Klomen,progesteron.ganophene ?aceleee Lütfen

demoşo6 istanbulun neresinde otuuyorsun bunu bilmem gerekçünkü benim eşim doktor sana yardımcı olabilirim cevabını bekliyorum...:emir_bebek:

merhaba bende ganophoneye bugün başladım.günde 2 tane adetin 5, ve 9, günleri arası ve 12. günde oviretti sanırım adı böyleydi bu igneyi vurulacagım.1,5 yıllık evliyiz 7 aydır istiyoruz ama 2 ay dogru düzgün çalışabildik bebeğe.5 ay boştu.geçen ay adetimin 3, günü muayene oldum altan. hormon ve kan teslerim yapıldı patolojik örnek alınıp inceleme yapıldı. adetten sonrada rahim filmim çekildi.eşimin srermografiside yapıldı.herşey normal hemen bebek istediğim için doktor bunları verdi.rahim filmi çok zordu.birde arkadaşlar ben burda rahim filmi çekilirken para vermedim.hastanenin kendi imkanı vardı ve çekti.rahim filmi çekilmeden bu ilaçları kulanmak manasızmış tüpler kapalı olursa hiç bir işe yaramazmış.onun için bu ilaçlardan önce bütün muayenelerinizi yaptırın.

slm arkadaşlar bende bugün vurduracağım doktor baktı dün bu iğneyi verdi inşallah olur bekleyeceğim bende allah herkese versin

Selam bayanlar, bende klomen kullandm ve pazartesi doktora gidicem. Eşim yurt dıişında ve cuma günü gelicek eğer yumurtalarım sağlıklıysa acaba doktor cuma günü çatlatabilir mi? Bi bilginiz var mı varsa ne olur yazın

X