Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

en büyük destekçimiz eşlerimz dyoruz onun yaptgna kzdm ama. senin elnde dgl. hm belki ondn kaynklı o sebep olydr böyle dûsndgü ıcn vermiyo rabbim. allahm cn vereckse bzlr vesilyz sen canını sıkma. ama şunu untma kabulln bu durumu ve her iki durumada hazrm de olur ya da olmz allahm en iyisini bilir de ama bunu kafanda halletmen lazım. bnde ilk klomen kullndgmda ve ilk aşılamamda kesin hamilym gözüyle bktm ve tabiki sonu hüsram. ama bu defa uzn uzn düşndm ve kndmle çok konuştm ve artk netm. olmyrsa vardr bi sebep nasip dglmş allahım en iyisini bilir canım.

Ben de senin gibi düşünüyorum, yani önceki aylar hiç ümitlenmiyordum, herşeyi akışına bırakıyordum, ama eşim bi yandan, ailesi bi yandan... Allah'ım sabır versin başka bişey demiyorum.

Ben de senin gibi düşünüyorum, yani önceki aylar hiç ümitlenmiyordum, herşeyi akışına bırakıyordum, ama eşim bi yandan, ailesi bi yandan... Allah'ım sabır versin başka bişey demiyorum.

canım ailesinin bu yaklaşımı yanls afdrsn onlara ne olyda seni bu konuda sık bogaz edylr. bnlar bilmezlermiki allah istrse olr. eminim eşn ailesinin etksnde kalyrdr. sen canını skma bol bol ayetel kürsi yü oku allahım eşinın kalbini yumuşatsn. inş tez zamanda gelr kuzucugun canım.

Âmin inşallah. Okuyorum zaten her akşam ama bilmiyorum. Allah'a sığınmaktan başka bişey yapamıyorum. Haklısın yanlış bişey yaptıkları ama boşver, gün gelir devran döner, onlar utanır duruma gelecekler... Allah büyüktür.

Envoyé de mon iPhone à l'aide de Kadınlar Kulübü

bak ne demiş Şems-i Tebrizi İŞIN ALLAHA KALDIYSA OLMUS BİL. ben sadece senin üzülmeni istemiyorum canım. allahm yrdmcn olsn. O en iyisini bilir.

bak ne demiş Şems-i Tebrizi İŞIN ALLAHA KALDIYSA OLMUS BİL. ben sadece senin üzülmeni istemiyorum canım. allahm yrdmcn olsn. O en iyisini bilir.

Allah razı olsun canım benim, Allah gönlümüze göre versin, kaç yaşındaydın sen ? Sen de inşallah gebesindir, sabırsızlanıyorum senin için. Allah'ım dualarımızı kabul etsin inşallah !

amin canım ins. 27 yaşındaym. bkalım görücez inş hamilymdr canım bnde çok istiyorum.

canım çok üzüldüm gerçekten. rabbim hakknda hayrlı olanı nasip etsin. böyle şeyler söylyp üzme kendini daha fazla.
Ben de çok üzgünüm canım. Dün verdiğin bilgiler için Sağol canım. Yumurta olussun diye hangi ilaçları verdi ne zaman kullanmaya başladın canım
Benimde bu ay klomen+çatlatma iğnesindeki 2. ayım. bu ay ekstra olark dr progestan jel verdi crinone %8 jel. rahim duvarını kalınlaştırmak için. bat 26 mayıs. bugün iğne olalı 11. günüm.
Bu ay aşılama olacak benim de canım. Umarım verir bana da.
ahhhh Ariver immm sende oldun mu adet ... offf yaaaaaa kimsenin tutmuyoir bu ay galibaaaa

Adet olmaktan çok kimyasal gebelik yasadigima üzüldüm canım ya

Gunaydin, asilama ve tüp bebekte genelde veriyorlar diye biliyorum canim.

bende araniza yeni geldim progesteron testi sonucim 1.4 cikti kizlar dr. yumurtlama olmadigini adetin 2. Gunu ilac verecegini soyledi iste muhtemelen klomen verecek adetim yarin keske gunum gecse bi mucize olsada ilac kullanmak zorunda kalmasam

Benimde kaynanam adet zamanimi takip ediyor akluda kesmiyor 20sinde olduysam obur ayin 20si adet olacam diye planlamis halbuki bende 33gunde bi oluyrum dun tutturmus gectide gecti cildirtti beni artik sinirimden kalktim offff bu kpnulari konusmak istemiyorum hem sana yalan mi soyliycem gecmediiii diye bagirdm sinirli sinirli yemin ettim inandin mi yalan mi soyluyorum dedim krize soktu beni yaa

Çok değişik huyları var işte napacaksın ... Takma hiç boşver konuşsun dursun kafasına göre. Bana da soruyo kaynanam her zaman oldun mu olacan mı... Deliriyorum vallah !

amin canım ins. 27 yaşındaym. bkalım görücez inş hamilymdr canım bnde çok istiyorum.

Sen de Gençsin ama abla diyim yinede benden büyüksün çünkü. Inşallah olur bu kadar umutsuzluğun içinde güzel haber almak bizlere de iyi gelecektir. Ne zaman adet olman gerekiyor canım ?

Arkadaşlar merhaba tekrardan bugün ayın 21 i ...sabahtan doktora gittim...yumurtalarıma baktı ...3 yumurta oluştuğunu ve bunların 16,18,14 mm olduğunu söyledi..Gerekli olgunluğa ulaşmadığı için çatlatma iğnesi kullanmadı..24 ünde doktor tekrar bakacak...Doktor regl sonrası 10. ve 14. günlerin çok önemli olduğunu söyledi.Ancak her kadının hormanlarının bir olmadığını bazılarında erken yumurtlama olabileceği bazılarında yumurtlamanın gecikebileceğini söyledi.Ben gecikenlerdenim c.esi tekrar gidceğim...Peki olması gereken olgunluk nedir,yani yumurta kaç mm olmalıdır ((

Ayy öylemi ablacım ? :-( benim de sancım dün gece başladı bugün öğlen de geldiler. Perşembeye randevum var yine klomen verecek bana Dr.

Gunaydin kuzummmm dun aksamdan beri oluyorum bas agrisindan , tatli tatli regli olacakmis gibi karin agrisindan :18: halende basim agriyor gerci dune gore daha iyi ama mahvetti beni gercekten ... Hadi hayirlisi bakalim maprincesse insallah bu onumuzdeki ayda tutacak sende de herhangi birsey yoktu degil mi ? yani tedavi edilecek ? tam hatirlayamadim daaa :26:

Oncelikle tedavin hayirli olsun lacrymosa evet dr un dogru soylemis hatta benim dr um dediki cok iyi takip sonucu bazen goruyorsunuz bayanlarin yuzde olarak az sayida ama , bazilari regli doneminde yumurtluyorlar dedi yani normal matematiksel tablolarin disinda olanlar var tabiki ... bu arada en az yumurtan 18mm ve ustu olmasi lazim catlatma ignesi vurulabilmesi icin ...

Geçmiş olsun, tedavide hayirli olsun. Klomen veya başka bir ilaç kullandin mi yumurtalari büyütmek için? Eğer klomen sen sonraki ilk kontrolunse yumurta büyüklüklerin gayet iyi. Çünkü genelde ilaç bittikten sonra daha da büyüyor. 3 gün sonra 2. Kontrole gittiğinde büyümüş olur ve çatlama iğnesi verir canim. Benim 2 aydir öyle oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…