Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

merhabalar bende klomen +çatlatma iğnesi kullandm ama düşük yaptım tekrar hamile kalmak çin yine klomen kullanmak zorundamıyım doktorum 3 ay falan vucudumda etkisi olacagını söylemişti

ben yarın kullanmaya başlıcam pzartesi günü gel dedi canım birde bu klomende çoğul gebelik mi oluyor öyle bişey okudum bilgin var mı canım ??

evet canım çoğul gebelik olma şansı yüksek ama yumurta durumuna bağlı birden fazla yumurtan oluşmuşsa olur tatlımm

merhabalar bende klomen +çatlatma iğnesi kullandm ama düşük yaptım tekrar hamile kalmak çin yine klomen kullanmak zorundamıyım doktorum 3 ay falan vucudumda etkisi olacagını söylemişti

öncelikle çok geçmiş olsun çok üzüldüm canım.. bu konuda doktorun sana yardımcı olabilir bi tek

mrb kizlar bende 1 serephone 3 klomen kullandim 3. klomen buay kullandim ve cuma gunu yumurtalik takibi var hayirlisi bakalim ne olucak gecen ay kist olustu ama bu ay normale donmus dedi dr hayirlisi rabbim herkese saglikli bir evlat nasip etsin

ayy çok sevindim canım moralini yüksek tutu... değerlerin yükselecek.. haberini merakla bekliyorummmmm canımmmm
pazar gunu gıttıgımde 5.56 cıktı dusmus gerı doktoruma gıttım bugun demekkı tutunamamıs dedı adetımden sonra tekrar klomen tedavısı ve catlatma ıgnesı olacam moralım cok bozuk

pazar gunu gıttıgımde 5.56 cıktı dusmus gerı doktoruma gıttım bugun demekkı tutunamamıs dedı adetımden sonra tekrar klomen tedavısı ve catlatma ıgnesı olacam moralım cok bozuk

canım üzülme hayırlısı olsun... bu ay olurrr inşallah seni çok iyi anlıyorum sıkma canını

günaydın kızlar :))) ben klomene başladım bugün bismillah diyorum hayırlısı :)))) pazartesi rndevum var genelde kac günde olgunlaşıyor yumurta bilginiz var mı ???

geçmiş olsun canım kimyasal gebelik geçirmişsin benimde değerim gün gecitkçe düştü ve sonra adet oldum hayırlısı ama sakın üzülme çünkü bu bebekler genetik olarak sorunlu olan bebeklermiş yani vücut sorunlu bebeği kabul etmeden geri atarmış Rabbim c.c. cok güzel bir mekanizma kurmuş gerçekten vücudumuzda..Allahım en kısa zamanda sağlıklı bebişler versin inş canım geçmiş olsun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…