Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

klomeni kullandıktan kac gun snra dr szi kontrole cagrdı
12. gunnn cagırdı ama ben 13. gun gıttmıstım sonra yumurtam olusmustu bı tane iğne vurdurdum 1 gun ara verdık ertesın gün gittm çatlamıstı ilişki günlerini söyledi 19 hazıranda gel demıstı adet olmazsam olursamda rahım fılımı cektır demıstı ( aslında adetım 12 hazıran ama doktor 1 haftada bekle dedi ) kesın olsun dıye
bende soruna cvp vermıs oldumm canımmm....

Son düzenleme:
arkadaşlar deneyimli olanlara bir sorum var.

yumurtanız gelişti doktor çatlatma iğnesi verdi oldunuz. 36 saat sonra action ı gerçekleştirdiniz diyelim.

bu süreçten sonra herhangi bir ilaçta veriyor mu ? bana vermemişti ilk sefer

bazı bayanlara veriliyor.

acaba neye bakıp karar veriyorlar ? ve bu ilaçları hangi sıklıkla içiyorsunuz?

banada vermedı ama folik asitti kullanmaya devam eet demişti

Aynı rahim filmindeki gibi basınç mı yoksa daha hafif bişi mi ?:18::18:

Teşekkürler canım cevap verdiğin için bana eczacı günde üç tane yazdı ben de bu gün başlıcam inş, bi de eşim iş yaptırmıyo çamaşırı falan kendisi astı çok duygulandım:) üç yıldır ilk defa yardım ediyor bi de dönüp diyor ki hamile kalmazsan görürüm ben seni :)))))

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canim benim ya. Rabbim sabir, güç, kuvvet versin inşaallah. Su an ne denir bilmiyorum inan. Seni anlamaya calisiyorum. ama üzülme bitanem. Bi daha ki sefere olur inşaallah.

Canim bana ilk ay vermemişti ama 2. Ay progeston takviyesi verdi. Bu da rahim duvarini kalinlatirip döllenmiş yumurtanın tutunmasini kolaylaştırmak için. Boylece düşük, kimyasal gebelik falan büyük ölçüde önlenmiş oluyormus.

Sagol canim, uzulmemek elde degil... aylardir her ay negatif sonucu gormekten ole usandim ki... ama her seferinde ya sabir diyorum.demekki bizim sinavimiz da bu diyorum kendime... cogu arkadasim akrabam benden sonra evlendi ve bicogunun 2. Bebekleri oldu. Sirf buyuzden gorusmek bile istemiyorum artik. Aciyan gozlerle yuzume bakilmasini istemiyorum

Son düzenleme:
Evet canım öyle ama çok acitmiyor o. Normal bir muayene gibi. Hiç umudum yok ama nedense

Ariver neden öyle düşünüyorsun. Pozitif düşün ki pozitif olsun. Biliyorsun ki stres herşey de basimiza bela. Sen hep olucak diye kendini motive et bitanem tamam mi canim??

senin ne zaman 13.gün bana da yaz canım mutlaka :) doktor inşallah boşa kürek çektirmiyordur bana

benim bu cuma 13. gün

acayip kasık, bel ağrım var benimde. yumurtalar gelişiyomu acaba merak ediyorum ?

doktorun verdiği günleri iyi değerlendir. üst üste 3 gün çalışan kazanıyor unutma :)

yazarım sana.

Öyle düşünme canım benım bak bizden dahhaa kötü olan bebek bekleyen insanlarımız var bu sınavımızı allahım hayırlısı ile kolaylıkla güzel evlatlarla taçlandırsın inşallah allahımmm nasibimiz böyleymiş ya ogün tv de izledim eşimde hiç canlı sperm yok diyor bak o bizden daha caresiz allahım yar ve yardımcımız olsun inşallah

Çok konuştum:):)

bana da bu ay versin bu ilacı söylimde. doktorlara ne bişiy soruluyor, ne bişiy isteniyor. hemen celallenmeler, tripler falan !

bende de rahim inceliği var. demekki bana şart bu ilaç. bundan önceki doktor niye vermediki anlamadım bana.

adı bile geçmedi. yeni yeni öğreniyorum.

Canim benim ya. Rabbim sabir, güç, kuvvet versin inşaallah. Su an ne denir bilmiyorum inan. Seni anlamaya calisiyorum. ama üzülme bitanem. Bi daha ki sefere olur inşaallah.

Cok sagol canim, kelimeler yetersiz kaliyor icimdeki firtinayi anlatmaya ole canim yaniyorki. Inan daha gobegimdeki igne yerlerimin acisi gecmedi. Maddi manevi ole zor bi surecki. Herseyinden kisiyorsun para biriktiriyosun ve adetinin ilk gununden itibaren 24 gun boyunca umutla bekliyosun ama sonuc negatif olunca cok zor gercekten...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…