Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

canım ben ılk ayımda cok yanıldım yumurtladıktan sonra kasık ve bel agrım oldu hemde adet gorene kadar senı yanıltmasın ılacın etkısı yanı ama ıkıncı ayımda hıc bıse olmadı yumurtladım yumurtladıktan 12 gun sonra goguslerım acımaya basladı yanı ılacın etkısı bende cok umıtlendım kesın hamıleyım dıye ama hayırlısı oluyo yumurta takıbınede gıt

bendede aynısı oldu ilk aydaa göğüslerim falan başladı acımaya östrojen yükselmesinden oluyomuşş progesteronumda yüksekti umutlanmıştım ama nasipp olmayınca olmuyor..

Evet kuzum ben biraz heyecanlı olunca oda aşılama yapalım dedi zaten tüpler açık sperm sayısına da yeterli dedi oyüzden bakalım nasıl olcak canım

canımmmm hayırlısı inş bebişin gelir bu ayy..Zeynep girerse gerekli bilgiyi alırsın kuzum biliyosun o aşılama olmuştu hakkında hayırısı inş bitanemm :KK16::KK16:

hayırlı olsun allah tamamına erdirsin, sağlıklı bir şekilde kucağına versin Rabbim.. ne güzel darısı bizlere inşallah..

merak ettiğim birşey var bende bu ay ilk defa klomen kullandım doktor 5. günden itibaren günde 2 tane içeceksin dedi içtim 12-14-16. ncı günler birliktelik olucak dedi bugün 15. gün yani 12-14 ü değerlendirdik benim 2 gündür felaket kasık ağrım var sende de olmuşmuydu acaba böyle bende mi bi gariplik var ilk defa klomen kullanınca panikledim noluyo diye

yumurta takibi yaptırmadan klomen kullanmak biraz sakıncalı mutlaka kontrole gitmen lazım doktorlar bunu bilir aslında. eğer yumurtan çatlamazsa iğne ile çatlatması lazım yoksa kist olarak kalıo. ağrı yumurta çatladığında olabilio yada çatlayamadığında da oluo karışık durumlar :KK35:

bendede aynısı oldu ilk aydaa göğüslerim falan başladı acımaya östrojen yükselmesinden oluyomuşş progesteronumda yüksekti umutlanmıştım ama nasipp olmayınca olmuyor..

ben kendimi bildim bileli her adet günümden 1 hafta önce mutlaka göğüslerim şişer ve ağrır :KK14: adet görünce geçer. ama gecen yıl gebelik olduğunda günüm geçmesine rağmen göğüslerimde ağrım olmamıştı oradan anlamıştım hamiş olduğumu ama sonuca ulaşamadım :KK31:

canımmmm hayırlısı inş bebişin gelir bu ayy..Zeynep girerse gerekli bilgiyi alırsın kuzum biliyosun o aşılama olmuştu hakkında hayırısı inş bitanemm :KK16::KK16:

Canım mrb.ben filmi anestezisiz çektirdin ki miyom ameliyatı olmuştum 10 ay önce.hic korkma zaten öncesinde ağrı kesici bir iğne vuruyorlar.alttan muayene olurken çok çok kendini kasmiyorsan bu da ondan farksız. Kısa suren bir işlem..ben de çok korkmustum 20gun oldu çekinceli ve tüpler açılmış çok rahatladım

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ben kendimi bildim bileli her adet günümden 1 hafta önce mutlaka göğüslerim şişer ve ağrır :KK14: adet görünce geçer. ama gecen yıl gebelik olduğunda günüm geçmesine rağmen göğüslerimde ağrım olmamıştı oradan anlamıştım hamiş olduğumu ama sonuca ulaşamadım :KK31:
bende kimyasal gebelğimdee göğüslerimden ve sık idrara çıkmamadan anlamıştım hamile olduğmu nasip değilmiş..
Canım mrb.ben filmi anestezisiz çektirdin ki miyom ameliyatı olmuştum 10 ay önce.hic korkma zaten öncesinde ağrı kesici bir iğne vuruyorlar.alttan muayene olurken çok çok kendini kasmiyorsan bu da ondan farksız. Kısa suren bir işlem..ben de çok korkmustum 20gun oldu çekinceli ve tüpler açılmış çok rahatladım

canımm tüplerin kapalı mıymış senin peki? hiç mi ağrı olmadı..öncesinde ben alttan muayneden cok korkan birisydimm ama bu klomen tedavisi sürecinde o korkumu atlattımm canımm..

Öncelikle iyi akşamlar Arkadaşlar... Klomenle ilgili bir sürü konu var hepsini de okudum ama hiç biri güncel değil o yüzden yeni bi konu açmaya karar verdim... bugün itibariyle klomen kullanmaya başladım... aslında hiç bir sorunum da yok ÇOK ŞÜKÜR.. biraz da acele ettim sanırım çünkü çok yeni evliyim doktorum bu kadar sabırsızlandığımı görünce bu ayı garantiye alalım yumurtlar bizim kontrolümzde olsun diyip klomen verdi.. önce sıcak bakmadım ama eşim kullanmamı isteyince kullanmaya başladım.. Çok uzattım :)) konuya gelelim, klomen kullanıp hamile kalanlar yazıp destek ve moral verirse çok sevinirim..
Klomen kullananlar yeni başlayanlarla bu yolda birbirimize destek olmayı da çok isterim..
Allah hiç kimsenin kucağını boş bırakmasın :nazar:

UĞURLU LİSTEMİZ :nazar:

BEKLEYENLERİMİZ :nazar:

İSİM
YAŞBAT
SONUÇ
Evrakcu258Nisan 2014Klomen 2.deneme + Çatlatma iğnesi
Ariver2120Nisan 2014Klomenle 2.deneme + Çatlatma iğnesi
Ozturk0624belirsizKlomen beklemede
Dennizkabugu307 Mart 2014Klomen+çatlatma iğnesi
Zozitos381 Mart 2014Klomenle ikinci deneme
femiray2715mart 2014Klomenle ilk deneme
BenimAskPastam295 Mayıs 2014Klomenle ikinci deneme
zeynn217 nisan 2014Klomenle ilk deneme
Sevi872615 mart 2014Klomenle ilk deneme
Crnugur235 nisan 2014Klomenle ikinci deneme
Londonelizabet2722 Mart 2014Klomenle ilk deneme
yasmin6734?22 Mart 2014Klomen + çatlatma iğnesi
yBiberli_pasta24?Klomenle ilk deneme

HAMİŞLERİMİZ :nazar:
zeyneppmehmett2223Mart2014Klomenle ilk denemede üçüzlerine Hamiş :KK49:
İsyan123275 Mart 2014 Klomen ilk denemede HAMİŞ :KK49:
13nisa28 9Mart 2014Klomenle ilk denemede Hamişş :KK49:
incitanemmm224nisan 2014Klomenle ilk denemede Hamişş :KK49:
Sipahii2716nisan2014Hamişşş :KK49:

canım yaa klomen kullanınca çatlatma iğnesi şart mı yumurta kendiliğindn çatlar mı

bende kimyasal gebelğimdee göğüslerimden ve sık idrara çıkmamadan anlamıştım hamile olduğmu nasip değilmiş..

canımm tüplerin kapalı mıymış senin peki? hiç mi ağrı olmadı..öncesinde ben alttan muayneden cok korkan birisydimm ama bu klomen tedavisi sürecinde o korkumu atlattımm canımm..

Acikmis yazacagima yanlışlıkla açılmış yazmisim canım.ben ameliyattan sonra yapisiklik falan varsa diye korkmustum çok şükür bir şey çıkmadı. Kapalı olanlar sanırım ağrı yaşıyorlarmış.eğer çok korkuyorsan anestezili yaptır canım.aslında ben netten okuduklarimdan çok etkilenip anesteziliye karar vermiştim parasını bile yatırmıştim son anda anestezicinin izin alması gerekmiş hatta hastanenin bashekimiyle görüştüm nasıl olur daha önce anestezili diye hastahanenize söyledim diye.simdi de iyi ki sorunlar çıkma ve anestezi almamisim diyorum. Ama canım ağrı eşiğin çok düşükse anestezi al derim

canım yaa klomen kullanınca çatlatma iğnesi şart mı yumurta kendiliğindn çatlar mı

ben 2 aydır klomen kullanıyorum geçen ay iğne ile çatladı. bu ay da sağda 2 solda 1 yumurtam vardı soldaki kendi çatlamıştı ama sağdakiler için çatlatma iğnesi oldum belli olmuyor yani :44:

ben 2 aydır klomen kullanıyorum geçen ay iğne ile çatladı. bu ay da sağda 2 solda 1 yumurtam vardı soldaki kendi çatlamıştı ama sağdakiler için çatlatma iğnesi oldum belli olmuyor yani :44:
yaa bnde bundan iki ay önce serephone ve çatlatma iğnesi oldum hamile kaldım ama sevincim bir hafta sürdü kimyasalmış bu ay korunmadım ama hamile kalamadm bu gün adetimin 2. günü klomen kullanmak istiyorm iğneye gerek var mı bilmiyorum yarın zaten doktora gitmeyi düşünüyorum.

yaa bnde bundan iki ay önce serephone ve çatlatma iğnesi oldum hamile kaldım ama sevincim bir hafta sürdü kimyasalmış bu ay korunmadım ama hamile kalamadm bu gün adetimin 2. günü klomen kullanmak istiyorm iğneye gerek var mı bilmiyorum yarın zaten doktora gitmeyi düşünüyorum.

klomen 5. günü kullanıyor ve doktora sor sonra kullan ve sonucda kimyasal bile olsan hamile kalabılıyorsun buda iyi bişey yani

ne güzell iinşllah hamile kalırsın... :KK1:

inşallah isteyen herkes bebişlerine kavuşur :KK49:

doktorun en doğrusunu söyler ama bazen çatlamayan yumurtaar kist oluomuş büyük olursa o da sıkıntı verebiliomuş iğne garanti sayılır en azından kist oluşmaması için :101:

X