Klomen ve çatlatma iğnesi

Kızlar benim iğnenin bu gün 6 . Günü 2 gündür resmen yüz üstü bile yatamıyorum kasığımda acayip bi agrı oluyor daha sonra o agrı olan yerde damar atıyor böyle bir şey yaşayan oldumu

Kızlar benim iğnenin bu gün 6 . Günü 2 gündür resmen yüz üstü bile yatamıyorum kasığımda acayip bi agrı oluyor daha sonra o agrı olan yerde damar atıyor böyle bir şey yaşayan oldumu
Canim bende dongumun 16. Gunundeyim. Sancım var bugün adet sancısı gibi.

T torunezgi cnm Ya keşke grip olmasaydım şimdi sabahin ilk vakti ve akşam midem bulanıyor ama grip mi yoksa hamilelik mi bilemiyorum kasıklarım ağrıyo bide sigara tadı sanki bozuk gibi hissediyorum fln

T torunezgi cnm Ya keşke grip olmasaydım şimdi sabahin ilk vakti ve akşam midem bulanıyor ama grip mi yoksa hamilelik mi bilemiyorum kasıklarım ağrıyo bide sigara tadı sanki bozuk gibi hissediyorum fl
Test yap eğer adetinde geçtiyse çünkü gripten mide bulantısı olmaz heralde benim hiç mide bulantım yok sadece sürekli açım

Test yap eğer adetinde geçtiyse çünkü gripten mide bulantısı olmaz heralde benim hiç mide bulantım yok sadece sürekli açım
Daha 9 gün kalmış regl günüme inşallah olmam ayrıca mide bulantısı da fazla değil gelip gidiyo yemek yememe engel olacak kadar ama kusmama sebep olmayacak kadar az

Merhabalar bende pcosluyum ve doktor tavsiyesi ile duphaston kullanıp bitiminde adet görüp adetimin 3. Günü klomene başladım. Doktora 28.11.2022 tarihinde gitmiştim doktor bana iki hafta sonra 12.12.2022 tarihinde kontrole gelmemi söyledi fakat tedavi hakkında hiç bir bilgi vermedi.İki hafta çatlama iğnesi açısından geç bir süreç olur mu acaba

Bende adetimin 5. Günü başladım klomen 7 gün sonra çagırdı ve yumurta büyümüşmü diye iki kere kontrole gittim çatlatma iğnesinide klomenden 11 gün sonra yaptı. yumurta takibi için çağırdı mı peki ilaç bittikten sonra

doktorum pek açıklama yapmadı sadece iki hafta sonra gelmemi söyledi yarın gidicem bakalım. süreç nasıl ilerler hiç bir bilgim. Bende buradaki yorumlara bakıp süreci anlamaya çalışıyorum

doktorum pek açıklama yapmadı sadece iki hafta sonra gelmemi söyledi yarın gidicem bakalım. süreç nasıl ilerler hiç bir bilgim. Bende buradaki yorumlara bakıp süreci anlamaya çalışıyorum
Evet gidin çünkü sanki yumurta takibi yapmicak çok ileri tarihe gel demiş

Evet gidin çünkü sanki yumurta takibi yapmicak çok ileri tarihe gel demiş
Bugün doktora gittim yumurtalarımın iki tanesinin olgunlaştığını söyledi ve ovitrelle verdi yarın öğlen iğneyi vur dedi. Bakalım hayırlısı artık. Yumurtalarımın gelişmiş olmasına sevindim en azından vücudum tedaviye cevap veriyor demektir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…