Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

sevdeeeeeeee hadııı ınsallahh hamıelsındırrr...

umut cok guzel bısı dımıı..benımde bı kere 4gun gecıkmıstıde ne havalara gırdım sorma ...

aşermeler mıde bulantılarııı artık kesın hamıelyım derken o nefret ettım kırmızılarr gorunuverdıı...

suan pek heveslenmeee ama olabılırr yanı belkıde hamılesınıdrr ınsallahh

ama sonra ınsan uzuluyo bıraz daha bekle ole heveslenn sonra uzulmenı ıstememmm

11inde çatladığına eminsen 14 gün sonra adet olman gerekiyor. bazen çatlama durumu gecikiyor birkaç gün kadar.

evet canm hatta doktora gittim yumurta vardı ertesi gün baktı yok çatlamış dedi.o yüzden eminim canm. yani kendi çatladı yumurtam

genelde yumurta çatladıktan sonra 14 gün sonra adet olman gerekiyo bende öle oldu iğneden sonra yani sen biraz daha bekle ama ümitlenmeki zülmeyesin belkide bebek vardır biraz bekle sen bence

genelde yumurta çatladıktan sonra 14 gün sonra adet olman gerekiyo bende öle oldu iğneden sonra yani sen biraz daha bekle ama ümitlenmeki zülmeyesin belkide bebek vardır biraz bekle sen bence

haklısın canm bnde çok ümitlenmek istemiyorum bu yüzden. e o zamn bnm bugün adet olmam gerekti ölemi . klomen belki bnde geciktirir die düşünüyorum hayal kırıklığı olmasın die adet günüme kadar bekleyecem olmazsam test yapacam canm

Bende 2 defa klomen kullandım ikisinde de adet günümden 3 gün önce adet gördüm. Bende sonuç vermedi ama umarım sende verir Allah yardımcımız olsun

napim canım leptapım yoktu ama bende senın gibi giresım gelmıyodu şimdi adette oldum giresim geliyo güzel geçiyo burda inşallah hep beraber kalırız doktorun ıyı gelır inşallah bende bu ayı dediğingibi ilaçsız geçirdim kendımı tanıyamıyom ılk adetım 5 gün geçti daha gitmemiştim doktora hiç ozaman gittim geç olunca sonra ilaç kullandık falan gene geçti 5 gün bu ayda aynı 4 gün geçe oldum değişti hep yani sonumuz hayrolsun girinya herkes burdayken güzel oluyo

Son düzenleme:
Bende 2 defa klomen kullandım ikisinde de adet günümden 3 gün önce adet gördüm. Bende sonuç vermedi ama umarım sende verir Allah yardımcımız olsun

bnm de salı olmam gerek inş canm tutmuştur ya inş.bazı yerlerdede geciktirdi die okudumdu umudum suya düştü biran
bnmde gecikebilir die ama erken gelen arkadaşlarda var buda bi umut umarım sende bebişini alırsın en kısa zamnda kucağına

mrb arkadaslar friendly canim beni sil bu aksamdan itibaren kahverengi lekelerim geldi adet oluyorum yeni tarihim belli deil tedavim bitti.. test sonuclarina gore yeni tedaviye basliycam klomende basarisiz oldum malesefff insallah Rabbim cok aratmadan hepimizin yuzunu guldurur...dua etmekten baska bisey gelmiyo elimden!!!!!

üzüldüm canm ya geldimi adetin.peki gecikmelimi geldi

inş. canım yeni doktorum hayırlı gelir ve istdeğimiz sonucu alırız.Rabbim çok aratmadan versin hepimize inş...senin adetlerinde gün şaşırıyo heralde hepp söyle ona düzgün gelsinler bakimmm

dua edicez tabikide canım artıkk biz elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz gerisi Allah a kalmış rabbim bu yolda çekilen çilemizi boşa çıkarmasın.amin....

üzüldüm canm ya geldimi adetin.peki gecikmelimi geldi

yok cnm gecikmeli deil aslinda ben ayin 27 de olurum diye dusunuyodum catlatma ignesinden 16 17 gun sonra adet oluyorum ama bu aksamdan hafif lekelenmeler basladi yarina iyice sokulur heralde ama normalde adetlerim duzensizdir 32 45 arasi iste boyle cnm uzuldum baya ama bi yandanda boyle sonlara alistim....

kızlar burda mı sorulmuştu hatrlayamadım ama şu surat ifadeleri nie çıkmıyo die bi konu geçmişti.onu hallettim de sizi de bilgilendirem
dedim solda seçenekleri düzenle die bişi var ona tıklayın mesaj editöründe gelişmiş mesaj editörünü seçin değişiklikleri kaydet deyin oluyo

selam kızlarr nasılsınız hafta sonu diye pek kimseler yok ..bende yarın çatlatma ignemi vurdurucam hayırlısı artıkk inşallahh bu sefer olur cünkü artık sabrımın son demlerindeyim

bu arada benim bat 10 aralık friendly eklermisin canım

ya kızlar yardımınıza ihtiyacım var yarın sabah 10 da ovirelle yapılacak ve 36 saat sonra ilişki dedi doktor ama yarın akşam 3 günlüğüne yurtdışına gidiyor eşim. bu akşam ve yarın yapsak sizce yeerli olur mu? (( çok üzgünüm ((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…