Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

evet beklemek çok zor biliyorum inan seni çook iyi anlıyorum ama beklemekden başka çaremiz yok..dolgunluk hissi bende de var sanırım yumurta çok olgunlaştığı için oluyorr...hafifde kasıklarda ağrı yapıyor..akıntı oluyo hepsi iğnenin etkisi cnm..

ilk ayım iğne için önümüzdeki ay tekrar devam edermiyim bilemıyorum,sen uzun sure kullanmıssın artık tum yan etkılerını bılıyorsundur..

aynen aynı şekildeyim,,,ama yalnız olmadığımı bılıyorum o kadar aynı duyguları yaşadığımız insan varki...

yanlız değilsin canım valla o kadar kötü zor bir duygu ki sana yaşadıklarımı anlatamam...ben herkezden önce tedaviye başladım arkadaşlarım o zaman bebek düşünmüyorlardı ben istiyordumm..birde baktım ki onlar hamile kaldı bebekleri oldu bende daha hiç bir belirti yokk pskolojikman bittimm...artık sabrımda kalmadı benim anlamadığım insanlar tecavüze uğruyor hamile kalıyor bizz istiyoruz uğraşıyoruz olmuyorr çıldırıyorummmm....

ilk ayım iğne için önümüzdeki ay tekrar devam edermiyim bilemıyorum,sen uzun sure kullanmıssın artık tum yan etkılerını bılıyorsundur..

canım ben klomen hapı 6 kere kullandım olmayınca bu ay klomen arkasından preglny 5000 lik iğne vurdurdu doktor..benim de ilk iğne kullanışım ama şöyleki iğne hap gibi sürekli kullanılmıyo..olmazsa benim kisi bu ay sanırım aşılamaya geçilicekk..inşallah olur o hap var yaa neler yapıyor vücutta 36 bedenden 40 bedene çıktım aşırı kilo aldırıyorr...

ne kadar süredir istiyorsun sen?

Arzum çok üzüldüm cnm benim geçmiş olsun Rabbim acil şifalar versin sizlere inşallah Canım nolur üzülme. Allah başka dert vermesin ağzınızın tadını bozmasın.

Doktor elle muayenesinde farketti çok küçük dedi sonrada ultrasoana aldılar sol varikosel 2 mm yazıodu sonuç kağıdında doktorda ceviz ve keçi boynuzu dedi zaten dün aldı yiyo bakalım ama morali çok bozuk bana da kafayı yedirecek yakında... Ben dikkatini başka bir yöne çekmek için konuşuorum birşeyler anlatıyorum o hemen tersini anlıo ne yapacağımı şaşırdım. Aldım karşıma konuştum. Bak dedim düzelecek biliyorum demekki biraz daha zamana ihtiyacımız var dedim. Ayrıca bebeğimiz olmasa bile ben seni yine seveceğim dedim. Şuanda seni çocuğumuz olsun die değil sen olduğun için seviyorsam yine seveceğim dedim sadece ağladı cevap bile vermedi.

Ne yapacağımı şaşırdım artık kızlar ama dua etmekten başka elimden ne gelir...

çok üzüldüm...
allah yardım etsin...
streste çok etkiler aslında...
inşallah en kısa zamanda düzelirde herşey yoluna girer

1 ay ara verdirdi sonra yine 1 kutu kullandırdı ve hemen arkasından iğneye geçti..ve adet gecikmesinde görüşürüz dedi işte bende yarın olmam lazım zaman geçmiyor inşallah yarın regl olmam canım sen ne kadar kullandın ve sonucu ne oldu cnm??

allah yardımcın olsun...bende 4 aydır bu 5 olucak ıstıyorum...aslında tum tetkıklerı yaptırıp emın olmak lazım sorun olmadıgından..rahım fılmı spermogram testı ben hepsını yaptırıcam..

bencede en başında hepsini yaptır bende yaptırmıştım hiç bir sorun gözükmedi ama yinede olmadı allah isterse olucak işte..zaman diyoruzda zamanda geçmiyor kii...tedavine erkenden başla cnm...yoksa daha da uzuyor ve bu sefer sabırda kalmıyorr

ınsallahhhhh hamılesındır hamıleyızdır ısteyenler hamiledirler:)

ınsallahhhhh hamılesındır hamıleyızdır ısteyenler hamiledirler:)

İNŞALLAH canım allahım isteyen herkeze versin yarabbim..işte yarın regl olmam lazım hamile değilsem.ama inşallah hamileyimdir..sende ve isteyen herkez bu ay hamile kalır inşallah senin regl ne zaman olması lazımm??

10 aralık benimde..bu ay gırmedıgım sekıl kalmadı bır saat ayakları dik...sabaha kadar yıkanmadan bekle..ılk defa bunları denedim..incir yedım bolca..ve bal tarçın çörek otu sabah aksam bır kasık..bunlarlada olmazsa yuh dıycem:):)

inşallah bu ay olucak canımm senin içime öyle doğdu...bende senin gibi yaptım valla 1 saat ayakları dikip yattım kıpırdamadan...sabaha kadar suya girmedimm..valla çook zorr yaa inşallah yarın regl olmamda sana müjdeli haberi veririmm sen ne iğnesi vuruldun cnm ismine

çok sevınırım ınan haber verırsen...ben böyle hemen olanlara sevinmiyorum nedense ama çok isteyıpte sonra olanlara sankı kendımın olmuş gıbı sevınıyorum ümitleniyorum...dua edıyorum her gece ben ve benım gıbıler ıcın....ben pregnly 5000 vurdurdum..piyasada yok 2 senedır bu ıgne..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…