Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

benimde adetlerim 28-29 günde bir olur soğan kürü yapılması gereken bi durum yok bizde.bnm yumurtalarım kendiliğinden gelişir çatlardı.soğan kürü yaptığım ay adetim 2 gün geç geldi.bir dahada yumurtam gelişmedi serophene kullandım gelişmesi için.sadece adeti düzensiz olan pco olanlar kullansın bunu.adetin düzenliyse kist fln yoktur zaten.

bende pco varmış başladım rtık ben bu yarım bırakmayayımm

arkadaşlar umarım cevaplarsınız birşey sormak istiyorum ben de klomen kullanacağım bir dahaki ay doktorum 13 günü gel dedi merak ettiğim ultrasonlamı bakıyor yoksa muayene mi ediyor

arkadaşlar umarım cevaplarsınız birşey sormak istiyorum ben de klomen kullanacağım bir dahaki ay doktorum 13 günü gel dedi merak ettiğim ultrasonlamı bakıyor yoksa muayene mi ediyor

13.gün gitçeksin.sana yumurtan gelişmiş dicek.gelişir inşallah.sonra sana dicek ki yumurtan kendide çatlayabilir ama biz garantiye alalım sana iğne verelim dicek.sonra çatlatma iğnesi vercek.fiyat 70 tldi sanırım.bn 50 ye aldım ovitrelle.gün aşırı ilişki dicek.4 gün sonra gel bakalım çatlamışmı dicek.çatlar inşallah.çatladıysa her çatlama gebelik anlamına gelmez adet beklicez kimseyle bu konuları konuşma ilaç kullanma vitamin vercek adet olana kadar bunu iç dicek her gün bir tane.sana olacakları aynen yazdım canım.ultrasondan bakıcak..allah yardımcın olsun.

üstten bakıcak.muhtemelen görünür ordan.görünmezse wc ye sıkışık değilsen alttan bakar.

ayrıca şunlarıda söylim sana bnde olan şeyler.noluyo bana böyle deme sonra.çatlatma iğnesinin ertesigünü bi duygusallık bi ağlama sinirlilik olabilir.karın ağrın çok olur hangi taraf çatladıysa.bunlar hormonlarla ilgili şeyler.noluyo böyle deme.kendindede belirti arayıp durma sürekli adet geçmeden hiç bişey anlaşılmaz.

1 ayda 2 kür yapılmaz diye biliyıorum ben canım saracoğlunun sitesindede 15 gün diyor amaa baktımö şimdi :26::26:

canım en erken adetinin 2 gününde sogan kürüne baslanır ben 7. günümde basladım 15 gün uygulanır bende yapıyorum suan...bende tv de dinledim canım yumurtlamanı arttırır zaten 15 gün oldugu için gebelik oldugunda bitiyor yani bebegeetki etmiyor canm o vakitte

Son düzenleme:
canım en erken adetinin 2 gününde sogan kürüne baslanır ben 7. günümde basladım 15 gün uygulanır bende yapıyorum suan...bende tv de dinledim canım

erkekn bşlasydım yaa hep 7 .gün demişlerdi :26: yumurtlama döneminde çatladığında falan bi sorun oluyormu bilgin varmı??

erkekn bşlasydım yaa hep 7 .gün demişlerdi :26: yumurtlama döneminde çatladığında falan bi sorun oluyormu bilgin varmı??

canım 2, günüde baslayabilirsin 7. günüde bir zararı olmaz.hayır canım tam tersi hamile kalmayı kolaylastırıyor.sogan kürü kullananlar topiğine bak istersen onlarda öyle yapmıs hamiş kalanda cok olmus.bide adetinin 9.günü havuc kürü yap.ben yapıyorum.aksamları 2 tane havucu kesip 1.5 bardak kaynar suya koyup 15 dak kaynatıyorum süzüp ılıktan sıcak olunca içiyorum adetinin 16. gününe kadar yap bunuda canım buda yumurta catlatmaya yardımcı

canım 2, günüde baslayabilirsin 7. günüde bir zararı olmaz.hayır canım tam tersi hamile kalmayı kolaylastırıyor.sogan kürü kullananlar topiğine bak istersen onlarda öyle yapmıs hamiş kalanda cok olmus.bide adetinin 9.günü havuc kürü yap.ben yapıyorum.aksamları 2 tane havucu kesip 1.5 bardak kaynar suya koyup 15 dak kaynatıyorum süzüp ılıktan sıcak olunca içiyorum adetinin 16. gününe kadar yap bunuda canım buda yumurta catlatmaya yardımcı

evet canım orda yazışıyorum cok kalan var maşlalhh :nazar::nazar: inş bizede faydası olur havucuda içeyim ben perşembe randevum var bkalım ne dicek.birde bu kür bittikten sonra 10 günlük bi kür dha varmış onu yapmaya gerek var mı??? sonrsında incir kürü yapmak istiyorum çünkü.bide bnm akıntım sulu oluyor :KK17: senidemi öyleydi canım bugün uzyn koyu akıntı geldi soğan mı yaptım diyorum yoksa yumurtlamaa mı :KK50::KK50:

evet canım orda yazışıyorum cok kalan var maşlalhh :nazar::nazar: inş bizede faydası olur havucuda içeyim ben perşembe randevum var bkalım ne dicek.birde bu kür bittikten sonra 10 günlük bi kür dha varmış onu yapmaya gerek var mı??? sonrsında incir kürü yapmak istiyorum çünkü.bide bnm akıntım sulu oluyor :KK17: senidemi öyleydi canım bugün uzyn koyu akıntı geldi soğan mı yaptım diyorum yoksa yumurtlamaa mı :KK50::KK50:

canım yumurtluyo olabilirsin uzuyosa yumurtlama akıntındır bende daha öyle bişi olmadı.benim suanda hep sulu ama dediğin gibi olursa yumurtluyorum demektir canım bence bugünü ve yarını degerlendir.canım istersen sogan kürünü yap yada inciri bende karar veremedim ne yapacagımı:KK30:

hadi insallah güzel haberler veririz birbirimize insallah:))

Son düzenleme:
kan verdim 1 saate alıyorum sonucu içimden pek ümitli degilim ama bekleyemedm daha fazla :) iğnemim 13.günü bakalım inş.:KK49::KK49:

yasmın merak ettım senııııı goremedım de yazdın mı yazmadın mı kan tahlıl sonucun noldu kuzucukkkk :26:

1 ayda 2 kür yapılmaz diye biliyıorum ben canım saracoğlunun sitesindede 15 gün diyor amaa baktımö şimdi :26::26:

evrakcu yaaaa su saracoglunun sıte adresını bır yazabılır mısın ben bakıyorum bakıyorum hep baska sıtelerde
olan reklamları cıkıyor yada ılaclarının tanıtımı :KK16:

bu ay bende içtim klomen günde 3 tane bu carsamba gidicem bakalım ne dicek:26:

hadııı askpastasııı ınsallah senden de guzel haberler gelırrrrrr:KK30:

X