Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Merhabalar hanımlar..
Bn en son 19 martta hastalandım bugün 19 nisan ama hala hastalanmadım..
Cuma cmt kasıklarımda çok fena halde ağırdı battı misem bulandı.. Dün gece ve bugünda kalbimde bi pır pıır oldu nabzım 99 falandı.. Mide bulantımda oldu.. Yarın doktora gitsem mi yoksa biraz daha beklesem mi acaba? Kist oluşumundan korkuyorumm :110:

Merhabalar hanımlar..
Bn en son 19 martta hastalandım bugün 19 nisan ama hala hastalanmadım..
Cuma cmt kasıklarımda çok fena halde ağırdı battı misem bulandı.. Dün gece ve bugünda kalbimde bi pır pıır oldu nabzım 99 falandı.. Mide bulantımda oldu.. Yarın doktora gitsem mi yoksa biraz daha beklesem mi acaba? Kist oluşumundan korkuyorumm :110:
Günün geldiyse git bence hayırlı haberlerini alırız inşallah

:)))
6 aydır çalışmalarımız devam ediyor bu ayda ilk defa klomen kullandım.. Bi kaç defa olumsuz sonuçlanınca acaba yine miden korkuyorummm:KK43:
Ama sonuçta olumlu yada olumsuz öğrenmiş olacaksın yani boşa umutlaniyorsan da çözülmüş olacak yani ben böyle daha rahat ediyorum da bir An önce iyi yada kötü kesinleşsin istiyorum

Anelya nptın canım doktor ne dedi

slm canm..dün gittim dra.. klomen kullanıyorum yine bugun başaldım 1.günüm..c.tesi gidicem kontrole...
sordum dra olmazsa yine ne yapıcaz diye eğer olmazsa aşılama yaparız dedi...
inşallah bu ay hamile kalırım artık....

slm canm..dün gittim dra.. klomen kullanıyorum yine bugun başaldım 1.günüm..c.tesi gidicem kontrole...
sordum dra olmazsa yine ne yapıcaz diye eğer olmazsa aşılama yaparız dedi...
inşallah bu ay hamile kalırım artık....
Insallah nasip olur canım ya demekki doktorun ara verme taraftarı degil sen ne dusuyorsun

X