Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

kızlar adetin 21. günü pregesteron tahlili düşük çıkan var mı?? benim 5.99 çıktı bilgi verebilir misiniz bu ne demek? doktora sonuç göstermeye gittim hemşire konuştu benimle ilaçlarabaşlayacağız bidahaki adetinin 3. günü gel dedi

Canim yumurtlamissin ama çok kaliteli değil..benim gecen ay 10.58 cikti doktorun güzel dedi ama hamile kalamafim onun üzerine klomene baslatti bu daha kaliteli olmadini saglicak dedi..sanada o ilaci verir sanirim

canım üzüldümm yaa ama hala umut var..
bizim akrabamızda 3 ay iğne+klomen+çatlatma iğnesi tedavisi gördü tutmadı..
sonra aşılama yapıldı o da tutmadı..
ardından 2.aşılamada tuttu..
Rabbim çok büyük olcak inşşş

çok saol canım inş. rabbim en kısa zamanda bizimde yüzümüzü güldürür.

çok saol canım inş. rabbim en kısa zamanda bizimde yüzümüzü güldürür.

merhalar bende bursada yaşıyorum yedi aylık evliyim 3-4 aydır bebek istiyoruz:KK43: pco var bendede kendi kendime ilaçsız hiç adet olamazdım evlenmeden önce ilaçlarla bi şekilde devam etti ama şimdi mesele artık adet olmak değil anne olmak :KK43:
doktor önce adet olmamı sağlayacak bir ilaç veerdi sonra klomen ancak olmadı ikinci kez klomen kullandım gittim gene büyüymemiş yarın yine gidicem bakalım. ziya çetine gidiyorum bursada ama bu süreci yaşamak bile çok üzücü ağlamaktan yoruldum artık :KK43:(

UĞURLU TOPİĞİMİZ
İSİM
YAŞBAT
SONUÇ
İsyan123275 Mart 2014 2013Klomen ilk deneme
Evrakcu257 Mart 2014Klomen beklemede
Ariver2126 şubat 2014Klomenle ilk deneme
Ozturk0624belirsizKlomen beklemede

merhalar bende bursada yaşıyorum yedi aylık evliyim 3-4 aydır bebek istiyoruz:KK43: pco var bendede kendi kendime ilaçsız hiç adet olamazdım evlenmeden önce ilaçlarla bi şekilde devam etti ama şimdi mesele artık adet olmak değil anne olmak :KK43:
doktor önce adet olmamı sağlayacak bir ilaç veerdi sonra klomen ancak olmadı ikinci kez klomen kullandım gittim gene büyüymemiş yarın yine gidicem bakalım. ziya çetine gidiyorum bursada ama bu süreci yaşamak bile çok üzücü ağlamaktan yoruldum artık :KK43:(

moral çok önemli canımm sıkma canını toparlan stres yaparsan daha kötü olur.. bol bol dua et ve pozitif düşün doktoruna da güven...

Ben ilk kez kullandim 5 gun birer tane.. Sonra catlatma ignesi kullandim asilama yaptik pazartesi kan aldircam dua edin kizlar 1 senedir deniyoruz insallah hasretim son bulur.. Rabbim hepimize annelik duygusunu tattirsin insallah

evet cnm hem öyle bılıyorum hemde öyle duydum genede sen bılırsın tabı aklında bır ız kalmasın dene ama doktoruna sor sen bır:)

Sordum canım dün Regl oldum bugün gittim klomen verdi cuma gunu başlayıp 5 gun kullanicam kür icinde yapabilirsin istersen esine de yedir enerji verir dedi :KK66: bakalım bu ilk denemem olacak kürle destekleyince inşallah başka tekrarlara gerek kalmaz

Canim yumurtlamissin ama çok kaliteli değil..benim gecen ay 10.58 cikti doktorun güzel dedi ama hamile kalamafim onun üzerine klomene baslatti bu daha kaliteli olmadini saglicak dedi..sanada o ilaci verir sanirim

anladım canım bilgilendirdiğin için teşekkürler bence de klomene başlayacağım adet olduğumda.. of hala umudum var hep umut doluyum:KK43: belki adet olmam diye:KK43:

Ben ilk kez kullandim 5 gun birer tane.. Sonra catlatma ignesi kullandim asilama yaptik pazartesi kan aldircam dua edin kizlar 1 senedir deniyoruz insallah hasretim son bulur.. Rabbim hepimize annelik duygusunu tattirsin insallah

inşallah güzel haberlerle gelirsin canım :KK16:

canımm inş güzel haberlerle gelirsinnn ilk güzl haberi senden alırız inşşş:KK16::KK16:
Günaydınn kızlarrrrrrrrrrr :KK16:

günaydın şekerimmm

kızlar hergün yazıyorummm bugün adetimin 16.günü..çok ama çok az akıntım var arada geliyor..
fakat dün akşam göğüslerimin ucuna el değmiodu...
resmen böle şişmiş vaziyette acıolardı..
sabah kalktığımda hala öleydi..
bu akşam çalışma yapıcaz bu halde nasıl olur bilmemm :KK17::KK17:
sanırım yumurtlama dönemimde göğüs ucu acısı olabilir değilmiii:44::44:

kızlar hergün yazıyorummm bugün adetimin 16.günü..çok ama çok az akıntım var arada geliyor..
fakat dün akşam göğüslerimin ucuna el değmiodu...
resmen böle şişmiş vaziyette acıolardı..
sabah kalktığımda hala öleydi..
bu akşam çalışma yapıcaz bu halde nasıl olur bilmemm :KK17::KK17:
sanırım yumurtlama dönemimde göğüs ucu acısı olabilir değilmiii:44::44:

evet tatlımmmm olurr göğüsler hassaslaşır ama bende hiç olmuyo :))) ne adet zamanı ne yumurtlamada. ilginç bi vücudum var yahu..:)

evet tatlımmmm olurr göğüsler hassaslaşır ama bende hiç olmuyo :))) ne adet zamanı ne yumurtlamada. ilginç bi vücudum var yahu..:)

canım normalde bende de olmazdı ulenn el değmiyor göğüslerime..
düşün sütyeni çok zor taktım bugünnnn :KK9::KK9:olmaması daha iyi yani emin olll :KK1::KK1:

8 aydır canım korunmuyoruz. ben hormon tahlili yaptırdım 5 6 ay önce. herşey normaldii. eşimde 8 ay olmayınca doktora gitti ve sperm hareketlilik sayısı az olduğunu öğrendik. yumurta takibi yaptırırsam daha etkili olacağını düşündüm en azından gününü biliriz ve iyi değerlendiririz diye. bu ay gittim doğal yolla yumurtalarıma baktı hiç bir ilaç vermeden. adetimin 16. günü yumurtam 13 milimdi 20. gün gittiğimde çatladığını söyledi doktor. burda çatlamış tahlile bakcaz dedi ve bugün yaptırdım sonuç bu.. adet olunca tekrar gidicem çok stresli bir insanım her konuda negatifim hep:KK43:( geldiğimden beri ağlıyorum :KK43:

canım ağlama lütfen bak böyle yaparak vücudunu ve hormonlrınıda etkiliyorsun raht ol biraz herşeyin bir yolu ilacı tedavisi var cok şükür ki..öncelikle şunu söyleyeyim benim bu testle ilgili hiçbir bilgim yok burdan okuduklarım kadarıyla ama doktorumla görüşmedim bir dahaki aya bu konuyuda konuşcam inş...bana doktorum yaptır da demedi neden gerek görmedi onu da bilmiyorum ama ben 21. günü gidip sağlık ocağından yaptırıcam bu testi aklımda bi şüphe kalmasın diye..benim eşimdede hareketlilik ve morfoloji sorunu var öncelikle hemen eşine keçiboynuzu kürüne başla canım hemen diyorum çünkü etkisini 1-2 günde değil aylar sonra göstren bir kür düzenli olarak 3 y kullanıcak ve inş hareetliliği ve sayısı inş düzene girecek.ben cok araştırdım ve hemen hemen herkesten olumlu sonuç olmuş..kaybedeceğimiz hiçbişey yok bende eşime yeni başladım inş faydasının görürüz..birde kac günde bir adet oluyorsun ??

canım inş bu ay bebişin seninle olur.istersen ilacını birde kürlerle destekle belki faydasının görürsün canımm...kür yapmasan bile adetinin bitiminden itibaren çörek otu tüket yumurtanın büyümesini sağlıyor 1 cay kaşığı alığ ciğeneyerek ye canım inş faydasının görrüsün..
UĞURLU TOPİĞİMİZ
İSİM
YAŞBAT
SONUÇ
İsyan123275 Mart 2014 2013Klomen ilk deneme
Evrakcu257 Mart 2014Klomen beklemede
Ariver2126 şubat 2014Klomenle ilk deneme
Ozturk0624belirsizKlomen beklemede
hayırlı olsunnnnnnnnn inş uğur getirsin hepimizee :)) benimde klomenle ilk deneme bu arada inş hepimizinki son olr :)))
canım inş bebişin seninledir inan bir hamiş duyduğumda kendim olmuş kadar seviniyorum bunu bizden başka hiçkimse anlaymz inş bebişin sıkı sıkı tutunmuştur annnesine..
Sordum canım dün Regl oldum bugün gittim klomen verdi cuma gunu başlayıp 5 gun kullanicam kür icinde yapabilirsin istersen esine de yedir enerji verir dedi :KK66: bakalım bu ilk denemem olacak kürle destekleyince inşallah başka tekrarlara gerek kalmaz
inş canım yeni döngün sana bebeğini getirsin inş :)
Günaydınn kızlarrrrrrrrrrr :KK16:

günaydınn şekeriiiiiiiiiiiiiiiiimmm :)) nasılsın ?

X