Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

canım benim salak doktorum kaç mm olduğunu söylemedi çok küçükler büyürmü bilmiyorum belki büyür bilmem ne diye zırvaladı işte :KK43:

benimde ilkinde söylememişti bunda ben sordum kac mm ler diye..sorsaydın ona göre yorum yapabilirdik canımmm sen inciri yemeyi ihmal etme yüklen bu sıralarr yavaş yavaş büyüse bile çatlarlar korkmaa 21. güne kadar umut var canımm hatta kimi kadınnın adete 2 gün kala falan bile catlıyomuşş sen devam ett incire ve çörek otu takviyeside yap azcık

benimde ilkinde söylememişti bunda ben sordum kac mm ler diye..sorsaydın ona göre yorum yapabilirdik canımmm sen inciri yemeyi ihmal etme yüklen bu sıralarr yavaş yavaş büyüse bile çatlarlar korkmaa 21. güne kadar umut var canımm hatta kimi kadınnın adete 2 gün kala falan bile catlıyomuşş sen devam ett incire ve çörek otu takviyeside yap azcık
haklısın canım
inciri yemeye devam ediyorum zaten
inşallah büyürde çatlar yumurtalar
inşallah sende bu ay müjdeni alırsın kuzum

inş canımmm yaa tekrardan tedaviye gitmek stemiyorumm daha başındayken bilee sıkıldımmm :KK50::KK50: hyırlısı bversin Rabbim c.c. inş bu ay bebişlerimiz bizimle olur kuzummm :KK16: iğneden sonrki kaçıncı günün?

ben iiğne vurulmadım doktor ağğrı olur diye vermedi kendi çatlar dedi

haklısın canım

Canım incir ye havuç sık her akşam eşin le meyve suyu niyetine iç. Ayrıca eşine tahin bal fındık ve muz karışımı yap bu çok etkili oluyo kahve içir bol bol

haklısın canım
dediğim gibi sen inciree yüklen çatlasın diye havuç suyu içmeyede başlaa cnımm inş güzel haberler alırsın bu ay..inşşşşşşşşşşşşş canımmm aminnnnnnnnn Rabbim c.c. emeklerimizin karşılığını versin inş :KK16::KK16:
Test sonuçları hemen çıkıyor mu canım
2 saat sonra çıkıyor canmımm
ben iiğne vurulmadım doktor ağğrı olur diye vermedi kendi çatlar dedi

banada gecen ay vermemişti ama bu ay ilişkiyi kontrol vermek için verdi bence ben konuşmalarından öyle anladımmm hayırlısı bakalımm :KK31::KK31::KK31:

dediğim gibi sen inciree yüklen çatlasın diye havuç suyu içmeyede başlaa cnımm inş güzel haberler alırsın bu ay..inşşşşşşşşşşşşş canımmm aminnnnnnnnn Rabbim c.c. emeklerimizin karşılığını versin inş :KK16::KK16:

banada gecen ay vermemişti ama bu ay ilişkiyi kontrol vermek için verdi bence ben konuşmalarından öyle anladımmm hayırlısı bakalımm :KK31::KK31::KK31:

hayırlısı olsun:KK34:

Kızlar iğneden 14 gün sonra regl olunuyo diye söyleniyor dogrumu acaba yoksa adetimi beklicez

Canım incir ye havuç sık her akşam eşin le meyve suyu niyetine iç. Ayrıca eşine tahin bal fındık ve muz karışımı yap bu çok etkili oluyo kahve içir bol bol

sağolun kızlar tavsiyeleriniz için allah razı olsun
inşallah rabbim hayırlısıyla bizede nasip eder

canım ben çoğu yerde 16 gün diye okudummm

günaydınnnnn bebişiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmm ve minnak bebişlerimiiiiiiiiiiiiiiiiizzz :KK16::KK16:

Anladım canım 4 gün kaldı :) bu panik niyeyse anladım kendimdeki.bu annelil duygusu nasıl bişey.Benm Gibi adeti yaklaasan varmı

kızlarrrr ben evlendikten sonera baya kilo aldım deniz bilir...
borçlardan dolayıda bir sürü doğru düzgün kıyafet alamamıştım..
bu aya para ayırmıştım kendime kot alacaktım..
onda da hemile olduğumu duyunca vazgeçmiştimmm :KK1::KK1:
xc.tesi annemle çıktık..tabi giydiğim kot o kadar darki rahat edemiyordum...annemde fark etti..
dedi gel hamilekotu alayım ben sana diye..
bende erken daha dedimmm..
o da kim bilcek hamile kotu olduğunu..biraz bedenine göre alırız 6 -7 aya kadar giyersin kimse anlamaz dedi..
şu anda hamile pantolınu ile oturuyorumm yumuşak ve çok rahat vallaçç
dar giyinince mercimek rahatsız oluyore zatennn :KK1::KK1:

Senin için erken daha canım ama ben yarin yapacam sanırım

Kan mi idrar testini yaptıracksin canim .yok ben yapmicam sonra moralim bozuluyor.çıkma ihtimali düşük 4 gün var daha .sivilce çıkar bende adet öncesi .baslada belirti yok.hamile değilimdir göğüs ağrısı falanda yok.inşallah hayırlı haberler alırsın tatlim

X