Klomen,progesteron.ganophene ?aceleee Lütfen

bestemsu1971

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2007
10
1
ARKADAŞLAR BU İLAÇLARI SIK SIK DUYUYORUM NE İŞE YARIYORLAR NEZAMAN NASIL KULLANILIYOR BAZILARINDA KULLANDIKTAN SONRA İGNE YAPTIRIYORUZ DİYORLAR O NE OLUYOR?AÇIK BİR CEVAP YAZARSANIZ ÇOK SEVİNİRİM :teselli: HERKES KULLANABİLİRMİ LÜTFEN BİLGİLENDİRİN BENİ HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUM İYİKİ VARSINIZ.3 GÜNDÜR SYFAYA GİREMİYORDUM

hepsi hormon içeren haplar kadın hastalıklarında kullanılır. dr tavsiye ettikten sonra herkez kullanır..:uhm:

şimdi Bn Gonaphene Kullaniyorum Bu Ilaçyumurtlamayi Arttirici Bir Ilaçtir Yani Kadin Ayda 1 Kere Yumurta üretirken Bu Ilaçlar Sayesinde 3 4 Tane Yumurta üretiyor Ve Hamilelik şansini Biraz Daha Arttirmana Yardimci Oluyopr Ama Dr Un Vermesi Gerekiyor Ben 2 Aydir Kullaniyorum Bakalim Bu Ay Ne Olacak Inşallah Hamile Kalabilirim Dr Um Bana Daha çabuk Hamilelik Elde Edebilmem Için Verdi Ama Eşimde Bir Sorun Yoksa Hamilelik Ihtimalim Allahin Izniyle Yuksek Ama Allah Bilir Inşallah Bir Sperm Sorunumuz Yoktur Allah Buyuktur Iğne Verilen Arkadaşinda Bnce Buyuk Ihtimalle Yumurtalar Olgunlaştiktan Sonra çatlamasi Için Yapilacak Ama Sakin Bunlari Okuyunca Hemen Eczaneden Ilaç Almaya Gitme Senin N E Sorunun Var Ki ? Dr Tavsiyesiyle Bu Ilaçlari Herkes Kulalanir Bu Ilaçlarin Hepsi Herkeste Ayni Etkiyi Yapmaz Sen Dr A Gittin Mi?cnm Bnmhadi Bak Cvp Bekliyom

şimdi Bn Gonaphene Kullaniyorum Bu Ilaçyumurtlamayi Arttirici Bir Ilaçtir Yani Kadin Ayda 1 Kere Yumurta üretirken Bu Ilaçlar Sayesinde 3 4 Tane Yumurta üretiyor Ve Hamilelik şansini Biraz Daha Arttirmana Yardimci Oluyopr Ama Dr Un Vermesi Gerekiyor Ben 2 Aydir Kullaniyorum Bakalim Bu Ay Ne Olacak Inşallah Hamile Kalabilirim Dr Um Bana Daha çabuk Hamilelik Elde Edebilmem Için Verdi Ama Eşimde Bir Sorun Yoksa Hamilelik Ihtimalim Allahin Izniyle Yuksek Ama Allah Bilir Inşallah Bir Sperm Sorunumuz Yoktur Allah Buyuktur Iğne Verilen Arkadaşinda Bnce Buyuk Ihtimalle Yumurtalar Olgunlaştiktan Sonra çatlamasi Için Yapilacak Ama Sakin Bunlari Okuyunca Hemen Eczaneden Ilaç Almaya Gitme Senin N E Sorunun Var Ki ? Dr Tavsiyesiyle Bu Ilaçlari Herkes Kulalanir Bu Ilaçlarin Hepsi Herkeste Ayni Etkiyi Yapmaz Sen Dr A Gittin Mi?cnm Bnmhadi Bak Cvp Bekliyom
canım cevap yazdım fakat buranın acemisiyim geldimi göremiyorum uzun bi cevaptı neden olmuyo yaaaa

canım bu ilaçlar yumurta büyütücü haplat gonaphene kullandım ben çok faydalı kişinin şikayetine göre dozunu doktor ayarlıyor....

bende iki ay gonaphene+duphaston kullandım
kist oluştu birde onun kaybolması zamanı daha da uzattı
ama çaresiz olunca insan akşam reglim başladı gibi
ve ben yine kullansam mı diyorum?

merhaba klomen yumurtaları hızlı büyümesi için kullanılan bi ilaç( ben kullanıyorum)progesteron ise gebelik düşünen bayanlara yapılan bir hormon testi canım diğerini ilk defa duyuyorum...

ben aranıza yeni katıldım.sormak istediğim soru bu klomen ilacının fayda gösterip göstermediği.bu ilaca yeni baslayacağım ama umudum şimdiden kırıldı.eğer bu ilac faydalı olmazsa daha sonraki aşama nedir?teşekkürler :a015:

Arkadaşlar ben bir yıllık evliyim ve iki aydır hamilelik için doktora gidiyorum ilk ay bütün testler tahliller yapıldı her şey normal.. bu ay da yumurtayı büyütmek için adetimin 3. gününden itibaren 5 gün süreyle birer tana ganophene hap içtim ve 13. günüde iğne oldun şimdi heyecanla adet günümü bekliyorum daha koskocaaa bir 13 günüm varr...inşallah işe yarar Allah herkese hayırlısını versin .:nazar:

merhaba berilsu bende aynı duyguları yaşıyorum yani bekliyorum allah hakkımızda hayırlısını verir inşallah

merhaba fakelove sen kaç yıllık evlisin ve hangi tedavileri gördün , ne zamandır? İnşallah hayırlısı olur....

arkadaslar merhaba
bana doktor bugün pregnyl ilacını verdi.cumartesi vurulcakmış bu ne ilacı bilen var mı

Merhaba özbek , dediğin ilaç olgunlaşan yumurtanı çatlatmak için , ben de geçen hafta cuma günü oldum aynı bu iğneden 36 saat sonrası için ilişki verdi doktor. Yani yumurtanın çatlamasıyla döllenme saatini doktor kendisi ayarlamış olur , olma ihtimali artıyor. Bakalım bekliyorum ne olacak 10 günüm var daha çok heyecanlı ve meraklıyım. Sen bu iğneden önce hap kullandın mı?:nazar:

merhaba fakelove canım benim az kalmış inşallah güzel haberler verirsin bize ...benim de 7 günüm var inşallah hayırlısı olur merakla bekliyorum ....güzel haberlerini bekliyorum . Ben de prengly iğnesi oldum.:nazar:

X