Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Aman da aman pasamiz mi oluyor. Tahmin etmiştim erkek olacağını. Maşallah canım benim ♥♥ insallah canım çok sağol

evet canım aslında buraya yazmıştım ama kaçırmışsın sanırım..paşamız geliyor inşşş...
sizleri ben izliyorumm inş güzel haberleri alacağınız günü bekliyorum..

perşembe kalp atışlarını duyucaz Allahın izniyle, yüreğim pır pırrr bi bilseniz, Allaha güveniyorum biliyorum ki ne olursa olsun hakkımda hayırlısını vericek, tevekkül ediyorum ama şeytan ya bu,acaba'ları hep sokuyo kalbime, Rabbim gaflete düşürmesin bizleri...
Daha önce boş gebelik kimyasal gebelik geçirdiğim için, korkuyorum...

evet canım aslında buraya yazmıştım ama kaçırmışsın sanırım..paşamız geliyor inşşş...
Canım giremiyordum eşim neti kapattı. Ama ben dayanamadım telefona internet paketi aldım :) o yüzden kaçırdım 3 gündür giriyorum sanırım

hadi bakalimmm haber ver bana persembe gunu .. kendim gitmis gibi olurummmm birde gittiginde sor bakalim maprincesse testi ne zaman yapmak lazimmm sana zahmettt
Zozitosum kontrole gittim herşey yolunda dedi Dr, herşey olması gerektiği gibi çok şükür, hamile olup olmadığımı söylemedi, adetin geciktirse bi hafta /10 gün bekle öyle gel dedi keseyi de öyle görürüz dedi. Bakalım şimdi günlerin geçmesini bekliyorum sabırsızlıkla ... İnşallah bu ay hepimize hamilelik nasip olur.

Envoyé de mon iPhone à l'aide de Kadınlar Kulübü

isyannn.. maşallah cinsiyeti belli olcak kadar büyüdümü kuzucuk. allahım hayırlı evlat eylesin inş canım.

ayyy canim herseyin yolunda olmasina cok sevindimmm hadi hayirlisi ... Insallah beraber ayni zamanda kaliriz peki sende suphelendigin bir belirti vs var mi ???

canım mrb. ilk asılamam negatif. şuan beklemdym 2. oldum . bu hafta ici belli olck sonuç. hayrlsı rabbimden. inşallah sende adt olmazsn canım inş bu ay kuzucuğun seninledir.

canim yaaa insallah en kisa zamanda hersey yoluna girer eylulnazz ... Insallah hepimiz mayis ayinda annelige adim atarizzzz

ayyy canim herseyin yolunda olmasina cok sevindimmm hadi hayirlisi ... Insallah beraber ayni zamanda kaliriz peki sende suphelendigin bir belirti vs var mi ???

Çok sağol canım. Şu an bi belirti fln yok bende. Ara sıra biraz göğüslerim sızlıyo, ki bende adet olunca hiç olmazdı. Başka bişey yok. Doğruyu söylemem gerekirse çok ümitliyim ben bu ay, hayal kırıklığı yaşamaktan da korkuyorum. Hayırlısı bakalım...
Bu arada kaç yaşındaydın sen ( rahatsız olmazsan ) ?

CANIMMM INSALLAH HAYIRLISI ... YOK CANIMM NE MAHSURU OLUCAK BEN 38 YASINDAYIM .. SENIN YAS KAC ??? SEN DAHA GENCSINDIR BENDEN TAHMIN EDIYORUM ... ISTE BENIMDE YAS TAKINTIM VAR . BILIRSIN BURADAKI DR LAR ERKEN ACELE ETMEYIN YASINIZ MUSAIT DIYIP DIYIP KENDI HALIME BIRAKTIRDILAR AMA BEN DAHA FAZLA BEKLEMEK ISTEMIYORUM .. INSALLAH ALLAHIM NASIP EDER BENDE % 50 - 50 YIM .. SANKI HIC BELIRTI YOK BENDE .. SADECE BIRAZ KASIKLARIMDA ARA ARA AGRI OLUYOR MESELA BUGUN HIC YOK SABAHTAN AZ BIR BATMA VARDI O KADAR.. GOGUSLERIMDE BIRSEY YOK .. SIMDI BEN BU BELIRTILERE DE COK ONEM VERMEMEYE CALISIYORUM MART AYINDA KLOMEN KULLANDIGIMDA RESMEN HAMILEYMISIM GIBI BELIRTILER VARDI MEGERSEM KLOMENDENMIS BU NEDENLE COK TAKILMIYIM DIYORUM AMA NE YALAN SOYLIYIM HEYECANIM VAR YANIII CUNKU GECEN SENE TEMMUZDA HAMILE KALMISIM HABERIM BILE OLMADI HICBIR BELIRTI YOKTU YANI .. ADETIMIN UZERINDEN 6 GUN GECTIDE OYLE FARK ETTIM BAKALIMMM NASIL OLUCAKKKKK GELSIN BEBISLERIMIZZZZZ

Ben 21.5 yaşındayım. Sana abla diyim ben artık evet Avrupa'da bekletiyolar. Yaşına fln takma bence herşey nasip kısmet inşallah Allah'ım gönlüne göre verir ablacım. Ben de Klomeni ilk kullandığında belirtiler vardı azcık. Ama bu ay alıştım gibi Klomene. Hayırlısı ...

Oyyyy kuzum kiyamam sanaaa yasin daha cok genc senin .. mutlaka olur bebisiniz .. kesinlikle kafana takma hayatim

Oyyyy kuzum kiyamam sanaaa yasin daha cok genc senin .. mutlaka olur bebisiniz .. kesinlikle kafana takma hayatim

Takmıyorum ablacım eşim biraz takıntılı, 3 senedir evliyiz, 1 senedir de korunmuyoruz bebiş istiyoruz, hayırlısı bakalım, Allah ne zamana yazdıysa o zaman olur...

canım mrb. ilk asılamam negatif. şuan beklemdym 2. oldum . bu hafta ici belli olck sonuç. hayrlsı rabbimden. inşallah sende adt olmazsn canım inş bu ay kuzucuğun seninledir.

Inşallah olumlu sonuçlanır canım haber ver. Çok var mı bata. Ben hâlâ adet olmadim. Kana gidecektim bugün eşim istemedi bekle dedi sabredemiyorum artik

Inşallah olumlu sonuçlanır canım haber ver. Çok var mı bata. Ben hâlâ adet olmadim. Kana gidecektim bugün eşim istemedi bekle dedi sabredemiyorum artik
inş canım rabbim isteyen herkese nasip etsn. bu haftaici belli olcak. ins sendn de güzel haberlr alrz.

bende kırmızılar göründü yine yok bişey yarında resmi tatil adetin 3. günü başlasam hapa ne olur ancak salıya gidecem doktora bilgisi olan yazarsa sevinirim

inş canım rabbim isteyen herkese nasip etsn. bu haftaici belli olcak. ins sendn de güzel haberlr alrz.

inş güzel haberlerin gelir banada önerdi doktor aşılmayı ama ben normal olur mu unuduyda denemek istemedim süreç nasıl anlatırmısın eşimde sperm yapısı bozukluğu var )

Günaydın kızlar. Dün kan tahlili yaptım. Sonucum 4.59 çıktı doktorumu aradım ya geç dollenme değer yükselecek dedi ya da değer yüksekti düşüyor düşük yapacaksın dedi çok Üzgünüm yükselir mi bu değer.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…