Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

kuzummmm seni görmedim ki ondan dolayı yoksa hepinizi cok cok cok özledim :) canımm bulunduğum ilde aşılamada yapan r yok böyle bir ahrumiyet yerindeyiz :KK43: oyüzden aşılama için gidip geleceğime uğraşcağıma ki tutma ihtimalide düşük oluyor biliyorsun ondan tüp bebeği daha uygun gördüm bende doktorumda aşılama tutmaz uğraşma dedi...ne bileyimm işte bulunduğum ilde aşılama olsa inan hiç durmıcam yarın yaptırıcam ama yok işte :KK43:

aşılama için öncesinde rahim filmi istiyolar diye biliyorum kuzumm inş aşılaman tutar ikizlerin olur inş :)))

canımmm hayırlıolsun bebişinnnn :)

Canım ben rahim filmi çektirdim açık tüplerim çok şükürrr(anestezi ile çektirdim)

bende 27 yaşındayım rahim filminden önce eşin sperm testi vermesi daha mantıklı eğer eşinde bişi çıkmazsa sen rahim filmi çektirirsin ona göre tedaviye devam edersiniz ama üzülme bak derdi veren rabbim dermanını da verir

amin inşallaah.. doktora gidicem bakalım..

progestan rahmi kalınlaştırıyo bebek tutunsun diye.. bilemiyorum benimki fazlamı kalınlaştı acaba.. sen korkma herkesin bunyesi farklıdır.. sen benim olmazsın inşallahh... benim olmuyo arkadaşlarımın olsun.. dua ederim hep size..

Canim ins. Bidahaki ay olur dualarim seninlr

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canim ins. Bidahaki ay olur dualarim seninlr

Allah razı olsun canım sağolasın... bu ay senden bekliyorum güzel haberi inşallahhh...
acaba diyorum yerleşti de tutunamadımı .. çünkü yerleşme kanamasıydı sankii?

Allah razı olsun canım sağolasın... bu ay senden bekliyorum güzel haberi inşallahhh...
acaba diyorum yerleşti de tutunamadımı .. çünkü yerleşme kanamasıydı sankii?

Benim aklimq direk o gelmisti demistim ya sana isyan in ayni sekilde olmustu

Benim aklimq direk o gelmisti demistim ya sana isyan in ayni sekilde olmustu

haklısın tatlım, yarın dooktora gidince anlatacam.. önce losyon şeklinde akıntı 5 gun suren bel agrısı sonra lekelenme ve sonraki gun adet... bakalım oda düşük gibi bişey dicekmi.. ögrenince yazarım burdan:KK50:

haklısın tatlım, yarın dooktora gidince anlatacam.. önce losyon şeklinde akıntı 5 gun suren bel agrısı sonra lekelenme ve sonraki gun adet... bakalım oda düşük gibi bişey dicekmi.. ögrenince yazarım burdan:KK50:

geçmiş olsun canım. üzülme, sıkma canını. vardır bunda da bir hayır. Rabbim sağlıklı bir şekilde hamilelik ve bebişler nasip eder inşaallah hepimize :KK16::KK16::KK16::KK16:

Benim de sarı akıntım vardı koyu şimdi biraz kahverengi oldu çok az geliyor bi damla filan hep yatmaktan da belim ağrıyor inşallah birşey olmaz canım

mrb kızlar bişey sorucam polikistikoverim var 23 nisanda regl olmuştum klomene başladım yumurtam oluştu normalde hamile değilsem bugünlerde adet olmam gerekirdi normalde düzensiz adet oluyodum zaten ama klomen kullandığım için hamile değilsem adet olmam gerekirmiydi bilmiyorum anlatabildinmi derdimi kasıklarımda ağrıo belimde ağrıo idrar testi yapsam hamileysem çıkarmı kızlar nolur yardımcı olun

mrb kızlar bişey sorucam polikistikoverim var 23 nisanda regl olmuştum klomene başladım yumurtam oluştu normalde hamile değilsem bugünlerde adet olmam gerekirdi normalde düzensiz adet oluyodum zaten ama klomen kullandığım için hamile değilsem adet olmam gerekirmiydi bilmiyorum anlatabildinmi derdimi kasıklarımda ağrıo belimde ağrıo idrar testi yapsam hamileysem çıkarmı kızlar nolur yardımcı olun

Ben subat ayinda kullanmistim hamile kaldigim icin adet olmamamistim bence bi kan testi yapmaya deger idrarda buyuk olasilik cikmaya bilir cunku adet gectikten.1 hafta sonra gibi yansidigini soylemislerdi

Kızlar vajinal mantar hamilelige engel midir sizce?

Merhaba kızlar Nasılsıniz. Ben bugün adet oldum. Doktordan geliyorum kimyasal gebelik dedi tutunamadı dedi üzüldüm. Minik kelebegimin benimle olacağını sanmıştım. Benim canım çok acıdı parça parça kaybettim onu. Acaba onun da canı acimis mıdır o da cabalamis mıdır bende can bulmak için :KK43:

Canim gercekten cok uzuldum. Uzun zamandir yoktun merak ettim seni. Insallah en kisa zamanda seninle olur bebegin :KK43: senin icin dua ediyorum

Canim gercekten cok uzuldum. Uzun zamandir yoktun merak ettim seni. Insallah en kisa zamanda seninle olur bebegin :KK43: senin icin dua ediyorum

Sağol canım benim. Aşılama olacak bu ay. Yarın da rahim filmi çekilecek. Korkuyorum

X