Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

bende öyleydim canım atlattım cok şükür haberlerde ağlanılmayacak şeye bile gözlerim doluyordu eşim bile farketti ne oldu bu ay sna böyle deyip sarılıp teselli ediyordu sanırım ilaçlarve iğne yaptı dedimm ara verelim demiştik ama bu ayda denicem..gelecek ay zaten izne çıkıyoruz..göğüs acısı iyiye alamaet canımm ilk gebeliğimde onu farketmiştimmm güzel düşüb güzel olsun canımm benim inş hayırlı haberler verirsin bu ay bizee inşşş :KK16::KK16:

inşallah canım ama su karı ağrısı korkutuyor beni adet sancısı gibi sancım var hafiften ama adet belirtisi yok anlamadım bişey bakalım 5 güne kadar olmazsa zaten test alacağım :) hayırlısı ile hepimiz güzel haberler verelim canım benim :)

CANIM seni hatırlıyor gibiyim :)
senin gebeliğini öğrenmeden önce göğüslerinden anlamışmıydın erken şiştimi sennde

evet canım ilkl belirtim ve en erken başlayan belirtim göğüz ucu acısı idi..
büyümemişti ama şimdi büyüdü artık fakat göğüs ucuma dokunamıyordummm :KK1::KK1:

evet canım ilkl belirtim ve en erken başlayan belirtim göğüz ucu acısı idi..
büyümemişti ama şimdi büyüdü artık fakat göğüs ucuma dokunamıyordummm :KK1::KK1:

He YOK BENM ÖYLE DEĞİL BİRDEN DOLDU VE ÇOK ERKEN BAŞLADI AĞIRMAYA YUMURTAMA ZAMANINDAN HEMEN SONRA BAŞLADI NORMLDE adet haftamda olurdu kısmet artık :)

cnım öğleden sonra gideicem inş..konuştuk canımm bu ayda devam edelim zaten gelcek ay izne ayrılıcazz devam edemeyiz dedik..aşılama falana eşim sıcak bakmadı çünkü ben ona oranın cok düşük olduğunu söylemiştimm hiç uğraşmayalım onula olmazsa direk tüp bebeğe gideriz dedi..şu çkşır suyunu araştırıyrum inteden baktım birazzz 1 lt likler var nurs un..Nurs marka aktar yönünden iyi diye biliyorum..bu ay çatlatma iğnesi istemicem zaten çatlıyrlar geçen ay da ilişkiyi kontrol etmek için vermişti yine olmadı yine olmadı....ayrıcaa doktoruma sorcam hocam çakşır suyu ve keçiboynuzu kürü diye bişey duydumm siz öneriyor musunuz eşime içireyim mi diye sorcammm bakalım ne dicek :KK31::KK31::KK31:

selam,

rahim inceliği gibi problem var mıydı sende ? benimde 2 çok iyi gelişmiş yumurtam maselef tutmadı. eşimin her değeri normal. ama benim rahim ince :KK43:

ben burda olmak isteyip olamayanlardanımm yaaa...ama sizleri elimden geldiğinde takip ediyorum canlarımmm :KK16::KK16:
kuzum benim lafım sana değil ki.. bi önceki topiktekilereydi... sen ve bebiş iyi olun da gerisi önemli değil canım :) umarım kısa zamanda geçer bulantıların dikkat et kendine :KK16:
yok canım ya nerdeeeee :KK19::KK19::KK19::KK19::KK19: keşke öyle olsam
neden olmayasın ki canımm.. kaç günde bi adet görüyüosun
Anladm cnm hayirlisi bakalim.

aynen canım.. nasıl bebişler bakimm :):nazar:

kuzum benim lafım sana değil ki.. bi önceki topiktekilereydi... sen ve bebiş iyi olun da gerisi önemli değil canım :) umarım kısa zamanda geçer bulantıların dikkat et kendine :KK16:

değişti canım düzensizleşti adetim en son 40.günde oldum düşün

Bugn kalp atislarni duycaz insallah

He YOK BENM ÖYLE DEĞİL BİRDEN DOLDU VE ÇOK ERKEN BAŞLADI AĞIRMAYA YUMURTAMA ZAMANINDAN HEMEN SONRA BAŞLADI NORMLDE adet haftamda olurdu kısmet artık :)

benimde yumurtlama döneminde başladı desem yeridir...hatta bu kadar erken belirti olmaz dedik burada kızlarla ama demekki oluyormuş..
inş güzel haberlerini alırızz..

X