Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

arkadaşlar merhaba
bu topiği buldum ve bişey sormak istiyorum
ben dün aşılama için tedaviye başaldım ve doktorum klomen verdi
adetin 3. günü başala 5 gün kullan ilaç bittikten 2 gün sora gel dedi
o iki gün arayı vermesi normalmi sizce bunu sormak istiyorum
şimdiden cevaplar için teşekkür ederim

Canım banada 1 gün ara verdirmişti yumurtam 22 mm olunca hemen iğne yaptı gittiğim gün ama 1 2 gün ara verdirdiklerini biliyorum eğer senin aklında şüphe varsa 1 gün aradan sonra gidip ne kadar olduğuna baktır derim

canım çok sağol
yok şüphe değilde ben ara verildiğini anlayamamışım galiba
doktora gidince dün biraz panik oldum
herzamanki doktorum ama işte .....
çok sağol canım eksik olma cevap için

gunaydın tatlım ewet kacıo ınsanlar bu arada tutan tutuo ya ıns tutmustr
Aynen öyle canım. Dün bana biri sordu hamile misin diye Yooo değilim dedim hamilesin dedi nerden çıktı dedim gözlerinden anladım dedi güldüm geçtim ben de öyle bişey yok dedim

Saat kaçta gideceksin kuzum. Kaçıncı günün bugün. Eşinle konuştun mu bu arada

canım çok sağol
yok şüphe değilde ben ara verildiğini anlayamamışım galiba
doktora gidince dün biraz panik oldum
herzamanki doktorum ama işte .....
çok sağol canım eksik olma cevap için

Benim doktor 6 gun ara veriyordu canım sırf tekrar fiş kesip para koydurmak iiçin.

cnım öğleden sonra gideicem inş..konuştuk canımm bu ayda devam edelim zaten gelcek ay izne ayrılıcazz devam edemeyiz dedik..aşılama falana eşim sıcak bakmadı çünkü ben ona oranın cok düşük olduğunu söylemiştimm hiç uğraşmayalım onula olmazsa direk tüp bebeğe gideriz dedi..şu çkşır suyunu araştırıyrum inteden baktım birazzz 1 lt likler var nurs un..Nurs marka aktar yönünden iyi diye biliyorum..bu ay çatlatma iğnesi istemicem zaten çatlıyrlar geçen ay da ilişkiyi kontrol etmek için vermişti yine olmadı yine olmadı....ayrıcaa doktoruma sorcam hocam çakşır suyu ve keçiboynuzu kürü diye bişey duydumm siz öneriyor musunuz eşime içireyim mi diye sorcammm bakalım ne dicek

Benim doktor 6 gun ara veriyordu canım sırf tekrar fiş kesip para koydurmak iiçin.

canım sen o doktoru bırak zaten paragöz insanın sağlığına değilde parasına bakıyor yazıklar olsun böyle insanlaraa bide doktor olcaklar bak sinirlendimm yinee

deme ya o nasıl bir vicdanmış
yok benimki para konusunda çok anlayışlı
hatta bazen fişi iptal ettiriyor bi ilem yapmadım diye
2 gün ara doğal diyorsunuz yani

Son düzenleme:

çakşukur suyu neymiş ki canım onu yeni duydum ben

canım çakşır otunu yazmışsın ya diketimiçekti
eşinde sperm azlığı varsa mutlaka kullansın çok fark edeceğini göreceksin
tadı pek hoş değil ama sperm sayısı ve kalıtasi için çok faydalı
eşimde kullanmıştı ama biz ameiyat olmak zorunda kaldık
ama başka arkadaşlar biliyorum kullanan çok faydasın gördüler

çakşukur suyu neymiş ki canım onu yeni duydum ben
canımmm spermlere cok iyi geliyormuş biraz arşatırdım da almayı düşünüyorum bugün bi doktoruma danışcamm

canımm eşimde sperm azlığı değilde sayımız iyi cok şükür biraz hareket sorunumuz var ama en büyük sorun morfolojimiz yüzde 6 sdece hani marka kullandın hatırlıyor musun kesin cok sahte mrka vardır piyasdaaa..

Bence de devam edin canım. Ay eşin ne anlayışlı canım benımkıne tüp bebek desem herhalde birbirimizi öldürüruz :) sor bakalım canım
canım sen o doktoru bırak zaten paragöz insanın sağlığına değilde parasına bakıyor yazıklar olsun böyle insanlaraa bide doktor olcaklar bak sinirlendimm yinee
Adet olunca başka doktora gidecem canım zaten.
deme ya o nasıl bir vicdanmış
yok benimki para konusunda çok anlayışlı
hatta bazen fişi iptal ettiriyor bi ilem yapmadım diye
2 gün ara doğal diyorsunuz yani

Ne güzel canım. Evet iki gün iyidir

bizde eşimde sıkıntı yok. inşallah iyi gelir canım ama sıkı bir araştırma yap dediğin gibi sahteleri vardır mutlaka

canım onun toz ve kök olanı var kök olanını alacaksın
aktarım tanıdıktı canım ona güvendim bi marka aldım
ama zaten doğal oldoğu içn çok sahtesi olmaz sanırım
benim eşimde morfoloji yüzde 5 idi
varikosel ameliyatı oldu eşim ve morfoloji şu anda yüzde 16 ama sayı 10 milyona düştü birden
oysaki 25 milyondu
ama eşm sigara içiyor benim
her akşam 1 tane muz ve 1 avuç fındık yesin kocan canım
bunu üroloğumuz eşime kendi söyledi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…