Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

glukophage ben de kullanıyorum ama dğeri hakkında hiç bi fikrim yok :44: bu arada kaç yıllık evlisin? yaş kaç? ve ne zamandır tedavi görüyorsun? :nazar:

ınofolıc de yumurtaların çatlaması için cnm
1.5 yıl oldu ewleneli ben
24 yaşınadayım
3 yıldır görüyorum tedaviyi bekarlığımdan beri adetlerim düzensizdi ilk yasmin snrada diana 35 ve aldacton kullandm 2 yıl ewlennce bıraktım 7 aydırda adet görmüyodum ilaçları bıraktım diye doktora gittim pkos oldumu öğrendim bu ilaçları verdi bnada 5 ay ınofolıcı kullan dedi diğerinide hamile kalana kadar dedi

ya sen kaç yıllık ewlisin? yaşın kaç?kaç yıldır tedavi görüyosun cnm :KK16:
glucophageyide ne zamndan beri kullanıyosu

ınofolıc de yumurtaların çatlaması için cnm
1.5 yıl oldu ewleneli ben
24 yaşınadayım
3 yıldır görüyorum tedaviyi bekarlığımdan beri adetlerim düzensizdi ilk yasmin snrada diana 35 ve aldacton kullandm 2 yıl ewlennce bıraktım 7 aydırda adet görmüyodum ilaçları bıraktım diye doktora gittim pkos oldumu öğrendim bu ilaçları verdi bnada 5 ay ınofolıcı kullan dedi diğerinide hamile kalana kadar dedi

ya sen kaç yıllık ewlisin? yaşın kaç?kaç yıldır tedavi görüyosun cnm :KK16:
glucophageyide ne zamndan beri kullanıyosu

ben de temmuz 15 de 2 yılı bitiriyorum 1 yıl 10 aylık evliyim :KK16: yaş 27 :KK31: geçen yıl şubatta 7 haftalık bir düşük yaşadım ondan sonra adetlerim düzensizleşti :KK14: 3 aydır tedavideyim 2 aydır klomen kulanıyorum 2 aydır glukophage 4 folik asit kulanıyorum :KK76:

kızlar selam, çatlama iğnesinden sonra 15. gün falan adet olunması gerektiği söyleniyor. ben geçen ay 17. gün oldum. bu ay 20. gündeyim gelen giden yok. sizler kaç gün sonra adet oldunuz?

kızlar selam, çatlama iğnesinden sonra 15. gün falan adet olunması gerektiği söyleniyor. ben geçen ay 17. gün oldum. bu ay 20. gündeyim gelen giden yok. sizler kaç gün sonra adet oldunuz?

ben geçen ay 18. günde adet oldum bu ay iğne olalı daha 4 güncük oldu beklemek çok zooooooor :KK31:

ben de temmuz 15 de 2 yılı bitiriyorum 1 yıl 10 aylık evliyim :KK16: yaş 27 :KK31: geçen yıl şubatta 7 haftalık bir düşük yaşadım ondan sonra adetlerim düzensizleşti :KK14: 3 aydır tedavideyim 2 aydır klomen kulanıyorum 2 aydır glukophage 4 folik asit kulanıyorum :KK76:

geçmiş olsun cnm
allah yardımcımz olsun ne diyim ben aşılama yaptrmak istiyom aslında ama baya maliyetli heralde

geçmiş olsun cnm
allah yardımcımz olsun ne diyim ben aşılama yaptrmak istiyom aslında ama baya maliyetli heralde

amin cümlemizin yardımcısı olsun inşallah :) ben de bu ay olmazsa (inşallah olur) 1 ay daha klomen denyip o da olmazsa ondan sonra doktorum teklif etmezse ben de aşılama yaptırmak istiyorum :44: maliyetli ama napalım her şey bebişlerimiz için :KK49:

amin cümlemizin yardımcısı olsun inşallah :) ben de bu ay olmazsa (inşallah olur) 1 ay daha klomen denyip o da olmazsa ondan sonra doktorum teklif etmezse ben de aşılama yaptırmak istiyorum :44: maliyetli ama napalım her şey bebişlerimiz için :KK49:

öle yapcak bişey yok zaten mecbura kalınca insan

merhaba kızlar ben klomenle hem oğluma hemde su anda hamıle kaldım bu ıkıncı denemem oldu allaha sukur tuttu

hayirlisi olsun uzumcummm senin icin ... ne guzel anladigim kadariyla fazla ugrastirmamis seni bebislerrrrinnnn :KK34: klomenin disinda birsey yaptiniz mi canim ???? :26:

Okudum ablacım iyi bi yere benziyor, Bir Dr takip edecek seni yol boyunca. Inşallah faydasını görürsün ablacım.

Envoyé de mon iPhone à l'aide de Kadınlar Kulübü

Insallah kuzummmm benim hepimizin tutsun artik bir sekildeeeee :KK52: :KK54: yumoslarin icin kontrole gittiginde mesaj at olur mu ????

TSK ederim :)) BN 1 yillik evliyim bnm ki biraz zoraki gibi görunsede tamamen isteğe basli karar aldik esimle çocuk istiyorduk ama zamanki mi degilmi diye sürekli jonusuyoduk gecen ay tamamen tesadüf gittiğim bi özel hastanede polikistik overli olduğumu öğrendim ve netten yaptigim araştırmalar beni de esi mi de korkuttu ve denemelere basladik bu ay olmadi Dr kilo vermemi söyledi ve glifor adli ilaci verdi kullanıyorum bugün kontrole gittim klomen hapı verdi onu kullancam ayni zaman da b12 vitamin eksikligim varms onun içinde ilaç verdi hayirlisiyla b olaydan da kurtuluruz inş :))

Oncelikle gecmis olsun :nazar: Hosgeldin sende aramiza mucizem9487 :KK9:

hayirlisi olsun uzumcummm senin icin ... ne guzel anladigim kadariyla fazla ugrastirmamis seni bebislerrrrinnnn :KK34: klomenin disinda birsey yaptiniz mi canim ???? :26:

Darisi en yakinda bize insallahhhhhhhhhhhh :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X