Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

meraba daha oncede yazmıştım sızlere klomen kullanmıstım ve pek bılgım yoktu halada yok:)

bugun doktora gıttım ve yumurtalarım buyumemıs bu ay bebiş olmaz dedı doktor bugun adetımın 11.gunu yani ovulasyon dönemım yinede calısmaları ıhmal etmıcem bana onerebılecegınız birseyler varmı?...bugun ıncır kaynatıp suyunu ıctım ve bal corekotu tarcın yedım devam edıcem inşallah onlarada...

mrb canım aynısı benım basımada geldı benımde ole adetımın 19. gununde gelısen bı yumurta olmustu catlatma ıgnesıde olmustum o ay ama folıkıl catlamamıs adet olmstum adetın 3. gunu baktı atılmamıstı ama dr dogum kontrol hapı vermedı adetn 10 gunu baktı o yumurta atılmıs dedı ama senın kı kıste cevırmıs demekkı ama ıns temızlenır bu ay canım ıns tertemız yenı bı ay yenı bı baslangıc olur sana bu ay hangı ılcı vercek sana acaba asılama yapcakmıs ya

bnmde 2. ayım klomende inş artık olur ya.sennde en kısa zamnda olur inş tatlım müjdeli haberini beklioruz.peki ısrar etsek yani çektrmek istiyoruz içim rahat olsun desek yne mi çekmezler ya :18:

friendly cim benide eklermisin listeye daha öncede yazmıştım ama araya kaynamış sanıyorum 20 aralık yeni bat umarım gelmez ama yaz be haccccııı :))

frendly bacım benıde yazz bakalım yaz tahtaya bı daha dıye artık sarkıalr solemeye baslıycamm:)))

16 aralık benım bat vatana mıllete hayırlı olsun

canım bu corek otu dedımız bıldımız sıyah olan dımı..bende cok sevevrım sureklı kulalnırım ama ..hanı oda yapraklı falan ayrı bı otmu dıye soruyum dedım denıycem yarın alıcam ınsallahh

canım nıye bu kadar umutsuzsun...mutsuzluga hayır dıye bı pankart acıcam vallaa...

zaten bu sılerde tamda umut bıtınce olurmus beklede gor rabbım ınsallah verıcekkk

bundan sonra yatağın yönünü de değiştireyim belki etkili olur

hayrlısı canm üzülme tekrar klomen kullanacaksan doktor kontrolünde olsun bnce.adetin gecikme yaptımı yoksa gününde mi geldi

klomenden sonra adetim tam gününde geldi ama sanki kanama eskiye göre daha fazlaydı

ha bi de bazı arkadaşlar 3 yumurta ya da 10 yumurtadan bahsediyor bunu anlayamadım ben klomenden sonra doktora gittiğimde bi yumurtan var gayet güzel dedi acaba tek yumurta olması sorun mu daha mı fazla yumurtam olması gerekliydi doktor bana bi şey demedi daha fazla yumurta olma ihtimali varsa nasıl oluyor yine klomen kullanarak mı

sanırım bu ay hamiş olmamamın sebebi yumurtam çatlamadı öyle hissettim arkadaşlar bir de çatlama iğnesi olunca hemen çatlıyor mu yoksa iki üç gün sonra mı

evet cansucum onu bide cakşırı aktarlarda falan kıydır istersen butun kötü oluyo cakşırı elınle biraz uğraşıp küçült sert bişe sora kıydır hakıkı bala koy sabah akşam aç atlatmada 1 hafta yapın bizde yıyoz bundan yanı eşim garibim sıkıntı bende oda yıyo artık şansımız artar diye ama şansımızın artması için benım olmamam lazım bende şans kalmadı

:18lsun canm no problem sen nasılsın ne var ne yok

ıyıyım canım senıde okuyorum burda çok şükür sıkıntı yok napalım beklıyoz işte pztsi kontrol yumurta için bakalım heralde iğne verir gene sonra gene kıvarn ağrı sızı sonuç foos ama ders oldu yumurta döllendi diyince dktor bende uçtum tuttu diye meğer daha baya iş varmış buay olmassa direk tüplere bakıcak neden tutunamıyo dıye tıkalıysa vay halıme nebılım işte öyle içimden geldi yazim dolsun eksilmesin taşsın dökülmesin halıl ibrahım bereketı versın herkesın kucağı doluversın :))

Son düzenleme:

canım u yumurta olayı herkeste farklı kımınde sağlam bitane oluyo kımınde sağlam ıkıtane kımınde üçtane yanı zaten genelde bitanesi tutar ıkız değilse çok az farketmez 1 olması yeterlı iğneden sonrakı 36 saatte ılışkı oluyo yanı buaralarda çatlıyo kışıye göre değişir ben iğneden sonra ılışkı sabahı kıvranarak kalktım sabah çatlamış ne çıktı içinde diye sorarsan benımkı süpriz yumurta yapboz çıktı senınkı tutar inşallah

kızlar slm bana acil akıl verin 3 aydır klomen kullanıorum hiç gwecikme olmadı 28 günde oluyorum genelde 15. gün yumurta oluşuodu 12. gün gittim oluşmamış dedi cnm sıkıldı bi dahada gitmedim. şuan adetim 2 gün geçti yaklasık belki 1 yıldır ilk defa geçti acaba kist mi oldu ya kist olunca gecikme oluo mu uffffklomen kisti gerci önemli deil diolar adetle atılıo vücuttan demişti dktrm ama korkuyorum işte nolur bana bi akıl verin bi de o 3 gün içinde acaba yumurta olustu mu die de düşünmekten kendimi alamıom umut dünyası işte çaresizlik çok kötü rabbim şu mübarek cuma günü bizleri sevindirir inşallah hepimize hayırlı haberler

günaydın kızlarrrrrrrrrrrr nerelerdesiniz bakalımm boşş kalmış buralarr..valla bu ayy nedense pek olumlu düşünemiyorum yine olmayacak gibi geldigi için pek bişe yy de yazamadım kızlarr...

Günaydın herkese;

Bende bu ay reglimin 3, gununden ıtıbaren sabah aksam bır adet klomen kullandım..ve 13,gun pregnly catlatma ıgnesı vurdurdum..sureklı sol kasıgımda batma oluyordu bu ılac surecınde..nıtekım de ıkı buyuk yumurtam olusmus bırı 21 mm dıgerı 17 mm..ıgne vuruldugum ve sonra gun asırı dıger gunlerde ılıskı dedı doktor..bugun ıgnenın uzerınden tam 10 gun gectı..dayanamadım idrar testi yaptım negatif çıktı..Çok mu erken yapmış oldum bilemedim

arkadaşlar bende 6 ay klomen kullandım..bebiş bekledik olmadı doktor çok şaşırdı ve bu ay klomen kullandırdı ayın 16 sında çatlatma iğnesi vuruldum...normalde adetim 3 gün geri atar geçen ay 3 de olmuştum ama bu ay 30 da olmam gerekirken hala olmadım sanırım ilaçlardan dolayı 30 güne bir olucam..o zaman yarında adet olmazsam test yapıcam ama adet olmaktan çook korkuyorum...offf her ay aynı heycanla bekleyip hayal kırıklığı yamak çook zor inşallah bu sefer hamişimdirrr..allahımm ne olur dua edin benim içinn...http://www.kadinlarkulubu.com/images/smilies/cuvcuv.gif

canım hoşgeldin.. bence erken daha biraz daha bekle..kaç gün kaldı regli gününe..inş olmazsında gerçi

canım hoşgeldin.. bence erken daha biraz daha bekle..kaç gün kaldı regli gününe..inş olmazsında gerçi

regl gunume 8 gün var şu anda...sürekli titriyorum,kasığımdada bır dolgunluk hissi var biraz psikolojikte olabilir...idrar için erken sanırım çıkması benım aceleciliğimden..

canım evet moralini bozmamak adına yapma o testi bende yaptım çıkmıyor çünkü adetin geçmesi lazım idrar testinde çıkması için..inşallah hamilesindir canımm yaa allah kimseyi evlat özlemi ile sınamasın rabbim bende yarın olmasını bekliyorum inşallah regl olmam yaa...valla sinir sistemim alt üst oldu..

canım 6 aylık klomen kullanımından sonra kac ay ara verdin.tekrarr kullanmaya başlamışsın yaa..çünkü 6 aydan fazla kullanmak sakıncalı oluyormuş doktorunda bile bile niye tekrar başlattı acaba??inşallahh hamilesindir bizlerde mutlu oluruz

aynen aynı şekildeyim,,,ama yalnız olmadığımı bılıyorum o kadar aynı duyguları yaşadığımız insan varki...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…