Klomen ve çatlatma iğnesi

Ama hiç belirtim yoktu benim aynı adet belirtileri yaşadım ben olmadı heralde diye bekledim normalde bende bekleyemem de olumsuz sonuç alırım falan diye bekledim 1 hafta senin kaç gün geçti
Benim çatlatma iğnesinin 10 günü oldu. Adetimde 3 aralık daha 3-4 gün var adete

Benim çatlatma iğnesinin 10 günü oldu. Adetimde 3 aralık daha 3-4 gün var adete
Ben çatlatma iğnesini 16 gün olmuştu yaptıralı kanamam oldu sonra kesildi belki adetim geçince hemen yapsam çıkardı testte ama ben beklemek istedim ama sen adetin geçince yap bide çünkü hafif ikinci çizgi var hem daha çok belli olur çizgi belki

T torunezgi Senin adına çok sevindim inşallah sağlıkla kucağına alırsın benim de ilk klomen ve çatlatma iğnesi kullanışım bugün 5.gunum arada bı kasıklarımda batma hissi var bide vücudum normalde soğuktur bazen çok sıcak ve oluyo heleki geceleri sence

Amin inşallah. İnşallah seninde vardır bebişin Benim şu anda bile kasıklarmda çok keskin bı ağrım var ama doktor bı kaç haftaya geçer dedi normal kasık ağrısından biraz farklı bacak ağrım vardı mesela bı akşamından tek belirtilerim bunlardı benim o gece sıcak basmaları bende de var

Ayy hadi inşallah ama şöyle ki fazla bı aşırı kasik ağrım yok arada bı hafif adet sancısı gibi birşeyler bide batma hissi ayrıca bacaklarım sanki yanıyor gibi bı his var

Ayy hadi inşallah ama şöyle ki fazla bı aşırı kasik ağrım yok arada bı hafif adet sancısı gibi birşeyler bide batma hissi ayrıca bacaklarım sanki yanıyor gibi bı his var
Gene bı 5-6 gün bekle ondan sonra test yaparsın daha net sonuç almak için benim iğneden 16 gün sonra yerleşme kanaması oldu daha erken test yapsam çıkcaktı belki

Beklicem ozmn inşallah bu sefer olur
Benimde 9-10 gün pozitif çıktı. 11-12 negatifti. Grip oldum antibiyotik içtim yok diye. Şimdi 14. Günüm gece sıcak basmasıyla uyandım. Ve göğüslerm taş gibi acıyor. Büyük ihtimalle adet olcm umudum 0

Kan testi fln yaptın mı cnm

Kan testi fln yaptın mı cnm
Hayır yapmadım sadece en son 12. Gün idrar yaptım negatif görünce hiç kana gitmedim. Çatlatma iğnesiyle hamile kaldığımda 10.11-12 günlerde koyulaşıyodu test. Şimdi 9-10 silik 11-12 negatif çıktı o yüzden yoktur diye düşünüyorum

D dkugu Hm benim de ilk yapışım bazı yorumları okudukça umutsuzlanıyorum bilmiyorum ilk hamileliğinde 9 günde nasıl belirtiler oldu sende bide ben normalde adete girecekken bı hafta önceden bel ağrım oluyordu daha 2 haftam var şimdiden ağrıyor acaba adet mi olcam

Hiç bi belirtim olmamıştı. Ne kramp ne sancı ne göğüs 0 belirti. Ama belirti yaşadığım her seferinde negatif oldu. Belirtiler %100 psikolojik.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…