Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Güzel bayanlar günaydın yeni bir iş gününe başladık hayırlısı olsun bugün 18.günüme girdim benndeee hayırlı sonuçlar alırız inşallahhhhh:KK16::nazar:

hadii bakalımmm hepimiz arka arkayayızzz...
14-16-18 ilk önden sen gidiosunnnnn :KK55::KK55::KK55:
kız benim göğüz uçlarım fena acıyorrrr sende varmı böle birşeyyy..yumuş döneminde olurmu hiçç

el deymiyorrr :KK17::KK17::KK17: bu akşam nasıl çalışcaz bilmiommmm :KK17::KK17::KK1::KK1:

bu akşam çalışma olacak..ama bu göğüs acısı ile nasıl olacak bilmiyorummm :KK17::KK17::KK17::KK1::KK1::KK1::KK1:
son güne kırmızıları görene dekk devammmm :KK55::KK55:

olur hayatım olur göğüslere dokunmak yasak dersinn :):) :KK1::KK1::KK1::KK1:dün bizde çalışamadık kocam çok yorgun geldi spordan uyuya kaldı ya dün kaçırdık inş.o engellemez

kız benim göğüz uçlarım fena acıyorrrr sende varmı böle birşeyyy..yumuş döneminde olurmu hiçç

el deymiyorrr :KK17::KK17::KK17: bu akşam nasıl çalışcaz bilmiommmm :KK17::KK17::KK1::KK1:

Evet hepimiz arka arkayız bakalım neolcak günler azaldıkça daha cok stres oluyorum :)
Benim göğüslerimde bir sıkıntı yok şuan canım

olur hayatım olur göğüslere dokunmak yasak dersinn :):) :KK1::KK1::KK1::KK1:dün bizde çalışamadık kocam çok yorgun geldi spordan uyuya kaldı ya dün kaçırdık inş.o engellemez

kuzu vercektinn kahveyii kocana yorgunluk falan kalmazdı ben öle yapıyorummm:KK1::KK1:
kızz benimki kabul etmezz ama denicez şansı...dişimizi sıkcazz artıkkkk :KK17::KK17::KK1::KK1:

Evet hepimiz arka arkayız bakalım neolcak günler azaldıkça daha cok stres oluyorum :)
Benim göğüslerimde bir sıkıntı yok şuan canım
bütün anormallikler bendemi var yaaa:KK1::KK1::KK1:
göğüs acıcı bel ağrısı..
daha neler olcakk bakalımmm :KK1::KK1::KK1:
ayy heyecannn heyecannn güm güm gümm :KK55::KK55:

tatlımm benimde normalde olmazdı ama dün ilk defa fark ettim..
ben evde sütyen takmam...
şöle bir uzanayım dedim o anda acı hiseetim..sonra dokundum uçları fena acıyor.
hatta banyo yaparken bile su geçtikçe sızladı..
ama hamilelik için çok erken 16.günüm bugün..sanırım yumurtlama dönemim..
sadece uçları acıyor başka bir yeri değil sende demi öle olmuştu

durr yaa hemen umutsuz olmaaa..inş bebiş gelmiştir..

bizde kahvalatı yapmıyoruz uyku tatlı valla..10 dk 10 dk benim içinnn:KK1::KK1:
kahveye ve kolaya bende son verdimmm:KK35::KK35:
yok canımmm umutsuz değilim aksine umut doluyumm
canım benımde klomenle ılk denemem
tamam tatlımm
hayırlısı canımmm belkide şu 21. günde yılan testten yapıcaktır benimki hiçbişey demdi bana ama ben sağlık ocağından yaptırcm..

hıı ne testi yapılıyor 21.günde canım.. ben gebelik testi yapacak sandım

Güzel bayanlar günaydın yeni bir iş gününe başladık hayırlısı olsun bugün 18.günüme girdim benndeee hayırlı sonuçlar alırız inşallahhhhh:KK16::nazar:
günydınn canımmmm inşşş inşşşşşşşşşş :))
bu akşam çalışma olacak..ama bu göğüs acısı ile nasıl olacak bilmiyorummm :KK17::KK17::KK17::KK1::KK1::KK1::KK1:
son güne kırmızıları görene dekk devammmm :KK55::KK55:

bnm doktorum gün aşırı bile demedi..2 dolu 1 boş yapıyoruz bizde zor oluyor vallahi ikimzde clışıyozz :KK43:(( inş sonuçları güzel olur ne diyelim...hehehe aynen durmak yok canımmmm :)))

tamam tatlımm

bende hiç yaptırmadım doktorumda demdi ama sağlıklı yumurtlayıp yumurtlamadığına bakılıyomuş canım gittiğinde söyle istersen doktoruna..

tamam tatlımm

günydınn canımmmm inşşş inşşşşşşşşşş :))

bnm doktorum gün aşırı bile demedi..2 dolu 1 boş yapıyoruz bizde zor oluyor vallahi ikimzde clışıyozz :KK43:(( inş sonuçları güzel olur ne diyelim...hehehe aynen durmak yok canımmmm :)))

durmakk yola devamm kızlarrrr:KK55::KK55::KK55:
o göbüşlerr doluncaya kadar:KK55::KK55::KK55:

kuzu vercektinn kahveyii kocana yorgunluk falan kalmazdı ben öle yapıyorummm:KK1::KK1:
kızz benimki kabul etmezz ama denicez şansı...dişimizi sıkcazz artıkkkk :KK17::KK17::KK1::KK1:

tatlım sonu güzel olsunda boşver dayanıcann ne çekiosa kadınlar çekioo biz ne acılar gördükkk :KK1::KK1:

arka arkayada hamişşş haberi alsak ne güzel olur ne güzel olurrr :)) çiçekler açar böcekler uçarrr kıpır kıpıır dahada hayat dolu oluruz :KK70:DD

arka arkayada hamişşş haberi alsak ne güzel olur ne güzel olurrr :)) çiçekler açar böcekler uçarrr kıpır kıpıır dahada hayat dolu oluruz :KK70:DD

:KK8::KK8::KK8: ayy evett yaa ne güzell olurrrrr düşünmesi hayal etmesii bile mucizeeee:KK16::KK16:
tatlım sonu güzel olsunda boşver dayanıcann ne çekiosa kadınlar çekioo biz ne acılar gördükkk :KK1::KK1:

:KK1::KK1::KK1: beb acılar kadınıyımmmmm :KK9::KK9:

bende hiç yaptırmadım doktorumda demdi ama sağlıklı yumurtlayıp yumurtlamadığına bakılıyomuş canım gittiğinde söyle istersen doktoruna..
ona bakmıştı canım 13.günümde tahlil yaptı bu tahlil niye diye sordum yumurtaların sağlıklı mı değil mi ona bakıcam dedi.. cumartesi günü 23.günüm oluyo

aynennnnnnnnnnnnnnnnnnn :KK76:

:KK8::KK8::KK8: ayy evett yaa ne güzell olurrrrr düşünmesi hayal etmesii bile mucizeeee:KK16::KK16:

:KK1::KK1::KK1: beb acılar kadınıyımmmmm :KK9::KK9:

Çokkkkk zorrr bu işlerrrr neolursa kadınlar çekiyor walla ben hgs filmi çektircektim eşim çektir neolcak sankı diyo dedım kolaysan sen çektir SONUÇ ANEZTEZİ İLE OLDU:KK16:

Çokkkkk zorrr bu işlerrrr neolursa kadınlar çekiyor walla ben hgs filmi çektircektim eşim çektir neolcak sankı diyo dedım kolaysan sen çektir SONUÇ ANEZTEZİ İLE OLDU:KK16:

aynen eşimde bana dedi 5 dk sürüomuş yaptır dedi..bende tabi size giren çıkan yok dedim..
o doğum masasına he oturduğunda adamın elinde birşey onu soktığunda birşey yok zaten dedim..
siz napıosunuz bakıosunuz..ohh işin zevkli yanı sizde acı yanı bizde..
kusura bakma anestezisiz mümkün değil dedim sustu kaldıı :KK1::KK1:

çörek otu sadece adetliyken mi kullanılıyor şimdi başlasam olur mu?? bugün gene doktora gtcem bakalım Allah herkesin gönlüne göre vers,n hep duyardım çevremden ama yaşamak daha zormmuş en kötüsü de eşime haksızlık ettiğimi düşünmek onun baba olmasına engel olduğumu düşünmek :KK43:

aynen eşimde bana dedi 5 dk sürüomuş yaptır dedi..bende tabi size giren çıkan yok dedim..
o doğum masasına he oturduğunda adamın elinde birşey onu soktığunda birşey yok zaten dedim..
siz napıosunuz bakıosunuz..ohh işin zevkli yanı sizde acı yanı bizde..
kusura bakma anestezisiz mümkün değil dedim sustu kaldıı :KK1::KK1:

Sende mi canım anestezi ile yaptırdın

çörek otu sadece adetliyken mi kullanılıyor şimdi başlasam olur mu?? bugün gene doktora gtcem bakalım Allah herkesin gönlüne göre vers,n hep duyardım çevremden ama yaşamak daha zormmuş en kötüsü de eşime haksızlık ettiğimi düşünmek onun baba olmasına engel olduğumu düşünmek :KK43:
hayır canım ne alakası var...Rabbim bizleri birbirimize yazmış kaderimiz alın yazımız bu..
eğer Rabbim ol derse olacak..
bunda bizim bir suçumuz yok..

Sende mi canım anestezi ile yaptırdın

ben daha yaptırmadım canım..ama anestezi ile düşünüyorumm

hayır canım ne alakası var...Rabbim bizleri birbirimize yazmış kaderimiz alın yazımız bu..
eğer Rabbim ol derse olacak..
bunda bizim bir suçumuz yok..

ben daha yaptırmadım canım..ama anestezi ile düşünüyorumm

Doktorun gerek gördümü canım ben walla anestezi ile yaptırdım uyandığımda bitmişti herşey ankarada isen Turgut özal üniversitesi var orası iyi 600 tl ama benım %40 indirim hakkım vardı ıyı oldu canım damar yolu açcaktı korktun sanırım dedı bende aynen dedım düşün anestezili olmasına rağmen nasıl korkmusum:KK1:

Doktorun gerek gördümü canım ben walla anestezi ile yaptırdım uyandığımda bitmişti herşey ankarada isen Turgut özal üniversitesi var orası iyi 600 tl ama benım %40 indirim hakkım vardı ıyı oldu canım damar yolu açcaktı korktun sanırım dedı bende aynen dedım düşün anestezili olmasına rağmen nasıl korkmusum:KK1:

Bende burada özel başkentte yaptırcam muayene+HSG (anestezili ) 130 tl dediler ne kadar ucuz değilmii :KK1::KK1: adetin 3.günü gel muayene etcek doktorun sonra seni çağırcak dedi kadınnn...

X