Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

cvp verdiğin için saol cnm hesapladım bugun 14.günümüş inş vardır gebelik yoksa bu ayın 15.de adet olurum ki inş olmam rahim film çektiricem polipte çıktı gecen gün

slm kızlar bi kac gündür giremedim nete ..memlekete geldim annem anjio oldu ....
beeni listeden silin çünkü dün regli oldumm lanet olsun artık umudumda kalmadı 18 -19 ay oldu bişey oldugu yok..artık inancımda kalmadıı cok üzgünüm kızlar ...cokkk eşimde de bende de bi sorun yok ama olmuyorr...cokk üzgünümm 1. klomen kullanışımda da cok umutluydum olmadı..1 de olmayan 2. kesin oluyo gibi hissettim ama 2. de de olmadıı..artık gücüm kalmadı....

geçmiş olsun canım benım annemde oldu buarada bılıyorum üzüntüden söylüyosun ama olsun isyan etmek en tehlıkelısı mevlanın gücüne gider sakat bı çocuk verır sen çok istedın hayırlısını istemedın olur aynıyız ben ılk ay olmadı evlendım 2.ay olur 3.de olur derken tam 14 ay oldu napalım nasıbımız nezamansa ozaman olucak imtahan üzülme ummadığın anda olucak şuan hayırlı dııl demekkı hakkımızda

kız ne yırtması bekliyorum bakalım umudum yok valla bir kez daha böle oldu çünkü biliyorum geçen ay erken oldum o yüzden bu ay atıyor ileri..Aynen allahım ne verirse hayırlısını versin ve hakkımızda hayırlısı olsun canım..Yaaff bu meltemmm çüjüüğüüde aldı kaçtı gitti kız arada girip mağdurum diyor ama özledik valla
canım benim çok çok geçmiş olsun ama isyan etme..Cemreninde dediği gibi sen isyan edersen sürekli bıktım olmuyor vs.isyan etme hepimiz burda aynıyız sabır en büyük silahımız değilmi sabretmek dua etmek tek yolumuz değilmi üzme kendini rabbim ne zaman uygun görürse ozaman olacaktır..Bak bizde aynı durumdayız ama isyan yok canım sadece dua hayırlısı buymuş yıpratma bu kadr kendini..
bugün kontrole gidiyorum, klomen işe yaramış olsun inşallah...
hadi hayırlısı canım inş. iyi haberlerle gelirsin buraya inş. işe yaramıştır canım

canım ya inşallah çok sağol :) birde doktorda olucam ama çok korkuyorum doktor yumurtlaman çok iyi demişti ama süreci hızlandırmak için klomen verdi bugün de kontrole çağırdı... İğneye inşallah gerek kalmaz... 2012 ye bekleyen herkes bebekleriyle girsin inşallaaaah :)

kızlar bat 12 aralık ama ben bu aydan hiç ümitli değilim çünkü size de yazmıştım eşim o dönemde yurtdışındaydı ve ben aldığım hormon ve iğnelerle kaldım bu ay doktorla konuştum eşimin her zaman yanımda olamadığını söyledim bi de ikimizin de psikolojisi bozuldu artık... aşılama dedi doktor ama önce rahim filmi dedi. şimdiye kadar her klomen kullandığımdaçoğul gebelik demişti doktor ama olmadı. aşılama için önce rahim filmi çekilecek ardından sorun varsa laparoskopi ve sonra aşılama. aşılamanın da şansı yüzde 15 miş. yani 10 kişiden birinin utuyo acaba diyorum direkt tüp bebeğe mi geçsek? benim durumumda olup direkt tüp bebeğe geçen var mı aranızda?

ay ins mugecım ıns hepımız hamış gırerıs 2012 hayırlısıyla gırmezsekde canımız sagolsun :)

evet bu ilacı bende duydum amabizde buyuk bır sorun yok o nedenle çok arastırmadım ama işe yaradığını çok duydum canım szide kullanın belkı umut onunla gelır. daha uzunnnnn bur zaman adet olmaman dılegiyle

kızlar adetim neredeyse bir ay gecikti bekarım da . pko hastasıyım metformin kullanımına başladım. duphaston kullanayım mı ne dersiniz ?

duphastonla şeker ilacını beraber kullanmanda bır sakınca yok bende kullandım dr vermmıstı adet olmak ıcın duphaston kullanabılırsın 5 gun sabah aksam kullanıp bırakmak yeterlı oluyormus sanırım , ben 10 gün kullanıyordum ama daha önce baslıyordum dr verıyordu.

kızlarr ben suan dhea dıye bı vıtamın kullanıyroum doktor 2 ay kullan dedııı..

yumurta rezervı arttırıyormuşş aranızda kullanna varmıı fayda gordunuzmuuu

dhea mı o da neymıs ılk kez duydum bılgı verırmısın canım?

umudunu yitirme aradığın güç içinde beni bul beni bull :)) (goradan alıntı) umudunu yıtırme canım belkı dıyoruz zaten insallah olmazsın bu mucıze olur ılaclqrın etkısı suruyor vucutta bırkac ay daha malum.

geçmiş olsun canım Allah tez zamanda sağlığına kavuştursun inşallah anneni. gücünü hemen yitirme daha çok yenisin tedavi yapma böyle vucuduna kotu sınyaller yolluyorsun o nedenle umıtsız olma olurmu ben 4. ayımdayım sadece ilaç tedavisinde toplamda 1.5 seneden daha uzun zamandırda ıstıyoruz bebeğimizi ama yok gelmıyor amaaaaaa gelecek Rabbımın ıznıyle bılıyorum.

buarada arkadaşlar benıde eklermisin sat 23 hiç ekletmedın belkı uğurlu gelir

belkı bızede ugurlu gelırsın kız lıste kalabalık olmasın dıye yaradan bırkacımızı yukardakı lısteye aldırır ha ne dersın :)

bugün kontrole gidiyorum, klomen işe yaramış olsun inşallah...

hadi bakalım güzel haberlerle dön inşallah

çok azda olsa o döndemde ılıskı olmustu yanlış hatırlamıyorsam canım umuttt bıze lazım yıtırme

ben çıkıyorum kızlar eşim beni markette bekliyor alışverış yapcazda öpüyorum hepinizi

sorma yenkenlım bende diyom lıste taştı artık elenme zamanı bak benı ekleyın bu ay kaçkişi hamile kalcak görüsünüz tabi içinde ben olmıycam kesinnn

gittim geldim canım 2 yumurta ikiside 13 mm p.tesi çalışın salı gel dedi bugün 10. günüm yumurtaların 13 mm büyümesi iyidir dimi...

sorma yenkenlım bende diyom lıste taştı artık elenme zamanı bak benı ekleyın bu ay kaçkişi hamile kalcak görüsünüz tabi içinde ben olmıycam kesinnn

cemrem ya valla kızım olursa adını cemre koycam pek bi ısındım bu isme :) hele bi hamile kalayım sana el vercem hamile kalan kişi başka bi isteyene ufakda oplsa bişiy alırmış onunda hamile kalmasına neden olurmus duyum işte :)) yollarım sana bişiyler aklımdasın

gittim geldim canım 2 yumurta ikiside 13 mm p.tesi çalışın salı gel dedi bugün 10. günüm yumurtaların 13 mm büyümesi iyidir dimi...

çok guzel boyutu dr iyi demiş önden baslayın calışmaya sonrakı takıpte gerekli görürse iğne verecektir değilse devam ilişkiye diyecektır

küçük geldi birden bana zaten bayan panik diğer adım. 13 mm iki yumurtada deyince minicik benim garipler dedim kendi kendime ama daha vakti var büyümeye demekki içim rahatladı canım çok sağol :)

küçük geldi birden bana zaten bayan panik diğer adım. 13 mm iki yumurtada deyince minicik benim garipler dedim kendi kendime ama daha vakti var büyümeye demekki içim rahatladı canım çok sağol :)

küçük değil güzel zaten şimdi daha hızlı buyuyecektır ınsallah sen çalış 2 güne 1 şeklinde dr dan sonra olmazsa hergune cevırırsın

küçük değil güzel zaten şimdi daha hızlı buyuyecektır ınsallah sen çalış 2 güne 1 şeklinde dr dan sonra olmazsa hergune cevırırsın

görevimizi yapalım bakalım sonuç ne olacak inşallah güzel güzel büyürler. Beklemek çok zor böyle ama oyalanmaya çalışıyorum bişeylerle. burda vakit geçirerek içimi döküyorum. İnşallah son bekleyişim olur bu... Olmazsa önümüzdeki ay hergün çalışıcaz bakalım

( adet oldum cnm zaten beklemiyodum bu ay biliyosun. 5 ane yumurta vardı ve 5 te sıfır kesin tüplerde sorun var. bu hafta içi için anadolu sağlık merkezindeki prof. dr aydın arıcı dan tüpbebek için randevu aldım görüşmeye gidicez bakalım ... Allah büyük ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…