Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Günaydın bayanlar nasılsınız bugün biraz geç kaldım yazmakta:KK9:
günaydın canım h.g :KK34:
allah allah nazar mı değdiriyolar yoksa sizeee :KK47: umut olmadan yaşanmıyo ki canım...

:KK47: her defasında ayınıs olunca aklıma isger istemez öyle geliyor ne zman gitsek hep böyle oluyo cünküü accık uzak duralım özellikle şu süreçte :KK1:

günaydın canım h.g :KK34:
allah allah nazar mı değdiriyolar yoksa sizeee :KK47: umut olmadan yaşanmıyo ki canım...

:KK47: her defasında ayınıs olunca aklıma isger istemez öyle geliyor ne zman gitsek hep böyle oluyo cünküü accık uzak duralım özellikle şu süreçte :KK1:

bence de uzak durun canım bu ay meşgulsünüz tartışmamnız lazım iyi çalışınnnnnnnn emek harcamadan olmaz :KK9::KK9:

Günaydın bayanlar nasılsınız bugün biraz geç kaldım yazmakta:KK9:

günaydın tatlım hoşgeldin iyi sen nasılsın:KK16:

hoşgeldinn şekerimm..kızlar yoğunumm ara ara giriyorummm :KK54::KK54:
günaydın yol arkadaşlarım :) nasılsınız inşşallah herkes umutlu mutludur :) dun kontrlm vardı ymurtalar 17 bucuk 16 mm 17mm baya saydı dr :)) yarın tekrar gel dedı bugun öğleden sonra gıdecegım 14 gunumçatlatma iğnesi verecek benı bıan karıştırdı galıba dr pazartesı yaparız dedı bende ne yaıyoruz dedım aşılama dedı ama yenı başlamıştık dedım istemıyormusun dedı yanı daha ılk defa klomen kullanıp yumurta takıbı yaptık dıyecektım sen yarın bı gel dedı :) dıyecem bırkaç ay takıp yapalım normalde hiç tedavı uygulanmadı bana :)) çok hastası oldugu için bıde yenı oldugum için karışıtrdı galıba :))

günaydın yol arkadaşlarım :) nasılsınız inşşallah herkes umutlu mutludur :) dun kontrlm vardı ymurtalar 17 bucuk 16 mm 17mm baya saydı dr :)) yarın tekrar gel dedı bugun öğleden sonra gıdecegım 14 gunumçatlatma iğnesi verecek benı bıan karıştırdı galıba dr pazartesı yaparız dedı bende ne yaıyoruz dedım aşılama dedı ama yenı başlamıştık dedım istemıyormusun dedı yanı daha ılk defa klomen kullanıp yumurta takıbı yaptık dıyecektım sen yarın bı gel dedı :) dıyecem bırkaç ay takıp yapalım normalde hiç tedavı uygulanmadı bana :)) çok hastası oldugu için bıde yenı oldugum için karışıtrdı galıba :))

günaydın canımmm :KK16: ebvet karıştırıyoarlar benimkide bazen karıştırıyoo tedaviye ywni başladığımız için haliyle cok tanımıyor ben hemen düzeltiyoom hımm tmm diyo :KK1: maşllahh yumurtaların 3 tane inş sağlıklı bebişlerin gelir canım bu ayy.bebişler diye geçti içimden :KK52: inş öyle olur :KK16:

Canım hadi hayırlı olsun senın yumurtaların büyüklüğüde benim yumurtalarımla aynı 12.günü gittim ama doktor bana iğneye gerek yok çünkü kendileri çatlamaya hazırlanıyor dedi maşaallah ıyı dedi canım:nazar::KK1:

karombole yuvarlanma kız arada aşılamayıda yapıverir doktorrr :KK9::KK9: şaka bir yana karıştırmakta haklılar kuzum yaa..düşünsene günde kaç kişiye bakıolar..
o yüzden aslında her hastaya dosya açılması lazım doktor muyane etmeden önce onları kontrol etmezi lazım ama pek uygulanmıyor..
yumoşlarında gayet güzel belki bugün çatlatma iğnesi verir şekerimmm

Canım ya benim 4 gün önce sümüksü seklinde akıntım oluyodu bugün gene o şekilde bir akıntım oldu acaba diğer yumurtam mı çatladı ki:KK16:
yumurtlama dönemindeysen canım diğeri çatlamıştır :))) ikisinin de tuttuğunu düşünsene ikiz olsa ayy ne güzel olur :)
bende hiç akıntı yok yaaaa:KK14::KK14::KK14: neden olmuo acabaa..:KK31::KK31: yada olduda benmi görmedimm

canım klomen kuruluk yapıyomuş ondan da olabilir ya da akıntın oluyodur lavaboya çıktığında sen farketmiyosundur:)

yumurtlama dönemindeysen canım diğeri çatlamıştır :))) ikisinin de tuttuğunu düşünsene ikiz olsa ayy ne güzel olur :)

canım klomen kuruluk yapıyomuş ondan da olabilir ya da akıntın oluyodur lavaboya çıktığında sen farketmiyosundur:)

canım bende yaptı kurulık farkındayımm..
ama bende sizden farklı olarak göğüs uçlarıma etki etti..
vallahi düğme gibi oldular sızlıolarr heeee:KK9::KK9:

bencede :KK14:

sen daha yolun başındasın canım inş cok beklemezsin :KK16:

inşş hiçbirimiz beklemeyizz:KK16:

Canım teki tutsada olur ikizde gözüm yok :)heralde ikiz olsa eşim ek işe çıkar artık:):)

Canım ama farketilmiycek gibi değil bildiğin bümüksü gibi:21:

X