Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

canım ben bı ara bakmıstım bayagı catlatma ıgnesı ne zaman atılıo vucuttan dıe 11 12 gun dıodu prospektusde ıns hamılesındır canım adetlerdecat ıgnesınden14 gun sora olurmus sekerım haydı hayırlısı yerınde olsam testı tekrarlardım yada kan testı yaptırırdım

cvp verdiğin için saol cnm hesapladım bugun 14.günümüş inş vardır gebelik yoksa bu ayın 15.de adet olurum ki inş olmam rahim film çektiricem polipte çıktı gecen gün

slm kızlar bi kac gündür giremedim nete ..memlekete geldim annem anjio oldu ....:KK43:
beeni listeden silin çünkü dün regli oldumm lanet olsun artık umudumda kalmadı 18 -19 ay oldu bişey oldugu yok..artık inancımda kalmadıı cok üzgünüm kızlar ...cokkk eşimde de bende de bi sorun yok ama olmuyorr...cokk üzgünümm 1. klomen kullanışımda da cok umutluydum olmadı..1 de olmayan 2. kesin oluyo gibi hissettim ama 2. de de olmadıı..artık gücüm kalmadı....

slm kızlar bi kac gündür giremedim nete ..memlekete geldim annem anjio oldu ....:KK43:
beeni listeden silin çünkü dün regli oldumm lanet olsun artık umudumda kalmadı 18 -19 ay oldu bişey oldugu yok..artık inancımda kalmadıı cok üzgünüm kızlar ...cokkk eşimde de bende de bi sorun yok ama olmuyorr...cokk üzgünümm 1. klomen kullanışımda da cok umutluydum olmadı..1 de olmayan 2. kesin oluyo gibi hissettim ama 2. de de olmadıı..artık gücüm kalmadı....

geçmiş olsun canım benım annemde oldu buarada bılıyorum üzüntüden söylüyosun ama olsun isyan etmek en tehlıkelısı mevlanın gücüne gider sakat bı çocuk verır sen çok istedın hayırlısını istemedın olur aynıyız ben ılk ay olmadı evlendım 2.ay olur 3.de olur derken tam 14 ay oldu napalım nasıbımız nezamansa ozaman olucak imtahan üzülme ummadığın anda olucak şuan hayırlı dııl demekkı hakkımızda

olsun hadı gene yırttın bekle canım bence bılıyosun tam 5 gun geçmişti benımde sonra oldum dedın gıbı beklekı suprız olsun hayal kırıklığı yerıne inşallah hamılesındır canımya bende dun iğne bugun anlarsınya:KK1::KK1:ondan sonrası için bişe diyemiycem işte böyle arkidişim hayırlısı olsun hakkımızda
kız ne yırtması bekliyorum bakalım umudum yok valla bir kez daha böle oldu çünkü biliyorum geçen ay erken oldum o yüzden bu ay atıyor ileri..Aynen allahım ne verirse hayırlısını versin ve hakkımızda hayırlısı olsun canım..Yaaff bu meltemmm çüjüüğüüde aldı kaçtı gitti kız arada girip mağdurum diyor ama özledik valla:KK55:
canım benim çok çok geçmiş olsun ama isyan etme..Cemreninde dediği gibi sen isyan edersen sürekli bıktım olmuyor vs.isyan etme hepimiz burda aynıyız sabır en büyük silahımız değilmi sabretmek dua etmek tek yolumuz değilmi üzme kendini rabbim ne zaman uygun görürse ozaman olacaktır..Bak bizde aynı durumdayız ama isyan yok canım sadece dua hayırlısı buymuş yıpratma bu kadr kendini..
bugün kontrole gidiyorum, klomen işe yaramış olsun inşallah...
hadi hayırlısı canım inş. iyi haberlerle gelirsin buraya inş. işe yaramıştır canım :KK34:

kız ne yırtması bekliyorum bakalım umudum yok valla bir kez daha böle oldu çünkü biliyorum geçen ay erken oldum o yüzden bu ay atıyor ileri..Aynen allahım ne verirse hayırlısını versin ve hakkımızda hayırlısı olsun canım..Yaaff bu meltemmm çüjüüğüüde aldı kaçtı gitti kız arada girip mağdurum diyor ama özledik valla:KK55:

canım benim çok çok geçmiş olsun ama isyan etme..Cemreninde dediği gibi sen isyan edersen sürekli bıktım olmuyor vs.isyan etme hepimiz burda aynıyız sabır en büyük silahımız değilmi sabretmek dua etmek tek yolumuz değilmi üzme kendini rabbim ne zaman uygun görürse ozaman olacaktır..Bak bizde aynı durumdayız ama isyan yok canım sadece dua hayırlısı buymuş yıpratma bu kadr kendini..

hadi hayırlısı canım inş. iyi haberlerle gelirsin buraya inş. işe yaramıştır canım :KK34:

canım ya inşallah çok sağol :) birde doktorda olucam ama çok korkuyorum doktor yumurtlaman çok iyi demişti ama süreci hızlandırmak için klomen verdi bugün de kontrole çağırdı... İğneye inşallah gerek kalmaz... 2012 ye bekleyen herkes bebekleriyle girsin inşallaaaah :)

kızlar bat 12 aralık ama ben bu aydan hiç ümitli değilim çünkü size de yazmıştım eşim o dönemde yurtdışındaydı ve ben aldığım hormon ve iğnelerle kaldım bu ay :KK43: doktorla konuştum eşimin her zaman yanımda olamadığını söyledim bi de ikimizin de psikolojisi bozuldu artık... aşılama dedi doktor ama önce rahim filmi dedi. şimdiye kadar her klomen kullandığımdaçoğul gebelik demişti doktor ama olmadı. aşılama için önce rahim filmi çekilecek ardından sorun varsa laparoskopi ve sonra aşılama. aşılamanın da şansı yüzde 15 miş. yani 10 kişiden birinin utuyo acaba diyorum direkt tüp bebeğe mi geçsek? benim durumumda olup direkt tüp bebeğe geçen var mı aranızda?

canım ya inşallah çok sağol :) birde doktorda olucam ama çok korkuyorum doktor yumurtlaman çok iyi demişti ama süreci hızlandırmak için klomen verdi bugün de kontrole çağırdı... İğneye inşallah gerek kalmaz... 2012 ye bekleyen herkes bebekleriyle girsin inşallaaaah :)

ay ins mugecım ıns hepımız hamış gırerıs 2012 hayırlısıyla gırmezsekde canımız sagolsun :)

ya zaten 3bucuk yıllık evliyiz hiç korunmadım ben öle böle 1 seneye yakın gecti sonra varikosel dendi ameliyat oldu yükselmedi sonra yine 8-9 ay gecti tekrar dr.gitti aynı varikoselin duruyor dedi tekrar ameliyat oldu ama bu dr.başka idi.4 milyon olan sperm şimdi 30 milyon keci boynuzu kullandı cakşır kökü suyu kullandı macun aldık falan sonra artık midesi götürmemeye başladı bu tarz şeyleri şimdi bi sitede bi hapvar %400 artıyormuş ama sperm testi istiyorlar sonra ilacı gönderiyorlar kullandıktan sonra artışa göre yani yükselirse işe yaramış oluyor yükselmezse para iade ediyorlar testi gönderip bide onu denicez sperm için ama şunu söyleyeyim keçi boynuzu cakşır kökü suyu işe yarıyor neden diceksin ameliyattan sonraki test 41 milyondu 3 aysonra tekrar yapıldı 30 milyona düştü o sebeple diyorum cnm benim.bugun ovulasyon testi yaptım tekrar yine cizgi cıktı yanı ilacın etkisi var demek halen ya kafa takmıyorum sadece neden böle oldu diye baktım sonucunada ulaştım nasipte varsa olur yoksa zaten olmaz bide alıştım her ay kırmızı görmeye artık görmem inş.bebişim gelir:KK49:

evet bu ilacı bende duydum amabizde buyuk bır sorun yok o nedenle çok arastırmadım ama işe yaradığını çok duydum canım szide kullanın belkı umut onunla gelır. daha uzunnnnn bur zaman adet olmaman dılegiyle :KK34:

kızlar adetim neredeyse bir ay gecikti bekarım da . pko hastasıyım metformin kullanımına başladım. duphaston kullanayım mı ne dersiniz ?

duphastonla şeker ilacını beraber kullanmanda bır sakınca yok bende kullandım dr vermmıstı adet olmak ıcın duphaston kullanabılırsın 5 gun sabah aksam kullanıp bırakmak yeterlı oluyormus sanırım , ben 10 gün kullanıyordum ama daha önce baslıyordum dr verıyordu.

kızlarr ben suan dhea dıye bı vıtamın kullanıyroum doktor 2 ay kullan dedııı..

yumurta rezervı arttırıyormuşş aranızda kullanna varmıı fayda gordunuzmuuu

dhea mı o da neymıs ılk kez duydum bılgı verırmısın canım?

ooohh ooohhh oohhh maşallah canım inş. bu ay patlama yaşicaz kızlar yaa sendende bir alsak haberi sen yemeden biz yicez kafayıı burda valla :KK37::KK52::KK52::emir_bebek:

nerlerdesin canım sen yaaa bir giden pirr gidiyor zaten giden 5 gün gelemio buralara allah yardımcımız olsun zor valla işimiz kızlar düşün düşün çooktur işin :KK30:26:

canım yumurtam vardı ama çatlamadı dr. dedi hatta bu yumurtadan hayır gelmez adet olunca gel dedi beklioruz bakalım yok yaa büyük ihtimalle olurum çünkü ilk adet gecikmem kendimi bildim bileli ilk kez 4 ay önce adet olmadım 1 hafta dedim tmm kesin hamileyim çünkü hep düzenli giderim dr. gittim yok hiç bişe hüsran hayal kırıklığı yıkım sonrada tedaviye başladık işte..2 kez klomen içtim 2 aydırda hiç bişe kullanmıyorum geçen ay ilaçsız 1 tane yumoşum oldu çatlamadı adet gelsede dr. gitsem die bekliyorum içimde acaba olabilirmi demiyor değil ama sanırım yok.. :KK50:

sorma canım yaa yok canım 2 aydır ne iğne ne ilaç var boşum 2 aydır ondan şaşırıyorum noluyor hayırdır diyorum ama sabredicem beklicem haklısın beklemek göbek adımız olmadımı zaten bunada sabredicez :KK5:

aahh be canım keşşşkee keşşkee ağzından petek petek bal damlıyor valla bakalım olmazsa önümüzdeki hafta içine kadr olmazsam test yaparım çarşamba falan tabii o zamana kadar olmazsam:KK50:

KIZLAR PATRONLA KONUŞTUM AYRILMAK İSTEDİĞİMİ SÖLEDİM EŞİDE BURDA ÇALIŞIYOR BERABERLER BIRAKMIYOR EŞİ BENİ GİTME KAL DEDİ BAYA BAYA İZİN FALAN VERDİ KARISI İŞTE KAFANI TOPLA GEL FALAN DİE 2 SAAT KONUŞTUK BAKALIM NOLUCAK eşimle konuşçam akşam hayırlısı artık yaa..

umudunu yitirme aradığın güç içinde beni bul beni bull :)) (goradan alıntı) umudunu yıtırme canım belkı dıyoruz zaten insallah olmazsın bu mucıze olur ılaclqrın etkısı suruyor vucutta bırkac ay daha malum.

geçmiş olsun canım Allah tez zamanda sağlığına kavuştursun inşallah anneni. gücünü hemen yitirme daha çok yenisin tedavi yapma böyle vucuduna kotu sınyaller yolluyorsun o nedenle umıtsız olma olurmu ben 4. ayımdayım sadece ilaç tedavisinde toplamda 1.5 seneden daha uzun zamandırda ıstıyoruz bebeğimizi ama yok gelmıyor amaaaaaa gelecek Rabbımın ıznıyle bılıyorum.

buarada arkadaşlar benıde eklermisin sat 23 hiç ekletmedın belkı uğurlu gelir:KK1:

belkı bızede ugurlu gelırsın kız lıste kalabalık olmasın dıye yaradan bırkacımızı yukardakı lısteye aldırır ha ne dersın :)

bugün kontrole gidiyorum, klomen işe yaramış olsun inşallah...

hadi bakalım güzel haberlerle dön inşallah:KK66:

kızlar bat 12 aralık ama ben bu aydan hiç ümitli değilim çünkü size de yazmıştım eşim o dönemde yurtdışındaydı ve ben aldığım hormon ve iğnelerle kaldım bu ay :KK43: doktorla konuştum eşimin her zaman yanımda olamadığını söyledim bi de ikimizin de psikolojisi bozuldu artık... aşılama dedi doktor ama önce rahim filmi dedi. şimdiye kadar her klomen kullandığımdaçoğul gebelik demişti doktor ama olmadı. aşılama için önce rahim filmi çekilecek ardından sorun varsa laparoskopi ve sonra aşılama. aşılamanın da şansı yüzde 15 miş. yani 10 kişiden birinin utuyo acaba diyorum direkt tüp bebeğe mi geçsek? benim durumumda olup direkt tüp bebeğe geçen var mı aranızda?

çok azda olsa o döndemde ılıskı olmustu yanlış hatırlamıyorsam canım umuttt bıze lazım yıtırme :KK66:

ben çıkıyorum kızlar eşim beni markette bekliyor alışverış yapcazda öpüyorum hepinizi:KK66:

evet bu ilacı bende duydum amabizde buyuk bır sorun yok o nedenle çok arastırmadım ama işe yaradığını çok duydum canım szide kullanın belkı umut onunla gelır. Daha uzunnnnn bur zaman adet olmaman dılegiyle :KK34:

Duphastonla şeker ilacını beraber kullanmanda bır sakınca yok bende kullandım dr vermmıstı adet olmak ıcın duphaston kullanabılırsın 5 gun sabah aksam kullanıp bırakmak yeterlı oluyormus sanırım , ben 10 gün kullanıyordum ama daha önce baslıyordum dr verıyordu.

Dhea mı o da neymıs ılk kez duydum bılgı verırmısın canım?

Umudunu yitirme aradığın güç içinde beni bul beni bull :)) (goradan alıntı) umudunu yıtırme canım belkı dıyoruz zaten insallah olmazsın bu mucıze olur ılaclqrın etkısı suruyor vucutta bırkac ay daha malum.

Geçmiş olsun canım allah tez zamanda sağlığına kavuştursun inşallah anneni. Gücünü hemen yitirme daha çok yenisin tedavi yapma böyle vucuduna kotu sınyaller yolluyorsun o nedenle umıtsız olma olurmu ben 4. Ayımdayım sadece ilaç tedavisinde toplamda 1.5 seneden daha uzun zamandırda ıstıyoruz bebeğimizi ama yok gelmıyor amaaaaaa gelecek rabbımın ıznıyle bılıyorum.

Belkı bızede ugurlu gelırsın kız lıste kalabalık olmasın dıye yaradan bırkacımızı yukardakı lısteye aldırır ha ne dersın :)

çok azda olsa o döndemde ılıskı olmustu yanlış hatırlamıyorsam canım umuttt bıze lazım yıtırme :KK66:

ben çıkıyorum kızlar eşim beni markette bekliyor alışverış yapcazda öpüyorum hepinizi:KK66:

sorma yenkenlım bende diyom lıste taştı artık elenme zamanı bak benı ekleyın bu ay kaçkişi hamile kalcak görüsünüz tabi içinde ben olmıycam kesinnn:KK1::KK1::KK1::KK1:

evet bu ilacı bende duydum amabizde buyuk bır sorun yok o nedenle çok arastırmadım ama işe yaradığını çok duydum canım szide kullanın belkı umut onunla gelır. daha uzunnnnn bur zaman adet olmaman dılegiyle :KK34:

duphastonla şeker ilacını beraber kullanmanda bır sakınca yok bende kullandım dr vermmıstı adet olmak ıcın duphaston kullanabılırsın 5 gun sabah aksam kullanıp bırakmak yeterlı oluyormus sanırım , ben 10 gün kullanıyordum ama daha önce baslıyordum dr verıyordu.

dhea mı o da neymıs ılk kez duydum bılgı verırmısın canım?

umudunu yitirme aradığın güç içinde beni bul beni bull :)) (goradan alıntı) umudunu yıtırme canım belkı dıyoruz zaten insallah olmazsın bu mucıze olur ılaclqrın etkısı suruyor vucutta bırkac ay daha malum.

geçmiş olsun canım Allah tez zamanda sağlığına kavuştursun inşallah anneni. gücünü hemen yitirme daha çok yenisin tedavi yapma böyle vucuduna kotu sınyaller yolluyorsun o nedenle umıtsız olma olurmu ben 4. ayımdayım sadece ilaç tedavisinde toplamda 1.5 seneden daha uzun zamandırda ıstıyoruz bebeğimizi ama yok gelmıyor amaaaaaa gelecek Rabbımın ıznıyle bılıyorum.

belkı bızede ugurlu gelırsın kız lıste kalabalık olmasın dıye yaradan bırkacımızı yukardakı lısteye aldırır ha ne dersın :)

gittim geldim canım 2 yumurta ikiside 13 mm p.tesi çalışın :KK1: salı gel dedi bugün 10. günüm yumurtaların 13 mm büyümesi iyidir dimi...

sorma yenkenlım bende diyom lıste taştı artık elenme zamanı bak benı ekleyın bu ay kaçkişi hamile kalcak görüsünüz tabi içinde ben olmıycam kesinnn:KK1::KK1::KK1::KK1:

cemrem ya valla kızım olursa adını cemre koycam pek bi ısındım bu isme :) hele bi hamile kalayım sana el vercem hamile kalan kişi başka bi isteyene ufakda oplsa bişiy alırmış onunda hamile kalmasına neden olurmus duyum işte :)) yollarım sana bişiyler aklımdasın :KK70:

gittim geldim canım 2 yumurta ikiside 13 mm p.tesi çalışın :KK1: salı gel dedi bugün 10. günüm yumurtaların 13 mm büyümesi iyidir dimi...

çok guzel boyutu dr iyi demiş önden baslayın calışmaya sonrakı takıpte gerekli görürse iğne verecektir değilse devam ilişkiye diyecektır:KK66:

cemrem ya valla kızım olursa adını cemre koycam pek bi ısındım bu isme :) hele bi hamile kalayım sana el vercem hamile kalan kişi başka bi isteyene ufakda oplsa bişiy alırmış onunda hamile kalmasına neden olurmus duyum işte :)) yollarım sana bişiyler aklımdasın :KK70:

çok guzel boyutu dr iyi demiş önden baslayın calışmaya sonrakı takıpte gerekli görürse iğne verecektir değilse devam ilişkiye diyecektır:KK66:

küçük geldi birden bana zaten bayan panik diğer adım. 13 mm iki yumurtada deyince minicik benim garipler dedim kendi kendime :KK1: ama daha vakti var büyümeye demekki içim rahatladı canım çok sağol :)

küçük geldi birden bana zaten bayan panik diğer adım. 13 mm iki yumurtada deyince minicik benim garipler dedim kendi kendime :KK1: ama daha vakti var büyümeye demekki içim rahatladı canım çok sağol :)

küçük değil güzel zaten şimdi daha hızlı buyuyecektır ınsallah sen çalış 2 güne 1 şeklinde dr dan sonra olmazsa hergune cevırırsın :KK66:

küçük değil güzel zaten şimdi daha hızlı buyuyecektır ınsallah sen çalış 2 güne 1 şeklinde dr dan sonra olmazsa hergune cevırırsın :KK66:

görevimizi yapalım bakalım sonuç ne olacak :KK1: inşallah güzel güzel büyürler. Beklemek çok zor böyle ama oyalanmaya çalışıyorum bişeylerle. burda vakit geçirerek içimi döküyorum. İnşallah son bekleyişim olur bu... Olmazsa önümüzdeki ay hergün çalışıcaz bakalım :KK9:

:KK43:( adet oldum cnm zaten beklemiyodum bu ay biliyosun. 5 ane yumurta vardı ve 5 te sıfır kesin tüplerde sorun var. bu hafta içi için anadolu sağlık merkezindeki prof. dr aydın arıcı dan tüpbebek için randevu aldım görüşmeye gidicez bakalım ... Allah büyük ...

X