Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

2gün önce regl olmam lazımdı, olmadım.tabı hemen gıdıp test yaptım tabı kı sonuc negatıf. NE zaman kendılıgınden regl olabılcem ben ya

canım yaa ınsallah en yakın zamanda ısını bulursun....

buldun ıstede rahat rahat gırersınde bızı bırakmazsınn....

bızı unutmaaa

ne zaman cıkıyosun keısn sıten bellı oldumuuuu

CANIMM YAA bencede fılmını cektırr...

ılk basta yapılması gereken sımdı sona kalmıss fılmden sonra cok hamıle kalan kısılerrr var yıpratmayın bırbırnızıı ...

ınsallahh rahım fılmı sana sans getrırırr

hepımızzz aynıyızz sorunalrımı ayzıyoruzz ve mutluu olmanın yolalrını arıyoruzzz

hersey gelıp gecıcı onemlı olan olum olmasın bı olume care yok bugun cok sevdıgım bı aıle dostumuz olan bırını kaybettık ıkı gun once zıyaretıne gıtmıstıkk.ve kendısı kanserdı o bıle yasmak ıcın neler yaptıı hadı bıraz toparlanalım artıkkk KIMSE CANINI SIKMASIN INSALLAH HERSEYY YOLUNA GIRER BEBIS HABERLERI ILE INLETRIIZ BU TOPIGIII

slm herkese kızlar uzun zamandır girmiyorum bu ay 12. günümde gidebildim oda yumurtalık oluşmamıştı ama aslında genelde benim15 inde olusuodu acıkcası cnm gitmek istemedi bazılarınız bilio babamı kaybettim geçen ay psikolojik olarak ii deildim.bu ayda öle koyverdim bugün adet olmam gerekiodu normalde ama suan tek belirtim göğüslerime el değmio çok hassaslaştı. bi de bakmışınız rabbim hiç ummadığım anda bebişi yollamış bana olsa ne güzel oluramaaann benimkide hayal dünyası işte anlıcanız psikolojik olarak yoruldum biri evlencek diyince canım sıkılıo o da benim üstüme hamile kalcak die düğünleri, hamileleri sevmez oldum Allah affetsin ama bazen vicdan azabı cekiyorum kıskançmıyım ben niye bende olmayan seyleri çekemiorum die öle işte benim durumumda bundan ibaret bu ay umut dünyası 3 günde oluşmuşsa yumurta belki olur diyorum14:

ne demek canım hastaymışsın kısaca söledim işte :)) İnşallah bir dahaki seferee oohooo şöle böle hamişimiz var demek nasip olur canım

inşallah canım öyle olur, işten ayrılıyormuşsun sanırım canım umarım en kısa zamanda istediğin gibi bir iş bulman dileğiyle.

2gün önce regl olmam lazımdı, olmadım.tabı hemen gıdıp test yaptım tabı kı sonuc negatıf. NE zaman kendılıgınden regl olabılcem ben ya

canım çok erken test için aslında 20 değerlerine çıkmadan algılamıyormuş test kitleri o yğzden umut etmeye devam bence umarım 8 ay daha gelmez sonra hep normal gelırler:)

canını sıkma inşallah en yakın zamanda beklediğin sana gelir belkide oluşmuştur geç olabiliyor bazen...

angel arkadaşım Rabbim sana sabır versin en yakın zamanda bebeğine kavuşursun inşallaahh.

canım yaa ınsallah en yakın zamanda ısını bulursun....

buldun ıstede rahat rahat gırersınde bızı bırakmazsınn....

bızı unutmaaa

ne zaman cıkıyosun keısn sıten bellı oldumuuuu
canım daha söylemedim 2 hafta sonra işleri güçleri toparliyimki çekip gitti gibi olmasın aralık ay sonu yılbaşında çıkıcam yani sölicem bakalım ne olacak bekliyorum patronunda davranışlarını sınicam insanın 7si neyse 70ide odur değişmez ama anlayacağın aralık sonuna kadar burdayım bir sorun olmazsa tabii onun eleştirilerine hiç bişeyi beğenmemesiyle uğraşamıyorum artık canım bulsun daha iyisinide oturtsun ona katlanırsa tabi hayırlısı olsun artık inş. gönlüme göre bulurumda sizleride bırakmam..
aynen canım hiç ummadığın anda gelmiyormu zaten inşallah bişeler vardırda uzun zamandır güzel haber veren olmadı senden alırız bakarsın bunca sıkıntının üzüntünün üzerine inş. sevinçe boğar sizi canım
inşallah canım öyle olur, işten ayrılıyormuşsun sanırım canım umarım en kısa zamanda istediğin gibi bir iş bulman dileğiyle.
saolasın canım dileğimiz o allahtan bakalım neler olacak..Burdakiler seni bırakmaz diolar ama kimse kimseye muhtaç değildir,ben ekmek param için işini yapıyorum oda işini yaptırıcak elbette ama boğazına dizmeden huzurla o yok işte o yüzden verdiği paranın değeri önemi kalmıyor açıkçası..Allahtan hayırlısı artık yaa..

amiiiiin ...friendlycim benıde eklermısın lısteye bu ay gonal f kullanıyorum beklenen adet tarıhım 28 aralık

mlk07............................................. .................. ........1 aralık
Arkadaşım benimde adetim 5 aralık senin bi şikayetin var mı.benim belim ağrıyo,karnım ağrıyo.sende varmı cevap yazarsan sevinirim.

sedda 89;
sen aşılama olmuştun dimi o süreç nasıl oluyor? hergün takip mi oluyor? ben de bu ay yaptırıcam. göbekten iğne mi yapılıyor. çok acıyor mu çok sordum kusura bakma canım. bugün ilk günüm . adetimin. yarın kontrole gidcem kist v var mı diye?

slm arkadaşlar sizleri çok iyi anlıyorum bende aynı şeyleri yaşadım.umudunuzu hiç bir zman kaybetmeyin zmanı neyse ne nasipse o oluyor.bende başta çok korktum ya olmazsa diye 2 ay serephone kullandım Allah nasip etti ve şu anda 16 haftalık ikiz bebeklerime hamıleyım.biz 1 isterken Allah 2 tane verdi.kısacası umudunuzu kaybetmeyin strese girmeyin mutlaka olacak inş.hepinizin hamiş haberleri olcak burda.ya bu ayda olmazsa değil bu ay olmazsa önümüzdeki ay olacak diye şartlandırın kendinizi.en yakın zamanda hamiş hebrlerini alırız inş.

inş sedacımm olacak bigün. o günü beklioz sabırla

slm kızlar adet günüm 4 aralıkta ama 3 gundur goguslerımde ınanılmaz bır agrı var ve sag gogsumun cevresı kabarık ve şiş.. klomenın böyle bır etkısı oluyor mu ? ben adet belırtısı olarak yaşamadım hıc gögüs agrısı.. ya karnım agrır ya belim..

slm efsane hangi hormon testinin yapılacagına baglı.adetin 2. ve 3. günü yapılan testler var birde adetin 21. günü yapılan progesteron testi var.normal kan alınıyor baska bırsey yok yani :)

saol canm. 2. ve 3. günü yapılan ne testi canm ne hormonu:26:

slm efsane hangi hormon testinin yapılacagına baglı.adetin 2. ve 3. günü yapılan testler var birde adetin 21. günü yapılan progesteron testi var.normal kan alınıyor baska bırsey yok yani :)

bende adetın 3.gunu verdım.ama hıc bu zamana kadar adetın 21. gunu progesteron testınede bakalım dıyen olmadı bunuda ogrenmıs oldum bu ayda onu yaptırım bakalımm..

bende adetın 3.gunu verdım.ama hıc bu zamana kadar adetın 21. gunu progesteron testınede bakalım dıyen olmadı bunuda ogrenmıs oldum bu ayda onu yaptırım bakalımm..

bnde düşünüyom yaptırmayı acaba devlet hastanesindede yapılıyomu bunlar.yada kontrole gidince doktoruma mı sorsam
offffffff uğraş dur yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…