Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

canımgitiimbugun biri20bırı 18vuruldumiğnemide bugun heralde geçen ay tektıya ondan dahaçabuk buyudubu ay ıkıtaneoldu hayırlısı olsun hakkımızda napalımbeklıycez artık

bende öyle duydum genelde bırakınca ilaçbittikten sonra çoğu kalıyo hayırlısıyla inşallah kalalımda

saol canım kolaymış aslında böyle şeylere yönelmemiz daha ıyı inşallah yapalım bunuda

hamile kaldığımdada kimyasal gebelik olduğunu öğrendiğimdede haber wermiştim... inş yine hep beraber yaşarız sewinçlerimizi üzüntülerimizi....

sanırım bu topikte yazışıyorsun canım senin başından neler geçti yazıp anlatırmısın.

canımgitiimbugun biri20bırı 18vuruldumiğnemide bugun heralde geçen ay tektıya ondan dahaçabuk buyudubu ay ıkıtaneoldu hayırlısı olsun hakkımızda napalımbeklıycez artık

ben demedim mi sana buyur diye buyudu işte hadi çalışın bakalım bundan kelli :))) herife yapışş canım cicim diye

ay super cemrecım maşallah dıyelım bu ay ben senden umutluyum ıns gusel haberlerını alırız kolay gelsın tatlım ıyı calısmalar:)

bence yaptırma canımm...

1 ay bekleyıverr ultrovılo ısınlarına maruz kalıyo orası olursa sonra tedırgınlık yaşama dıye soyluyroum illa kotu bısı olucak dıye dgl olmayabılırde ama yınede bu rıske gırme derımm...

hanı normal yolla yapma devam et ,ben oyle yaptım nasıl olsa olmuycak ama bı umut...

aşılamayı onumuzdekı ay yaptır zaten 2 ay suren var rahım flmı etkılıymışşş 2 ayy opuldunnn

slmmm kızlarrrr uzun zamandır gıremedım uzun dedım 4-5 gun sanırsammmm:)))

hızınıza yetısılmıyıooo baya yazmısnızzzz

sımdı hepınız uyuyorsunuzzzdurr herhaldee:))) dımıı????,

okudklarımdan cemrenın yumurtalar buyumuss ona cok sevındım bu ay umudum sensınn senden bı ahber cıkcakk cancazımmm

ı gecelrrr
kızlarrr

ay super cemrecım maşallah dıyelım bu ay ben senden umutluyum ıns gusel haberlerını alırız kolay gelsın tatlım ıyı calısmalar:)

inşallah canımhepimizn iy haberlerni alalım ben pekümili diilim ama napalım hayırlısı geçen ay çok ümitlendım döllendi diyeya bu ay katırmıym sonra yıkılıyo insan

kuzuuu nerelerdesin sende benı gibi gecelerimi takılıyon naptın ne durumdasın benden çokta ümitli dilim artık hayırlısı olsun sen naptın?

canım benim hayırlısı olsun inş. rabbim tez zamnda hayırlısı ile sağlıklısı ile nasip edecek yeni ay yeni umut inş. canım hayırlısı olsun hepimiz için

günaydın kızlar:)

slm kızlar bir sorum olacaktı cok meraklardayım 5 aralıkta catlatma ignesi oldum pazartesi 18.30da burayada yazdım zaten şimdi benim carşamba gunu kasık agrım oldu ve akıntım şeffaf hani yumurtlama akıntısı diyorlarya öle dunde öle akıntım geldi biraz daha azdı dedim ovulasyon testiyle pozitif cıktı şimdi ben dunmu yumurtladım anlamadım onca calışma nere gitti bilmem adamda meni kalmadı valla bu ayda ümidim gittimi sizce yoksam ignenin etkisi hala suruyordamı pozitif cıktı keşke yapmasaydım kafam karışmayacaktı ateş ölçüyorum dun sabah 36.3 bugn 36.5 her yöntemle kendime baktım yaniiiiiibugun ovulasyon yapacam yine pozitif cıkarsa ilacın etkisi ozaman derim.cvp be kliyorum kızlar yardım ..:18:

aynısını bende yaptım 11.gün iğne oldum 12.gün çatlarsın dedi doktor ben 13.gün ovulasyon yaptım ama benimde resmen iki çizgide bordo çıktı benimde kafam karıştı ama ateşe göre çatlamışım.seninde aynı şekilde ateşin yükselmiş 0.2derece demekki çatlamışsın ama sen yinede tedbiri elden bırakma çalış.ben çalışmadım pek umutlu değilim açıkçası.

ben buldum cvbı yanlış olabilirmiş teste hormon ilaçları catlatma ignesi yanılta bilirmiş bide sizdede oluyormu sag kasıgım agrıyor gazım var karnım şiş bide tuvalet ihtiyacı duyuyorum zor ayakta duruyorum bir mıyışıklıktır gidiyor bende kendi hüsnü kuruntummudur nedir....

bunlar güzel belirtiler bende hiçbir değişiklik yok sanırım işe yaramadı

ayyy diyorumya pazartesiden beri calış calış bugunde calışırsam adamda meni kalmadı yawwwwwwww igne bu kadar gec catlatırmı acaba ben 1 gun ara vermeyi düşünüyordum bugun yinemi calışcaz yaniiii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…