Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Canlar..merhaba...nasılsınız...
geçmişi okuyacağım birazdan ama yaw ben bir garip hallerdeyim...bat'ım 24 kasım dı...kırmızılar gelmedi..ama tabiki hemen umutlanamıyorum cünki 6 aydır klomen kullanmamıştım..bu ay kullandım..ve biliyorum ki klomen en az 3 gün geçiktiriyor...cesaret edip test de yapamadım...aslında 2 gün kala mutlaka yapardım idrar testini..yaw..ne bilim kızlar..keşke geçiktirmese de umut olsa...keşke ya...keşke...:18:

heerkeze merhaba

doktordan geldim bende klomene başlıyorum yarın.sabah,öğlen,akşam içiyordum şimdi sabah 2 akşam 2 içicem bide böyle deneyelim dedi doktorum.aşılamayı konuştum,yumurtalarına bakalım ona göre o zaman karar veririz dedi.
yine kilo ver dedi

kızlar misafirim gelcek geçmişide okuyamadım.sonra görüşmek üzere öpüyorummm

tedavin hayırlı olsun tatlım bende 3 tane kullanmama rağmen bendede yumurta en son adetin 12. günü 13 mm di zati dr bidahada çağırmadı büyümez diye bende 3 defa klomen tedavisi gördüm ama olmadı benimde kilo vermem lazım ramazan ayında 72 lere kadardüşmüştüm ama bugün 75.6 yı gördüm tartıda şok oldum ve benim hemen şok bidiyetle 65 lere gelip bu kış hamile kalmam lazım artık yeeeteerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

tünaydın kızlarr nasılsınız akşamdan bu yana güzel haberler varmı?? akşam rüyamda test yapıorum pozitif çıkıodu
sizce ne demek ki ya acep hamileyimde malum mu oluyo. siz görüyormusunuz hiç bu gibi rüyalar

ya kızlar bişi soracam bu kullandığım klomen ve progestan adet gecikmesi yaparmı ki. bi kaç yerde okudum yaptığını sölemişler
o zamn umutlanmak için çok erken ya

Son düzenleme:

inşallah çıkar canım rüyam ben rüyamda ne çocuklar gördüm ama hepsi milletin çocukları hırsızı gördüm çıktı negörsem çıkar bi bizim velet çıkmıyo hayırlısı olsun inşsllah

bana diyenede bak kaçak sen nerelerdesin melteeeeeem nerelerde aldı çocumu gitti daha süt annesi olacaktım melteeeem gelsene yaw bak tvye çıkıcam süt yavrumu kaçırdı diye heee buarada bende hastalandım pztesı gidiyom dktora hayırlısı olsun bakalım senınde bu kaynanan hep sendemı zaten geçen ayda yapamamıştınız fazla ben bıle gıcık oldum şimdi kaynana söle gidiver kaynana gidiver sende çocuğu yapıverkoptum genee

amin canm.bnmde rüyalarım çıkar genelde kaç aydır dua edip yattığım halde görmedim hamile olduğumu hiç ama bu ay gördüm belkide malum olmuştur:) ay neyse ben kendimi kandırmayım ya off bekleyip görelim bakalım klomen geciktiriyo die okudum zaten
boş yere umutlanmayım şimdiden hele bi geçsin adet

bencede canım hem fenamı olur ıkız olursa birini bana verirsin ben böyle giderse zaten bitanın bile tamamını yapamıycam

inşallah canım ama zaten ilaç kullanmasan bile doktorun sölediği herkeste tutunma süreci farklıymış yanı adetının bır hafta geçikince test tam sonuç verır ıkıgün kala erken yanı döllenmede sonra 5,7,10 gün sürüyo tutunma bekle bıraz daha ınşallah ıyı sonuç alırsın

oooo mlk sendemı burdasın bayadır yoksun sende

evet canımmm burdayımm aslında sürekli girip ne haberler var diye bakıyorum.hayttan koptum resmen evden çıkmıyorum gezmeye bile gideim gelmiyooo boşvermişim sanki yaa buraya girip yazmak bile canım istemiyo hevesim kalmadı artıkksen napıyosun canımm sende yoktun epeydir ama gelmişsin artık::))) ne güsel ne güsellll....bakalım canım doktorumu değiştiriyorum nasipse 17 aralık için randevu aldık drdan baya bi doluymuşş kadın.1 aralık adet taerihim onu bekliyorum bu ay ilaçsız geçirdik bakalım hakkımızda hayırlısı.valla özlemişim kız sen bana da yazdırdınya helal olsun sanaaaa

ya kızlar bişi soracam bu kullandığım klomen ve progestan adet gecikmesi yaparmı ki. bi kaç yerde okudum yaptığını sölemişler
o zamn umutlanmak için çok erken ya

mrb canım.klomen adet gecikmesi yapmadı bende aksine günümden önce geldi adetim sen biraz bekle hemen bi test yap bence belkimmm olabilrrrrrr

mrb canım.klomen adet gecikmesi yapmadı bende aksine günümden önce geldi adetim sen biraz bekle hemen bi test yap bence belkimmm olabilrrrrrr

ayy heyecanlandım bak şimdi :) ağzından bal damlıo be ya :) inş ya normalde yumurtaladıktan 14 yada 18 gün sonra adet olmamız gerekmiomu.bu durumda ben 11.11.11 de yumurta çatladı adet te gecikme olmaması gerek deilmi canm bebiş varmı sende yoksa bnm gibi bekliyormusun.sende klomen kullandım ve gününde adet mi oldun ne oldu yani ??

11inde çatladığına eminsen 14 gün sonra adet olman gerekiyor. bazen çatlama durumu gecikiyor birkaç gün kadar.

hadı bakalım rojdajım belkı sabah 2 aksam 2 klomen sana ugurlu gelırde bebıs haberını verırısınnn,kilonuda ver garıı bacımmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…