Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Zozitos ablacım ne yaptın ne durumdasın ? Cumartesiye adet bekliyordun sen bi gelişme oldu mu ? Inşallah hamişsindir ablacım.

Envoyé de mon iPhone à l'aide de Kadınlar Kulübü

Canikommmm sana haber vermek icin girdim inan ki siteye ... malesefffff tutmadi yineee :KK14: cmts olmadim regli ama pazar sabahi geldi kirmizilar yine .. bu Sabah doktorumu aradim , konustum bugun .. 27 mayistaki randevumu erteledik 12 hazirana ... haziran ayi bos birakalim belki kendiliginden olur dedi .. olmadi sonraki ayda direk asilamaya gecilecek .. hayirlisi insallah en kisa zamanda bizim icin de hayat normale donerrr :KK43:

Canikommmm sana haber vermek icin girdim inan ki siteye ... malesefffff tutmadi yineee :KK14: cmts olmadim regli ama pazar sabahi geldi kirmizilar yine .. bu Sabah doktorumu aradim , konustum bugun .. 27 mayistaki randevumu erteledik 12 hazirana ... haziran ayi bos birakalim belki kendiliginden olur dedi .. olmadi sonraki ayda direk asilamaya gecilecek .. hayirlisi insallah en kisa zamanda bizim icin de hayat normale donerrr :KK43:

Ablacım çok sağol, çok meraklanmıştım senin için. Olmadığına üzüldüm, ne olacak halimiz böyle anlamadım. Yani şu mübarek üç aylarda Allah'ım dualarımızı kabul etmiyorsa diyecek bişey bulamıyorum. Nereye kadar sabredecez ? İnşallah en kısa zamanda hamile kalırız da, bu yük düşer omuzlarımızdan, çok yorucu her ay bekleyiş içinde olmak. Ben de artık pek ümitlenmiyorum yani yalana gerek yok, Allah yardımcımız olsun... Sen de sıkıntı yoktu demi abla ? Çocukların var mı yoksa ilkini mi istiyorsun ?

Ablacım çok sağol, çok meraklanmıştım senin için. Olmadığına üzüldüm, ne olacak halimiz böyle anlamadım. Yani şu mübarek üç aylarda Allah'ım dualarımızı kabul etmiyorsa diyecek bişey bulamıyorum. Nereye kadar sabredecez ? İnşallah en kısa zamanda hamile kalırız da, bu yük düşer omuzlarımızdan, çok yorucu her ay bekleyiş içinde olmak. Ben de artık pek ümitlenmiyorum yani yalana gerek yok, Allah yardımcımız olsun... Sen de sıkıntı yoktu demi abla ? Çocukların var mı yoksa ilkini mi istiyorsun ?

anliyorum seni canim benim ama sakin isyan etme :KK19: bu da bizim denememiz diye dusun :KK17: bende cok uzuldum ne yalan soyliyim Sabah regli olunca wc den ciktim odaya gittim esim hemen yuzumden anladi goz goze geldik .. ve basladim resmen bogurerek aglamaya :KK43::KK43::KK43::KK43: ne dediyse esim kendimi 1 saat susturamadim .. sonra kendimi verdim bahceye biraz kafami dagittim ... walla ne diyim maprincesse hayirlisi Allahtan diyorum .. yok bende baska cocuk ilk cocugumuz olucak Allah kismet ederse ..

Sağol canım benim. Aşılama olacak bu ay. Yarın da rahim filmi çekilecek. Korkuyorum

Insallah hersey guzel olacak canim olumlu dusun. En azindan olumsuz bir sey var mi yok mu ogreneceksin boyle dusun. Insallah asilamada ikiz olur hemde cift yumurta biri kiz biri erkek. Dualarim seninle canim arada haber ver

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

anliyorum seni canim benim ama sakin isyan etme :KK19: bu da bizim denememiz diye dusun :KK17: bende cok uzuldum ne yalan soyliyim Sabah regli olunca wc den ciktim odaya gittim esim hemen yuzumden anladi goz goze geldik .. ve basladim resmen bogurerek aglamaya :KK43::KK43::KK43::KK43: ne dediyse esim kendimi 1 saat susturamadim .. sonra kendimi verdim bahceye biraz kafami dagittim ... walla ne diyim maprincesse hayirlisi Allahtan diyorum .. yok bende baska cocuk ilk cocugumuz olucak Allah kismet ederse ..
Inşallah bu ay olur artık, hepimiz birbirimizi anlıyoruz, bu sıkıntıyı çeken bilir zaten ne kadar zor olduğunu böyle her ay beklemek... Istan etmiyorum, belki de ediyorum bilmiyorum... Allah sabır versin, dualarımızı kabul etsin, ve olmayacaksa da bizi umutlandırmasın inşallah ! Ne kadardır istiyorsun sen ablacım ?

Sağol canım benim. Aşılama olacak bu ay. Yarın da rahim filmi çekilecek. Korkuyorum
Arivercim anestezi olcaksın hiç korkma canım, zor değil 10 dkklık bi işin var, ağrı fln da hissetmiceksin, rahat ol yani kendini kasma, inşallah tüplerinde bi sorun yoktur.

Inşallah bu ay olur artık, hepimiz birbirimizi anlıyoruz, bu sıkıntıyı çeken bilir zaten ne kadar zor olduğunu böyle her ay beklemek... Istan etmiyorum, belki de ediyorum bilmiyorum... Allah sabır versin, dualarımızı kabul etsin, ve olmayacaksa da bizi umutlandırmasın inşallah ! Ne kadardır istiyorsun sen ablacım ?

Arivercim anestezi olcaksın hiç korkma canım, zor değil 10 dkklık bi işin var, ağrı fln da hissetmiceksin, rahat ol yani kendini kasma, inşallah tüplerinde bi sorun yoktur.

iNSALLAH CANIM BENIM YAAAA ... BENDE 2 YILDIR UGRASIYORUM .. ISTE 1 SEFER KALDIM ONDADA BEBEGIMIZIN KALBI DURDU TEKRAR DENEMEYE BASLADIK AMA OLMUYORRRR KISMET NASIP INSALLAH :KK17:

iNSALLAH CANIM BENIM YAAAA ... BENDE 2 YILDIR UGRASIYORUM .. ISTE 1 SEFER KALDIM ONDADA BEBEGIMIZIN KALBI DURDU TEKRAR DENEMEYE BASLADIK AMA OLMUYORRRR KISMET NASIP INSALLAH :KK17:

Allah sabır versin ablacım, ben bir senedir uğraşıyorum dayanamıyorum, inşallah sen de ben de, ve burda isteyen bütün arkadaşlarımıza Allah bu ay hayırlı gebelik nasip eder, birbirimize çok dua edelim, Allah elbet birimizin duasını kabul eder...

allah sabır versin ablacım, ben bir senedir uğraşıyorum dayanamıyorum, inşallah sen de ben de, ve burda isteyen bütün arkadaşlarımıza allah bu ay hayırlı gebelik nasip eder, birbirimize çok dua edelim, allah elbet birimizin duasını kabul eder...

amınnn canım benım amınnnn :KK34:

hiç umudum kalmadı ama...

ooggghhhh kıyamam sanaaaa .. Ole dusunmeee daha gencsın her zaman dıyorum sana ... Bana bak bır yazı okudum bıraz once .. Her gun bebe aspırını alsana maprıncesse .. Eger kanda pıhtılasma gıbı bır sorun varsa gebelıge engel oluyormus duzenlı kullanılan bebe aspırını ve beraberınde folık asıt hamıs kalmana yardımcı oluyormusssss :KK52:

ooggghhhh kıyamam sanaaaa .. Ole dusunmeee daha gencsın her zaman dıyorum sana ... Bana bak bır yazı okudum bıraz once .. Her gun bebe aspırını alsana maprıncesse .. Eger kanda pıhtılasma gıbı bır sorun varsa gebelıge engel oluyormus duzenlı kullanılan bebe aspırını ve beraberınde folık asıt hamıs kalmana yardımcı oluyormusssss :KK52:

Ablacım Dr verdi bu ay bana, ikisini de kullanıyorum, ayrıca eşime L Arginine diye bi ilaç verdi, sabah bir bardak süte bir tatlı kaşığı balla beraber içecekmiş, kullanıyoruz bakalım ilaçları, eşim bi de trental diye bi ilaç kullanıyo, kan dolaşımına iyi geliyormuş. Vallah bilmiyorum bu yaşta bi poşet ilaç kullanıyor her gün... Sen de bir engel fln yok demi ablacım ?

Kizlar iyi aksamlar, ben bisey sormak istiyorum. Ben bu ay klomenle birlikte incir kuru de yapmistim. 21 gün yapip 7 gün ara 21 gün tekrar deniyor. Benim 7 gün ara bugün bitiyor. Hala regli olmadim. Acaba tekrar baslamalimiyim yoksa adetini bekleyipte başlasam??? Lutfeenn yardimci olabilir misiniz????

Kizlar iyi aksamlar, ben bisey sormak istiyorum. Ben bu ay klomenle birlikte incir kuru de yapmistim. 21 gün yapip 7 gün ara 21 gün tekrar deniyor. Benim 7 gün ara bugün bitiyor. Hala regli olmadim. Acaba tekrar baslamalimiyim yoksa adetini bekleyipte başlasam??? Lutfeenn yardimci olabilir misiniz????

İyi aksamlar canim kan testi yaptirdinmi sen benmi kacirdim yoksa

Ariver nasil oldun merak ettim seni :26: benim 1 gun gecikmeli kizmizilar geldiiii gelmese sasardim zatennnn bu ayda tutmadiiiii offfff yaaaaa :KK14:
Kıyamam canım üzülme ya. Vardır bir zamanı. Şimdi hastaneye gidecem çok korkuyorum aglaya aglaya gidiyorum
Insallah hersey guzel olacak canim olumlu dusun. En azindan olumsuz bir sey var mi yok mu ogreneceksin boyle dusun. Insallah asilamada ikiz olur hemde cift yumurta biri kiz biri erkek. Dualarim seninle canim arada haber ver

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
Canım güzel dileklerin için çok teşekkür ediyorum çok korkuyorum

Kıyamam canım üzülme ya. Vardır bir zamanı. Şimdi hastaneye gidecem çok korkuyorum aglaya aglaya gidiyorum

Canım güzel dileklerin için çok teşekkür ediyorum çok korkuyorum

canımm benimmmm Allah yardımcınn olsun kuzucummmm..inş hemen oluverir tatlım ve temiz çıkar sonuçlar..duam seninle bebeğimmm:KK16::KK16:

ablacım dr verdi bu ay bana, ikisini de kullanıyorum, ayrıca eşime l arginine diye bi ilaç verdi, sabah bir bardak süte bir tatlı kaşığı balla beraber içecekmiş, kullanıyoruz bakalım ilaçları, eşim bi de trental diye bi ilaç kullanıyo, kan dolaşımına iyi geliyormuş. Vallah bilmiyorum bu yaşta bi poşet ilaç kullanıyor her gün... Sen de bir engel fln yok demi ablacım ?

haaaa ıyı bak ne guzel vermıs doktorun sızede ... Yok canıkommm bızde de bır sorun yok ama bende esıme faydası olsun dıye e vıtamını verıyorum her sabah kendımde duzenlı olarak folık asıt ve vıtamın alıyorum sımdı bırde aspırın alıyım dıyorum kanı sulandırmak ıcın .. Senın bıldıgın baska bır ılac varsa ondan alıyım :26:

kıyamam canım üzülme ya. Vardır bir zamanı. şimdi hastaneye gidecem çok korkuyorum aglaya aglaya gidiyorum

canım güzel dileklerin için çok teşekkür ediyorum çok korkuyorum
canımmmmmm ınsallah sıpsak olup bıtecek ... :KK17: Dondugunde mesaj yaz lutfennnn

canımm benimmmm allah yardımcınn olsun kuzucummmm..inş hemen oluverir tatlım ve temiz çıkar sonuçlar..duam seninle bebeğimmm:KK16::KK16:

ısyancımmmmm nasılllsın guzel anne ıyı mısın bakıyımmmmm :KK1: Sen bebısını buyutuyorsunnnn bızde halen aynı devammm ugras dur ısyancım yaaaaa :KK14:

kizlar iyi aksamlar, ben bisey sormak istiyorum. Ben bu ay klomenle birlikte incir kuru de yapmistim. 21 gün yapip 7 gün ara 21 gün tekrar deniyor. Benim 7 gün ara bugün bitiyor. Hala regli olmadim. Acaba tekrar baslamalimiyim yoksa adetini bekleyipte başlasam??? Lutfeenn yardimci olabilir misiniz????

kımyager benım bıldıgım kadarıyla ıkıncıye adet olduktan sonra tekrar baslıyorsun... Arayı vermıssın bekle bakalım sımdı belkıde gerek olmıyacak .. Eger adetın gelırse tekrardan baslarsın kuruneeeee :KK1:

X