Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Insallah Canım insallah benide doktor progestan tahlili icin bugun cagirmisti yumurta catladimi diye bakmak icin insallah catlamistir cok korkuyorum catlamdiysa diye

hadi inşallah çatlamıstır.. iğne kullanmadın mı?
benm dr çatladımı diye kontrol için gel bakalm demiyor...regl 3.günü yada gecikince gel diyo.. :KK43:

Kesinlikle canim bebek imtihanı zor bi imtihan Rabbim dualarimizi kabul etsin ol desin inşallah :)

Amiiinnnn...inşallah...
dilimin acısını mı çekiyorum bilmiyorum...ewlenmeden önce..hemen çocuk yapmıcam...en az 2 yıl beklicem diyordum...
şimdi de olmuyor 2.yıl olucak artık... :KK43:

Amiiinnnn...inşallah...
dilimin acısını mı çekiyorum bilmiyorum...ewlenmeden önce..hemen çocuk yapmıcam...en az 2 yıl beklicem diyordum...
şimdi de olmuyor 2.yıl olucak artık... :KK43:[/QUOTE]
insan anlamadan konusabiliyor canim iyi düşünelim iyi olsun :KK66:

Günaydınlar olsun kızlar... 3 aylar başladı.. RAbbim dualarınızı kabul etsin yawrular..

kızlar benim yumurtam büyümüş ve çatlamamlış ve sonrasında daha da büyümüştü.. atmak için doktor doğum kontrol hapı vermişti.. anlamadığım; regl im 3 gün sürdü.. sonrasında da açık sarı- çok az kahveye çalan bir renkte akıntım oluyor.. acaba bu normal mi?

hadi inşallah çatlamıstır.. iğne kullanmadın mı?
benm dr çatladımı diye kontrol için gel bakalm demiyor...regl 3.günü yada gecikince gel diyo.. :KK43:

Amiiinnnn...inşallah...
şimdi de olmuyor 2.yıl olucak artık... :KK43:
Yok canım igne vurulmadigim icin cagirdi zaten bende senin gibi ikinciyi 30 yasinda yapicam dedim kizimdam sonra 30 oldum 2 yildir yok galiba cok kalpten soylemisiz

Yok canım igne vurulmadigim icin cagirdi zaten bende senin gibi ikinciyi 30 yasinda yapicam dedim kizimdam sonra 30 oldum 2 yildir yok galiba cok kalpten soylemisiz

hayırlısı inşallah bu ay olucak....doğumum Allah nasip ederse 2.evlilik yıl dönümünden sonra olucak

Kızlar benimde klomen bugün bitti. Yarın kontrol var bakalım be alemde yumurtalar. Bu ay iki büyük organizasyonum var. O stresle nasıl olacak bilmiyorum ama

Bnde bklemelerdeyim kizlar gecen gun merakkmdan erkn gblik testi yaptim igneden sonra 2. Gun pozitifti. Sanirim ignenin etkilisi haftaya kadar bklmedeyim kismet. 1. Evlilik yildonumu icin carsamba seyahate cikiyoruz. Rahatlamak ve dusunmemek istiyorum

[QUOTE="iğne kullanmadın mı?

Bnim doktorumda yumurta kontrolüne çağırmıyor.. İlk kez kullandım bu ay klomeni.. Yumurtlama düzenini bi çözelim diyor..

Bnim doktorumda yumurta kontrolüne çağırmıyor.. İlk kez kullandım bu ay klomeni.. Yumurtlama düzenini bi çözelim diyor..

klomen ile düzene giriyor zatn.. gelişiyor.. hele ki iğne kullanırsan normal zmnda regl oluyorsun...
tam sorunun ne bilmiyorum ama bnce başka dra git

Kizlar bu ay ilk kez klomen kullanmistim.Dun adet olmam lazimdi.Olmadim...
Sag kasigimda batma oldu 5 dk surdu ama cok canim yandi...
Varmi bu ay klomenle guzel sonuc alan

Benide yarına çağırdı. 2 günde vir çağırmadığında kendimi eksik hissetmeye başladım. İş yerinde arkadaşlar dalga geçiyor artık bağımlılık yaptı göstermek diye.

Benide yarına çağırdı. 2 günde vir çağırmadığında kendimi eksik hissetmeye başladım. İş yerinde arkadaşlar dalga geçiyor artık bağımlılık yaptı göstermek diye.

Insanlara bazi seyler cok basit geliyor ama bizi bizden baska kimse anlayamaz..
Kimseyi takma bu ay guzel haberler alicaz Allahin izniyle..

18 ve 22 olmak üzere 2 yumurtam olmuş şimdi ovitrelle aldım doktoru bekliyorum iğnemizide olacağız bugün ve pazar sabahı çalışın dedi ama çok yoğunum bu ay yaaaa. Pazar sabahı dedi özellikle ve pazar günü sosyal sorumluluk projemiz var kimsesiz çpcuklat için koşuya katılacağız. Eşim de hasta offf

X