Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Gundr 1 taneyle basladim klomene pcolu oldugumdan galiba yumurtalar buyumedi simdi 2 tane kullandim bitti

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ben de de pko var ben de geçen ay günde 1 kullandım 2 yum oldu ama 1 i büyümedi 1i büyüdü ama sonuç alamadık bu ay da günde 1 kullandım 3 tane yum oldu pazartesi iğne oldum bekliyorum :44:

Merhaba..9 aydır korunmuyoruz..ben de bu ay klomen ve çatlatma iğnesi oldum ilk kullanışımdı olmadı maalesef..bende polikistik over var, prolaktin yüksekliği var..dostinex ve glifor kullanıyorum adetlerim 30-35 güne düştü..ilaçsız adetlerim hep düzensiz oluyor..

eşimde de sperm hareketliliği düşük..vitamin ve keçiboynuzu kullanıyoruz.inşallah hızı artar.İkinci klomene geçmeden önce bir iki ay ara vereyim diyorum..bu ay da bal tarçın çörekotu kürünü deniyorum..

ben de de pko var ben de geçen ay günde 1 kullandım 2 yum oldu ama 1 i büyümedi 1i büyüdü ama sonuç alamadık bu ay da günde 1 kullandım 3 tane yum oldu pazartesi iğne oldum bekliyorum :44:

Ne güzel senin büyümüş inşallah tutar bu sefer canim beklemekde ayri bi heyecan :)

Mrb selin bende de pco var klomen kullandim senin gibi 2 ay ara vardim bi sogan suyu denedim sadece sol kasigimda batmalar oluyodu ona iyi geldi şimdi tekrar klomene basladik hayirlisi bakalim

ne zamandr istiyorsunuz..tekrar klomen kullanmak istemedim arka arkaya üzülmeyeyim diye..:18:

ben de diğer aya soğan suyunu denemeyi düşünüyorum..klomen kullanmadığım aylar bitkisele yöneliyorum

klomen kullanmaya rağmen yumurtası 16-17. Gün çatlayan var mı ?

var tabıkı cemrecınar cımmm .. Klomen ılacı yumosları buyumesı ıcındır catlaması ıcın degıl .. Buyutupte catlama olmazsa zaten kıste donusuyor bılıyorsun ... Yumosunun catlama zamanı tamamıyle luteal faz ın ıle ılgılı ... Bunlar doktorlar test yapınca tam olarak soyleyebılıyorlar ama ortala 14.gun oluyor .. En guzel hesap sudur : Yenı gelecek ayda dıyelımkı 30 hazıranda adet gunun olması lazım buna gore yumurtlama gunun buyuk olasıkla 30-14 = 16. Gun olur .. Bu durumda kac gunde bır adet oldugun onemlı .. Bılmem yardımcı olabıldın mı ? Yada sen bılgılerını ver bana ben sana hesap yapmaya calısayım..:26:

bnde aynı senin durumundayım cnm bnde ınofolıc ve glucophage kullanıyorum

selamlar bıtırım .. Bende ınofolıc kullanıyorum cok faydalı folıkasıt olduguna ınanıyorum.. Tırnaklarım onceden uzamazdı onu kullanmaya basladıgımdan berı hem tırnaklarım sertlestı hemde uzuyorlar artık Yalnız ben glucophage kullanmadım nedır tam olarak o ılac ne ıse yarıyor soyleyebılır mısın canımcımmm

a.s zozitoz
ınofolıc bildiğim kadarıyla yumurtaları çatlatıyo
glucophagede hem adeti düzenliyo hem kilo verdiriyo hemde kandaki şeker düzeyini dengeliyo

bir nevi tip2 diyabet için kullanılıo ama gebe kalmayı kolylaştırıo bazı insanlar kilo bile verebilio. ben de 2 aydır kullanıyorum ve doktorum eğer gebelik olursa 12. haftaya kadar devam etmem gerektiğini söyledi.

bende de pko olduğu için dr glifor verdi hamile kalana kadar kullanıcakmşm...iki üç ay adet olamıyordum önceden..son 3 aydır her ay adet oldum....3 kg felan da verdim bu ilaç zayıflamana da yardımcı olur dedi dr..senin de adetlerin düzene girer..inşallah en yakın zamanda bebişlerimize kavuşurz..

inşallah cnm :)
20 gün 1 tane olarak içtim glucophageyi şimdi ise 2 tane içiyorum gnde inşallah faydasını görürüz

inşallah cnm :)
20 gün 1 tane olarak içtim glucophageyi şimdi ise 2 tane içiyorum gnde inşallah faydasını görürüz

ben de ilk ay günde 1 içtim..şimdi 850 mg günde iki içiyorum..bu ilaçla hamile kalan çok kişi var inş faydasını görürüz ::)

anladim canimmm ama bir nevi seker hastaligi icin verilen bir ilac anladigim kadariyla ... gerci benim anne tarafimda genetik olarak gizli seker varda .. bende normal seker tetkiklerinde birsey cikmadi sadece cok az kolestrolum cikti ona da dikkat ederek duzeltebilirsin dedi doktor ... simdi merak ettigim ben mesela kendim alsam kullansam olur mu ? gerci 12 haziranda doktorda kontrolum var ona da sorarim bir tabiki de ... yan etkisi olur mu olmaz mi diye bir sorayim sizlerede dedimmm :26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…