Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Slm kızlar Nasılsıniz. Bugün adet günüm olmadım hâlâ. Keşke olmasam. Bi mucize olsa aşılamaya gerek kalmadan hamile olsam

Slm kızlar Nasılsıniz. Bugün adet günüm olmadım hâlâ. Keşke olmasam. Bi mucize olsa aşılamaya gerek kalmadan hamile olsam

Ariver ilk bastan seni okuyordum nasil basladi hangi belirtilerle gitti diye 160. Sayf. Kaldim

Sent from my GT-S5830i using Kadınlar Kulübü mobile app

canım
nasıl gidiyor herşey yolundadır inşallah

yeni doktora gidince kistim olduğunu öğrendim adetli iken çağırdı gitti
kistim kaybolmamış sadece küçülmüş bu ay doğum kontrol hapı verdi ,aldım ama kullanıp
kullanmama arasındayım

fikri olan ya da böyle bir durum ile karşılaşan var mı acaba ?

Canm bnm bi arkdsimin 2 kisti vqrdi doktoru ona cyclo progynova diye bi ilac verdi ve kistleri yok oldu.sunu soyliyim doktorun ne diyorsa sen onu yap canm bi bildikleri var cnku.gecmis olsun canm bu arada.

Kızlar merhaba :)

İlk defa çatlatma iğnesi olmuştum. 16 gün idrar testim pozitif, kan testi değerim 106 çıktı. Hamileyimmmm :) Rabbim sizlere de bu duyguyu en kısa zamanda tattırsın tez zamanda inşaaallah :) Dualarım sizlerle :)):emir_bebek:

Ben 3 ay once dusuk yaptim o siralar dr gunde 3 defa kullan demisti simdi boyle bise soz konusu deil o yuzden bi tane kullanabilirim diye dusunuyorum

canım sana bişey sormak istiyorum. sen jeli kullanırken kasıklarında, karnında ağrı oluyor muydu? bende ağrı var. birde jeli nasıl kullanıyordun? sıkıp bir süre yatıyor muydun, hemen kalkıyor muydun? gün içinde geri geliyor muydu?

canım sana bişey sormak istiyorum. sen jeli kullanırken kasıklarında, karnında ağrı oluyor muydu? bende ağrı var. birde jeli nasıl kullanıyordun? sıkıp bir süre yatıyor muydun, hemen kalkıyor muydun? gün içinde geri geliyor muydu?

Bana jel vermemisti canim kucuk kapsuller kullaniyordum sabah ogle aksam

Seni görmek ne güzel kuzum. Nasılsın bebişimiz nasıl öğrendin mi cinsiyetini :KK15: kkeşke canım bu ay olmazsa asilama olacak pek umudum yoktu ta ki düne kadar dedim belki aşılamaya gerek kalmaz.

hayırlısı ile inş oğluşum olacak canım doktor %90 dedi..
inş kuzucum gerek kalmaz aşılamaya inş güzel haberlerini alırız şekerimmm

hayırlısı ile inş oğluşum olacak canım doktor %90 dedi..
inş kuzucum gerek kalmaz aşılamaya inş güzel haberlerini alırız şekerimmm

Aman da aman pasamiz mi oluyor. Tahmin etmiştim erkek olacağını. Maşallah canım benim ♥♥ insallah canım çok sağol

X