Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

ben devam et küre ve tedavine bşla drm canım

canım bizimde solda varikosel var direkt amelyat dedi gebelige etki eder amelyat olması gerek dedi.sırf ikna olun diye bi yerde bidaha ultrason cektirin dedi.bizde öyle yapcaz bir doktoradaha gidip ultrason cektiricez ve sperm testi verecek yine.dediğin gibi ilaçla düzelmezmi diye hani bi doktora daha gidelim istiyorum.bence sizde bir doktora daha görünün canım belki ilaçlarla düzelir demi.ben simdi esime pharmaton diye bir multivitaminvar onu içiriyom günde 1.bakalım.bu arada bende malatyalıyım canım denizhan beye cok gittim tavsiye ederim bende iyi bir doktor...malatyada olsam ona giderdim mutlaka..

canım haklısın Allah asılama ile evladını nasip etmiş bizlerinde belki kendiliğinden belki asılama belki tüp bebek bi sekilde nasip edecek ...takdir Allahın haklısın canım

canım bende pcoluyum amaaz düzeydeymiş.bana klomen hemen yanıt verdi 4 yumoş gelişiyoo hepsi süer büyüklükte ama bebiş olmuyor işte nasip...

masallah canım hafifi pkolular sanslı canım agır pkoda yumurtalıklar cok inatcı oluyor.ben günde 3 içtim gelişmedi bu ay kendi kendime içtim yine gelişmemiştir bu son içişimdi

etmezmym kuzum inan daha fazla edcem. allahım gönlümüzdekini nasip etsn ins.

canım bizdede tek taraflıama doktor cok engel olmazcünkü değerler güzel dedi ama 6 ay olmazsa gelin ufak bi operasyon yapalım dedi.i..hepsi farklı bişey söylüyormuş baksana...varikosel ilaçla düzelecek bişey değil canım onu biliyorum da ben bu hareketliliği yükseltmek içinn bi ilaç olabilir mi diye düşünmüştüm..e vitamini spermler içincok iyi doktorlarda öneriyor canım ayrıca saracoğluda keciboynuzukürünün yanında e vitaminide içsin eşiniz diyor..birde sp-con ileri düzeydeyse bence hiç durma hemen soğan kürüne başlaa o minik kistleri yok ediyor.ben 7 gün kadar yaptımm ve gerckten farketim içimi temizlediğini..bu kadar akıntımı hayatıma görmemiştimm cok koyu sarı bir akıntım oldu sürekliçamaşır değiştirdim 5. güden sonraazalmıştı bu akıntım.normalde 15 gün uygulamakgerekiyor...dediğim gibi mutlaka yap busoğan kürünü sonra tekrar doktora görün doktorun bile şaşıracaktır o kadar cok okudum ki kocaman büyüklükte kistleri bile yok eden bir kür.inş fayasının görüsün canımm
anladm canım ama tüp ıcnde esinin degerleri önemli
eşimin değeleri tüp bebek için cokcok iyi canımm hatta çoğu kişi bu sayıyla tüp bebek yapılmaz diyor..
masallah canım hafifi pkolular sanslı canım agır pkoda yumurtalıklar cok inatcı oluyor.ben günde 3 içtim gelişmedi bu ay kendi kendime içtim yine gelişmemiştir bu son içişimdi

Kızlaaar klomen kullandım ama geç yumurtladım ben bu ay az evvel kan verdim dua edin nolur pozitif sonuc gelsin 💕

iPad 'den gönderildi

Kızlaaar klomen kullandım ama geç yumurtladım ben bu ay az evvel kan verdim dua edin nolur pozitif sonuc gelsin 💕

iPad 'den gönderildi
canımm inşbebişin seninledir idrar testi yaptıysan öncesinde çıkmışsa hamişsindir inş kandada çıkar gebeliğin :)
senden de razı olsn canım. tp bebek icnde hakknda hayrlsı olsun kuzum gelsmlrdn haberdar et canım

ederim canım cok sğol :)

sogan kürüde yaptım canım bir ay yaptım akıntım cok olmadı benim doktor rahmin ince deyince soganı yapmadım.buayda testere disli yada bögürtlen kökünü yapayım diyorum.evet amelyat olmadan gebe olan azmıs canım varikosel topiğinde kızlar dedi.sizde bir ürologa yine gidin canım belki degerler yükselirse asılama yapabilirsiniz.bizde tabi:))

canımm inş faydasının görürsün.evet varikosel engel olabiliyormuş bunu bendeduydumm.hayırlısıinşcanımm gelir bebişlerimiz inş...

Canım yakın illerde yok mu ya. Aşılama da ihtimal düşük değil ki canım. Hayırlısı olsun .evet doğru diyorsun benim doktor rahim filmi istedi salı günü çekilecek çok korkuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…