Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

ayyy diyorumya pazartesiden beri calış calış bugunde calışırsam adamda meni kalmadı yawwwwwwww igne bu kadar gec catlatırmı acaba ben 1 gun ara vermeyi düşünüyordum bugun yinemi calışcaz yaniiii

nasıl yani catlatma ignesinin etkisi olarakmı söylüyorsun yoksam

ateşe göre çatlamış görünüyor ara versen olur yapsanda olur eşinin sperm değerlerinde sorun yoksa.
çatlatma iğnesinin etkisi oldu bende de iki üçgün kasık ve bel ağrım oldu ama şimdi baata 6gün falan var hiç değişiklik yok bende
senin belirtilerin güzel halsizlik ağrı sık wc falan güzel belirtiler.

kızlar işler fena yıl sonu malum

Bu arada ben hala adet olmadım göğüslerim acıyor kasıklarımda ağrı var ama adet ağrısı değil anlamadım gitti ilaç milaç iğne hiç bişe yok 2 aydır yumoşda çatlamadı bu ay zaten nie gecikti acaba??Hiç ümitli değilim çünkü yumoş çatlamadı ne bileyim yaa bakalım olmazsa yarın testmi yapsam??Bugün gecikeli 4.günü..Yani 27-28 günde olurdum bugün 31.günü??Erken sanırım bekliyim ben kırmızıları en iyisi..

eşimin spermleri 30milyon morfoloji%6 yani 100 taneden 6 sı saglam eger düşmediyse salı test yaptırcak 1 ay önce öyleydi test sonucu salı gunu artmışmı düşmü ögrenecez benimdaha var adetime dr.igneden 15 gun sonra gel dedi adet olmazsan o 15 gunde 20 aralık oluyor yani cok var daha mübarek cuma gunu dualarımız kabul olurda isteyen herkes hamile kalır inş.

belli olmaz güzelim bu işler yumurtladıgını belkide anlamadın sen en iyisi yarın bi test yaptır güzel haberlerini bekliyoruz hem belirtinden var burda yazıyordu yanlış hatırlamıyorsam klomenin etkisi 6 aymı ne sürüyormuş belkide öle oldu yumurtladın ama farkına varmadın cnm.

sorma şekerim adamcazda atık mala bağladı afedersin yata açıyo ben hazırım neye diyom çocuk yapcaz kalk diyo

hhahaha napsın gariban tecavüze uğruyorlarmış gibi geliyordur onlarada biz belirliyoruz günleri yapcannnn çaren yok falan kadın en fazla kuruluk yaşar çok istekli değilse onada krem jel bişiyler mutlaka bulunur ama adammm napssssınnnnnn kadınlara iş çok düşüyor o zaman napcak herifi dellendircek bi şekilde :))))

nazcım şimdi sen zaten cevabı bulmuşsun ama bu kadar detaya inip kendini yorma öyle mi böyle ondan mı bundan mı şunuda ölçeyim bunada bakayım zorlama kendini psikolojini alt üst edeceksin allah göstermesin olmasın inşallah ama olmazsa bu sefer herşeyi yaptım olmadı nasıl olacak bu kadar zorladıktan herşeyi takip ettikten sonra bile olmuyorsa nasıl olacak bu bebek diye düşünmeye başlıyor insan az oluruna bırak çalışma günlerini pas geçme adet olana kadarda olsa günaşırı em geç 3 güne birleri devam ettir geç döllenir erken döllenir var böyle şeyler sen yeterki ferah tut içini zaten yeterli takip dr da yapılıyor

kasık sancılarına bel sancılarına gelince bu ay bendede bu belirtiler var döllenmedir inşallah diyorum ne diyeyim daha öncede aynı ilacı iğneyi kullandım ama böyle şeyler olmadı belki bu ay umuttur bize ne diyelim sabretcez

yıl sonunu hallet sen biz kaçmayız buralardayız canım ovitrelle yaptırdıysa adet öncesi bu meme ağrıları bendede ilk geçen ay oldu ilk iğneyi vurdurduğumda sonra baktım ki prospektüsünde yazıyor yan etkisi diye onan olabilirmiş. kasık ağrısını hayra yoralım o zaman inşallah ummadığın anda umutlandırı seni test için erken az daha sabret bakalım inşallah gelmez kırmızılar.

benimde bat 20 olmazsam dr a gitcem bende, geçen ay 22 si batdı ahaaaa olmıcak heralde deim dr 22 sinde olmazsan gel dediydi 22 si günn öğlen kırmızılar başgöstermişti umarım bu ay öyle olmaz....

eşinin sperm sonuçları biraz düşük sanırım özel birşey yapıyormusunuz bunun için?

ya zaten 3bucuk yıllık evliyiz hiç korunmadım ben öle böle 1 seneye yakın gecti sonra varikosel dendi ameliyat oldu yükselmedi sonra yine 8-9 ay gecti tekrar dr.gitti aynı varikoselin duruyor dedi tekrar ameliyat oldu ama bu dr.başka idi.4 milyon olan sperm şimdi 30 milyon keci boynuzu kullandı cakşır kökü suyu kullandı macun aldık falan sonra artık midesi götürmemeye başladı bu tarz şeyleri şimdi bi sitede bi hapvar %400 artıyormuş ama sperm testi istiyorlar sonra ilacı gönderiyorlar kullandıktan sonra artışa göre yani yükselirse işe yaramış oluyor yükselmezse para iade ediyorlar testi gönderip bide onu denicez sperm için ama şunu söyleyeyim keçi boynuzu cakşır kökü suyu işe yarıyor neden diceksin ameliyattan sonraki test 41 milyondu 3 aysonra tekrar yapıldı 30 milyona düştü o sebeple diyorum cnm benim.bugun ovulasyon testi yaptım tekrar yine cizgi cıktı yanı ilacın etkisi var demek halen ya kafa takmıyorum sadece neden böle oldu diye baktım sonucunada ulaştım nasipte varsa olur yoksa zaten olmaz bide alıştım her ay kırmızı görmeye artık görmem inş.bebişim gelir

kızlar adetim neredeyse bir ay gecikti bekarım da . pko hastasıyım metformin kullanımına başladım. duphaston kullanayım mı ne dersiniz ?

seddacımmmm

belkıde HAMILESINDIRR hası ınsallahh yaaaa bı 5 gun daha olmazsa bence hamıelsınn 5 gun daha gecsın oyle umıtlenmeye başlaaa

ısındede kolayy gelsın dıyorum maul yıl sonuuu zor oluyoo

kızlar adetim neredeyse bir ay gecikti bekarım da . pko hastasıyım metformin kullanımına başladım. duphaston kullanayım mı ne dersiniz ?

mrbb yesıll metformın ılacını bılmıyroum ama duphasyon kullandım bende 2 ay kullandım ama ..klomenın arkasına kullandım hem adet sokturucuhem adet duzenlyıcı hemde bebıll varsa ıyıce tutunsun dıye....

ama canım bence bı doktora gıt derım yınede sonucta bı agrı kesıcı gıbı kullanılmamalı derım dımı kızlarrrrrrrr?????????????????????

nazcım benımd esımın sperm sonucu ı dgldıı..

doktor pharmax dıye bı vıtamın verdıı ve suan cokk yuksekk yanı bı sıkıntı kalmadıı..zaten 72 gunde bı spermler kendını yenılıyoo..

hersey degısebılırr bu vıtamını kullanabılırrr saglıkla onerırımmm

kızlarr ben suan dhea dıye bı vıtamın kullanıyroum doktor 2 ay kullan dedııı..

yumurta rezervı arttırıyormuşş aranızda kullanna varmıı fayda gordunuzmuuu

canımgitiimbugun biri20bırı 18vuruldumiğnemide bugun heralde geçen ay tektıya ondan dahaçabuk buyudubu ay ıkıtaneoldu hayırlısı olsun hakkımızda napalımbeklıycez artık
ooohh ooohhh oohhh maşallah canım inş. bu ay patlama yaşicaz kızlar yaa sendende bir alsak haberi sen yemeden biz yicez kafayıı burda valla
nerlerdesin canım sen yaaa bir giden pirr gidiyor zaten giden 5 gün gelemio buralara allah yardımcımız olsun zor valla işimiz kızlar düşün düşün çooktur işin 26:
canım yumurtam vardı ama çatlamadı dr. dedi hatta bu yumurtadan hayır gelmez adet olunca gel dedi beklioruz bakalım yok yaa büyük ihtimalle olurum çünkü ilk adet gecikmem kendimi bildim bileli ilk kez 4 ay önce adet olmadım 1 hafta dedim tmm kesin hamileyim çünkü hep düzenli giderim dr. gittim yok hiç bişe hüsran hayal kırıklığı yıkım sonrada tedaviye başladık işte..2 kez klomen içtim 2 aydırda hiç bişe kullanmıyorum geçen ay ilaçsız 1 tane yumoşum oldu çatlamadı adet gelsede dr. gitsem die bekliyorum içimde acaba olabilirmi demiyor değil ama sanırım yok..
sorma canım yaa yok canım 2 aydır ne iğne ne ilaç var boşum 2 aydır ondan şaşırıyorum noluyor hayırdır diyorum ama sabredicem beklicem haklısın beklemek göbek adımız olmadımı zaten bunada sabredicez
seddacımmmm

belkıde HAMILESINDIRR hası ınsallahh yaaaa bı 5 gun daha olmazsa bence hamıelsınn 5 gun daha gecsın oyle umıtlenmeye başlaaa

ısındede kolayy gelsın dıyorum maul yıl sonuuu zor oluyoo
aahh be canım keşşşkee keşşkee ağzından petek petek bal damlıyor valla bakalım olmazsa önümüzdeki hafta içine kadr olmazsam test yaparım çarşamba falan tabii o zamana kadar olmazsam

KIZLAR PATRONLA KONUŞTUM AYRILMAK İSTEDİĞİMİ SÖLEDİM EŞİDE BURDA ÇALIŞIYOR BERABERLER BIRAKMIYOR EŞİ BENİ GİTME KAL DEDİ BAYA BAYA İZİN FALAN VERDİ KARISI İŞTE KAFANI TOPLA GEL FALAN DİE 2 SAAT KONUŞTUK BAKALIM NOLUCAK eşimle konuşçam akşam hayırlısı artık yaa..

güzelim sperleriniz ne kadarken nekadar oldu morfolojide yükseldimi peki ozaman bizde o vitaminden kullanırız zaten 1 ay oldu sperm tahlilimiz o hapı aldıgımız yer istiyor sperm testi o yuzden yaptırıyoruz yoksa 2 ay daha vardı test yapmayasenden cvp bekliyorum güzelim

canım dun hastanede bı bayanla konuştum 3 çocuğu varmış sonra eşi bitanedaha istemiş aç göz nolcak neysekı adamın spermı düşüşdeymiş olmamış tedavı sonunda tekrar 4.de başarıyla yapmış herif yanı senın bıraz düşükmüş sıkıntı olmaz yanı sölemıştim daha öncede burda engüzel yukselten çörek otu cakşır dıye bı bıtkı bunları kıydırıp ıyıcene hakıkı bala kat sabah akşam eşin aç içsin birhaftada farkedıyomuş adam kesın konuştu yanı

sedda yakaladım kı senı dedın gibi saatımın ayarıyla oynadım şeytanın bacanı kırdım napıyon kıssss

varya ne diyim sana canım yaa ama gitmişim şimdi allahtan girdimde yaziyim dedim bak saati 5 dk. daha erken kur bir dahakine
Napiyim be canım sen napıyorsun ben bekliyorum kırmızı kart görmeyi gelemediler bu ay olmazsa test yapiyim diyorum ama hiçde yapasım yok umutlanıyorum bir umutsuzluğa düşüyorum karışık hallerdeyim canım Normalde 6 aralık adetim hadi dedim 8 aralık olsun göğüslerim adet öncesi hassaslaşır şuan tam adetim göğüslerim acıyor kasıklarımda ara ara batmalar yürüdükçe sancılar var çözemedim gitti adet sancısıda değil ama nie olmuyorum die stres yapıyorum yaa ondan galiba olamıyorum :44:

eee senden nbr dicem ama kaçmışsın bak (

Son düzenleme:

olsun hadı gene yırttın bekle canım bence bılıyosun tam 5 gun geçmişti benımde sonra oldum dedın gıbı beklekı suprız olsun hayal kırıklığı yerıne inşallah hamılesındır canımya bende dun iğne bugun anlarsınyaondan sonrası için bişe diyemiycem işte böyle arkidişim hayırlısı olsun hakkımızda

slm kızlar bugun test yaptım adetimi 5 gün var bebe tıme idrar tesstin adı 2 cizgi silik çıktı çatlatma iğnesini olalıda 13 gün oldu bu ne şimdi yardım edin...

slm kızlar bugun test yaptım adetimi 5 gün var bebe tıme idrar tesstin adı 2 cizgi silik çıktı çatlatma iğnesini olalıda 13 gün oldu bu ne şimdi yardım edin...

canım ben bı ara bakmıstım bayagı catlatma ıgnesı ne zaman atılıo vucuttan dıe 11 12 gun dıodu prospektusde ıns hamılesındır canım adetlerdecat ıgnesınden14 gun sora olurmus sekerım haydı hayırlısı yerınde olsam testı tekrarlardım yada kan testı yaptırırdım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…