Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Canım teki tutsada olur ikizde gözüm yok :)heralde ikiz olsa eşim ek işe çıkar artık:):)
ben çok isterim ikiz olmasını ama Allahım günah yazmasın bitaneyi göndersin de :)
Canım ama farketilmiycek gibi değil bildiğin bümüksü gibi:21:
evet ama bazıları farketmiyebiliyor canım ben bekarken farketmiyodum mesela ne olduğunu bile bilmiyodum :))
Eki Görüntüle 988189
aynu bunun gibi kızlar tabi bu biraz yoğu hali sanırımmm...

midem bulandı ayy ama evet tam da bu:)))))))))

kızlar mideniz bulansın diye eklemedimm intertten buldum bilgi amaçlı olsun diye ekledimmm :KK31::KK31:
adetin kaçıncı günü klomene başlıyorsunuz bende 7 senede 4 düşük yaptım tüp bebek denedim ama olmadı birde yumurta çatlatma iğnesi denemek istiyorum aslında sorun eşimin spermiyle ilgili ama ne sigarayı bıraktırabildim nede bir ilaç kullanmıyor

Yumurta çatlayınca bu şekilde akıntımı geliyormuş canım

evet canım aynen öle..ve o günü kaçırmıosun kesinlikle..

adetin kaçıncı günü klomene başlıyorsunuz bende 7 senede 4 düşük yaptım tüp bebek denedim ama olmadı birde yumurta çatlatma iğnesi denemek istiyorum aslında sorun eşimin spermiyle ilgili ama ne sigarayı bıraktırabildim nede bir ilaç kullanmıyor

tatlım öncelikle çok üzüldüm..4 düşük gerçekten çok zor..Allah bir daha yaşatmasın inşş..
klomene adetin 3 yada 5. günü başlanıyor ve dozunu doktorun ayarlıyor..
ama benim bildiğim kadarı ile sperm sorunu olanlarda çok kullanmıolar direk aşılamaya gidiolar şekerim..

tatlım öncelikle çok üzüldüm..4 düşük gerçekten çok zor..Allah bir daha yaşatmasın inşş..
ama benim bildiğim kadarı ile sperm sorunu olanlarda çok kullanmıolar direk aşılamaya gidiolar şekerim..

Hsg filmi çekildin mi canım sen peki senin tüplerin açıkmı eğer kapalı ise belkı ondan tutmamış olabilir

aynen canım hemen gördüğümm gün yaptık çok az kaldı bakalım nasıl sonuçlancak allahım yuzumuze baksın :KK16:

tüp bebekte denedim 7 ay önce ama olumsuz malesef onun için bir çıkar yol arıyorum aslında ne yapama gerektiğinide çokta bilmiyorum bu aşamalar çok yıprattı

tüp bebekte denedim 7 ay önce ama olumsuz malesef onun için bir çıkar yol arıyorum aslında ne yapama gerektiğinide çokta bilmiyorum bu aşamalar çok yıprattı

çok zor canım yaa benim daha 1 yıl olmadı ama ben bile çok yıprandımm..beklemek acaba hiç olmayacakmı korkusu gerçekten çok zor..Rabbim kimseye yaşatmasın bu korkuyuuu

çok zor canım yaa benim daha 1 yıl olmadı ama ben bile çok yıprandımm..beklemek acaba hiç olmayacakmı korkusu gerçekten çok zor..Rabbim kimseye yaşatmasın bu korkuyuuu

amin Allah ım hep isteyen dileyen herkesle birlikte annelik duygusunu bize de yaşatsın inş

isyaaaaaaaaannnn :KK1: benim bugün kasık ağrım başladı yie batıyo soldan soldan nedenki dün gitmişti bugün geri geldi körolasıcaaa :KK9:
amin Allah ım hep isteyen dileyen herkesle birlikte annelik duygusunu bize de yaşatsın inş
aminnnnnnnnn canım inş..
Güzel bayanlar ben yemeğe çıkıyorum kendinize iyi bakıyım öğleden sonra görüşmek üzere:KK56::KK16::KK35::KK36:

afiyrt olsun bebişkommm :KK56:

X