Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Kızlaaar klomen kullandım ama geç yumurtladım ben bu ay az evvel kan verdim dua edin nolur pozitif sonuc gelsin 💕

iPad 'den gönderildi

Hadi canım hayirlisi olsun çok heyecanlıdir eminim inşallah güzel haberler alırsın

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hadi canım hayirlisi olsun çok heyecanlıdir eminim inşallah güzel haberler alırsın

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

0.100 çıktı ama daha iki haftalık acele ettim galiba bekliyorm 😞

iPad 'den gönderildi

Kızlar bu mübarek kandil gününde hepiniz için dua ediyorum, inşallahhh en kısa zamanda hayırlı ve sağlıklı evladlarınız olur, biz hamilelerde sağlıkla hayırla doğum yapıp kazasız belasız kucağımıza almak nasip olur.

çok garip duygular içindeyim:2: hiçbir şey anlamıyorum. bu sabah losyon şeklinde akıntım vardı. azönce lavaboya gittim kahverengi gibi açık, birasda koyu pembe gibi akıntım geldi ben şimdi erkenden mi adet oluyorummmm:2: off yaaa benim adet tarihim 1 hazirandı ama yaaaa bi fikri olan varmı

Belki yerlesme kanamasidir. Burda isyan isimli bi arkadas vardi ondada adetten 1 hafta kala lekelenme gibi olmustu sonradan kesilmisti. Geriye donuk bi bak istersen

Sent from my GT-S5830i using Kadınlar Kulübü mobile app

Belki yerlesme kanamasidir. Burda isyan isimli bi arkadas vardi ondada adetten 1 hafta kala lekelenme gibi olmustu sonradan kesilmisti. Geriye donuk bi bak istersen

canımçok teşekkürler, inşallah öyledir. birde bugun göğsüme baktım doluluk var ve ucunda beyaz beyaz kabarcıklar var umarın öyledir bilmiyorum ama salı gunu bir kan testi yaptırmayı düşünüyorum. eger birşey varsa haber mutlaka veririm

Canım sonuç ne ? Öğrene bildin mi ? Çok heyecanlandım senin için inşallah hamişsindir

Envoyé de mon iPhone à l'aide de Kadınlar Kulübü

Kuzucum 0.100 çıktı şu an 2 haftalık eğer varsa. Doktor biraz bekle yenileyelim dedi. Çünkü benim hep 0.1 çıktı ilk defa 100 çok umutlandım burdan da böyle olup pozitif olanları okuynca inşaallahhh alırım 1 hafta sonra o haberiii 🙏🙏 bugün kandil bol bol dua edelim birbirimize

iPad 'den gönderildi

İnsallah canim bu kandil gununde dualarin kabul olur

tatlım merhaba umarım hamişsindir, ancak birşey söyliycem sencede 0.1 ile 0.100 aynı şey deilmi:44:

İnsallah canim bu kandil gununde dualarin kabul olur

amin inşallah hepimiz için inşallaah dualarım hep anne olmak isteyenlerle. inş. hepimiz guzel haberler verelim. bu arada sen de birşeyler değişiklik varmı ne alemdesin

İnşallah güzel haberi alırız o zaman haftaya. İnşallah darısı bizlere olur, Allah'ım hepimizin yardımcısı olsun, lütfen dualarımızı eksik etmeyin.

Aminnn aminnn isteyen herkese Rabbim versin minnaklarıı artık gebelik topiklerinde buluşalım 💕🙏🙏💕

iPad 'den gönderildi

Bazi lab. Larda misal 0.28 yerine 0.2 yapiyolar dedigin gibi olabilir

Olmasın olmasın 😞😞😞 bende laborantım ama işte insan kendine itiraf edemiyor 😞😞

iPad 'den gönderildi

amin inşallah hepimiz için inşallaah dualarım hep anne olmak isteyenlerle. inş. hepimiz guzel haberler verelim. bu arada sen de birşeyler değişiklik varmı ne alemdesin

Ben halaa 1 hazirani bekliyorum ara ara kasiklarimda agrilar var o kadar

Bende öyle dedim bide yazıları okuunca umutlandım işte 😊

iPad 'den gönderildi

canım ben kadınlar klubunde ne forumlar okudum 0.100 ile hamiş kalanlar... zamanla yükselenler.. Bu mübarek gunde Rabbim isteyenlerle olsun inşallahh... Allahın izniyle seninde guzel haberini alırız.. yeterki umudunu kaybetme bakarsın bebişin göbüşündedir

Ben halaa 1 hazirani bekliyorum ara ara kasiklarimda agrilar var o kadar

seninle aynıydı ikimizin adet tarihi kasıktaki batmalar bende de var hala özellikle sol tarafta. normalde adet gununde falan gelirmiş yerkleşme kanaması. ve de herkesde olmazmış. Kasık ağrıların hala varsa umut var demektirrr

Zozitos ablacım ne yaptın ne durumdasın ? Cumartesiye adet bekliyordun sen bi gelişme oldu mu ? Inşallah hamişsindir ablacım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…