim cnm yeni batın ve tedavin hayırlı uğur gelir inş..Bak kistlerinde gitmiş çok şükür..Dularımız seninle cnm inş busefer aşılaman sonuç vericek cnm..

ne kullandı.............................. Muhtemel doğum tarihi

1.babyface:::::::::::::::::::::::::::::::::::klome n
2.tuse2006 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::klomen
3.giznur::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Klomen
4.cocosh:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::klo men
5.gurbetgelini::::::::::::::::::::::::::::::::::kl omen
6.eylul166 :::::::::::::::::::::::::::::::gonaphene
7.beyazbulut:::::::::::::::::::::::::::gonaphene
8.fındıkk kurdum 81::::::::::::::::::::gonaphene
9.irem34:::::::::::::::::::::::::::::::::::::gonap hene
10.xzeynep:::::::::::::::::::::::::::::::::gonaphe ne
11.moril::::::::::::::::::::::::::::::::::::::gona phene
12.yiğido17::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ılaçsız
13.sema3455:: :::::::::::::::::ilaçsız::hoşgeldinçağatay bebek
14.rosem:::::::gonaphene ::::::::::hoşgeldin mert bebek
15.beyaz melek:::::::::ilaçsız ::::::::::hoşgeldin öykü bebek
16.elifecan::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::ilaçsız
17.esrako::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::ilaçsız
18.milkshake :::::::::klomen:::::::::hoşgeldin selin bebek
19.başak 35:::::::::klomen ::::::::::::hoşgeldin burçinbebek
20.maviş83:::::::::::::klomen :::::::::::hoşgeldin kıvançbebek
21.pushing:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::klomen
22.((eslem)):::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::ilaçsız
23.melek_law:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Klomen
24.sebossk:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::klomen
25.arzu38 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::ilaçsı z
26.güngüneş::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :klomen
27.interhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::ilaçsız
28.deryamatrix::::::::::::::::::::::::::::::gonaph ene
29.nlgunözkan23:::::::::::::::::::::::::::::::: Klomen
30.sudeyoncaa::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :klomen
31.samyeli26:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::klomen
32.ggezgin:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::klomen
33.zeytinn79:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::ilaçsız
34.melankolia::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::klomen
35.zeze26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::klomen
36.beyaazz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::klomen
37.mavi deniz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::aşılam a
38.begim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::klomen
39.eylem_:::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::
40.mazbut::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::klomen
41.incisu::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::klomen
42.applearzu::::::::::::::::::::::::::::::::::: Klomen
43.bulemsu58:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::klomen
44.esraie::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::: :::::::::::::
45.dahiliye::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::klomen
46.gulsah1985::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::klomen
47.beyazbeyaz::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::ilaçsız
48.berknilay:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::ilaçsız
49.bade22::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::klomen
50.hazann::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::klomen
51.26eser26::::::::: ::::klomen ::::::::::::::::17 aralık 2009 elif 83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::k lomen
53.yaren35:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::klomen :::::::::::::::::::::::hoşgeldin yağız bebek
54.hülyaeyüp:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::ilaçsız
55.zuzucuk82:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :klomen ::::::::::::::::::::::11 ocak 2010
56.rana.able. :::::::::::::::::::::::::::::::metformin:::::::::: :::::::::::::19 ocak 2010
57.kadus:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::19 ocak 2010
58.bihter41::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::ilaçsız ::::::::::::::::::::::13 ocak 2010
59.sweetbaby::::::::::::::::::::::::::::::::::.... :..:ilaçsız:::::::::::::::::::::: 20 ocak 2010
60.tubiss::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::klomen
61.maksimen::::::::::::::::::::::::::::::::::::ser ophene
62.sudembebis::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::klomen
63.bulu_dreya::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::klomen
64.sudem:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::klomen
65.blancedblue:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::klomen
66.adria:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::klomen
67.seldafid::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::menogon
68.melocum:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::klomen
69.mehtap gülü:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::ilaçs ız::::::::::::::::hoşgeldin serkan bebek
70.totem:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::klomen
71.babylove::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::klomen
72.bernadette::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::ilaçsız
73.ilsenim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::klomen
74.asinaz24::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::ilaçsız
75.rüzgaryağmur::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::klomen
76._ezgi_::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::klomen:::::::::::::13 nisan::::::::::.hoşgeldin melis bebek
77.simge8081:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::ilaçsız
78.bebeg83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::klomen::::::::::::::::::::nisan 2010
79.zeynur::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::klomen
80.edda_edda:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::klomen ( ikizi olacak)
81.serenay2010:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::klomen
82.kardelenseval:::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::klomen::::: Hoşgeldin zümra neva bebek
83.bebeğimiz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::klomen (1 ay önce klomen kullandı)
84.nostok::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::klomen ( 1 ay önce klomen kullandı)
85.psilokum::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::ilaçsız (ovulasyon testi kullandı)
86.gulcangulcan::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::klomen (glu kofen-bal.tarçın.çörekotu)
87.gelinc::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::klomen
88.gulyhas:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::klomen
89.zeyhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::ilaçsız (adaçayı içti)
90.sevra:::::::::::::::::::::::::::.:::::::::::: ::.:...:::klomen ...........hoşgeldin asila bebek
91.demet84izmir::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::ilaçsız
92.zehra.tugba:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::ilaçsız
93.stella::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::klomen
94.tombilibu:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::klomen.........hoşgeldin efe bebek
95.başak84:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::klomen
96.elvan77:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::klomen
97.nefertiti50:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::klomen
98.askkizi:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::ilaçsız
99.justreader::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::ilaçsız (bal.tarçın.çörekotu-ateş ölçme)
100.antiope::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::ilaçsız
101.pamuksel:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::y.çatlatma iğnesi
102.civ-civ1:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::klomen
103.kuzu81:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::klomen (ikizi olacak)
104.alminas1976::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::ilaçsız .................4 agustos ……hoş geldin dora revna bebek
105.özlem147...................................... ...............klomen+ıgne
106.a&s........................................... ................... Bcg
107.sultan1984.................................... ...............ılacsız kür ile .........13 eylül....hoşgeldin kerem bebek
108.ipekyol51..................................... ................serophene+iğne......7 eylül....hoşgeldin ebru bebek
109.özemek........................................ ................klomen
110.ceydammm...................................... .............klomen
111.nurtopu....................................... ..................tüp bebek
112.emine kaya.............................................. .....klomen...........13 ekim
113.firstmoonxxx.................................. ...............merional 75(ikizi olacak)hoşgeldın rüya ve rüzgar bebek
114.testere(balsurat)............................. ..........ilaçsız
115.maviyesil1999................................. ...........
116.rufeydeserra.................................. ........ilaçsız..............28 kasım
117.jujumm........................................ ................klomen
118.aymuel........................................ ................ilaçsız
119.denvir........................................ ..................
120.hedarzu....................................... ................klomen
121.hayran........................................ .................klomen (ikizi olacak)
122.karakaya...................................... ...............
123.nurzul........................................ ..................klomen
124.gyshnky....................................... ................klomen
125.asya_deniz.................................... ................klomen......08/02/2011....hoşgeldin deniz bebek........
126.gultun........................................ ..................klomen
127.daisy84....................................... ...................klomen
128.yasmngu....................................... .................ilaçsız(soğan kürü)
129.kuzu84........................................ ..................aşılama......11/11/2011......hoşgeldin derin bebek.......
130.delfino....................................... ...................ilaçsız
131.esila_tr...................................... .... .............
132.aysima04...................................... ..................ilaçsız
133.bsbirkin...................................... ....................
134.eceiremnur.................................... ..................
135.betus19....................................... ....................serophene.............21.04.20 11.......hoşgeldin özay bebek
136.masal07....................................... ....................klomen
137.yakamozzz33................................... .................klomen
138.defhne........................................ ......................klomen
139.melike_ecesuu................................. ..................serophene
140.zazez......................................... .......................klomen
141.gamzelikiz.................................... .....................
142.exorcist_trex................................. ..................serophene
143.smallangel.................................... ....................aşılama
144.masal800...................................... .....................klomen
145.minimini...................................... .......................klomen
146.fatma0000..................................... .....................ilaçsız
147.pretty9217.................................... .....................serophene
148.berranur...................................... ......................serophene
149.swcnprlk...................................... ......................klomen
150.gulaykorkmaz.................................. ...................klomen...................3 eylül
151.aktasozlem.................................... .....................klomen....................iki zi olacak
152.tiin.......................................... ...........................klomen
153.dess.......................................... ..........................klomen (ilk ayında hamile kaldı)..14 eylül
154.duygucandan................................... ....................klomen
155.moontorrent................................... ....................klomen...................ikizi olacak
156.ozlemnisandoğan............................... ..................ilaçsız (2 ay önce klomen kullandı)
157.rabbiss....................................... ..........................serophone ve ovitrelle (ilk ayında hamile kaldı)
158.drgks......................................... ...........................serophene ve pregnyl (ilk ayında hamile kaldı)
159.pnr30......................................... ..............................klomen
161.yorgungonul................................... .........................klomen
162.simiramis..................................... .............................klomen (ilk ayında hamile kaldı)
163.feyzakt....................................... .............klomen
164.hagam......................................... ............ Klomen (ilk ayında hamile kaldı)
165.canocan85..................................... ..........(1 ay önce klomen kullandı)
166.serselo....................................... ..............ilaçsız
167.asktutkunu.................................... .........serophene
168.ilkaycocuk.................................... ...........klomen
169.fatma1986..................................... ...........gonal f (ikinci aşılamada hamile kaldı)
170.kalbimin...................................... ...............ilaçsız (bir ay önce klomen kullandı)
171.eass...........klomen+pregnl y (ilk ayında hamile kaldı)......8 ocak 2012
172.penloya.........................klomen (ilk ayında hamile kaldı)
173.gull.................................klomen (ilk ayında hamile kaldı)
174.sarisheeker................ Klomen (ikinci ayında hamile kaldı)
175.tuanatay...................................... ................klomen
176.mestannn...................................... ...............klomen
177.donser........................................ ................tüp bebek
17.ecrin....................................... .....................tedavisiz
179.rana20..............................klomen (ilk ayında hamile kaldı)
180.bihter07...................................... ....tedavisiz
181.gözde_szr..................................... Klomen(ikizi olacak)
182.umutluyum 78................................................ Klomen
183.mesya............................. Klomen (ilk ayında hamile kaldı)
184.demos84..................................rahim filmi çekildi 2 ay önce
185.aynisefa.................................klome n( ilk ayında hamile kaldı)
186.butka................................ ....klomen (2.ayında hamile kaldı)
187.eyay.......................................
188.seymadem...............................klomen (4 kullanımdan sonra)
189.mrym3009..............................klomen+ç atlatma iğnesi( 3.kullanımdan sonra)
190.ednaaa...................................klome n (2 kullanımdan sonra 2 ay tedavisiz)
191.bonbonecıcegı.......................
192.harman...................................klome n+çatlatma (2 ay kullanımdan sonra 1 ay tedavisiz)
193.agustos2011..........................klomen ( 1 ay kullanımdan sonra 2. Ay tedavisiz)
194.oznur_u.................................klomen ( 2 ay klomen kullandı)
195.kıdy........................................kl omen
196.bulut_bebek............................klomen
197.bankem..................................
198.hellalu....................................klo men (3 ay kullanımdan sonra)
199.piXie86...................................klom en (ilk ayında)
200.kadis......................................klo men+duphaston
201.sedda89.................................Tedavi siz (4 ay önce 2 ay klomen+ovitrella,1 ay tedavisiz)

**************klomen veya gonaphene kullananlar***************

............................aralık ayı listemiz..............................

ceza83............................................ . .............................9 aralık
kuzey1............................................ ..... .......................16 aralık
a_can............................................. ... ...........................19 aralık
yelkenlikız....................................... ...............................20 aralık
cemretibet........................................ ....... .......................23 aralık
selocan........................................... .. .............................28 aralık
friendly_84....................................... .......... ...................30 aralık
mmmuge......................................... ..............................30 aralık

..............................ocak ayı listemiz...............................

ercelf................................................ .............................11 ocak

rabbi heblî min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semî’ud-duâ.” “rabbim! Bana
tarafından hayırlı bir nesil bağışla. şüphesiz sen duayı hakkıyla işitensin.”
***ya rabbi sana yalvarıyoruz.....sevgili peygamberin muhammed aleyhisselamı araya koyarak senden hayırlı ve salih evlatlar istiyoruz.... Ey çok sevdiğimiz peygamberimiz muhammed aleyhusselam seni vesile ederek rabbime yalvarıyoruz senin hatrın için kabul etmesini istiyoruz ..ya rabbi bu yüce peygamberi bize şefaatçi eyle

ay canım saol eklediğin için hepimiz şişelim bu ay inşallah:)

Ekledim cnm yeni batın ve tedavin hayırlı uğur gelir inş..Bak kistlerinde gitmiş çok şükür..Dularımız seninle cnm inş busefer aşılaman sonuç vericek cnm..

ne kullandı.............................. Muhtemel doğum tarihi

1.babyface:::::::::::::::::::::::::::::::::::klome n
2.tuse2006 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::klomen
3.giznur::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Klomen
4.cocosh:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::klo men
5.gurbetgelini::::::::::::::::::::::::::::::::::kl omen
6.eylul166 :::::::::::::::::::::::::::::::gonaphene
7.beyazbulut:::::::::::::::::::::::::::gonaphene
8.fındıkk kurdum 81::::::::::::::::::::gonaphene
9.irem34:::::::::::::::::::::::::::::::::::::gonap hene
10.xzeynep:::::::::::::::::::::::::::::::::gonaphe ne
11.moril::::::::::::::::::::::::::::::::::::::gona phene
12.yiğido17::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ılaçsız
13.sema3455:: :::::::::::::::::ilaçsız::hoşgeldinçağatay bebek
14.rosem:::::::gonaphene ::::::::::hoşgeldin mert bebek
15.beyaz melek:::::::::ilaçsız ::::::::::hoşgeldin öykü bebek
16.elifecan::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::ilaçsız
17.esrako::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::ilaçsız
18.milkshake :::::::::klomen:::::::::hoşgeldin selin bebek
19.başak 35:::::::::klomen ::::::::::::hoşgeldin burçinbebek
20.maviş83:::::::::::::klomen :::::::::::hoşgeldin kıvançbebek
21.pushing:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::klomen
22.((eslem)):::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::ilaçsız
23.melek_law:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Klomen
24.sebossk:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::klomen
25.arzu38 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::ilaçsı z
26.güngüneş::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :klomen
27.interhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::ilaçsız
28.deryamatrix::::::::::::::::::::::::::::::gonaph ene
29.nlgunözkan23:::::::::::::::::::::::::::::::: Klomen
30.sudeyoncaa::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :klomen
31.samyeli26:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::klomen
32.ggezgin:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::klomen
33.zeytinn79:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::ilaçsız
34.melankolia::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::klomen
35.zeze26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::klomen
36.beyaazz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::klomen
37.mavi deniz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::aşılam a
38.begim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::klomen
39.eylem_:::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::
40.mazbut::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::klomen
41.incisu::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::klomen
42.applearzu::::::::::::::::::::::::::::::::::: Klomen
43.bulemsu58:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::klomen
44.esraie::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::: :::::::::::::
45.dahiliye::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::klomen
46.gulsah1985::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::klomen
47.beyazbeyaz::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::ilaçsız
48.berknilay:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::ilaçsız
49.bade22::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::klomen
50.hazann::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::klomen
51.26eser26::::::::: ::::klomen ::::::::::::::::17 aralık 2009 elif 83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::k lomen
53.yaren35:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::klomen :::::::::::::::::::::::hoşgeldin yağız bebek
54.hülyaeyüp:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::ilaçsız
55.zuzucuk82:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :klomen ::::::::::::::::::::::11 ocak 2010
56.rana.able. :::::::::::::::::::::::::::::::metformin:::::::::: :::::::::::::19 ocak 2010
57.kadus:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::19 ocak 2010
58.bihter41::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::ilaçsız ::::::::::::::::::::::13 ocak 2010
59.sweetbaby::::::::::::::::::::::::::::::::::.... :..:ilaçsız:::::::::::::::::::::: 20 ocak 2010
60.tubiss::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::klomen
61.maksimen::::::::::::::::::::::::::::::::::::ser ophene
62.sudembebis::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::klomen
63.bulu_dreya::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::klomen
64.sudem:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::klomen
65.blancedblue:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::klomen
66.adria:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::klomen
67.seldafid::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::menogon
68.melocum:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::klomen
69.mehtap gülü:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::ilaçs ız::::::::::::::::hoşgeldin serkan bebek
70.totem:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::klomen
71.babylove::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::klomen
72.bernadette::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::ilaçsız
73.ilsenim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::klomen
74.asinaz24::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::ilaçsız
75.rüzgaryağmur::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::klomen
76._ezgi_::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::klomen:::::::::::::13 nisan::::::::::.hoşgeldin melis bebek
77.simge8081:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::ilaçsız
78.bebeg83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::klomen::::::::::::::::::::nisan 2010
79.zeynur::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::klomen
80.edda_edda:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::klomen ( ikizi olacak)
81.serenay2010:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::klomen
82.kardelenseval:::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::klomen::::: Hoşgeldin zümra neva bebek
83.bebeğimiz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::klomen (1 ay önce klomen kullandı)
84.nostok::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::klomen ( 1 ay önce klomen kullandı)
85.psilokum::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::ilaçsız (ovulasyon testi kullandı)
86.gulcangulcan::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::klomen (glu kofen-bal.tarçın.çörekotu)
87.gelinc::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::klomen
88.gulyhas:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::klomen
89.zeyhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::ilaçsız (adaçayı içti)
90.sevra:::::::::::::::::::::::::::.:::::::::::: ::.:...:::klomen ...........hoşgeldin asila bebek
91.demet84izmir::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::ilaçsız
92.zehra.tugba:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::ilaçsız
93.stella::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::klomen
94.tombilibu:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::klomen.........hoşgeldin efe bebek
95.başak84:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::klomen
96.elvan77:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::klomen
97.nefertiti50:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::klomen
98.askkizi:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::ilaçsız
99.justreader::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::ilaçsız (bal.tarçın.çörekotu-ateş ölçme)
100.antiope::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::ilaçsız
101.pamuksel:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::y.çatlatma iğnesi
102.civ-civ1:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::klomen
103.kuzu81:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::klomen (ikizi olacak)
104.alminas1976::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::ilaçsız .................4 agustos ……hoş geldin dora revna bebek
105.özlem147...................................... ...............klomen+ıgne
106.a&s........................................... ................... Bcg
107.sultan1984.................................... ...............ılacsız kür ile .........13 eylül....hoşgeldin kerem bebek
108.ipekyol51..................................... ................serophene+iğne......7 eylül....hoşgeldin ebru bebek
109.özemek........................................ ................klomen
110.ceydammm...................................... .............klomen
111.nurtopu....................................... ..................tüp bebek
112.emine kaya.............................................. .....klomen...........13 ekim
113.firstmoonxxx.................................. ...............merional 75(ikizi olacak)hoşgeldın rüya ve rüzgar bebek
114.testere(balsurat)............................. ..........ilaçsız
115.maviyesil1999................................. ...........
116.rufeydeserra.................................. ........ilaçsız..............28 kasım
117.jujumm........................................ ................klomen
118.aymuel........................................ ................ilaçsız
119.denvir........................................ ..................
120.hedarzu....................................... ................klomen
121.hayran........................................ .................klomen (ikizi olacak)
122.karakaya...................................... ...............
123.nurzul........................................ ..................klomen
124.gyshnky....................................... ................klomen
125.asya_deniz.................................... ................klomen......08/02/2011....hoşgeldin deniz bebek........
126.gultun........................................ ..................klomen
127.daisy84....................................... ...................klomen
128.yasmngu....................................... .................ilaçsız(soğan kürü)
129.kuzu84........................................ ..................aşılama......11/11/2011......hoşgeldin derin bebek.......
130.delfino....................................... ...................ilaçsız
131.esila_tr...................................... .... .............
132.aysima04...................................... ..................ilaçsız
133.bsbirkin...................................... ....................
134.eceiremnur.................................... ..................
135.betus19....................................... ....................serophene.............21.04.20 11.......hoşgeldin özay bebek
136.masal07....................................... ....................klomen
137.yakamozzz33................................... .................klomen
138.defhne........................................ ......................klomen
139.melike_ecesuu................................. ..................serophene
140.zazez......................................... .......................klomen
141.gamzelikiz.................................... .....................
142.exorcist_trex................................. ..................serophene
143.smallangel.................................... ....................aşılama
144.masal800...................................... .....................klomen
145.minimini...................................... .......................klomen
146.fatma0000..................................... .....................ilaçsız
147.pretty9217.................................... .....................serophene
148.berranur...................................... ......................serophene
149.swcnprlk...................................... ......................klomen
150.gulaykorkmaz.................................. ...................klomen...................3 eylül
151.aktasozlem.................................... .....................klomen....................iki zi olacak
152.tiin.......................................... ...........................klomen
153.dess.......................................... ..........................klomen (ilk ayında hamile kaldı)..14 eylül
154.duygucandan................................... ....................klomen
155.moontorrent................................... ....................klomen...................ikizi olacak
156.ozlemnisandoğan............................... ..................ilaçsız (2 ay önce klomen kullandı)
157.rabbiss....................................... ..........................serophone ve ovitrelle (ilk ayında hamile kaldı)
158.drgks......................................... ...........................serophene ve pregnyl (ilk ayında hamile kaldı)
159.pnr30......................................... ..............................klomen
161.yorgungonul................................... .........................klomen
162.simiramis..................................... .............................klomen (ilk ayında hamile kaldı)
163.feyzakt....................................... .............klomen
164.hagam......................................... ............ Klomen (ilk ayında hamile kaldı)
165.canocan85..................................... ..........(1 ay önce klomen kullandı)
166.serselo....................................... ..............ilaçsız
167.asktutkunu.................................... .........serophene
168.ilkaycocuk.................................... ...........klomen
169.fatma1986..................................... ...........gonal f (ikinci aşılamada hamile kaldı)
170.kalbimin...................................... ...............ilaçsız (bir ay önce klomen kullandı)
171.eass...........klomen+pregnl y (ilk ayında hamile kaldı)......8 ocak 2012
172.penloya.........................klomen (ilk ayında hamile kaldı)
173.gull.................................klomen (ilk ayında hamile kaldı)
174.sarisheeker................ Klomen (ikinci ayında hamile kaldı)
175.tuanatay...................................... ................klomen
176.mestannn...................................... ...............klomen
177.donser........................................ ................tüp bebek
17.ecrin....................................... .....................tedavisiz
179.rana20..............................klomen (ilk ayında hamile kaldı)
180.bihter07...................................... ....tedavisiz
181.gözde_szr..................................... Klomen(ikizi olacak)
182.umutluyum 78................................................ Klomen
183.mesya............................. Klomen (ilk ayında hamile kaldı)
184.demos84..................................rahim filmi çekildi 2 ay önce
185.aynisefa.................................klome n( ilk ayında hamile kaldı)
186.butka................................ ....klomen (2.ayında hamile kaldı)
187.eyay.......................................
188.seymadem...............................klomen (4 kullanımdan sonra)
189.mrym3009..............................klomen+ç atlatma iğnesi( 3.kullanımdan sonra)
190.ednaaa...................................klome n (2 kullanımdan sonra 2 ay tedavisiz)
191.bonbonecıcegı.......................
192.harman...................................klome n+çatlatma (2 ay kullanımdan sonra 1 ay tedavisiz)
193.agustos2011..........................klomen ( 1 ay kullanımdan sonra 2. Ay tedavisiz)
194.oznur_u.................................klomen ( 2 ay klomen kullandı)
195.kıdy........................................kl omen
196.bulut_bebek............................klomen
197.bankem..................................
198.hellalu....................................klo men (3 ay kullanımdan sonra)
199.piXie86...................................klom en (ilk ayında)
200.kadis......................................klo men+duphaston
201.sedda89.................................Tedavi siz (4 ay önce 2 ay klomen+ovitrella,1 ay tedavisiz)

**************klomen veya gonaphene kullananlar***************

............................aralık ayı listemiz..............................

ceza83............................................ . .............................9 aralık
kuzey1............................................ ..... .......................16 aralık
a_can............................................. ... ...........................19 aralık
yelkenlikız....................................... ...............................20 aralık
cemretibet........................................ ....... .......................23 aralık
selocan........................................... .. .............................28 aralık
friendly_84....................................... .......... ...................30 aralık
mmmuge......................................... ..............................30 aralık

..............................ocak ayı listemiz...............................

ercelf................................................ .............................11 ocak

rabbi heblî min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semî’ud-duâ.” “rabbim! Bana
tarafından hayırlı bir nesil bağışla. şüphesiz sen duayı hakkıyla işitensin.”
***ya rabbi sana yalvarıyoruz.....sevgili peygamberin muhammed aleyhisselamı araya koyarak senden hayırlı ve salih evlatlar istiyoruz.... Ey çok sevdiğimiz peygamberimiz muhammed aleyhusselam seni vesile ederek rabbime yalvarıyoruz senin hatrın için kabul etmesini istiyoruz ..ya rabbi bu yüce peygamberi bize şefaatçi eyle

ay canım saol eklediğin için hepimiz şişelim bu ay 9 ay sonrada patlayalım inşallah:)

X