Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

kızlar benim bugün iğnemin 14. günü idi gidip sabah kan verdim sonucum çıktı malesef sıfır :KK43: olmadı bu ay da yani.. sizlerden güzel haberler duyarız inşallah..

Kızlar doktora gittim sagda 11 mm solda 13 mm ikitane yunurtacık var cumartesi tekrar bakıcak 20 mm gecmisse igneyi vercekmis rabbim hepimizin yardımcısı olsun cok stres li bu muayneler vajinal muayneden nefret ediyorum zatii
Hadi hayırlısı tez vakitte olsun canım.. ikisinin de büyüklükleri birbirne çok yakın, 2si birden çatlayıp döllenirse tadından yenmezz... :KK68::KK68:

kızlar benim bugün iğnemin 14. günü idi gidip sabah kan verdim sonucum çıktı malesef sıfır :KK43: olmadı bu ay da yani.. sizlerden güzel haberler duyarız inşallah..
Hayırlısı Allah tan gülüm.. ümitlerimizi kırmıyoruz.. bir sonraki ay daha da ümitli olucaz tatlım... :KK19:

Hayırlısıjasmine53, post: 40406520, member: 511844"]Hadi hayırlısı tez vakitte olsun canım.. ikisinin de büyüklükleri birbirne çok yakın, 2si birden çatlayıp döllenirse tadından yenmezz... :KK68::KK68:
Hayırlısı Allah tan gülüm.. ümitlerimizi kırmıyoruz.. bir sonraki ay daha da ümitli olucaz tatlım... :KK19:[/QUOTE]
Hayilisi olsun hepimiz icin :))) ikisi dollenirse esim havalara ucar herhalse cok istiyor ikiz

canım adetimi bekleyeceğim 3. günü gideceğim doktorum ne der bilemiyorum ama yine klomen e devam eder sanırıevlatlar lomen de 2. ayım idi. bu ay da olmadı malesef :KK43:
Demekki zamanı var canım hayal kirikligini anlayabiliyorum bir umutla bir ay geciyorsun sonu husran olunca insan uzuluyor rabbim isteyen herkese hayirli saglikli evkatlar nasip etsin

amin canım inşallah ya elinde olmadan üzülüyo insan 1 ay umutla bekleyip sıfır değerini görünce kötü oldum biraz da ağladım rahatladım ne yapalım.. hayırlısı
Bende farklı değilim. Doktora ilk gittiğimde boşverin takibi klomeni direk aşılama yapın bana demiştim. Kadın çok gülmüştü bana. Çok heyecanlıydım ama hsg den sonra içime bir huzur geldi. Dedim ki kendime herşeyin zamanı var. Allahımın bir bildiği vardır elbet. Bekleyeceğiz sabırla

Naber anelya var mı bir değişiklik kaçıncı gün bu

bugun 11.günümdeyim cnm....ben son günlerde iyi değilim salı günü istifra ettmm...başım ağrıyor...karnımın ağrısı hafifledi ama geçmedi hala dvm ediyor....sonuç ne olucak bilmiyorum ama ilk defa bu kdr ekşınlı geçti ay...

canım adetimi bekleyeceğim 3. günü gideceğim doktorum ne der bilemiyorum ama yine klomen e devam eder sanırım.. bu klomen de 2. ayım idi. bu ay da olmadı malesef :KK43:

bnmde 2.ay ne kdr tadavi uyguluyorlar acba ara verirmi dr?

Benimde 11.gün bugün Hayırlısı olsun canım allah hayırlısini versin inşallah

amin cnm bnmde 11.gün bugun hakkımızda hayırlısı...sağlıklı olsunda geç olsun...

Bende farklı değilim. Doktora ilk gittiğimde boşverin takibi klomeni direk aşılama yapın bana demiştim. Kadın çok gülmüştü bana. Çok heyecanlıydım ama hsg den sonra içime bir huzur geldi. Dedim ki kendime herşeyin zamanı var. Allahımın bir bildiği vardır elbet. Bekleyeceğiz sabırla
öyle canım haklısın senin tedavi aşamaların nasıldı..? benim 1. ay klomen. 2. ay ise klomen+iğne.. malesef sonuç ıolumsuz oldu.. bundan sonra gidince yine klomen mi verir doktor acaba bana merak ediyorum.

öyle canım haklısın senin tedavi aşamaların nasıldı..? benim 1. ay klomen. 2. ay ise klomen+iğne.. malesef sonuç ıolumsuz oldu.. bundan sonra gidince yine klomen mi verir doktor acaba bana merak ediyorum.
1. Ay ilaçsız kontrol yumurtam kendiliğinden 22 mm oldu kendiliğinden çatladı. İkinci ay ilaçsız dedi yine ama ben istediğim için klomen ve ovitrelle iğne denemesi yaptık. 11 gün bugün. Bakalım ne olacak

İşte kafama çok takmıyorum düşünmeye zamanım olmuyor ama gece başımı yastığa koyduğumda hep dua ediyorken buluyorum kendimi. Akşam o kafayla yatınca sabahta aynı duayla uyanıyorum. Delimiyim neyim
yok canım hepimiz öyleyiz valla ben de hele son 10 gündür her dakika aklımda işe de gitmediğim için ve çevremde gidip konuşabilceğim bi yakınım akrabam arkadasım da olmadığı için artık rüyalarda çift çizgiler ile uğraşır oldum.. :p

bugun 11.günümdeyim cnm....ben son günlerde iyi değilim salı günü istifra ettmm...başım ağrıyor...karnımın ağrısı hafifledi ama geçmedi hala dvm ediyor....sonuç ne olucak bilmiyorum ama ilk defa bu kdr ekşınlı geçti ay...

bnmde 2.ay ne kdr tadavi uyguluyorlar acba ara verirmi dr?

amin cnm bnmde 11.gün bugun hakkımızda hayırlısı...sağlıklı olsunda geç olsun...
Kızlar ben dayanamadım bugün 11.gün ve kan verdim sonucu bekliyorum

X