Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

18 ve 22 olmak üzere 2 yumurtam olmuş şimdi ovitrelle aldım doktoru bekliyorum iğnemizide olacağız bugün ve pazar sabahı çalışın dedi ama çok yoğunum bu ay yaaaa. Pazar sabahı dedi özellikle ve pazar günü sosyal sorumluluk projemiz var kimsesiz çpcuklat için koşuya katılacağız. Eşim de hasta offf

Maşallah ne guzl gelismis 1saat erkn uyan yada yat ama degerlendir.kacirma bu ayi..iki tne yumurta 2 kat sans..

18 ve 22 olmak üzere 2 yumurtam olmuş şimdi ovitrelle aldım doktoru bekliyorum iğnemizide olacağız bugün ve pazar sabahı çalışın dedi ama çok yoğunum bu ay yaaaa. Pazar sabahı dedi özellikle ve pazar günü sosyal sorumluluk projemiz var kimsesiz çpcuklat için koşuya katılacağız. Eşim de hasta offf
Canım yumurtalarin coj guzel bence kacirma

Kislar ben 2 ay klomen kullandim doktorum bana bu ay yumurtan erken büyümeye baslamis dedi kist olusmasin diye doğum kontrol hapı verdi sizinde böyle bisi basiniza geldimi

Bende ilk ay belirtilerde farklılık yoktu. Normal zaman gibi sol kasığım biraz hassastı o kadar. Bu ay 4. Gn gittim doktora 5. Gün klomene başladık bitince bir kontrol yaptı. Ekranda gördüm orta boy sormafım bile kaç mm olmuş diye. 2 gün sonra tekrar çağırdı ve iğne yaptı. Geçen ay daha geç büyümüştü. İlk klomende bu zamanda 16 mm di

slm kızlar benm moralim bozuk..
dra gittim 1 tane yumurtam var o da 10mm...klomene devam edicem.carsmba yine gidicem :KK43:
umudum vardı ama gelişmemiş...sanrım bu ay da olmayacak :KK43: :KK43:

Slm kızlar birsey soracağım klomen kullanmadan iğne yaptıran oldu mu sonuç nedir acaba

X