Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Canım bu sabah ateşim i ölçtum 36.9 çıktı

Hadi ya mutlaka doktora git canım . Normal değil bu

günaydın kızlar moralim çok bozuk..
iş yerimden samimi bir arkadaşım ayriyeten komşum olan arkadaşımın babası vefat etti..adam çok sıkıntıdaydı...Rabbim kurtardı ama çok üzüldükkk...
Nazım amcamm mekanın cennet olsun inşşşş

çok fena midem bulanıyor birde üzüldüm iyice arttııı :95::95:

Canım göbekten vuruluyor .büyüklugunu beğenirse hemen vurduryo
Maşallah 4 tane bi kür uyguladinmi canm klomenle 2 tane oldu.
sanırım biraz daha büyümesini beklicek bana öyle geldii canım ben gecen ay çörek otu yapmıştım ama bu ay yapmadımm soğan kürü yapıyorum ama bildiğim kadarıylaa soğan kürü yumurta çoğaltmıyor olan yumurtayı büyütüp kistleri yok ediyor..göbekten acıyor mu???
Canım bende 12.günde gittim adetimin 17 mm dedi ama bişey olmadı
maşllah canım güzel büyümüş inş bebiş olur sanırım catlar diye vermedi sana iğne canımm
evrakcu çok sevindim senin adına. inş bu ay daha avantajlısın bi sürü yumurta ne güzel Zeynep gibi umarım sennde kuzuların gelir bu ay allahın izniyle.
inş hepside kaliteli hücreli yumurtadır inşşş aminnnn inş hepimizin kigelsin kuzummm
Korkma canim göbekten vurdur daha etkili oluyormuş ayy hadi çok sevindimmm yaaaa ikiz olsun inşa KİZLAR modem çok bulaniyor opuldunuz yazamiyirum okuyorum sadece...
ayy göbekten korkuyom yaa poff cok tırsağımmmm sevmiyorum bu huyumu yaaa inş inşşş tek olsundaaa bebiş
kızlarrrr bende geldim :)) dün doktora gittim 12. günümdü 2 yumoşum var biri 27 mm diğeri 20 mm akşamına pregnly 5000 2 tane iğnemi oldum bakalım hayırlısı bu ay cok umutluyum ..
maşlah canım vallahi cok güzel büyümüşler benim 11. günde 15 ve 14 mm di.kaca çıkınca iğne vurduruyoo ?
Canım senle aynı durumdayız. Benimde dün 12. günümdü. İnşallah beraber hamile kalırız.

inş bebişin seninle olur

canımm seninde üst üste geldi..Allh c.c. rahmet eylesin inş sabırlar versin..arkadaşın nasıl oldu canımm?

benide eklermisiniz batım 2 nisan 2. denemem yaşım 29

canımm seninde üst üste geldi..Allh c.c. rahmet eylesin inş sabırlar versin..arkadaşın nasıl oldu canımm?

öle oldu canım ne yazıkki..
arkadaşım iyi bebekte iyi ama küvezde 5-6 gün kalacakmış tedbir açısından canım

Bugün 23. Günüm canım 27 günde bir adet oluyorum yani adetıme bugun le birlikte 4 gun var

Kuzum bilgisayar ım bozuk telden giriyorum bilgisayar gelince eklicem
canım ateşin güzel inş adet günündede böyle yükseklerdeo lur :)
öle oldu canım ne yazıkki..
arkadaşım iyi bebekte iyi ama küvezde 5-6 gün kalacakmış tedbir açısından canım
cok şükür canımmm tek iyi olsunlarda sevindimmmm

Günaydıınnnn kızlarrr nasılsınızzzzzz hayırlı günlerimiz olsun inşallahhhh seviyorum hepinizi iyi ki varsınızzz

hayırlı cumalar. dualarda buluşalım.rabbim bu mübarek günde hepimizin gönlüne göre versin inşallah.

amin kuzum.ya evet şimdi bide bunu takıcam ben yumurtam oluyo dye sevnydm bide kaliteli oluyo mu dye düşncem ooff

canım ateşin güzel inş adet günündede böyle yükseklerdeo lur :)
Inşallah canım ya mide bulantilarim çok oluyor ama yine umutlanmiyorum
Günaydıınnnn kızlarrr nasılsınızzzzzz hayırlı günlerimiz olsun inşallahhhh seviyorum hepinizi iyi ki varsınızzz

Günaydın kuzum biz de seni seviyoruz ♡♥♥♥♥

günaydın kızlar
ben hiç iyi değilim dün kontrole gittim
ve acı gerçeği öğrendim
yumurtlamışım ama büyüyen 1 tane bile yoktu şok oldum resmen
ağlaya ağlaya mahfoldum
dr.duphaston diye bi ilaç verdi ona başlicam adetin 15. günü
bu ay benden ümit yok artık
çalışma yapmayı bile düşünmüyorum..
yumurtalarım neden büyümedi klomen neden fayda vermedi bilmiyorum.adet olursan 3.gün gel iğne tedavisine başlicam dedi.
ne demek istedi onuda tam bilmiyorum ya
eşimde bende çok üzgünüz

canımm bu olabilir..
klomen ilk denemen henüz..
şimdi bırakma kendini..
iğne tedavisi dediği şeyde klomen türü ilacın direk göbekten vurulması oluyor..
o daha etkili oluyor canım..
bende üzüldümmmm

canımm bu olabilir..
klomen ilk denemen henüz..
şimdi bırakma kendini..
iğne tedavisi dediği şeyde klomen türü ilacın direk göbekten vurulması oluyor..
o daha etkili oluyor canım..
bende üzüldümmmm
isyan yumurtam büyüyebilirmi ki bu saatten sonra
adetin 11.günü bugün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…