Klomen ve çatlatma iğnesi

Aynen sevindim adınıza hayırlısı olsun

Ya hayırlı olsun bende polistik overim şuan klomen kullanıyorum.(İlk defa) Çarşambada rahim filmim banada dua edin lütfen güzel haberler alıyım

Kızlar merabalar ben pkos hastasıyım. Adetin 2.günü sabah öglen akşam klomen kullandım. 6 gün kullandım 8. Günü gittim takip için. Sağ tarafta 3 tane 9 mm büyüklügünde yumurta gelişmiş sizce iyi mi doktorum tekrar çarşamba yine çagırdı. Çatlatma ignesi yapıcak sizde büyür mü iyi mi 9 mm lütfen yardımcı olun. (Rahim Filmi Çektirdim Temiz Çıktı)

Benim bir tane yumurta gelişmişti 1. Kontrolde 15 mm 2. Kontrolümde 20 mm olmuştu ve çatlatma iğnesi verdi bence bı sonraki kontrolünde belli olur ama 3 ünden biri inşallah büyür

Benim bir tane yumurta gelişmişti 1. Kontrolde 15 mm 2. Kontrolümde 20 mm olmuştu ve çatlatma iğnesi verdi bence bı sonraki kontrolünde belli olur ama 3 ünden biri inşallah büyür
Lütfen duanızı eksik etmeyin ses kaydı almıştım doktorum yanında yine dinledim çarşamba gelişir çok güzel şuan demiş o anda anlamamışım

Aladı
Adetimin 5. Günü başladım klomene 5 gün kullandım 7 gün sonra kontrole gittim 15 mm olmuştu 4 gün sonra tekrar gel dedi 20 mm olmu

Adetimin 5. Günü başladım klomene 5 gün kullandım 7 gün sonra kontrole gittim 15 mm olmuştu 4 gün sonra tekrar gel dedi 20 mm olmuştu
Anladm canım şuan ne durumdasın igneni oldun mu benim sag kasığımdan belime birde bacagıma agrı vuruyor neden acaba

Aladı

Anladm canım şuan ne durumdasın igneni oldun mu benim sag kasığımdan belime birde bacagıma agrı vuruyor neden acaba
8 haftalık hamileyim şu anda benim bı akşamından acayip bacak ağrım olmuştu ve normale göre aşırı kasık ağrım vardı o da belirtileriymiş ama iğneden sonra oldu bende bu belirtiler senin de yumurtaların büyümesinden kaynaklı belki ağrı oluyordur ilaçla büyüyor ya vücutta kendini öyle belli ediyor belkide

Lütfen duanızı eksik etmeyin ses kaydı almıştım doktorum yanında yine dinledim çarşamba gelişir çok güzel şuan demiş o anda anlamamışım
İnşallah olumlu hayırlı sonuçlar alırsınız benim bir yumurtayla tuttuysa sizinde olur inşallah ama ben dedim olmadı adetim falan 1 hafta geçti normalde de düzenli olmuyo adetim zaten olmadı kiste dönüştü falan dedim hastaneye gidicektim hadi dedim test alıyım öyle çıktı gerçekten de insanın hiç beklemediği bir anda oluyor çünkü kasıklarım ağrıyo ee az da olsa da kanamada oldu adetimi gelicek diye bekliyodum yani

Evet ben daha igne olmadım anlayamadım ya birde muz süt falan yiyip içmeye başladım acaba büyüdügü için mi agrım oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…