Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Canlar..merhaba...nasılsınız...
geçmişi okuyacağım birazdan ama yaw ben bir garip hallerdeyim...bat'ım 24 kasım dı...kırmızılar gelmedi..ama tabiki hemen umutlanamıyorum cünki 6 aydır klomen kullanmamıştım..bu ay kullandım..ve biliyorum ki klomen en az 3 gün geçiktiriyor...cesaret edip test de yapamadım...aslında 2 gün kala mutlaka yapardım idrar testini..yaw..ne bilim kızlar..keşke geçiktirmese de umut olsa...keşke ya...keşke...:18:

heerkeze merhaba

doktordan geldim bende klomene başlıyorum yarın.sabah,öğlen,akşam içiyordum şimdi sabah 2 akşam 2 içicem bide böyle deneyelim dedi doktorum.aşılamayı konuştum,yumurtalarına bakalım ona göre o zaman karar veririz dedi.
yine kilo ver dedi:KK43:

kızlar misafirim gelcek geçmişide okuyamadım.sonra görüşmek üzere öpüyorummm

heerkeze merhaba

doktordan geldim bende klomene başlıyorum yarın.sabah,öğlen,akşam içiyordum şimdi sabah 2 akşam 2 içicem bide böyle deneyelim dedi doktorum.aşılamayı konuştum,yumurtalarına bakalım ona göre o zaman karar veririz dedi.

tedavin hayırlı olsun tatlım bende 3 tane kullanmama rağmen bendede yumurta en son adetin 12. günü 13 mm di zati dr bidahada çağırmadı büyümez diye bende 3 defa klomen tedavisi gördüm ama olmadı benimde kilo vermem lazım ramazan ayında 72 lere kadardüşmüştüm ama bugün 75.6 yı gördüm tartıda şok oldum:KK53: ve benim hemen şok bidiyetle 65 lere gelip bu kış hamile kalmam lazım artık yeeeteerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

tünaydın kızlarr nasılsınız akşamdan bu yana güzel haberler varmı?? akşam rüyamda test yapıorum pozitif çıkıodu
sizce ne demek ki ya acep hamileyimde malum mu oluyo. siz görüyormusunuz hiç bu gibi rüyalar :KK43:

ya kızlar bişi soracam bu kullandığım klomen ve progestan adet gecikmesi yaparmı ki. bi kaç yerde okudum yaptığını sölemişler
o zamn umutlanmak için çok erken ya :KK43:

günaydınlar kızceğizlerrrr:))
sabah yataktan ayrılasım gelmedi herif kalksın gitsin bugünde yemiyiversin dedim ama olmadı kalktım gene tıpppppıışştıpış hazırladım kahvaltıyı sigara içerken nescafe sigaraydı kahvaltısı sigarayı ıraktı bende ona kahvaltı hazırlamaya başladım eskiden yemezdi bende sevmem erken saat kahvaltıyı:) ama artık o kadar hazılayınca gıdıklıyor biraz yiyor içim el vermedi anlıcanız:KK1: öğlen aksaraya gidiyorum yarın döncem misafirlerimle hehe :) yeğenceğizim gelcek kuzum benim ellerime doğdu desem yalan olmaz sıpa :)

şöyleki sorunun yoksa ekstra birşey yapmana bence gerek yok tabi eşinin sonuçları varmı yokmu bilemem ama sadedce senle ilgili ise 2 güne bir ilişkiyi geçirmeyin olma ihtimali en çok böyle yükseliyor yapabiliyorsanız hergün hatta deneyenlşer varmış 1 ayda hamıle kalanlar var:) bu arada bende yarın ılaca baslıcam ama klomen bana fayda etmedı ben femara kullancam benımde adetımın 5. günü:KK66:

soğan kürü ve peşine inir kürü yapılıyor ama zahmetli genelde kistleri olan yumurtlamasında sorun olanlar yada sorun olmamasına ragmen olanlarda yapıyor sen bilirsin arastır ıstersen nette çok bılgı var.

11. günü yumurta takibi yapması lazım yumurtan gelişiyor mu boyutu ne kadar eğerki kendiliğinden çatlayabilecek boyutlara gelebilecek durumu varsa vermez çat. iğnesini ama büyüme yeterli değilse verir genelde iğneyi kafan karışmasın zamanla anlarsın süreci dr un iyi ise ona guven şu anda yapabileceğin en iyi sey bu

cemreeeeeeeeeeeee :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: ayyy çok güldüm kıııııı :) milletin üstüne bide aktarcı amca eklenmesin bebek yok mu bebek diye hahahaahahaaha adını öğrendinde ben senin herif olsam eve gelınce kucağıma yatırırdım senı popona 2 şaplak atardım :) :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK8:[/Q
sorma zaten adamın suratını zor topladım ama napım bılıyon çocuk için yoksa sorarmıydım belkı söledıkleri işe yarar falan öyle yani adamı görsem zaten kesin sorarda görmemek için elimden geleni yapıyom sorarsa amaan sanane be bi ot söyledin diye kendını bişemi sandın bende ne otlar var öle derim:KK1:

Son düzenleme:
tünaydın kızlarr nasılsınız akşamdan bu yana güzel haberler varmı?? akşam rüyamda test yapıorum pozitif çıkıodu
sizce ne demek ki ya acep hamileyimde malum mu oluyo. siz görüyormusunuz hiç bu gibi rüyalar :KK43:

inşallah çıkar canım rüyam ben rüyamda ne çocuklar gördüm ama hepsi milletin çocukları hırsızı gördüm çıktı negörsem çıkar bi bizim velet çıkmıyo hayırlısı olsun inşsllah

Kızlar herkese günayddıınn,coşmuşsunuz akşam yaaa okuu okuuu bitiremedim valla..Kızlar bu cumartesi bir daha dr. gidiyorum.Salı akşamı gittiğimde çatlamış kabul ediyorum ama cumartesi akşamı gel bir daha görelim dedi bakalım hayırlısı artık,bu ayda ümidim yok çünkü dr. gün aşırı dedi biz pek uygulamadık 2 gündür ilişki yoktu kayınvalidemlerde kalınca önceki günde dr.gittik yorulduk eve nasıl attık kendimizi bilemedik ama olacağı varsa olurda beklemedeyiz bu ay hayırlısı olsun inş.

bana diyenede bak kaçak sen nerelerdesin melteeeeeem nerelerde aldı çocumu gitti daha süt annesi olacaktım melteeeem gelsene yaw bak tvye çıkıcam süt yavrumu kaçırdı diye heee buarada bende hastalandım pztesı gidiyom dktora hayırlısı olsun bakalım senınde bu kaynanan hep sendemı zaten geçen ayda yapamamıştınız fazla ben bıle gıcık oldum şimdi kaynana söle gidiver kaynana gidiver sende çocuğu yapıver:KK1:koptum genee:KK52::KK52:

inşallah çıkar canım rüyam ben rüyamda ne çocuklar gördüm ama hepsi milletin çocukları hırsızı gördüm çıktı negörsem çıkar bi bizim velet çıkmıyo hayırlısı olsun inşsllah

amin canm.bnmde rüyalarım çıkar genelde kaç aydır dua edip yattığım halde görmedim hamile olduğumu hiç ama bu ay gördüm belkide malum olmuştur:) ay neyse ben kendimi kandırmayım ya off bekleyip görelim bakalım klomen geciktiriyo die okudum zaten
boş yere umutlanmayım şimdiden hele bi geçsin adet

valla çok şanslısın canım benim 1 düşüğüm var yine de yaparlar mı diye düşünüyorum.araştırma hastanesine gidersem yaparlar ya sevkle yada özeline gidiceksin dışardan ama artık çok yoruldum bende o da var mı bende bu mu var ondan mı olmuyor diye diye kendimi strese soktorum olacağı varsa olur bu kadar dideklemenin hiçbir anlamı yok eğer Allah göstermesin yeniden düşük yaparsam araştırılmasını kesin isticem.ama şuanda artık araştırma sürecimi bitirdim okumuyorum araştırmıyorum kulaklarımı tıkıyorum konuşmalara tavsiyelere çok bıktım dertleştiğim yakınlarımla bile artık konuşmuyoruz.sanki araştırdıkça daha çok uzaklaşıyor meleğim benden geleceği varsa da gelmicek.ben anladım ki çok okumak ve çok araştırmak da iyi değil.şuanki tedavi gördüğüm merkeze ve doktoruma çok güveniyorum.kendimi onlara teslim ettim olucak inşallah birkaç aya.allah birdaha yaşatmasın bana bu acıyı korkuyomuyum korkuyorum yeniden düşük olucak diye ama napalım 1 kez oldu diye hep olucak anlamına da gelmiyor çoğu insanların ilk bebeği düşüyor.Allahıma dua ediyorum ona inanıyorum sığınıyorum önce onun sonra da doktorların izniyle olucak inşallah.o yüzden artık çok giremiyorum çünkü bana zarar veriyor..

canım hiç öyle şey olur mu ne zararı olabilir ki asıl faydası olur yani her seferinde başka bir yumurta zaten döllenemez rahim bunu tolere edemez bir yumurta döllenince zaten kendini kapatıyor birdaha döllenmesi imkansız he diyelim ki bikaç gün sonra da başka bir yumurta büyüdü o da döllenirse en fazla ikiz olur :) ama sen çalış ovitrelle den sonra 36. saat başla ve sonrasında gün aşırı olacak şekilde 1 hafta devam et..

bencede canım hem fenamı olur ıkız olursa birini bana verirsin ben böyle giderse zaten bitanın bile tamamını yapamıycam :KK1:

Canlar..merhaba...nasılsınız...
geçmişi okuyacağım birazdan ama yaw ben bir garip hallerdeyim...bat'ım 24 kasım dı...kırmızılar gelmedi..ama tabiki hemen umutlanamıyorum cünki 6 aydır klomen kullanmamıştım..bu ay kullandım..ve biliyorum ki klomen en az 3 gün geçiktiriyor...cesaret edip test de yapamadım...aslında 2 gün kala mutlaka yapardım idrar testini..yaw..ne bilim kızlar..keşke geçiktirmese de umut olsa...keşke ya...keşke...:18:

inşallah canım ama zaten ilaç kullanmasan bile doktorun sölediği herkeste tutunma süreci farklıymış yanı adetının bır hafta geçikince test tam sonuç verır ıkıgün kala erken yanı döllenmede sonra 5,7,10 gün sürüyo tutunma bekle bıraz daha ınşallah ıyı sonuç alırsın

oooo mlk sendemı burdasın bayadır yoksun sende:KK34:

evet canımmm burdayımm aslında sürekli girip ne haberler var diye bakıyorum.hayttan koptum resmen evden çıkmıyorum gezmeye bile gideim gelmiyooo boşvermişim sanki yaa buraya girip yazmak bile canım istemiyo hevesim kalmadı artıkk:KK43:sen napıyosun canımm sende yoktun epeydir ama gelmişsin artık::))) ne güsel ne güsellll....bakalım canım doktorumu değiştiriyorum nasipse 17 aralık için randevu aldık drdan baya bi doluymuşş kadın.1 aralık adet taerihim onu bekliyorum bu ay ilaçsız geçirdik bakalım hakkımızda hayırlısı.valla özlemişim kız sen bana da yazdırdınya helal olsun sanaaaa:KK9::KK1:

ya kızlar bişi soracam bu kullandığım klomen ve progestan adet gecikmesi yaparmı ki. bi kaç yerde okudum yaptığını sölemişler
o zamn umutlanmak için çok erken ya :KK43:

mrb canım.klomen adet gecikmesi yapmadı bende aksine günümden önce geldi adetim sen biraz bekle hemen bi test yap bence belkimmm olabilrrrrrr:KK49:

mrb canım.klomen adet gecikmesi yapmadı bende aksine günümden önce geldi adetim sen biraz bekle hemen bi test yap bence belkimmm olabilrrrrrr:KK49:

ayy heyecanlandım bak şimdi :) ağzından bal damlıo be ya :) inş ya normalde yumurtaladıktan 14 yada 18 gün sonra adet olmamız gerekmiomu.bu durumda ben 11.11.11 de yumurta çatladı adet te gecikme olmaması gerek deilmi canm bebiş varmı sende yoksa bnm gibi bekliyormusun.sende klomen kullandım ve gününde adet mi oldun ne oldu yani ??

ayy heyecanlandım bak şimdi :) ağzından bal damlıo be ya :) inş ya normalde yumurtaladıktan 14 yada 18 gün sonra adet olmamız gerekmiomu.bu durumda ben 11.11.11 de yumurta çatladı adet te gecikme olmaması gerek deilmi canm bebiş varmı sende yoksa bnm gibi bekliyormusun.sende klomen kullandım ve gününde adet mi oldun ne oldu yani ??

11inde çatladığına eminsen 14 gün sonra adet olman gerekiyor. bazen çatlama durumu gecikiyor birkaç gün kadar.

heerkeze merhaba

hadı bakalım rojdajım belkı sabah 2 aksam 2 klomen sana ugurlu gelırde bebıs haberını verırısınnn,kilonuda ver garıı bacımmm

X