Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Doktorumun bana söylediği stres ve olmayacak düşüncesi varsa hiç heveslenme geri atar herşeyi. O nedenle olumlu olacağız

Merhaba kızlar bugün öğlen saat 13.40 a doktor u ma randevu aldim
1 ay once Klomen+catlatma ignesi vurulmustum doktor hanim eğer olursa 15 gün sonra gel demisti olmazsa da 1 ay ara verelim yani 1 ay sonra gel dedi olur diye çok umitlendim ama olmadı nasip değilmis zaman i ni Allah biliyor

Günaydın kızlar nasılsınız ben dün üzüldüm esim gidiyor diye tedavi gormesem okadar uzulmezdim onada ama bi umutla ilaçları icip tam yumurtlama zamanı gidicegini öğrenince canım sıkıldı elimde olmadan ama elimizden bişey gelmez sonucta keyfi değil is güç napalım rabbim nasip ettiyse onu bize geri kalan hersey bahane...

Günaydınlar olsun kızlar.. Cumanız hayırlı olsun..
Dün doktora gittim ve yumurtamın çatlamadığını be bilakis büyüdüğünü gördük.. :KK43:
Zaten tee o zaman bile aklımdan geçmişti:"Insülin direncim yüksek, nasıl çatlayacak ki" die.. :KK43:
Doktor regl ile büyüyen yumurtayı atacağımı söyledi.. Şükür ki bugün regl oldum :)
Doktor istersen devam edelim istersen ara verelim dedi.. bende devam edelim bakalım ne olyor dedim. :KK66:
3. günü gidip kontrol edecek.. sonra yine ilaç ve bu sefer çatlatma iğnesi kullanıcaz..
Bakalım.. neylerse Mevlam elbet güzel eyler..

Günaydın kızlar nasılsınız ben dün üzüldüm esim gidiyor diye tedavi gormesem okadar uzulmezdim onada ama bi umutla ilaçları icip tam yumurtlama zamanı gidicegini öğrenince canım sıkıldı elimde olmadan ama elimizden bişey gelmez sonucta keyfi değil is güç napalım rabbim nasip ettiyse onu bize geri kalan hersey bahane...
Hayırlısı olsun canım.. Sıkma tatlı canını.. bu iste de elbet bir hayır vardır.. zamanı gelmemiştir belki de.. Rabbim elbet bizim de yüzümüzü güldürecektir.. :)

Sogan kurude yapabilirim boyle yumurta takibiyle benim isim zor esim uzun yol soforu yazın cok nadir evde bosuna klomen kullanip umutlanmanın alemi yok

Kızlar sizce gidip kan testi yapsam mı? Kafam çok karışık. Normalde bugün olmam lazım iğneye göre ise pazar.

OTE="nuclear, post: 40428384, member: 336715"]Kızlar sizce gidip kan testi yapsam mı? Kafam çok karışık. Normalde bugün olmam lazım iğneye göre ise pazar.[/QUOTE
Kızlar sizce gidip kan testi yapsam mı? Kafam çok karışık. Normalde bugün olmam lazım iğneye göre ise pazar.
Canım pazara bisey kalmadı surda bana kalırsa bekle varsada gebelik hormonu yukselmis olur en azından

X