Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

ya kızlar yardımınıza ihtiyacım var :KK43: yarın sabah 10 da ovirelle yapılacak ve 36 saat sonra ilişki dedi doktor ama yarın akşam 3 günlüğüne yurtdışına gidiyor eşim. bu akşam ve yarın yapsak sizce yeerli olur mu? :KK43:(( çok üzgünüm :KK43:((

canım kötü denk gelmiş ya bu şekilde olması.ama sen yarın sabah olcaksan akşam eşin gitmeden önce ilişki olsun ve 3 4 saat kadar banyo yapma tabi dışarı çıkmayacaksan.zaten spermler vücutta 5 güne kadar bile yaşayabiliyormuş nasibinde varsa bu şekilde de olur merak etme akışına bırak stres yapma ya tutmazsa falan diye.hayırlısı buymuş dersin ve belkide bu şekilde gelir bebeğin.

4 gün var hastalanmama ama belli hasta olcam yani karnım ağrımaya göğüslerim şişmeye başladı...:KK70:
len boşa yuttum o kadar hapı iğneyi...
bi daha ki ay rahim filmi fln isteyecek doktor öyle demişti...:KK43:

Son düzenleme:
doktoru ara sor canm hemn bnce

canım kötü denk gelmiş ya bu şekilde olması.ama sen yarın sabah olcaksan akşam eşin gitmeden önce ilişki olsun ve 3 4 saat kadar banyo yapma tabi dışarı çıkmayacaksan.zaten spermler vücutta 5 güne kadar bile yaşayabiliyormuş nasibinde varsa bu şekilde de olur merak etme akışına bırak stres yapma ya tutmazsa falan diye.hayırlısı buymuş dersin ve belkide bu şekilde gelir bebeğin.

kızlarçok teşekkür ederim verdiğiniz moral için .... eşim müdürü ile konuşmuş, anlatmış adama :) salı günü gidecekler yurtdışına :) adama rezil olduk ama bu ayı en azından kurtardık... kimbilir nası söyledi müdürüne :) çok utandım burda ben bile :)

bi de kızlar dün doktora gittiğimde bol bol çiğ sebze ve meyve ye dedi... ben de dün gitim bir sürü sebze aldım akşam ve şimdi haşlayıp yiyoruz. patlıcanı hafif zeytinyağı ve tuzla kavurdum onu yedim. şimdi de kızrmızı biber haşladım onu yiyorum :))) bol bol da meyve bu yumurtalama döneminde çok önemliymiş sebze ve meyve :)

bi de kızlar dün doktora gittiğimde bol bol çiğ sebze ve meyve ye dedi... ben de dün gitim bir sürü sebze aldım akşam ve şimdi haşlayıp yiyoruz. patlıcanı hafif zeytinyağı ve tuzla kavurdum onu yedim. şimdi de kızrmızı biber haşladım onu yiyorum :))) bol bol da meyve bu yumurtalama döneminde çok önemliymiş sebze ve meyve :)

canım bende yarın 17.00 -18.00 saatleri arasında vurdurucam..gecen ay banada 36 saat sonra ilişki dedi doktor fakat olmadı.. bu ayy igneyi vurdurdugum gün ve ondan sonraki 2 3 gün arka arkaya düşünüyorum..böyle yapıp hamile kalan bir arkadasım var .birde böyle deniyecegim :KK16:

canım bende yarın 17.00 -18.00 saatleri arasında vurdurucam..gecen ay banada 36 saat sonra ilişki dedi doktor fakat olmadı.. bu ayy igneyi vurdurdugum gün ve ondan sonraki 2 3 gün arka arkaya düşünüyorum..böyle yapıp hamile kalan bir arkadasım var .birde böyle deniyecegim :KK16:

aynen benimde öyle oldu geçen ay 3 tane yumurta vardı 3üde fos çıktı. 3te 0 yani :KK43: bu ay 4 tane var... yarın 10da iğnem yapılacak. bugün yarın ve pazartesi ilişki var. salı zaten eşim yurtdışına gidiyo yok. :KK43: Allah büyük tutar umarım... :nazar:

ya kızlar yardımınıza ihtiyacım var :KK43: yarın sabah 10 da ovirelle yapılacak ve 36 saat sonra ilişki dedi doktor ama yarın akşam 3 günlüğüne yurtdışına gidiyor eşim. bu akşam ve yarın yapsak sizce yeerli olur mu? :KK43:(( çok üzgünüm :KK43:((

canım bence bu akşam yapma yarın yap iğne yarın doktor iğne günü yapılması sağlıklı olan dedı bana bugün yaparsan yarına daha zayıf olur spermler iğnenı yapıl ve gündüzz ilşki daha ıyıymiş yarın yap ayaklarınıda dik zaten aradan vakıt geçiyo eşin gelincede yap daha iyi olurhayırlı haberler inşallah

iyimiş ne kaldıkı denemediğimiz onuda yaparız:KK34:

Canlar..merhaba...nasılsınız...
geçmişi okuyacağım birazdan ama yaw ben bir garip hallerdeyim...bat'ım 24 kasım dı...kırmızılar gelmedi..ama tabiki hemen umutlanamıyorum cünki 6 aydır klomen kullanmamıştım..bu ay kullandım..ve biliyorum ki klomen en az 3 gün geçiktiriyor...cesaret edip test de yapamadım...aslında 2 gün kala mutlaka yapardım idrar testini..yaw..ne bilim kızlar..keşke geçiktirmese de umut olsa...keşke ya...keşke...:18:

sevdeeee ya hamileysenn kuzum bence hemen test yap bak şunu unutma varsa zaten çıkar kesin çünkü sen erken yumurtluyosun geç döllenme olmuş olamaz yoksa da yoktur en azından daha fazla ümitlenmemiş olursun canım.klomen gecikme yapabilir evet ama 6 ay aradan sonra belki de bomba etkisi yaptı ve hamile kaldın.beni haberdar et.özelden msj at bazen geçmiş çok birikiyor okuyamıyorum hepsini arada kaynamasın senin mesajın. öpüyorum hayırlı haber inşallah..

kızlar bişey sorucam bana bu ay atılmayan yumurtam için doktorum diane 35 isimli Dk hapını verdi ben evlendikten sonra Yasmin kullanmıştım 1 sene çok rahattım yine onu kullansam dedim doktora bi sorun yaşamışmıydın dedi hayır dedim tamam onu yazalım dedi ama sonra hemşireyle konultum biz genelde diane 35 veriyoruz dedi bende doktorumun sözünden çıkmamak için diane 35 aldım.şimdi okuyorum diane 35 daha çok pko tedavisinde kullanıyomuş yani kistlere daha iyi geliyomuş. millet yan etkilerinden yakınmış yasaklanmışmış yurtdışında falan ama çok memnun olan da var.ben rahatım bi sıkıntı yapmadı ama gebelik için tedai görürken böyle birşey başınıza geldi mi ? kist olup da DK hapı içtiniz mi hiç? bana sadece 21 gün kullan dedi ay bitsede gitsem içimde neler oluyo çok merak ediyorum

kızlarçok teşekkür ederim verdiğiniz moral için .... eşim müdürü ile konuşmuş, anlatmış adama :) salı günü gidecekler yurtdışına :) adama rezil olduk ama bu ayı en azından kurtardık... kimbilir nası söyledi müdürüne :) çok utandım burda ben bile :)

ay neden utandın canım o kadar uğraşıyorsunuz müdür de demekki anlamış ki izin vermiş.hakkında hayırlısı olsunn.

kızlar bişey sorucam bana bu ay atılmayan yumurtam için doktorum diane 35 isimli Dk hapını verdi ben evlendikten sonra Yasmin kullanmıştım 1 sene çok rahattım yine onu kullansam dedim doktora bi sorun yaşamışmıydın dedi hayır dedim tamam onu yazalım dedi ama sonra hemşireyle konultum biz genelde diane 35 veriyoruz dedi bende doktorumun sözünden çıkmamak için diane 35 aldım.şimdi okuyorum diane 35 daha çok pko tedavisinde kullanıyomuş yani kistlere daha iyi geliyomuş. millet yan etkilerinden yakınmış yasaklanmışmış yurtdışında falan ama çok memnun olan da var.ben rahatım bi sıkıntı yapmadı ama gebelik için tedai görürken böyle birşey başınıza geldi mi ? kist olup da DK hapı içtiniz mi hiç? bana sadece 21 gün kullan dedi ay bitsede gitsem içimde neler oluyo çok merak ediyorum

ecelf sıkıntı yapma canım kendine . sürekli kullanmayacagın için problem olmaz . bendede kşst çok oluyordu pco malum . ya dogum kontrol hapı yada cyclo sanırım hapın bitmesine az kaldı hadi bakalım önümüzdeki ay inşallah herşey yolunda gider güzel haberlerini okurum . sevdeyi arıyor gözüm merak ediyorum bende inşallah hamiştir .bende bu gün dr. gittim nihayet ilaçla regli oldum bu gün 3. günüydü muayene etti ketum bi dr. hiç birşey söylemedi fhs,e2 ,tsh hemogram bissürü test istedi çıkınca konuşuruz dedi bu günde cumartesi pazartesi arayacaklar herhalde . ah ah bende menapozla ugraşıyorum işte yinede buradan kopamıyorum . çok öptüm canım kendine iyi bak.

Son düzenleme:
aynen benimde öyle oldu geçen ay 3 tane yumurta vardı 3üde fos çıktı. 3te 0 yani :KK43: bu ay 4 tane var... yarın 10da iğnem yapılacak. bugün yarın ve pazartesi ilişki var. salı zaten eşim yurtdışına gidiyo yok. :KK43: Allah büyük tutar umarım... :nazar:

seninle aynı gün ignelerimiz yapılacak inşallahh hamile kalırız daa aynı anda paylaşırız bütün yaşadıklarımızı:KK16:Allahh büyük inşallahhh bu ay verir bize kıymetlilerimizi..:nazar::emir_bebek:

seninle aynı gün ignelerimiz yapılacak inşallahh hamile kalırız daa aynı anda paylaşırız bütün yaşadıklarımızı:KK16:Allahh büyük inşallahhh bu ay verir bize kıymetlilerimizi..:nazar::emir_bebek:

ayy inşallah olur da hep beraber kutlarız canım, naz yapıyo bu cinsler böyle benimki de bi doğsun ısırıcam onu nerde kaldın diye :KK4:

amin amiiin buluşuruz tabi yanımızda kocaman bebek çantaları bebek arabaları zırlayan çocuklarımız falan :KK1:

herkese iyi akşamlar..hamile kalan arkadaşlara hayırlı olsun..ben de bu ay ilk defa klomen kullandım ve dün de çatlatma iğnesi oldum..
yalnız arkadaşlar benim sol yumurtalığımda bi de önecesinde kist vardı. doktor dün baktığında 19 mm diye ölçtüğü bir görüntü vardı sol yumurtalığımda ama onun kistmi!! yoksa folikül mü!1 olduğunu tam ayırd edemedi ve her ihtimale karşı çatlatma iğnesi yaptı..bu anlaşılmaz mı ya arkadaşlar karmakarışığım :18:

X