Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

merhaba arkadaşlar
bende bu ay klomen kullandım doktorum çatlatma iğnesine gerek görmedi stres olmayayım diye yumartaların büyüyüp büyümediğini görmek için doktora dahi gitmedim kendimi şartlandırmadım yani iyide oldu bir senedir her ay stres her ay bekleyiş yoruldum galiba ilk defa bu ay kafam rahat benim
bakalım reglime az kaldı ama geliyo sanırım ağrısı başladı şimdiden

İnşallaaaaahh :) geldim şimdi doktordan 2 tane yumurta ikiside 13 mm nasıl sizce :S doktor güzel gidiyo p.tesi çalışın salı gel dedi :)

masallah dıyelım tatlım bence cok ıyıpazartesıye ıyce olgunlasır yumosların bende bugun dra gıttım yumurtam 3 tane ama ben ıgne kullanıyorum gunal f 14 mm olmus 3ude 2 gun daha yap ıgneyı pazartesı gel dedı yolunda gıderse pazartesı catlatma dusunuo galıba allah calısmaları bosa cıkarmaz ıns

:KK43:( adet oldum cnm zaten beklemiyodum bu ay biliyosun. 5 ane yumurta vardı ve 5 te sıfır kesin tüplerde sorun var. bu hafta içi için anadolu sağlık merkezindeki prof. dr aydın arıcı dan tüpbebek için randevu aldım görüşmeye gidicez bakalım ... Allah büyük ...

canım sen rahım fılmı cekılmısmıydın bence once bı rahım fılmı cekıl oyle dusun tup bebek ben cekıldım bı taraf tıkalı cıktı ama drum tek tup yeter dıger taraftan catlayıp atılan yumurtayı bu tup yakalayabılır dıo fransada yapılan deneyler varmıs bunla ılgılı onları anlatıo bana nese cok uzattım ama cekılmedıuysen bı fılm cekıl derım tatlım hayırlısı ıns uzulme

arkadaslar benım drum catlama ıgnesınden bı gun once ılıskıyı yasaklıo ama benım kafama takılıo orda sperm bulunsa fenamı olur:) catlama sırasında ama benımkı ıgneden 36 saat sora ılıskı dıo sızce mantıklımı kac aydır bole yapıo bu dr sızınkılerde bole bıse dıomu

arkadaslar benım drum catlama ıgnesınden bı gun once ılıskıyı yasaklıo ama benım kafama takılıo orda sperm bulunsa fenamı olur:) catlama sırasında ama benımkı ıgneden 36 saat sora ılıskı dıo sızce mantıklımı kac aydır bole yapıo bu dr sızınkılerde bole bıse dıomu

bana da çatlayacağı zamana ilişki önerdi ama ben hem çatlama iğnesi yapıldığı gün hemde çatlayacağı gün yaptım doktorun dediği saat gece 12 idi ama ama biz mecburen saat 9da falan yapabildik.inşallah tutmuştur.gerçi 5 gün kaldı bende hiiç belirti yok.

güzelim sperleriniz ne kadarken nekadar oldu morfolojide yükseldimi peki ozaman bizde o vitaminden kullanırız zaten 1 ay oldu sperm tahlilimiz o hapı aldıgımız yer istiyor sperm testi o yuzden yaptırıyoruz yoksa 2 ay daha vardı test yapmayasenden cvp bekliyorum güzelim:KK6:

canım bızım hızlı hareketlı ve yavaş hareketli sperm sayısı en az 25 olmalıydı bızımkı toplada 14 duu..suan ıkı katı oldu..ve dger degerlerde 2ye katlanmıs bayaga yukseldı bu vıtamıne devem etsın bu ay dedıı.2. ayı olucak sonra bıraksın dedı.bu hapı zaten sperm arttırısn dıye verıyolarrr..kalıtesıde sayısıda artsın dıyeee...

seddacımm bu araalr gıremedım,yogun gunlerr yasıyroummm ...

canımm yaa ınsallahhh ısınden ayrılmazsınnn,,guzell olurrr sonucuu....

yelkenlıkızzzz huuuu sen napıyosunn bakalımmm ????

doktoruna alıştın sanırmmm....

canım benım battt 16 sı eger olursam adetın 2. gunu gıdıcemm lınayaa acaba 3. gunumu gıtsemmıkı dıyorum ne dersınızzz...

ayrıca dhea ılacııı bende bılmıyorumm bılen varmı dıye sordum ama kımsede tıkk yok...

yumurta kalıtesını arttıran bı vıtamın gıbı bısı dedı doktor eczanelerde satılmaz dedıı.kızılayda amerıkan pasajından bulursun dedı gercektende onun dısında bulamamdıkkk

bakalım ne olcak bu ay degerlerrr

görevimizi yapalım bakalım sonuç ne olacak :KK1: inşallah güzel güzel büyürler. Beklemek çok zor böyle ama oyalanmaya çalışıyorum bişeylerle. burda vakit geçirerek içimi döküyorum. İnşallah son bekleyişim olur bu... Olmazsa önümüzdeki ay hergün çalışıcaz bakalım :KK9:

hepimiz aynı şeyleri yapıyoruz canım, meraklanma olacak bu ay dıye dusun olmazsada hayırlısı dıyoruz.

:KK43:( adet oldum cnm zaten beklemiyodum bu ay biliyosun. 5 ane yumurta vardı ve 5 te sıfır kesin tüplerde sorun var. bu hafta içi için anadolu sağlık merkezindeki prof. dr aydın arıcı dan tüpbebek için randevu aldım görüşmeye gidicez bakalım ... Allah büyük ...

olsun kuzu sakın ol tamam bu ay olcak oyle dıyoruz :KK66: oılmazsadaaaaa uzulmıuyoruzz tup bebek konusunda ıyı dusunmek lazım canım hem masraflı bır ıs hem stresı daha fazla hemde tutma ıhtımalıde çok çok yuksek degıl umarım senın ıcın en hayırlı olanı olsun tatlım.

merhaba arkadaşlar
bende bu ay klomen kullandım doktorum çatlatma iğnesine gerek görmedi stres olmayayım diye yumartaların büyüyüp büyümediğini görmek için doktora dahi gitmedim kendimi şartlandırmadım yani iyide oldu bir senedir her ay stres her ay bekleyiş yoruldum galiba ilk defa bu ay kafam rahat benim
bakalım reglime az kaldı ama geliyo sanırım ağrısı başladı şimdiden

bakalım stresten uzak kaldıysan belkı bebeğine yaklaşmıssındır, umarım bu olur bu olsun bu olsun :)

valla benimkisi hiç ilişki yasaklamadı dahaca hep teşvık edıyor :))) bence ıyı olur ama dr un sperm kalıtesı artsın dıyodur belkı ama bazı dr lar sperm kalıtesıne bırsey olmaz dıyorlar ne kadar sık o kadar ıyı zaten 1 ay boyunca hergun yapıp bebek sahibi olanlar var belkide hayır bundadır:KK66:

bana da çatlayacağı zamana ilişki önerdi ama ben hem çatlama iğnesi yapıldığı gün hemde çatlayacağı gün yaptım doktorun dediği saat gece 12 idi ama ama biz mecburen saat 9da falan yapabildik.inşallah tutmuştur.gerçi 5 gün kaldı bende hiiç belirti yok.

benımkısı ılıskı onerılerını iğneden sonraki 36 saatı mutlaka yapın kaçırmayın dıyor peşi sıra 4 gun daha hergun yapın dıyor. 5 gun az kalmıs hadı bakalım guzel haber beklıyoruz senden.

seddacımm bu araalr gıremedım,yogun gunlerr yasıyroummm ...

canımm yaa ınsallahhh ısınden ayrılmazsınnn,,guzell olurrr sonucuu....

yelkenlıkızzzz huuuu sen napıyosunn bakalımmm ????

doktoruna alıştın sanırmmm....

canım benım battt 16 sı eger olursam adetın 2. gunu gıdıcemm lınayaa acaba 3. gunumu gıtsemmıkı dıyorum ne dersınızzz...

ayrıca dhea ılacııı bende bılmıyorumm bılen varmı dıye sordum ama kımsede tıkk yok...

yumurta kalıtesını arttıran bı vıtamın gıbı bısı dedı doktor eczanelerde satılmaz dedıı.kızılayda amerıkan pasajından bulursun dedı gercektende onun dısında bulamamdıkkk

bakalım ne olcak bu ay degerlerrr

ben napım cansu aynı şeyler :) öpdur :KK70: dr uma mı amann ne alışması bee 3 gun gıttım peşpeşe en son ovitrelleyi yazdı bıttı umarım tekrar gıtmek zorunda kalmam ama gebelık olusmazsa ona yıne gıtcem gıbı yada kadere ama bılmıyorum rahım fılmı ıcın. ilacı sen dene olmazsa bıde bız denerız :KK66:

benımkısı ılıskı onerılerını iğneden sonraki 36 saatı mutlaka yapın kaçırmayın dıyor peşi sıra 4 gun daha hergun yapın dıyor. 5 gun az kalmıs hadı bakalım guzel haber beklıyoruz senden.

bu ay biz tembellik ettik iğne günü ve doktorun önerdiği saatten 2 saat önce yaptık.gerisi yok taa 16.güne kadar.zaten 12.gün çatlamıştır sanırım bu ay bende ii haber yok.inşallah sizler verirsiniz güzel haberleri.

bu ay biz tembellik ettik iğne günü ve doktorun önerdiği saatten 2 saat önce yaptık.gerisi yok taa 16.güne kadar.zaten 12.gün çatlamıştır sanırım bu ay bende ii haber yok.inşallah sizler verirsiniz güzel haberleri.

bence umutsuz olma bız doktorun sölediği saatlerde bıle yapamadık ve sadece 2 kere ilişkide bulunduk.. ovulasyon testıyle takıp etmeye calıstık ondada hıc pozıtıf goremedım.. Hiç beklemediğim bir ayda oldu yani olunca oluyor.. içini ferah tut.. bide ben preesed jelını kulladım 2 kere onunda etkısı olabılır..

slm kızlar bugün dktora gittim 9.günüm yumurtalar oluşmuşta tam büyümemiş salı tekrar gel dedi inşallah işten izin alabilirim:KK43:bi de doktorum dediki aynı senin gibi takip ettiğim klomen kullanan bi hastam vardı 2.ayında 3üz bebek haberini aldık dün dedi.bugün kızda cikolata göndermiş dktra darısı sana dedi inşaalaaaaahhh bu ay tutar.çok dua ediyorum hepimiz için? salı günübi de kayınvaldemgil gelio 1hafta kalcaklar o kadar cabaladım adetliyken gelsinler die aksilik yaa,napalım mecbur yapcaz düşünüp duruorum nasıl olcak die:KK1::KK1::KK1::KK1::KK17::KK17::KK17::KK17:

cemrem ya valla kızım olursa adını cemre koycam pek bi ısındım bu isme :) hele bi hamile kalayım sana el vercem hamile kalan kişi başka bi isteyene ufakda oplsa bişiy alırmış onunda hamile kalmasına neden olurmus duyum işte :)) yollarım sana bişiyler aklımdasın :KK70:

ay çoksevindim koy kısss bende yelkenlı kıs koyardımda şimdi çocuk olmıyoya iismine yazık olur modası kalkar bendoğurana kadar:KK1::KK1:

çok guzel boyutu dr iyi demiş önden baslayın calışmaya sonrakı takıpte gerekli görürse iğne verecektir değilse devam ilişkiye diyecektır:KK66:

hayırlısıolsun canım inşallahtutar

Kod:

biz de böyle yaptık vee oldu 10 hafta 4 günlük olduk artık.. , 2 saat önce yapman bişeyi değiştirmez, iğne günü de birlikte olmakla iyi etmişsiniz ayrıca.. hadi hayırlısı inşallah olmuştur senin de..

arkadaşlar merhaba,geçen yıl eylülde evlendim.hiç korunmadığım halde hamile kalamdım.yaklaşık mart ayından itibaren aralıklarla klomen kullanıyorum.ekimde klomenle birlikte aşılama oldum ama tutmadı.geçen ay dinlen dedi doktor.bu ayda klomen kullandım aşılama yapacaktı ama tam 8 tane yumurta oluşmuş bu ay:KK50: doktor riskli olur dedi aşılama.zaten buayda aşılama tutmazsa tüp bebek demişti.ne siz daha fazla yorulun ne de ben yorulayım dedi...ama çok yoruldum kızlar yaa....hemde çok yoruldum.bugün 18.günüm adetten sonra.ama kasıklarımda çok kötü ağrı var:26: normal mi acaba bu?? yarında dr a gidecem yine.anlatmak istedim işte bende...

arkadaşlar merhaba,geçen yıl eylülde evlendim.hiç korunmadığım halde hamile kalamdım.yaklaşık mart ayından itibaren aralıklarla klomen kullanıyorum.ekimde klomenle birlikte aşılama oldum ama tutmadı.geçen ay dinlen dedi doktor.bu ayda klomen kullandım aşılama yapacaktı ama tam 8 tane yumurta oluşmuş bu ay:KK50: doktor riskli olur dedi aşılama.zaten buayda aşılama tutmazsa tüp bebek demişti.ne siz daha fazla yorulun ne de ben yorulayım dedi...ama çok yoruldum kızlar yaa....hemde çok yoruldum.bugün 18.günüm adetten sonra.ama kasıklarımda çok kötü ağrı var:26: normal mi acaba bu?? yarında dr a gidecem yine.anlatmak istedim işte bende...

Canım sabırlı ol hepimiz aynı durumdayız Rabbim hepimize bir gün nasip edecek eminim buna
:KK19: boşuna üzülüyoruz kendimizi yıpratıyoruz

canım sen rahım fılmı cekılmısmıydın bence once bı rahım fılmı cekıl oyle dusun tup bebek ben cekıldım bı taraf tıkalı cıktı ama drum tek tup yeter dıger taraftan catlayıp atılan yumurtayı bu tup yakalayabılır dıo fransada yapılan deneyler varmıs bunla ılgılı onları anlatıo bana nese cok uzattım ama cekılmedıuysen bı fılm cekıl derım tatlım hayırlısı ıns uzulme

Arkadaşlar Zaten rahim filmi çekmeden tüp bebekte yapılmıyor haberiniz olsun

kızlar bat 12 aralık ama ben bu aydan hiç ümitli değilim çünkü size de yazmıştım eşim o dönemde yurtdışındaydı ve ben aldığım hormon ve iğnelerle kaldım bu ay :KK43: doktorla konuştum eşimin her zaman yanımda olamadığını söyledim bi de ikimizin de psikolojisi bozuldu artık... aşılama dedi doktor ama önce rahim filmi dedi. şimdiye kadar her klomen kullandığımdaçoğul gebelik demişti doktor ama olmadı. aşılama için önce rahim filmi çekilecek ardından sorun varsa laparoskopi ve sonra aşılama. aşılamanın da şansı yüzde 15 miş. yani 10 kişiden birinin utuyo acaba diyorum direkt tüp bebeğe mi geçsek? benim durumumda olup direkt tüp bebeğe geçen var mı aranızda?

Canım sen ne zamandır korunmuyorsun?
Bu arada rahim filmini ne yaptın çektirdin mi?
Aşılama dediginde vakit kaybedeceksen tüp bebek dene bence
Bende 11 aydır korunmuyorum klomende kullandım 2 ay üstüste 5 er tanede yumurtalarım oldu ama tutmadılar
Rahim filminide cektirdim gel gör ki acık cıktı
hatta bende hiiiç sorun yok doktor psikolojik diyor. Ama benimde psikolojim cok bozuldu
Doktorum hiç aşılamadan bahsetmiyor. Biraz daha dene dayan sabret olmazsa tüp bebek yaparız diyor. :21: Artık işi deliliğe vurdum ben napim düşünmeden yapamıyorum :KK53:

bence umutsuz olma bız doktorun sölediği saatlerde bıle yapamadık ve sadece 2 kere ilişkide bulunduk.. ovulasyon testıyle takıp etmeye calıstık ondada hıc pozıtıf goremedım.. Hiç beklemediğim bir ayda oldu yani olunca oluyor.. içini ferah tut.. bide ben preesed jelını kulladım 2 kere onunda etkısı olabılır..

Kod:

biz de böyle yaptık vee oldu 10 hafta 4 günlük olduk artık.. , 2 saat önce yapman bişeyi değiştirmez, iğne günü de birlikte olmakla iyi etmişsiniz ayrıca.. hadi hayırlısı inşallah olmuştur senin de..

çok teşekkür ederim kızlar içimi rahatlattınız.bebişlerinizi allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin darısıda bize olsun inşallah.

mrbb yesıll metformın ılacını bılmıyroum ama duphasyon kullandım bende 2 ay kullandım ama ..klomenın arkasına kullandım hem adet sokturucuhem adet duzenlyıcı hemde bebıll varsa ıyıce tutunsun dıye....

ama canım bence bı doktora gıt derım yınede sonucta bı agrı kesıcı gıbı kullanılmamalı derım dımı kızlarrrrrrrr?????????????????????
ağrı kesici olarak sormamıştım :2: adetlm gecikti ondan sormuştum :2: ben pko hastasıyım metformin kullanıyorum insülin direncini kırmak için . ve adetlerim düzelsin diye baklım ne olacak bu ay 2 . ayımdı normal olmadı. 3. aydan sonra etkisiini gösteriyormuş. bekliyorum.

kızlarrr napıyosunuzzz cwemrecımde burdaymıss cnm bugun bı arkadasım daha hamıle oldunu ogrendım cemre bız ne zaman dogurcaz bacımmm

X