Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Hadi yaa Cnm çözülemiycek bişey yok dr. abartmış öyle de söylenmez yani neleri var o şekilde hamile kalıyolar hepsini burda okuduk biliyosun..Senin kan pıhtılaşma sorunun basit tek ilaca bakar sonra değerine tekrar baktırırsın görüceksinki normale dönmüş olucak Allah'ın izniyle..Bu spremiyogram testide öyle bişeyki her zaman değişebiliyomuş bu değerler gözünü korkutmasın yani cnm..Benim eşim tam 4 kez değer verdi..İlkinde onunda 17 milyon gibi çıktı dr. düşük dedi ama değişebilen bişey bu dedi bi dahaki ay bidahaya yaptırın dedi hemen hemen aynı değerlerde çıktı 3 ve 4 de ise tam tersi 50-60 arası bişeyler çıktı keçiboynuzu pekmezi kuruyemiş fln yemişti o aralar ondanda olabilir ama artabilir o değer gözünüzü korkutmayın..Bol bol kuruyemiş ceviz fındık fıstık vss yesin hergün yatmadan 1 kaşık keçiboynuzu pekmezi fln yesin ondan sonra bidaha baktırsın eşin ozaman farkı görüceksiniz...O şimdiden yemeye başlasın sen de pıhtılaşma sorununu halledersin o ara cnm.. Gerisi Allah Kerim...

üzüldüm canım inşallah bir daha böyle kötü bdir durum yaşamazsın en yakın zamanda bebeğine kavuşursun. yumurtanın gelişip gelişmediğine bakmadan mı çatlatma iğnesi verdi dr un?

Alayım seni ,
Göreyim seni ,
Örgü de bilmem ama öpeyim seniii

Ben kırmızı görünce bak artık böle oluyorum

Son düzenleme:
Alayım seni ,
Göreyim seni ,
Örgü de bilmem ama öpeyim seniii

Ben kırmızı görünce bak artık böle oluyorum

:)) güzzellllll
ya bende napıyorum biliyo musun hani hamileler ayva yerse bbeği güzel olurmuş beyaz olurmuş şöyle olurmuş böyle olurmuş diyolar ya ben 1 haftadır bi ayva bir ayva yiyorum :))) yumurtayı geliştirmeden ayvaya başladım dünya güzeliş yada yakışıklısı bişiy doğururum doğursam hersalde

Hadi ya alemsin ben de çok kıllı olur diye duymuştummm hangisi doğru şimdi Onlar her halukarda bizim için en güzel ya da en yakışıklımız olucaklar nasıl olsa:))

üzüldüm canım inşallah bir daha böyle kötü bdir durum yaşamazsın en yakın zamanda bebeğine kavuşursun. yumurtanın gelişip gelişmediğine bakmadan mı çatlatma iğnesi verdi dr un?

allah kimseye yaşatmasın canım inş.
tabi baktı canım üç yumurtam oluşmuş 26-18 mm diğeri kaçtı unuttum dr. 3 şansınız var dedi salı günü oldum iğneyi karından yaptı hiç acımadı canım küçücük bir iğneydi zaten dr gebelik için çarşamba ve perşembe birlikte olun dedi
biz salı, çarşamba akşamı bide bu akşam birlikte olucaz. şimdide kasık ağrım var çok alt karın bölgemde ağrıyo çatlatma iğnesi olan arkadaş varmı aranızda ?
ama sizin tabloyu görünce kendimi daha iyi hissettim umutlandım doğrusu ikizde var allahım bana nasip eder inş. ben ilkinde doğal yolla hamile kaldım korunma sürem bitince ilaca başladım yinede hayırlsı diyorum canım

çatlama belirtileri sanıyorum bu sancılar bende ovitrelle geçen ay vuruldum ama bu tarz ağrılarım olmadı ama olduğunu söyleyen çok var. ben geçen ay 1 yumurtayı zor buyuttum :) 19 mm ancak senınkı ıyıymıs şükretmek lazım bu ay başka bi dr la görüşcem dr jum hamıleydı ızne ayrıldı bende onun derdındeyım dr umu sevıyorum 2 ay onsuz kaldım napam bu dr belkı uğur getırır haaaa :)

Hadi ya alemsin ben de çok kıllı olur diye duymuştummm hangisi doğru şimdi Onlar her halukarda bizim için en güzel ya da en yakışıklımız olucaklar nasıl olsa:))

canceğizim kıllıda olsa napalım bizden deriz bende kıllıyım kocamda hahahaah kılsız olursa bu bızım değil ıolamaz falan dıyebılırız zaten doğru onlar olsunda bı bız onlara neler dıcez ben çocukların eğitiimi konusunda çok hassasız çok ustlerıne dusuyor yenıebeveynler ama bunca ılgıden sonra çocuk sımarık her ıstedığını yapan durmayan sıpalar oluyor şu anda 9 aylık bır tane 2 yaşında 2 tane yeğenım var gecen hafta onların hepsiyle beraberdım soylenıyorum tabı her ıstedıgını yapıyosunuz cocukların elınde oyuncak olmussunuz dıye hepsı bırden bana esıme dua ettıler 2ız 3 uz bunlardan daha beter çocuklarınız olsun dıye :) iyi mi ettiler kötü mü bilemedim :)) tamam ıstıyorum ama çocuk olsunda oyuncağı olayımda demıyorum ınsallah hakkımızda hayırlısı olsunda sızıde göreceğiz modundalar yani

umarım öyledir canım inş. sende en yakın zamanda olursun:) üzülme canım doktorun gelene kadar başka bi dr. git belki o uğurlu gelir sana:)

kılzar işlerim var evi bi süpürmem mutfaga gidip yemek yapmam birazda ders çalışmam lazım 1 aydır sarkıyor benim kpss çalışayımda kurtulayım işsizlikten hepinizi ve bol li bir ay diliyorum görüşürüzzzz.....

kolay gelsin canım kpss mi çalışıyon sen bende çalışıcam ama daha tam başlayamadım bölüm ne senin canım?

Heee ozaman sorun değilmiş bol bol ye cnm ayvayı en azından diğer ihtimali kaçırmazsın dimi Valla cnm sorma bana da eltim kaynım aynı şeyi söyliyolar duamı alıyoruz bedduamı anlamadım gitti:44: Neyse ben olumlu yönden bakim bari

Son düzenleme:
canım üzülme bak hiç sorun yokmuş rabbim zamanı var diyor demekki..Ama sende haklısın hiç sorun yok neden olmuyor sabır canım sabır bide bebek düşüncesini atabilsek aklımızdan daha iyi olacak bizim için ama maleesef onu yapamıyoruz işte ama sabır birgün olack buna inan canım..
artık teselli edecek kelimeler kalmadı inanın..Hemen tek dr.la kalma canım benim eşiminde bir testine biri olmaz dedi diğeri olur dedi diğeri olmaz deyip ilaç verdi açıkçası artık dr.larada güven olmuyor bazen..Ama eşinde üzülmeisn..Tıp okadr ilerlediki herşeyin çaresi var artık allahın izniyle sende eşinde sağlıklı olup bebek sahibi olursunuz canım..
muhteşem ev kadını yakında sneinle aynı kervana giricem canım kolay gelsin sanaİnşallah bu ay gerçekten hepimiz için döllenme ayı olurda yılbaşında patlama yaşarız hep beraber güzeel bir kutlama olur valla

arkadaşlar,
doktor ovuslasyon takibi yerine bi sürü hormon testi istedi E2, FSH,PROLAKTİN, TSH
bunlara ne için gerek gördüki, muaynede sorun yok dedi bilen yaptıran var mı?

[iğneler biraz daha sakıncalı dırekt olarak baslayamıyorlkar çünkğü çöok etkili ilaççlar haplarla önce hassasiyetini ölçüyorlar gelişebiliyor yumurtalar hatta en basit ilaç olan klomen vb ilaçlarla bile 2 iz gebelikler yaygın direkt olarak iğneyle yapsalar bunu çokkkkkk daha fazla çoğul gebelik yaşanır ki her zaman istenen bir durum değildir bu birden gelişen 5 den fazla yumurta olabılıyor hepsi birden döllenirse 5 iz olur abooowwww :) olmasın o kadarda değil mi eşinden spermiogram istemesi çok normal hepimiz yaptırıyoruz ki dr um test sonucunu almadan benim tedavime bile başlamadı haklı tabi sorun sadece bende olmayabilir neden boşuna uğraşalım ki eşinede bakacaklar sonra kimdeyse ona yoğunlaşacaklar. özel tüp bebek merkezlerinde falan spermiogram testleri yapılıyor ve sadece 1 kişi sizinle ilgileniyor neredeysede başka görende olmuyor fiyatlarıda 80 civarındaydı çokda pahalı değiller telde sorsan yine söylerler fiyatlarını. eşim sağolsun hiç yaptırmam falan demedi gittik yaptık nedenlerinide dr istedikten sonra anlatmıştım zaten stres yapıyorlar hatta verdikleri örneği çok yetersiz görüyorlar genelde ama normal oluyor herşey. umarım en yakın zamanda emeline kavuşursun. ateş ölçme mevzuna gelince internette satılan ovulasyon takip setleri var eğer ki gerçekten zor dr a gidemem eşimde gitmez falan diyorsanda bu testler güzel sonuç veriyor kullananlardan duydum çokda pahalı değiller bunu deneyebilirsin.[/QUOTE]

canım, teşekkür ederim. sanırım testleri yaptıracağım 10 ay oldu şimdiye kucağımıza almıştık. ama ne olduklarını anlamadım sanırım biri rahim filmi, yorucu işler, umarım rabbim isteyene tez versin.

benim geçen ay iğne ile yumurtamı büyüttü doktorum ama çok direnç gösterdi anca 20. günümde 16 mm oldu çatlatma iğnesi oldum sonra ama olmadı adet olup 3. günü gittiğimde o yumurta atılmamıştı o yüzden doğum kontrol hapı verdi 1 ayda erir gider dedi hem birdahaki ay aşılama olacağı için daha temiz olur DK hapı iyi gelir dedi öyle işte şimdi hapım biticek bikaç gün sonra.adet olunca da yine gidicem bakıcak 3. günümde eğer atılmışsa yumurta Allahın izniyle aşılama..

sevocum sen şimdi bu bebek işinden zaten vazgeç önce senin sağlığın sen şuan böyle olsa bile zamanla ilaçların ve bitkisel şeylerin de faydasıyla adet göreceksin kendiliğinden zamanla ama zamana ihtiyacın var canım şuan olsa bile zaten psikolojilerimiz alt üst olduğu için iyi birer anne bile olamicaz önce sen kendi sağlığına bak adet olmaya bak hiç tiroid ölçümü yaptırdın mı sen canım?

canım eğer eşin böyle bir tavır sergilediyse bence senin ona ben çocuk falan istemiyorum deyip kısa bir süre ders vermen lazım onu bu düşünce tarzından uzaklaştırman lazım ne yani sorun onda olsaydı sen böyle mi davranırdın? benim eşim hep öyle der bende de olabilirdi canım der bu yola beraber çıktık beraber yürüyeceğiz der sağolsun.bak çok insan var çocuğu olmayan erkek te problem olan bunun normal olduğunu herkesin bu yollardan geçtiğini söyle.tavrını koy yanımda yoksan çocukda yok de onu biraz korkut tek başına bu yükü üstlenme..

canım benimmm olsun sırayla olduğunu düşün sana da sıra gelecek.doğu da olmak zor değil mi imkanlar kısıtlı sen rahat ol ama aşılama olmasa bile bir sperm tahlili yaptırın bir de sende çatlama oluyor mu ona baktır derim ben canım ben bugün aynı merkezde tedavi gören bir arkadaşım var onunla konuştum iğnelere o da çok para ödemiş ama öle 1000 li rakamlar değildi diyor artık neyse ödicez ben de sanmıyorum ama öyle olduğunu.şuan 7 aylık kız bebek bekliyor.2012 bizim senemiz olucak diyor ben doğurduğumda sen 4 aylık hamile olacaksın diyor ne güzel diyor dimi

canım çok mu konuşuyorum bilemiyorum ama sadece bir tavsiye olarak al öyle hiçbişeyin yok deyip vajinal muayneyle anlaşılmıyor bu işler bana da kaç tane doktor öyle dedi hiçbişeyin yok nasıl diyebiliyor hsg çekmeden? kimseye söylememen konusundaki tavsiyelerine katılıyorum daha düşünmüyoruz de millete olunca da süpriz oldu korunmayı yeni bırakmıştık de:)
ama sabrın yoksa tüp bebek yapalım konusuna katılmıyorum şiddetle karşıyım ne demek yahu bu zaten Allahın bir lutfu çare yoksa başka tabiki o da yapılır ama bunun yumurta takibi var aşılaması var sonra tüp bebek sakın kaptırma kendini biran önce olsun diye.tüp bebek de de canlı doğum oranı öyle sanıldığı gibi çok değilmiş biliyomusun.biraz zaman aşama aşama tedavi derim ben sana canım...

canım sakın üzülme eşin de üzülmesin kesinlikle keçiboynuzu kürüne hemen başlasın bir iki ay içsin bak gör nasıl düzelecek.sigarası varmıydı eşinin yada kilo problemi??

arkadaşlar,
doktor ovuslasyon takibi yerine bi sürü hormon testi istedi E2, FSH,PROLAKTİN, TSH
bunlara ne için gerek gördüki, muaynede sorun yok dedi bilen yaptıran var mı?

canım TSH FSH LH prolaktin hormon testi oluyor ama E2 yi bilmiyorum. canım doktorun ovülasyon takibi için hormon testini istemiştir bende de öyle oldu inş. sonuçların güzel çıkar

Az önce üroloji drundan geldik eşim için. Benim kürleri söylememe gerek kalmadan doktor söyledi zaten keçi boynuzu ve ceviz yemeye başlıyosun ayrıca sigarayı bırakıyosun diye. Eşim sigara paketini bana verdi ve bıraktım dedi... Şimdide çarşıya gitti keçi boynuzu almaya. Doktor haftaya çarşamba günü tekrar test yaptırmasını söyledi. Çıkan sonuca bakacak sol tarafında 2 mmlik bir varikosel başlangıcı varmış. Eğer çarşamba günü sonuçlarında bir değişme olmazsa ameliyata alacaklar.

Canım ne güzel 17 milyon çokta az bir değilki benim eşimin 8 milyon civarında birde hareketsiz sperm sayısı fazla. Çok şükür morfolojisi iyi ama. Biliyorum bu da bir sınav ama isyan yok sabır ve şükür herşey Allah'tan rabbime güçlük yoktur. Onun ol deyivermesiyle herşey oluverir. Ama çok moralim bozuldu işte birden

canım sakın üzülme eşin de üzülmesin kesinlikle keçiboynuzu kürüne hemen başlasın bir iki ay içsin bak gör nasıl düzelecek.sigarası varmıydı eşinin yada kilo problemi??

Kilo problemi yok çok şükür sigarayıda az önce bıraktı, aktara keçi boynuzu almaya gitti.

Kilo problemi yok çok şükür sigarayıda az önce bıraktı, aktara keçi boynuzu almaya gitti.

inş. canım allahım boş bırakmasın kollarımızı isteyen herkese nasip etsin bende hamile kalmazsam spremiyogram testini bizde yaptıracaz benim eşimde sigara içiyo bırakmak istiyor ama biraz zaman gerekli tabi... üzülme canım rabbim OL derse olur gerisi boş allahım dualarımızı kabul etsin inş.

Hadi ya doktorda benim söylediklerimi demiş hemen hemen burda dr. olduk çıktık ztn..Eşin keçiboynuzu pekmezimi almaya gitti yoksa kürünümü yapıcaksınız? ikiside çok faydalı ihmal etmesin kuruyemişte muhakkak yesin çok faydası oluyor gerçekten..Ztn sayıdan çok hareketliliği önemliymiş..İnş en yakın zamanda güzel haberleri verirsiniz cnm..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…