Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Eliferdem vajinal ultasondan bahsediyosan eger onun gebelige herhangi bir zarari olmadigini biliyorum. Sen icini ferah tut bence.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

yok ben cok strest yaptm simdiki aklim olsa otururdum evde pskolojim bozulmustu durmadan hastanye gdiyodum senin icn hakknda hayrlsni vrsn rabbim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kizlar galiba hamileyim testte cift cizgi cikti )

Ayrıca yumurta büyüklüğü en az 18 mm olmali canim

Canim benim yaaaaa bende olsam sinir olurdum. Neyin pesindeler anlamak zor bu kadar ugrasirken niye saklayalim??? Ama yinede çok takma canim. Stres yapma. En iyisi benim gibi hic söylememek. Torun istiyorum diyince biz düşünmüyoruz diyip geçiyoruz. Halbuki ne kadar ugrasiyoruz.

ahhh canim yaaaa anliyorum .. ama en azindan soyle dusun kesecik olustu ama senden bir can kopmadi cunku biliyorsun kesecigin icinde birsey olmadi .. o nedenle kendini psikolojik olarak yipratma canim olur mu ... Bak ben gecen sene 3 ayima girerken kalbi durdu .. ya oyle olsaydi iste o zaman daha agir oluyor insani daha da cok uzuyor.. dr um bana alistira alistira kalbinin 2 gun once durdugunu ve arkasindan dusuk olmasi icin yapmam gerekenleri soylerken ki halimi hala unutumam kalbinin atmadigini bildigin halde dusuk icin ilac verdiler ve kendim kullanmam lazim 3 gun kendimle mucadele ettim yaaa tekrar atarsa kalbi diye 5 dr dolastim gercekten kalbi durmus mu diye .. Allahim kimseye yasatmasin .. O donemde bana cok kotu gelmisti bu durum ama simdi Rabbime sukur diyorum yaaaa diyorum daha ileriki aylarinda dursaydi ya baska seyler ciksaydi daha da uzucu olurdu eminim .. O nedenle herseyin hayirlisi demekten baska tesellimiz yok Ariverim .. Insallah saglikli zeki guzel bebislerimiz bizlerler olucak

Hayirlisi olsun canim. İnşaallah herşey yolunda gider ve bebislerimize kavusuruz :)
Inşallah canım benim insallah hayatta en çok istediğim şey.

Çok üzüldüm canım durumuna. Haklısın ilk defa o kadar yaklaştim melegime. Şimdi o cennette tekrar bana kavusacagi günü bekliyor biliyorum. Allah yardımcımız olsun dün şok geçirdim isyan ettim. Rabbim affeder mi beni

tabiii ki Rabbim affeder .. tovbe et .. Melegin senin ve yeni gelecek melegin icin sefaatci olacaktir buna inan canim benimmm

Umarım hepimiz için hayırlısı olur...demekki c.tesi kontrolüme gittiğimde iğneyi vuracak...bu benim ilk klomen tedavim...Şimdiye kdar yapmadığım zaten hata...umarım şimdiden sonrası hayırlı olur....

Kimyager1508 13 -18 Mayıs arası klomen kullandım...Günde 2 olmak üzere...Klomeni 3 gün önce bitirdim. bana 5 gün için vermişti....19 Mayıs itibariyle estrofem kullanmaya başladım Oda günde 2 defa...Klomenden sonra ilk kontrolüm olduğu için mutlu olmalıyım o zmn :) Peki senin klomen tedavin nasıl geçiyor...Sende de benim gibi düzensizlik old. için mi sıkıntı yaşıyorsunz ?

insallah hamilesndr cnim benim

Sent from my GT-S5360 using Kadınlar Kulübü mobile app

Benimde bat tarihi mayis 25 gibi iğneyi vurulali 12. Gün. Ama dünden beri belim ve kasiklarim çok agriyor. Adet olucam galiba (( bu ay yine bos mu gecicek yaaaa.....

benimde ole oldu cnim hasta olcam die hep bekledim snra test yaptim cikti insallahh hamilesindir haberni bekliyoruw

umarım hepimiz için hayırlısı olur...demekki c.tesi kontrolüme gittiğimde iğneyi vuracak...bu benim ilk klomen tedavim...şimdiye kdar yapmadığım zaten hata...umarım şimdiden sonrası hayırlı olur....

hayırlısı olsun canım ınsallah en kısa zamanda bebısınle olursun ... Gelısmelerı yazarsın buradan

sevin canım sevin değerlerin gayet iyi :) ben geçen ay başladım klomene. günde 1 kez kullandım. sağda 19 ve 17 mm iki yuöurtam oluştu ama tabi bu büyüklüğe 2. kontrolümde ulaştı. ilk kontrolümde sadece bir tane 12.5 mm'lik vardı. o gün çatlama iğnesi vermişti fakat hamilelik olmadı. bu ay klomeni günde iki kez kullandım hem sağda hem solda birer tane yumurta oluşmuştu. 2. kontrolde yine çatlama iğnesi aynı zamanda da progesteron takviyesi jel verdi. şu an adet tarihimi beklemedeyim. senin yumurtalar 20-21-22 mm'yi bulur büyük ihtimalle. hadi hayırlısı olsun şimdiden canım

benimde ole oldu cnim hasta olcam die hep bekledim snra test yaptim cikti insallahh hamilesindir haberni bekliyoruw

ayyyy inşallah canım. Rabbim emeklerimizi boşuna çıkarmasın. herkesin kucaklarını bebişlerle doldursun.

ben puregon 300 kullandım 75 lik. adetin 3. günü başladım ve 7 gün kullandım. adetin 12. günü aşılamam yapıldı canım.

canım çok düşüncelisin saol sen kaç yaşındasın küçüksn sanrım 19-20 felansın. canım benim bat 29 mayıs ancak aşılamada bat beklemek gerekmiyor 12. gnden sonra test yapılabiliyor. benim bugn 15. gn btti .

Ablacim inşallah regl görmezsin ! Ben pkoluyum, yalnız düzenli adet olurum, kilo sorunum yok, kanda da bişey çıkmadı, çoook şükür, yani sıkıntı sadece yumurtalıklarda, gelişmiyorlar klomen kullanmazsam, bu ay işte 2. klomen deneyişimdi, Dr çok umutluydu çünkü çok yumoş vardı en az 4 tane oluştu sağ tarafımda onlarda en az 20 mmlik, yani anlayacağın bu ay sıkıntı yoktu sözde, ilişki günlerine uydum, ağır kaldırmadım, yormadım kendimi, çok ümitlendik eşimle ama olmadı işte. Eşimden test istedi testis filmi fln, inşallah onda bişey çıkmaz, 2 aydır erteliyor ben gitmem diyor, inşallah yarın yaptırır da en azından bu konuyu da temize çıkarırız, bi tedavi görmesi gerekiyorsa inşallah hallolur, ama inşallah bir sıkıntı çıkmaz da bu ay tutar. Artık utanacak hale geldik. Hele eşim gururuna yediremiyor insanlar soruyor ya, temelli kötü oluyor... Hayırlısı bakalım.

Envoyé de mon iPhone à l'aide de Kadınlar Kulübü

Ay ablacım sen benim umudum oldun bu ay için, inşallah sen hamilesindir, ne kadar mutlu olurum bilemezsin ! Ben 21.5 yaşındayım, bi sene olcak hapı bırakalı, 9. Ayda devlet hastanesine gittim, Ankara da Zübeyde hanım, meşhurdur, pko olduğumu bilmişler yalnız hiç bir Dr bana söylemedi, hepsi de sen de bişey yok dediler bana, olsa bile tedaviye bi sene sonra başlaya biliriz dediler, en zoruma giden de bu, bu seneyi boşa geçirmişim, ben de madem bişey yok neden olmuyo diye kafayı yedim bi sene boyunca. Özel Dr a gitmeseydim halen boşu boşuna belkiyo olacaktım inanır mısın ?! Bu nasıl bir kader çözemedim ablacım ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…