Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

[rıght][/rıght]
aminn canım aminnnn rabbim hiçbirimizin kucağını boş bırakmasın...

kürünü içmem dio keçi boynuzu almaya gitti yiyecekmiş. öyle yerim ama suyunu falan içmem ben dio. Zorla içiremem ya

Yok cnm merak etme benim eşim de pekmezinden yedi faydasını gördü yani ama tadı çok kötüymüş sanırım zar zor yiyodu işte garibim:))

cansu ve efsanee

arkadaşlar bu 2.3. gibi yapılan testler daha çok yumurta oluşmaya engel bi hormon durumu var mı dengeleri nasıl gibi şeylere bakılmasını sağlıyor yumurta takıbı yapılırkende ıster dr bunları bazen ancak 21. günü yapılan progesteron hormonu testı ıse yumurtlamışmısınız diye bakılıyor ben bır kez baktırdım ılk yumurtamın gelıstığı geçtığımız ay 11 çıkmıstı doktorum zaten takıp edıyordu yumurtayı gelıstığını bılıyorduk ama benım hormonlarım falan bıraz karışık durumda olması gereken değerlerın genelde altında seyredıyor o nedenle dr um merak edıp bı bakalım nassıl gosterecek bu değer demıstı o nedenle ıstedı ancak yumurta takıbı yapılanlarda pek ıhtıyac duyulacak bır test değil yanı yumurta gelısmısmı onu gosteren bır değer ben 10 değer ve ustu yumurtlama gerceklesmıs dıye bılıyorum progesteron da

canım o zamn doktor gerek duymadı zaten klomen kullanıp gidiom yumurta takibini yapıo doktor. o zamn önmli olan rahim filmi deil mi yanlışsam düzeltin.:2:

merhaba canm öncelikle allah yardımcınız olsun.inş en kısa zamnda güsel sonuçlar alırsınız herşey yolunda gider. bizde dün yaptrdık sperm testi.sonuçta hareket (1 st) falan yazıo onlar ne anlama gelio. sperm sayısı 468.000.000 çıktı onda bi sorun yok ta hareket konusunu anlamadım:26:

Canım sakın üzme kendini benim eniştem içinde ( ablamın kocası) öyle demişti doktor 5 yıl çocukları olmadı sonra bir ameliyat geçirdi birde ilaç verdi dediki bunu 1 seneye yakın kullanacaksın inanmicaksın ama 1 ay dolmadan ablam hamile kaldı ve 2. çocukları tedavisiz oldu biri 8 biri 4 yaşında şimdi herşeyin bir çaresi vardır allahtan umut kesilmez canım..

canım ben vazgeçtim zaten . her şeyden önemlisi saglık . benim kısmetimde yokmuş hayırlısı böyleymiş arkadaşım kabullendim bunu .allah isteyen herkesin tez zamanda kucagını hayırlısıyla doldursun .

kolay gelsin canım kpss mi çalışıyon sen bende çalışıcam ama daha tam başlayamadım bölüm ne senin canım?

bende tam başladım denemez %10 unu ancak yaptım yapmadım daha :) iktisat mezunuyum ben gırla var bizden o nedenle bi 90 çekmem lazım ki bişeye yarasın ankarada malum puanlar tavan yaptı olsun çalışalımda yapalım :)

beddualı dua sanırsam :))

ev haanımı denmesine uyuz oluyorum olmak istemıyorum çünkü :)) soran olursa çalışmıyorum yada kpss ye hazırlanıyorum diyorum ev hanımıyım dellendırıyor benı nedense

arkadaşlar,
doktor ovuslasyon takibi yerine bi sürü hormon testi istedi E2, FSH,PROLAKTİN, TSH
bunlara ne için gerek gördüki, muaynede sorun yok dedi bilen yaptıran var mı?

e2 estradiol olarak geçer genelde yumurtanın gelişme gösterebiğleceği bi değeri gösterir yani gelişmeye elverişli mi bunu anlamaya yardım eder en son dr um benim bu e2 değerimi istediğinde biraz düşüktü yani yeterince yükselmiyordu ama yumurtam gelişmişti şaşırtttıı dedi e2 yükselmekte direniyor ama gelişme var demişti hepsi hormonlarla ve onların oranlarıyla ilgili canım ve sanıyorum biriside troid ile ilgili yani normalde yapılan testler bunlar dr un normalını yapıyor. test sonuclarıyla beraber takıbıde yapacaktır.

iyi demiş dr :) sigarayıda böyle hemen bırakması takdire şayan benden sana tavsiye benimkide 2 ay kadar oluyor bırakalı çooookkk yiyorlar doğal olarak canı sigara çektikçe ağzına birşeyler atacaktır bizimki çekirdek sever bende bol bol yediriyorum ki çekirden ayçekirdeği spermler içinde çok iyiymiş yemesini destekleyebilirsin birde sigara isteğini baya azaltıyor el oyalıyor çünkü çıtır çerezler falan benimkide böyle tyüketiyor benimkinde bi sorun yok sadece dr sperm hareketliliği biraz düşük sigarayı azaltırsa iyi olur demişti ben sigarayı azalttırdım oda kendisi sonunda bıraktı çookk sevindim tabiki benimki 15 yıldır içiyormuş sağlığı benim için önemli çünkü.
birde bu keçiboynuzu pekmezi diğerlerinden çok farklı değil pekmez yani bende almıştım ama bende eşimde keçiboynuzunu elimizde çerez gibi yemeyi seviyoruz artık pekmezini almıyorum eğerki çok şekerli gelirsede suyla karıştırıp şerbet olarakta içirebilirsin. çerez yedirmeyi ihmal etme hem istekliliğide arttırıyor :) denedik gördük :) üzülme ama buyuk sorunlar değiller daha kötü durumda çocuk sahibi olanlar var bunada şükür.

Yok cnm merak etme benim eşim de pekmezinden yedi faydasını gördü yani ama tadı çok kötüymüş sanırım zar zor yiyodu işte garibim:))

kötü değil kıııı pekmezi bildiğin pekmez bizde yedik biz keçiboynuzunu ısdıırıp :))) yiyoz çokda keyifli yemesi :))

rahim filminide hemen çekmezler genelde bir müddet denedikten eşlerde sorun görünmedikten ve yumurta gelişimi ve çatlaması birkaç ay denendikten sonra yapıyorlar genelde bir sorun çıkmaz çünkü diyor dr ayrıca bazı şikayetler olur bunun üzerine hsg çektirilirmiş bende henüz çektirmedim doktorum2 ay daha deneyelim sonra çektiririz dedi en azından 3 ay yumurtanın gelişip çatlamasını bekliyorlarmış daha sonra tuplere bakıyorlarmış ve bende tuplerın tıkalı olabıleceğını gösteren bır belırtı olmadığını söyledı ondan az daha erteledık. 3 ay yumurta takibi yapıp yumurtalar gelişip çatlıyor ama hala olmuyorsa zaten çok devam etmek mantıklı değilmiş aşılama duşunebiliriz diyor dr

ev haanımı denmesine uyuz oluyorum olmak istemıyorum çünkü :)) soran olursa çalışmıyorum yada kpss ye hazırlanıyorum diyorum ev hanımıyım dellendırıyor benı nedense

kusura bakma canım..Bilmediğim için ama kötü bir tabir de değil ev hanımlığı fazla takma bence

kusura bakma canım..Bilmediğim için ama kötü bir tabir de değil ev hanımlığı fazla takma bence

yok canım ya kusura bakmadım :) takmıyorumda ne bılım çalışmaya alısmısım evlendığımden berı çalışmıyorum ya eve kapanma modunu sevmıyorum ama kpss artık ozelden bıktım memur olmak ıstıyorum.

yaaaa benim niye internetim yok ben niye burda yokum.. cok zavalli gunler geciriyorum kizlar.. hayatim bi acayip oldu.. delirmek uzereyim artik
internetimde yok.. aklim burda ama bi ise yaramiyo.. kimde ne haberler var hicbirini bilmiyorum.. cok merak ediyorum.. insallah herkesde hersey yolundadir.. opuyorum hepinizi.. cok iyi bakin kendinize..

way vay vayyyyyy kimler burdaymıs :))) hosgeldım canım herkes aynı gıbı pek bı degişiklik yok.

nerlerdessiiin sen yaaaa meltemmcimmm bir gittin piir gittin valla
Canım kısa özet hamiş yok aramızda bıraktığın gibiyiz hala umutla hevesle bekliyoruz rabbim bir gün nasip edecek inş. hepimize anne olmayı..
Senin nasıl gidiyor pekii hamişlik bebişş iyimi inş. iyidir kendine ve bebişe iyi bak canım öpüyorum seni hoşçakal..

Herkese iyi akşamlar kızlarr

[
canım o zamn doktor gerek duymadı zaten klomen kullanıp gidiom yumurta takibini yapıo doktor. o zamn önmli olan rahim filmi deil mi yanlışsam düzeltin.:2:[/QUOTE]

canım bende pco vardı ama 2. gününde bakılan hormonlar normal çıkıyordu.dr um pco var ama hormonlar bunu desteklemiyor normal çıkıyor birde progesteron baktıralım dedi yumurta gelısımı için ilk 9 çıktı,usg ile takip ettiğinde 18 mm di.bunun sonucunda progesteron düşük diye klomen tedavisine başladık ilk ay progesteron 13 cıktı,yumurta 20 mm oldu çatlatma iğnesi oldum ilk ay olmadı zaten ilk aydan ümidim de yoktu.ikince ay yumurtaların biri 25 diğeri 27 mm oldu çatlatma iğnesi yaptırmadı dr um kendiliğinden çatlar dedi.ve o ay hamile kaldım.yani ben,m sorunum pco ve progesteron düşüklüğü olduğu için yumurtatakibi ve hormon takibi yapılıyordu.bu kişinin problemine göre değişir.
rahim filmi ise tüpler tıkalımı diye bakılır eger tıkanıklık varsa bazen verilen ilcacın etkisiyle tüpler açılıyor açılmıyorsa cerrahı operasyonla açılıyor.ben hiç çektirmedim ama radyoloji teknikeri oldugum için filmleri çektim genelde normal cıkıyordu tıkanıklık varsa bile açılıyordu 10 hastadan birinde tıknıklık cıkıyordu.içini ferah eminim oda normal çıkar. özet olarak senin sorunun ne ise önemli olan odur.eger daha önce hormonlara baktırmadıysan hormonlarda önemli olabilir.

çok içten bişe sölim sana canım doktor imkansız diyosa kesın olucak öyle diyenler bizden önce kalıyo ve bize aktar söledi canım mutlaka alın bunları çakşır otu hakıkı bal ve çörek otu bunları istersen çörek otuyla çakşır otunu biyerde kıydır iyicene bala kat ama hakıkı bala sonra sabah akşam aç eşin yesin adam ye bıhafta sonra ölçüme git kesinlikle yükselicek dedi eşin bunu yapsın ben emınım inşallah güzel sonuç alıcaksınız hiiiç ümitsiz olma bizde hiç sıkıntı yok ama olmuyo ayuzden nasıbın nezamansa ozaman mutlaka olucak bunlar sadece bı sebep öyle olmasa biz kalırdık sebepsiz olmuyo dualarımdasın canım sakın takma kafana buarada benım bı arkadaşta öyleydı doktor moralını baya bozdu butun bıtkılerı denedıler ta nerelerden getirdiler şuanda bioğlu vardı yenı bıkızı oldu

Son düzenleme:

vay vay vay melteeeeem yaktın bizi meltem :)nasılsın canım nasıl gidiyo hamişlik bebeğin cinsiyetınden mutlaka haberdar et

canmm yanlış kişiye yazmışsn galiba problem olan başka arkadaşımın eşi ben sadece soru sordum:26:

Kilo problemi yok çok şükür sigarayıda az önce bıraktı, aktara keçi boynuzu almaya gitti.

çok sevindim canım inşallah bebek olduktan sonra da tekrar başlamaz ayrıca illa böyle kendine zarar mı vermesi gerekiyordu bu sigaranın illa böyle birşeyi öğrenince mi bırakmaya karar verdi sigara paketlerinin üzerinde bile kısır yapar diye uyarılar var.benim eşimin değeri de 28.000.000 çıkmıştı geçen sene yaptırdığımız zaman üzerine ben hamile kaldım ama yine de çok yüksek değil sayısı hareketliliği iyiydi %60 ileri hareketli idi.ama sonra sigarayı çoğalttı evlendiğimizden beri hep aynı sorun tek kavga sebebimiz bu bırakıcam diyor 2-3 içerken yemeklerden sonra falan derken yarım paket oldu.bir de yemekten sonra içilince yediğin ne varsa hepsinin gidiyor bütün vitamini.anlatamıyorum.bende zaten sorun var sen bari kendine iyi bak diyorum çok yüksek değil zaten diyorum iyice düşücek falan kaçıyor benden dinlemek istemiyor hı hı diyor geçiyor.ayrıca geçen sene sol yumurtalığımda ağrı var sancı gidiyor oraya falan dedi ordaki damarı acıyordu doktora gittik işte sperm testi normal dedi gözle görülen bişey yok zaten normal dedi ara sıra öyle olurmuş erkeklerde.eşinin varikosel başlangıcı olduğu nasıl anlaşıldı canım elle muayne etti mi doktor yada gözle bakıldığında bir farklılık varmıydı?
ben bugün keçiboynuzu aldım eşime yapıcam içermisin dedim içerim dedi aşılama yapılıcak birdahaki ay inşallah ona hazırlık olsun dedim bakalım internetten buldum sana da yazayım tarifini canım.hiç üzülmeyin 1 ayda düzelir fındık fıstıktan çok cevizz en önemlisi ve bu kür.. hayırlı haberlerini bekliyorum..

Hareketli sperm sayısını ve kalitesini artırıcı ve de erkeklerdeki iktidarsızlığa karşı Kür :

Kaynamakta olan yaklaşık yarım litre suya 6–7 adet keçiboynuzunu küçük küçük kırarak atınız. Ağzı kapalı olarak hafif ateşte 3 dakika kaynatınız. Kaynama süresi tamamlandıktan sonra ocağın altını kapatınız ve 20 dakika dinlendiriniz. Dinlenme süresi tamamlandıktan sonra kaşıkla keçiboynuzu parçalarını çıkartınız. Soğuduktan sonra yarısını sabah aç karna, diğer yarısınıda akşam yatağa giderken içiniz. Bu uygulamaya bir hafta boyunca hergün devam ediniz. Birinci haftadan sonra 3 ay boyunca hergün akşam yatağa giderken bir su bardağı içiniz. Daha sonraki aylarda zaman zaman uygulayınız.

Not: Şeker hastaları çekinmeden keçiboynuzu tüketebilirler. Olgunlaşmış keçiboynuzu (kahverengi-siyah) çiğ olarak tüketilmelidir. Çiğ olarak tüketilen keçiboynuzu kan şekerini yükseltmez. Şeker hastaları da çekinmeden günde 5-6 adet keçiboynuzunu çiğ olarak tüketebilirler. Bu kural keçiboynuzunun pekmezi için kesinlikle geçerli değildir.

ayrıca kopyaladığım sayfayı da okumanı tavsiye ederim..

SPERM ARTTIRICI KEÇİBOYNUZU KÜRÜ - Sağlık - İbrahim Saraçoğlu - www.XprodoksiT.com

Arzum çok üzüldüm cnm benim geçmiş olsun Rabbim acil şifalar versin sizlere inşallah Canım nolur üzülme. Allah başka dert vermesin ağzınızın tadını bozmasın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…