Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Cinderella hareketlilik sorunu bizdede vardi çokk dusuktu sperm sayisi ve hareketliligi doktorlar cok zor diyordu ve bizi tup bebege yonlendirmislerdi biz tam tup bebege basliycaktıkki randevularimiz falan alinmisti hamile oldugumu ogrendim anliycan allah ol deyince oluyor sadece dogru zaman. Simdi 4 yasinda kizim var, ikinxiyi istiyoruz ama tabi bizi yine ugrastircak gibi bu ay 2. ayım klomen kullaniyorum inşallah tutar.

allah bağışlasın canım .allahın takdiri gerçekten kimisinin çok düşükken hamile kalıyo kimisi gayet iyiyken hamile kalamıyor.bizim doktorlar da 2 sene daha bekleyin falan diyodu.ya dedim durumun daha kötüye gitmeyeceğinin garantisi var mı 30 yaşından önce anne olmak istiyorum diyince siz de haklısınız dedi.zaten bende de problemler çıktı prolaktin düzenimi bozdu bi türlü rahat bırakmıyor.biz de gidelim tedaviyi başlatalım dedik.zaten yılda 12 kez şansımız var.zaman akıp gidiyor.üzerine düşmek lazım.özellikle biz kadınlar için zaman aleyhimize işliyor

zeynepppp çiçeği burnunda hamişnasılsın canım?nasıl bir duygu?

slm kızlar bugun doktora qittim gecen ay klomene baslamıstık olmadı yine ilaç wercek sandım muayene etti ilaç fln wermıyorum klomen o kadar faydasını göstermıskı suan büyük bir yumurtan war dedi bu ay ilaçsız denıcez yani çok takıosun dedı doktorum hiç düşünme düşünürsen olmaz dedi napacam bılmıyorum düşünmemek elımde deqıl kafayı yıcem

Saol kuzum darisi sana klomn catlatma ignesi asilama ilk denememdi .asilamada 11 gunm asilanmmdn once tuttu bnmki
hımm klomenler ıse yaramadı asılamaya karar verdın asılamadan once gebe kaldın o zman oyle mı dogal yoldan gebe kalmıs oldun o zaman canım sen allah tamamına erdırsın ınsallah.

adaşımm çok sevindimmm çok umutlanıyorumm böyle güzel haberler alıncaaa.. hayırlısıyla kucağına al inşallahhh klomende ilk ayın mıydı seninnde?

inşallah sağlıkla kucağına alırsın yavrunu. allah kimsenin kucağını boş bırakmasın.

Cok.saol ariverim allah razi.olsn darisi sizlere insallah .amin.yarencim allah razi olsn .saol adasm tsk ederm ewt ilk.aymdi bnmde klomnde takviye olarak inofolic kullandm bnde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…