Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

inşallaaahh canımm benim hepimize uğur getirir de listeye hamiş olduğumuzu yazarızzzzzz.. :)))iyiyim tatlım sen nasılsın

canım normalde bende de olmazdı ulenn el değmiyor göğüslerime..
düşün sütyeni çok zor taktım bugünnnn olmaması daha iyi yani emin olll

canım yaa göğüsler beni düşündürüyor çünkü bende gebe kaldığım ay yani kimyasal gebeliğimde göğüslerimden ve sık sık idrara çıkmamdan anladım adetime cok az bi süre kala göğüslerim felaket şişiti ütüne yatamıyordumm gebeliktenmiş.düşük yaprtığımdad zaten prolaktin yani süt hormonum yüksek çıkmıştı onun düşmesinin bekledik..inş düşündüğüm gibidir bebişin seninledir.başka belirtilere hiç ama hiç takılmıyorum ama göğüsler olunca aklıma şüphe giriyor :))))

inşallaaahh canımm benim hepimize uğur getirir de listeye hamiş olduğumuzu yazarızzzzzz.. :)))iyiyim tatlım sen nasılsın
amiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnn inş canımmm :) iyiyim cok şükür canım aynıı işe güce başladık kahvaltı yapıcam işte birazdan..

ooo geç kaldın kahvaltıyaaaaaaaa :))))))) ben yaptım bile kahvemi bekliorumm

sabah bile ya zar zor kalkıyorum bu sabah uykusu beni benden alıyooo :))) eşim dürte dürte bi hal oluyor :))) kim erken kalkcakda kahvaltı yapcak eşimde işyerinde yapıyor diye ben işte öyle takılıyom poğaça simit ekmek arası D kahve pek iyi değil b u süreçte cok tüketmemeye çalış ok canımm :) ben bilinçlendikçe ve doktorum uyardıkça tüm yemek ve içecek kültürümü sıfırdan yaptım herşeye dikkt eder oldum vallahi cok iyi bişey de değil aslında insan ne yemek yapacağını ne yiyeceğini şaşırıyor aman organik olsun aman sağlıklı olsun şöyle olsun böyle olsun diye diyee eşimle bi hal oluyoz bu aralar :)))

kahvesiz yapamıyorum canım fazla içmiyorum günde en fazla 2 bardak bazen 3ü de buluyoo dayanamıyorum napim (
yumurta takibinde görmedin yani ? yumurta takibinde görseydin 10 gün sonra test yapabilirsin evde dicektim canımm

çatladığını görmedim tatlım kontrole gittiğimde çatlamak üzereydiler .. 10gün olmadı ama sanırım. cumartesi de doktorum çağırdı ama neden çağırdığını bilmiyorum

tatlımm benimde normalde olmazdı ama dün ilk defa fark ettim..
ben evde sütyen takmam...
şöle bir uzanayım dedim o anda acı hiseetim..sonra dokundum uçları fena acıyor.
hatta banyo yaparken bile su geçtikçe sızladı..
ama hamilelik için çok erken 16.günüm bugün..sanırım yumurtlama dönemim..
sadece uçları acıyor başka bir yeri değil sende demi öle olmuştu

benm adete 6 gün kaldı hiç bi adet belirtim yok.. normalde erken başlardı umarımmmmmmm bu ay olmam olmayızzzzzzz

durr yaa hemen umutsuz olmaaa..inş bebiş gelmiştir..

bizde kahvalatı yapmıyoruz uyku tatlı valla..10 dk 10 dk benim içinnn
kahveye ve kolaya bende son verdimmm

hayırlısı canımmm belkide şu 21. günde yılan testten yapıcaktır benimki hiçbişey demdi bana ama ben sağlık ocağından yaptırcm..

günaydın canımcım nasılsın :)

çopk şükür canım ağrım sızım kalmadı artık bugün iyiyimm..
ağrı olmasımı iyi olmamamsımı iyi bilemedim...
acaba ağrı oluncada seviniodum ilaç etki ediyor diye..
ne kadar psikopatlaştıkk yahuu

yok hayır canım uçları değil tüm göğüs hatta koltuk altıma kadar acıyordu kollarım yanda olduğunda oraya kadar ağrı vuruyordu.senin daha erkenmiş canım ama yumurtlma olabilir.meyve suyunada mola ver içinde neler neler varmış ( lıkır lıkır içiyodum cürük cürük meyvelermiş (( şimdi onun yerine meyve yiyorumm..

hahaha haklısın vücudum bana ne diye ne olmaya calışıyoo içimde neler oluyooo hahha bu sorular bitmiyoorr :))) benimde kasık ağrılarım bugün kalmadı dün cok vardı bitti acaba yumurtlamam mı bitti diyorum :))))

senin bugün kaçıncı günün canım..benim 16.gün ağrım sızım kalmadı..göğüs ucu ağrısı dışındaaa
yaa sormaa ağrı olsa bir dert olmasa bir dertt..hepsi bir dertt

senin bugün kaçıncı günün canım..benim 16.gün ağrım sızım kalmadı..göğüs ucu ağrısı dışındaaa
yaa sormaa ağrı olsa bir dert olmasa bir dertt..hepsi bir dertt

benim 14. günüm canım bugünn :) yumurtlamm bitmiştir belkide 11 . gün çatladığına göre ama adete kadar ilişki dur bakalım sonumuz hayır olsun :))))

benim 14. günüm canım bugünn :) yumurtlamm bitmiştir belkide 11 . gün çatladığına göre ama adete kadar ilişki dur bakalım sonumuz hayır olsun :))))

Güzel bayanlar günaydın yeni bir iş gününe başladık hayırlısı olsun bugün 18.günüme girdim benndeee hayırlı sonuçlar alırız inşallahhhhh

bu akşam çalışma olacak..ama bu göğüs acısı ile nasıl olacak bilmiyorummm
son güne kırmızıları görene dekk devammmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…